Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Január 12-től életmódváltás fórum

Január 12-től életmódváltás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
837. Meruru (válaszként erre: 836. - Enjoy)
2009. ápr. 10. 22:04

Jaa, értés. :)

Pár napra megint eltűnök, holnap utazok.


Nagyon kellemes húsvétot mindenkinek, egyetek sonkát helyettem is :D

836. enjoy (válaszként erre: 835. - Meruru)
2009. ápr. 10. 22:00

A futás azért nálam még tervben van, csak egyedül olyan nehezen indulok el..:)

Nem, dehogyis, nem terveztem olyat, hogy májusra lefogyok. Akkor igen hamar kellene megszabadulnom még 12kg-tól. :)) Jó lesz nekem ha májusra lemegy újabb 2 kiló. :)

A májust Ancsinak címeztem. Akkor kezd az új munkahelyén. :)

835. Meruru (válaszként erre: 834. - Enjoy)
2009. ápr. 10. 21:50

Itt vagyok :) Csak nem tudtam mit írni :))

Futás nálam is kútba esett terv, de nemsokára veszek egy biciklit, aztán meghódítom a várost nap mint nap.

Május miért is? Addigra tűzted ki a célt?

834. enjoy (válaszként erre: 833. - Ancsi70)
2009. ápr. 10. 21:46

Vagyok, csak kevésbé, mivel szabin "tengetem" napjaimat :) és csak esténként nézek be egy kicsit. Futni még mindig lusta disznó vagyok elmenni, de legalább a tornát nyomom, igaz azt is lehetne gyakrabban... Azért szerintem a havi 2 kilót így is tudom teljesíteni és az nekem éppen elég, legalább nem jön vissza. :)

Vica se túl aktív mostanában, de biztosan hazautazott. :) Remélem azért jól van!

Nemsokára itt van május..:)

833. Ancsi70
2009. ápr. 10. 18:39
enjoy hol vagy, úgy eltűntél?
832. Ancsi70 (válaszként erre: 831. - 88f8f5dc4a)
2009. ápr. 9. 12:36
Nem vádolok én senkit sem, csak rossz minden nagyon rossz...És mindent amit csinálok csak önamagamért csinálom, hogy most már nekem is jó következzen az életben, mert lehet,hogy eddig nem is "éltem"csak túléltem mindent, de ezek után élni akarok!!!
831. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 830. - Ancsi70)
2009. ápr. 8. 23:06

Ancsi,ne vádold a Harmadikat...Nem bírt volna semmit,ha a volt férjed nem akarja.

A külső nagyon megtévesztő lehet:Egy trampli,fiús csajban nagyon érzéki nő lakozhat.Meg ne kérdezd,hogy nézek ki...

Amit csinálsz,csináld önmagadért.Aki majdan beléd fog szeretni,szeretni fog így is,meg más külsővel is:)Az,hogy Ő talált másikat,nem jelenti azt,hogy Te rossz és csúnya vagy.Van amikor nem illik össze két ember,de valamikor úgy tűnt...

És én már megint itt,de most már nem véletlenül.Miattad figyelem a fórumot.Egy ádáz harcnak,pocskondiázásnak a gyerek fogja meginni a levét.Azt Te sem akarhatod.Fáj,tudom,hogy fáj,és nagyon sok idő kell,hogy a sértettség,düh enyhüljön.

Lehet kultúráltan is elválni.Nekem nem jött be,de neked még sikerülhet.

830. Ancsi70
2009. ápr. 8. 20:21
Meg az utóbbi időben egyre több dicséretet kapok és nagyon jó, és van bennem egy olyan is hogy"megmutatom én a világnak csak azért is milyen szép és csinos leszek!"Meg a "volt"férjemnek is, hadd egye a fene, hogy itt hagyta a szép családját egy trampli nőért.Mert gyerekek akivel összejött az minden csak nem nő, úgy néz ki mintegy fiú.
829. Ancsi70 (válaszként erre: 828. - Enjoy)
2009. ápr. 8. 19:57

Sziasztok!Örülök neki,hogy példát vennétek rólam,de én most csak a fogyás miatt vagyok példaértékű a többi ami történik velem egy rakás sz@r.De borúra jön még derű /remélem!!!/

A futás jó mert közben kiengedem magamból a rosszat meg hajt a düh meg a tehetelenség,normális helyzetben inkább enegm is rugdosni kéne,de most nem ez van:(

828. enjoy
2009. ápr. 7. 19:45

Halihó!


Vica, ne égj! Mindenkinél előfordul, hogy egy kicsit visszavesz a tempóból. Majd megint beindulsz és én csak csodálva nézem, hogy mennyit mozogsz. :)

Sajnálom, hogy nálad is rossz hírek vannak kapcsolat terén!

Ezek a súlyra vonatkozó parák hülyeségek. Van a fejükben egy adat, miszerint ettől-eddig még normál vagy vékony egy nő, felette viszont már túlsúlyos. És mint tudjuk inkább az előbbire buknak, mint az utóbbira... Az már sokszor lényegtelen mennyi ész szorult belé...


Ancsi, ez nagyon szép! Fú...hát példát kellene vennünk rólad! Mindennap futni...ez igen!


Köszi a gratulációkat! :)

827. Ancsi70
2009. ápr. 7. 14:02

Sziasztok!Gratulálok mindenkinek!

Én ugye 01.12-én indultam 94-ről és ma reggel 82,6-ot mértem,örülök neki:)és járok futni midennap

826. Meruru (válaszként erre: 824. - Enjoy)
2009. ápr. 7. 10:52
Gratula!!!!
825. Meruru
2009. ápr. 7. 10:51

Sziasztok! Járok azért erre is na.

Enjoy: hasonló a cipő, már ami a lustaságot illeti. És még ég is az arcom miatta. VALAKI RÚGJON MÁR FENÉKBE!!!


Más: képzeljétek, újra regeltem egy társkereső oldalon (ja igen, engem is menesztett a pasim). Árulja már el nekem valaki, hogy amikor belövik a pasik, hogy milyen nőt keresnek miért írják oda, hogy 52-63kg-ig? Ezt ennyire pontosan tudják? Mit tud egy 52kg-os csaj, amit én nem? Összetörni? Komolyan nem értem a pasikat...

824. enjoy
2009. ápr. 6. 20:56

Sziasztok!

-6-nál járok. Juhé! :) Pedig lusta vagyok, mint a dög. :)

Veletek mi újság?

823. Ancsi70 (válaszként erre: 822. - 88f8f5dc4a)
2009. ápr. 3. 09:18
Azért keveredtél ide,hogy elmondd te is mit érzel, meg mi a tapasztalatod, meg segíteni akartál,és köszi.ilyenkor minden megértő és kedves szó nagyon jól esik az embernek:)
822. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 817. - Ancsi70)
2009. ápr. 2. 18:46
Dehogy fuccsolt be!:)Semmi gond azzal,ha itt jött ki belőled az,ami most fájdalmat okoz.Csak azt nem tudom,hogy én hogy keveredtem ide...
821. Ancsi70 (válaszként erre: 820. - Enjoy)
2009. ápr. 2. 15:04
Enegem is csak a mostani állapotom az elkeseredés meg a düh hajt,normális esetemben nem lennék ennyire ügyes:)
820. enjoy (válaszként erre: 819. - Ancsi70)
2009. ápr. 2. 13:47
Fél óra?? Te aztán bírod! :) Örülök ha 5 kört lefutok majd eleinte. :D
819. Ancsi70 (válaszként erre: 818. - Enjoy)
2009. ápr. 2. 13:40
Én nem tudom távolságra mennyit futok, időre olyan fél óra kocogás,a házunk mögött van egy park aztán ott körözök,,de tök jó:)
818. enjoy (válaszként erre: 817. - Ancsi70)
2009. ápr. 2. 12:34

Szia! :)

Dehogy fuccsolt be! Csak én ehhez nem vagyok elég okos...és nem akartam hülyeségeket írni.

Ami azt illeti, mostanában semmi mozgás, de így is szépen megyeget a dolog és persze eszem ágában sincs feladni. :) Irigyellek, hogy legalább te elkezdtél futni, én még ahhoz is lusta disznó voltam eddig. De jövő héten szabin leszek, úgyhogy sokkal többet fogok fordítani a mozgásra. :)

Mennyivel kezdted el a futást?

817. Ancsi70
2009. ápr. 2. 12:28

Sziaztok lányok!!!Na úgy látom ez a fórum is befuccsolt az én magánéleti válságom miatt:(

De remélem azért mindenki jól van,sokat mozog finom diétás kajákat eszik és nem adjátok fel!:)

Úgy ahogy én sem, mert nem lehet. A héten még futni és elkezdtem és most nagyon jól esik:)

816. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 815. - Ancsi70)
2009. márc. 30. 23:53

Nem vagyok benne biztos,hogy itt kellene a válásról beszélgetnünk,de ha már itt került szóba...

A gyerekeim nyilván nem értik meg,most még nem,de vannak dolgok,amiket nem tehettem másképp,nem dönthettem másképpen.Pár nap múlva elmennek az apjukkal és nem velem fognak élni.Hogy milyen érzés?Nem is tudom elmondani...Azzal vígasztalom magam,hogy az apjuk biztosan vigyázni fog rájuk,hogy ahová mennek,nagyobb lehetőségeik vannak egy más életre,minőségesebbre,mint amilyet eddig éltek.

Nincs munkahelyem,egyenlőre nem tudok nekik semmit sem venni,hogy enyhítsem az apjuk kiadásait.Ez az anyagi része lenne,de talán az érzelmi része lényegesebb.A baj nem tavaly kezdődött,hanem már régen.Szerintem akkor is bele lehet szeretni valakibe,ha a házasság amúgy okésnak tűnik,ha meg nem okés,akkor pláne.A fene se akart szerelmes lenni,és bármennyire is nem volt okés ez a házasság,sosem akartam megbántani a volt férjemet.Nem csaltam meg.Nem tudtam volna azt tenni vele,hogy délután mással,este vele.Elmondtam neki,hogyan is állok az érzéseimmel.Arról már rég tudott,hogy évek óta nem megy visszafelé az érzés,ami összekötött bennünket,az inkább megszokás volt.Volt itt már gyűlölet,közöny,testvéri érzés a részemről.Az utóbbi kevésnek bizonyult,hogy jól tudjunk együtt működni.Többször is megpróbáltam kilépni,de mindíg volt ígéret,öngyilok fenyegetés,ott volt a "Hátha..." is.Majd beleszerettem másba.A gyerekeim neheztelnek rám,de az érzések ellen nem igazán lehet mit tenni.Utólag könnyű okosnak lenni,hogy amikor válni akartam három és fél évvel ezelőtt,és akkor nem volt harmadik,akkor kellett volna befejezni amit elkezdtem.Kevésbé lett volna fájdalmas,de ezt csak feltételezni tudom.Ki tudja hogy lett volna...Volna...Ez a szó milyen gyakori lett...A válás tragédia.A másiknak jobban fáj,hisz' nem ő kezdeményezte,nem ő akarta,de fáj nekem is.Valami meghalt.Nincs szép válás,mint ahogyan szép temetés sem.Abban viszont biztos vagyok,lehetett volna kultúráltabban is,de ehhez is ketten kellettünk volna,mint a házassághoz is.

Nincs értelme pocskondiázni a másikat,de a csatározásban ez bizony akarva-akaratlanul megtörténik.Bossszú,birtoklás,a gyerekeket fegyverként használni...Aljas játékok ezek,ha hagyjuk elfajulni.

Hogy miért nem harcolok a gyerekeimért?Mert tovább sérülnek,ha csakazértis teszem.Elég volt ennyi sérülés,és még ennyi sem kellett volna.Szerintem a nagyobb is megszenvedi,de a kisebb már nem bírná ki,ha tovább tartana a háború.

Tudod-e,ha most a lányoddal azt teszed,hogy nincs neked senki más,csak Ő,akkor iszonyú bűntudata lesz,és megfojthatod a szereteteddel?Nem lesz saját élete,nem hozhat önálló döntéseket,a Te életedet fogja élni.Amikor nem harcoltam,amikor nem harcolok,élő példák vannak előttem,hogy miért ne tegyem.És a szakember tanácsa...Nem a szomszédé!Jómagam évek óta áterhez járok.Az Ő véleménye számít,mert előtte nyitott könyv az életem.És a magam véleménye,amit elvártam mástól,de nem kaptam meg,és majd' belefulladtam.Amit már mondtam:Aki szeret,az elenged...Fáj,borzasztóan fáj,de ezt kell tennem.Nem kell,de mit érek egy kierőszakolt érzéssel?

Nem tudom,hogy mennyit tudok neked segíteni ezzel,amit elmeséltem.Töredéke ez az elmúlt időszaknak,lehetne egész regényt is írni róla.Ha a másik felet meghallgatnád,ő nyilván hasonló érzésekről mesélne,mint amikről Te is.Nem kell a másik oldalon állnom,hogy ne tudjalak megérteni.Okulj más példáján...Ha tényleg szereted,elengeded.Magaddal is jót teszel,és vele is.És a kislány sem fogja annyira megsínyleni,mint amennyire az enyémek.

815. Ancsi70 (válaszként erre: 813. - 88f8f5dc4a)
2009. márc. 30. 08:01

Olvasva az írásodat, ugyanezek a gondolatok vannak bennem is, csak az a baj,hogy nehéz nagyon..

1 hét alatt elszállt minden,szeretném, hogy boldog legyen és jól érezze magát a leendő életében.Csak még egyenlőre én nem látom a saját és a gyermekem útját.Pokoli most minden perc,mert meg még mindig szeretem, és ő sem akar magunkra hagyni minket. Nem tudom mi lesz egyenlőre reménytelen minden.

814. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 813. - 88f8f5dc4a)
2009. márc. 29. 00:08

Úgy,mellesleg:öt és fél hónap alatt 20 kilót fogytam,és azóta van 2-3 kiló,ami inkább megy mínuszba,mint maradna már a helyén.

Annak is fáj,aki kezdeményezi a válást.

813. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 797. - Ancsi70)
2009. márc. 29. 00:01

Aki szeret,az elenged...Mondd:Mit érsz el azzal,ha magad mellett tudod Őt,de menne???Fuldokolni fog ő is,Te is.Nem 14 évet fog "eldobni",hanem majd még több évet,és Te is.

Ne haragudj,de ez a normális emberek nem dobnak el 14 évet,meg egy gyönyörűséges 13 éves kislányt...Hasonlót hallottam tavaly:"Nekem van két gyönyörű szép gyerekem."Hééé!Az a két gyerek az enyém is!Nem az Anyuka vált el a Gyerekektől,hanem a Feleség a Férjtől.

Sértett hiúság,fájdalom,önzés,a másikban bűntudatot ébreszteni...Na,de mi értelme ennek?Hidd el,aki szeret,az elenged.Mentem volna előbb,nem engedett,pedig akkor még Harmadik sem volt a képben.Mi boldogsága volt abban,hogy vele maradtam évekig,pedig...

Inkább most,békésen,mint később gyűlölettel.Most nem lesz eldobva 14 év,és hálával fog gondolni mindíg rád,hogy elengedted Őt,mintha csakazértis alapon nem engeded el.

Most fáj,de lehetsz még Te is szerelmes,és boldog:)

812. Meruru (válaszként erre: 811. - Ancsi70)
2009. márc. 28. 21:59
Egyetértés. Fel a fejjel, majd csak lesz valahogy, mert ugye olyan még nem volt, hogy sehogyse legyen. Közhelyezés mára befejezve :)
811. Ancsi70 (válaszként erre: 810. - Enjoy)
2009. márc. 28. 21:12

Nem fogok legyengülni igérem, mert nekem még most sok dolgom van:)

Egyébként ilyen áron ne fogyjon senki sem:(

810. enjoy
2009. márc. 28. 12:17

Sziasztok!

Egyetértek Vicával! Nehogy teljesen legyengülj!

809. Meruru (válaszként erre: 808. - Ancsi70)
2009. márc. 28. 10:56

Szia!

Hát, legalább lovagiasnak próbál mutatkozni, már amennyiben bármit is számít ez ilyen helyzetben.

Azért a nemevést ne vidd túlzásba, nehogy még beteg is legyél a végén.

808. Ancsi70
2009. márc. 28. 07:57

Sziasztok lányok!Ilyen csúcs fogyásom sose volt -4kg 1 hét alatt:)mondjuk semmit nem ettem egész héten.

Holnap el fog költözni,ha mennie kell hadd menjen,

azt mondta mindenben számíthatunk rá, mindent itt hagy a lakásban, és a lakást ráiratjuk az én nevemre. Ennyi!.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook