Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyra -5 kiló fórum

Karácsonyra -5 kiló (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
105. panini (válaszként erre: 102. - 305b730624)
2009. dec. 16. 10:29

Ez egyáltalán nem hangzik vészesen!!!

Én már egyszer végigcsináltam a 13 napost is :)

De ez sokkal jobban néz ki. Most a betegségem után még nem vágok bele, de januárban megpróbálkozhatnánk vele közösen. Mit szóltok? Vagy ti még most karácsony előtt szeretnétek?

2009. dec. 16. 10:07
Én is el szeretném kezdeni, de hogy mikor:S Azt nem tudom:S
2009. dec. 16. 10:06
Amúgy szerintem egészen tartható diéta.... csak még nekem nem sikerült elérnem a 7. napig:D:D
2009. dec. 16. 10:06

Szia!

Már másolom is:)

Diéta: Legfontosabb feladatunk ügyelni a nap során bevitt szénhidrát, fehérje arányára+

Szénhidrát: A szükséges energiát biztosítja számunkra. Ha a nap során bevitt szénhidrát mennyisége meghaladja azt az energiaszintet, melyre szükségünk van, akkor a felesleges plusz energia zsírként elraktározódik a szervezetben. A feleslegként jelentkező szénhidrát többlet- zsírtól úgy szabadulhatunk meg, ha a szénhidrátot a délelőtt folyamán fogyasztjuk el, 14 óráig.

Szénhidrát: gyümölcsök, zöldségek, saláták

Köretek: burgonya, rizs, durum tészta

Puffasztott rizs vagy búza

Fehérjét egész nap ehetsz!

Fehérje: húsok, halak, tengeri herkentyűk, bármilyen formában. + felvágott, tojás, kefir, joghurt, mozarella, Anikó sajt

Vacsorára ehetsz akár csirkepörköltet, sült vagy grill csirkét is, csak köret nélkül! Savanyúság: kovászos uborka, káposzta, stb megengedett a fehérje mellé


1 nap.

Reggeli: 1-2 db cerbona fitt müzli szelet, kávé vagy te – édesítőszerrel

Délelőtt: 1-2 db gyümölcs

Ebéd: 1 tányér főzelék

Vacsora: 2 szelet grill vagy sült husi + 2-3 db kovászos vagy csemege uborka


2. nap

Reggeli: 3-4 szelet pufi rizs vagy búza, 10 dkg felvágott, néhány szelet uborka, paprika, paradicsom, 2 dl frissen facsart gyümölcslé

Délelőtt: 1 cukormentes joghurt

Ebéd: 1 tányér leves, 1 szelet grill husi párolt vagy sült zöldséggel

Vacsora: tojásrántotta savanyú káposztával vagy lilahagymával


3. nap

Reggeli: 1 db péksütemény

Délelőtt: 2-3 db gyümölcs

Ebéd: 1 adag rakott brokkoli vagy karfiol (karfiol/brokkoli+ szárnyas husi, rizs, joghurt vagy light tejföl)

Vacsora: 2 pár virsli + mustár


4. nap

Reggeli: 2 db főtt vagy tükörtojás + 2 szelet pufi rizs + 2 dl kefir

Délelőtt: joghurt

Ebéd: rakott diós tészta

Vacsora: 2 szelet grill hal, friss saláta (uborka,saláta, paradicsom)


5. nap

Reggeli:2 dl frissen facsart gyümölcslé + 2 szelet cerbona fitt müzli

Délelőtt: gyümölcssaláta

Ebéd 1 tányér főzelék (spenót, sóska, kekáposzta, borsó, tök) +2 tükörtojás vagy 2 főtt virsli

Vacsora: grill csirke + savanyúság, vagy csirkepörkölt + savanyúság


6. nap

Az előző 5 nap közül válassz ki egyet és ismételd meg!

7. nap: bármit ehetsz 14 óráig- vacsora: joghurt, vagy hal, husi, virsli köret nélkül- saláta sem!

101. timi,, (válaszként erre: 100. - 305b730624)
2009. dec. 15. 17:15

Szia!

Leirnád azt a 7 napos diétát!Te már próbáltad amugy?Ha nekem bejönne,csinálhatnánk együtt.HM???:)

2009. dec. 15. 16:59

Már évek óta próbálom elérni a számomra tökéletes alakot, de nem megy:S :D Persze ez mind elhatározás és kitartás/akaraterő kérdése, úgy látszik nekem nincs ebből sok:$

A "Kedvenc" diétám, aminek már milliószor megpróbáltam nekiugorni, az a RR 7 napos menüje.... De még ezt a pár napocskát sem tudtam betartani:$ Most megpróbálom valamelyik nap elkezdeni, mert nem ír rossz dolgokat....A múltkori gyümölcsnapokat nagyjából be tudtam tartani,de nem mozdult lefelé a mérleg mutatója.... Elkeseredett vagyok, de nem azért,mert nem sikerül leadni ezt a pár kilót, hanem azért,mert nincs elég kitartásom, holott volt aki 20-30 kilótól szabadult meg,nekem meg 5-6tól kellene:S

Remélem ti több sikerrel jártok,mert én képtelen vagyok nemet mondani az édességnek:(

2009. dec. 15. 13:14
Sziasztok! Nekem sem mennek ezek a fránya kilók lefelé (már annak is örülök, hogy felfelés sem). Az időnk nagyon fogy. Igen, a Télapó az nálunk is járt. A mozgásom heti egy óra aerobic, pedig a szobában árválkodik az elipszis tréner, most is azt nézem, míg nektek írok, de tudom, nem nézni kellene. Azért próbálkozzunk!!
98. timi,,
2009. dec. 14. 20:10
Én szoktam hullahoppozni,meg néha szobabiciklizni..Aztán itt vége!:(Nálunk a télapo hozott egy csomo csokit,,és finomnál finomabb:(
2009. dec. 14. 11:45
Amúgy ti szoktatok tornázni, vagy mozogtok vmit?
96. 305b730624 (válaszként erre: 91. - Timi,,)
2009. dec. 14. 11:44

Nekem sem alakul sehogy:S Az elején még 3 kilóval is kiegyeztem volna, de ez sem fog összejönni:S

Ma 20 perc RRra már tornáztam.....Eddig csak pufi rizst ettem ma...Csak ne lenne itthon annyi csoki,:S Ha már most nem tudok nemet mondani az édességre, akkor mi lesz karácsonykor?:S

Pedig 5 kiló nem tűnik soknak, mégis milyen nehéz leadni:D

95. panini (válaszként erre: 94. - Timi,,)
2009. dec. 14. 11:01
Én próbálom kihasználni, hogy a betegség alatt összeszűkült a gyomrom. Nem akarom, hogy visszajöjjenek ezek a gyorsan leadott kilók.
94. timi,,
2009. dec. 14. 10:38
Nem adom fel...de sajna ugy érzem most le se!:)
93. panini (válaszként erre: 91. - Timi,,)
2009. dec. 14. 10:27
Azért nehogy feladjátok!!!
92. tedin
2009. dec. 13. 20:31
Nekem se:(
91. timi,,
2009. dec. 13. 20:17
Nekem sehogy nem alakul:(sajna!!!!!!!!Már karácsonyig nem fog összejönni....
90. panini (válaszként erre: 89. - Netanya)
2009. dec. 12. 12:33

Az volt :(

Meg is bántam, hogy ne oltattam be magam, de most már mindegy.


Na, kinek hogy alakul az a mínusz 5 kiló??? :)

89. Netanya (válaszként erre: 85. - Panini)
2009. dec. 10. 07:37

Jesszus, nem voltál beoltva? Elég merész vagy.

Üdvözlünk a túlesettek táborában. Szörnyű lehetett.

88. timi,, (válaszként erre: 87. - Panini)
2009. dec. 10. 06:18
Gyógyulgass,örülök neki hogy jobban vagy már!Én próbálom magam visszafogni,,több kevesebb sikerrel,de remélem valami csak összejön még karácsonyig.Van egy nadrágom amibe bele akarok férni,de még elég messze állok tőle!Sajna:(
87. panini (válaszként erre: 86. - Timi,,)
2009. dec. 9. 20:29

Igen köszi már jobban vagyok.

Az összes influenzás tünetem megvolt (levihetetlen magas láz, végtagfájdalmak, köhögés, rosszullét, stb.) A kórházba azért kerültem be, mert már a végén vért köhögtem fel. Ott kiderült, hogy H1N1, és mellé szövődményként kétoldali tüdőgyulladás+ hörghurutgyulladás. Ez utóbbi kettő még megvan, de már sokkal jobban vagyok!

Csak nem tudok felhőtlenül örülni a leadott kilóknak, mert még iszonyú gyenge vagyok, folyton szédelgek.

Te hogy haladtál??

86. timi,, (válaszként erre: 85. - Panini)
2009. dec. 9. 20:03

Szia!

Hu az nem jó dolog,,,hát nem igy kellett volna megszabadulni a kilóktól.És már jobban vagy??Milyen tüneteid voltak?

85. panini
2009. dec. 9. 19:25

Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írtam mostanában, de kórházba kerültem H1N1-gyel. 8 napig feküdtem bent, életem legrosszabb hete volt.

Tudjátok, én csak 3 kilót akartam leadni, de a betegség alatt lement 5. De bárcsak ne így ment volna le :(

Ti hogy álltok?

2009. dec. 9. 16:10
Sziasztok! Itthon vagyok mától, mert nagyon fáj a derekam és lábam. A fogyás nem megy egyáltalán. Valahogy nem jó időszak ez nekem. Ti hogy álltok?
83. timi,,
2009. dec. 8. 20:16
Igen igen,,,már nincs sok karácsonyig.Én bele akarok férni egy nadrágomba,,jó lenne nem csúszna a dolog:(
2009. dec. 8. 15:22

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni:) Utóbbi pár hozzászólást elolvastam. 17 nap van már csak karácsonyig, és a célom, hogy két kilogrammtól megszabaduljak:)

Sajnos nem mehetek dolgozni még egy darabig és a sporttól is el lettem tiltva sérülés miatt. Úszhatok, kocoghatok, de egyik sem kedvencem. Futni megint el fogok járni, csak kell egy löket: mint példáulé fórumba írok:)

Sok sikert mindenkinek!

2009. dec. 8. 13:03

Sziasztok!

Nekem miért nem megy ez a fogyás próbálok kevesebbet enni, de semmi. Az a baj, hogy este muszály leülni a családdal, mert akkor vagyunk együtt.

Tapsifül neked nagyon gratulálok!!!!

Ma már megpróbálok nem enni, remélem sikerül.

80. timi,,
2009. dec. 8. 06:01

Sziasztok!!!

Huu,de elfogytatok.Valaki tud már eredményről beszámolni?

2009. dec. 5. 18:49

Sziasztok!

Holnap vendégek lesznek nálunk ebédre. Gondolhatjátok!!!!!!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!

2009. dec. 5. 16:18

Sziasztok!Látom mindenkinek jól telik a hétvégéje...Eddig nekem is,de sajnos mindjárt indulnom kell dolgozni...


Én tegnap mértem magam,és fél kg-al voltam kevesebb,mint 8 napja:)Ennek azért örülök,mert a 8 nappal ezelőtti mérlegelésem folyadéknap után volt(és akkor a gyomor teljesen ki van ürülve)ez meg egy sima evős nap után:)Remélem továbbra is fog menni a fogyás legalább ilyen ütemben,és akkor karácsonyra pont elérem az álomsúlyom:)

77. timi,,
2009. dec. 4. 20:20
Jó ilyent olvasni,,mert ösztönzően hat...hogy álltok a kilókkal?
2009. dec. 4. 18:14
GRATULÁLOK! Még mindig ámulok, őrület, ez nem is igaz!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook