Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? fórum

Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
86. grizus
2014. jan. 29. 03:15
Talán bizalmatlan vagyok. Nem véletlenül. Elég sok bántást kaptam gyerekkoromban, lányoktól is. Csak egy barátnőm van, de ő Párizsban él. De nem izgulok ezen, ha kell hogy változzon a helyzet, majd változik.
85. anya4005 (válaszként erre: 76. - 20e8f501cd)
2014. jan. 29. 01:58
Én 172cm vagyok,55 kiló,95D-s mellekkel,és hidd el,nem túl felemelő 2 ekkora lökhárítóval rohangálni a két fiam után.
84. anya4005 (válaszként erre: 67. - 20e8f501cd)
2014. jan. 29. 01:49

Hidd el,nézik a pasik a kezed! Nekem pl. annó egy igen híres ember jött kezet csókolni,csak mert "messziről látta,milyen szép a kezem". Fontos,hogy az apró részletek rendben legyenek!

A vádli... Jah,hát az nekem is lemaradt,pedig még sportoltam is,nem keveset,de úgy néz ki,ott nincs izomszövet...Nekem az segített leküzdeni a vádli gondom,hogy elkezdtem rövidnacit hordani. Sima,fehér naci,fekete trikó. Előszőr csak melózni mentem így,aztán egyre messzebb merészkedtem (persze,eleinte 2hetente,ha fel mertem venni),és rájöttem,hogy mindenki sz@rik a vádlimra!!! A fejformámat utálom,de mit tehetnék vele? Annyi pénz nincs,amennyiből ki lehetne hozni a rendelkezésre álló alapanyagból valamit! Fogadd el,és tedd magadnak széppé!

83. ina87
2014. jan. 28. 23:45
Úgy latszik a töbség megvan barátnő nélkül.
2014. jan. 28. 22:54
Nekem sincs. A szülővárosomtól messze kerültem, a gimis volt barátok messze laknak.Az egyetemen meg... rosszul választottam. Akiket ott igaz barátnak hittem, egy sem bizonyult annak az idők folyamán.. Azóta meg sem idő, sem bizalom.
81. 0052fe96cc (válaszként erre: 80. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 22:32

Én 174 cm vagyok, 85/C mellel, de hidd el nekem hogyha 85/B lenne, akkor sem érezném magam rosszul!

Nem ez számít... sőt, ez a dolog az egyik, ami a legkevésbé fontos. Inkább örülj annak, hogy törékeny alkat vagy, nagyon sokan szeretnének olyanok lenni!

80. 20e8f501cd (válaszként erre: 79. - Gomboc7)
2014. jan. 28. 22:06

Pont ez az hogy a magasabb lányoknak sztem kisebb a mellük. Nem? :D

Akiket ismerek és nagymellű, olyan formásabb, nőiesebb csaj, ők mind alacsonyak.

Jó, mondjuk hajlamosabbak is a hízásra. Ez a lány is a gimiben nagyon csini volt. Most is csinos, de 24 éves és látszik rajta hogy a kilók már nem oszlanak el rajta úgy. Egyre vastagabb a combja stb.

Mondjuk nagyon erős a kisugárzása meg olyan az egész személyisége, hogy belép az ajtón és akaratlanul is őt veszed észre és őt fogod bámulni.

2014. jan. 28. 21:29

Oké, ez igaz. Ebbe még bele sem gondoltam, hogy a magasabb lányoknak nagyobb a méretük. A lábuk magasabb, de egyébként nem gondoltam, hogy bögyösebbnek kellene lenniük...:D

Én a magam durván 162 centijével beszélek. Mindig kis szürke egér voltam, főleg ilyen kicsiként és kapafogakkal megáldva...:)

(amúgy nem tudom, a korral már összefelé megyünk, d e utoljára talán gimiben méredzkedtem, annak meg már 6 éve...:D) mindjárt le is mérem magam. :D

78. 9bbc382386 (válaszként erre: 63. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 21:21

Semmi baj a magasságoddal,a mellméreteddel,a hajaddal...

Nekem is vékonyszálú a hajam,és 180 cm magas vagyok,és nekem is alacsonyabb barátnőim vannak -voltak.. :))

Meg is jegyezték engem nem lehet egy magassarkúval sem utolérni :D

2014. jan. 28. 21:20
Magának való,saját világgal.A nyugi iránti fokozott igénnyel.So what?...
76. 20e8f501cd (válaszként erre: 75. - Gomboc7)
2014. jan. 28. 20:45

Na jó de hány centi magas vagy?

Szerintem más ez a méret a különböző magasságoknál. Én 175 vagyok kb.

2014. jan. 28. 20:07

Sziasztok!


Nagyon érdekes volt végigolvasni a hozzászólásokat. nagyjából végigfutottam, ez helyesebb.

Én sem gondoltam volna, hogy ennyi nőnek nincs barátnője, sőt, nem is akar!

Nekem mindig volt 1-2 nagyon jó barátnőm a sulikban, aztán ahogy az iskolának vége lett, úgy a barátságoknak is. Miután mindent befejeztem, itt voltam egyedül...:D Párom volt az egyetlen támaszom, de azt hiszem, ez normális is. Mármint, hogy barátok vagyunk.

Munkám során is összeakadtam 1-2 nagyon kedvessel, akiket azóta már barátomnak mondok, össze is járunk néha.

Totál antiszociális lettem egy időben, a főiskolán is inkább egyedül ültem, nem szóltam senkihez, el akartam kerülni mindenkit. Érdekes, valamiért vonzom az embereket, biztos jó a kisugárzásom. :D

Egyébként én sem vagyok, és nem is voltam megelégedve magammal soha, bár dicsérő szavakat sem kaptam. Azon meglepődtem, hogy barbi (azt hiszem) laposnak hiszi magát...nekem is ugyanakkora a méretem, és én tök büszke vagyok magamra, egyáltalán nem érzem, hogy lapos lennék, vagy nem vagyok nőies. Van, amin változtatni szeretnék, mint pl a fölös úszógumi a hasamon, vagy az arcomon lévő hegek. Előbbiért teszek, utóbbit örököltem, plasztikáztatni viszont nem szeretnék...

bocs a hosszú süket dumáért. :D

74. bnoi7525 (válaszként erre: 67. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 16:50

Akkor mondom en neked, hogy szep vagy... :-) Ha van onbizalmad, az sugarzik hidd el. Kezdj el edzeni, izmosodj, formalodj. A sport magabiztossagot ad.

Kezdj el sminkelni, jutubon van nagyon sok video, hogyan tudod pl az arcformadat alakitani sminkkel. Egy kis szempillaspiraltol mindenkinek szep lesz a szeme. Nem kell nyolc kilo vakolat, de nemi smink nem arthat. Menj el fodraszhoz, talalj egy frizurat, hajszint, ami illik hozzad es feldobja a kulsod. Mit erdekel, ki mit mond? Te legyel magaddal joban elsosorban. Ha magadnak nem tetszel, masoktol hogy varhatod el?

73. csakegyharit (válaszként erre: 63. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 16:03
Én egy kis önismeretet javaslok neked. Ha elkezded megismerni magad, egyre több olyan tulajdonságot fogsz találni magadban, ami tetszik. Most csak a rosszat látod, de van jó is. Mindenkiben van.
2014. jan. 28. 15:39

Nekem sincs mindennapos barátnőm,és nem is hiányzik.

Magam alakitottam ki ilyenné az életemet,

persze ha kedvem van beszélgetni akkor van 2 , deeee lehet eltelik X hét vagy hónap....

71. 0052fe96cc (válaszként erre: 69. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 15:38
Háhá :D Én is pont ezért szüntettem meg!
70. 0052fe96cc (válaszként erre: 68. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 15:37
Akkor mondjuk kezdd azzal, hogy nem máshoz hasonlítod magad :)
69. 20e8f501cd (válaszként erre: 68. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 15:37
Ja és az én hajam is hullámosodik.Sokszor vasalom én is. A frufru ezért nem jó. Régen volt és egy szenvedés volt. Oldalra fésült van.Ez úgy nagyjából jó.
68. 20e8f501cd (válaszként erre: 66. - 0052fe96cc)
2014. jan. 28. 15:33

A napon megégek, mondjuk szoktam picit.Igaz soha sem vagyok nagyon barna,csak olyan napsütötte,picit látszik a ruha pántja stb.

Szolizni nem akarok,károsnak tartom.

Hát olyan hűde formásnak nem mondanám a mellem sem. :-D jó mondjuk nem gáz annyira.

67. 20e8f501cd (válaszként erre: 65. - Bnoi7525)
2014. jan. 28. 15:25

Nekem soha nem mondta senki hogy szép vagy, jól nézel ki,szép szemed,bármi

Illetve azt mondták ismerősök hogy "de jó vékony a vádlid" de én meg nagyon vékonynak látom a családom meg azt mondja hogy miért nem olyan formás mint a nővéremé, mert neki vastag és formás


Ja meg azt dicsérik hogy szép a kezem. Tényleg az, de ki nézi a kezem? :-D senki.

66. 0052fe96cc (válaszként erre: 63. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 15:11

Amin nem tudsz változtatni, amiatt ne bánkódj. El kell fogadni amink van, és abból kihozni a legjobbat.

Az arcformádon tudsz alakítani egy jó frizurával, mondjuk ha frufrut vágatsz, de ez csak egy tipp, annyira nem értek hozzá :) Gondolom optikailag kissé szélesíti az arcot, nekem is volt.

Az én hajam erősen hullámos, egyeneset szeretnék, ezért mindig vasalnom kell. Talán keresd meg a megfelelő hajápolókat, amik segíthetnek dúsabbá, erősebbé tenni a hajad.

A 80/B-vel pedig semmi gond nincs, hidd el hogy nem szép a nagy mell, főleg ha leveszik a melltartót... én azt mondom inkább legyen kisebb de feszes, mint nagy és lógós. Ha annyira zavar hogy fehér vagy, napozz nyáron, vagy járj szoláriumba, bár anyukámat is próbálom róla lebeszélni, nem egészséges. Én pl. szeretem hogy hullafehér vagyok, mert jól áll hozzá a fekete. Ne légy elkeseredve, gondolkozz mi hogy lenne jobb, hogyan tetszene, és változtass.

65. bnoi7525 (válaszként erre: 63. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 15:07
Es mi lenne, ha megprobalnad magad elfogadni olyannak, amilyen vagy es nem azutan ahitoznal amilyen nem vagy? Mindenki masfele. Mindenkiben van valami szep. Probalj meg arra koncentralni. Akinek a kulsejere te annyira ahitozol, biztos vagyok benne, hogy neki is vannak dolgok amit nem szeret sajat magan. Magaddal kell elso sorban joban lenned.
2014. jan. 28. 15:05
A mai vilagban nagyon ritka az erdek nelkuli baratsag. Alapvetoen en sem jovok ki nagyon jol egy csomo novel, de ez nem is erdekel. Van egy nagyon jo baratnom, akivel az elso pillanatban egy hullamhosszon voltunk, es azota is ott vagyunk. Mindent meg tudunk beszelni, nincs semmi erdek a baratsagunk mogott, es ez nekem eleg is. Sajnos eppen nem egy orszagban elunk, de azert rendszeresen beszelunk, es nem veszitjuk el egymast. Ennel tobbre nincs szuksegem. De halas vagyok a sorsnak ezert a baratsagert. Most akkor nem vagyok igenyes?
63. 20e8f501cd (válaszként erre: 61. - 0052fe96cc)
2014. jan. 28. 14:57

Próbálkozom, de én magam sem tudom min kellene változtatnom a külsőmet illetően. Nem szeretem hogy hosszú az arcom, kb olyan az arcformám mint Britney Speasnak, nekem a kerekebb arc tetszik alacsony homlokkal. Vagy hogy vékonyszálú a hajam. Vagy hogy nem nagy a mellem. Ez a barátnőm alacsony, kerekfenekű,"bögyös" csaj,hosszú dús hajjal,kreolos bőrrel+nagyszájú is.

ÉN meg magas, fehérbőrű,vékony,lapos kicsit (80/B) .

2014. jan. 28. 14:46
nincsenek barátnői? ..mert igényes...
61. 0052fe96cc (válaszként erre: 60. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 14:40

Elhiszem, én is inkább kisebbségi komplexusos vagyok, mintsem beképzelt.

De ha ennyire nem vagy kibékülve magaddal, miért nem teszel érte hogy jobban szeresd ahogy kinézel?

2014. jan. 28. 14:34

Nekem sincs. Voltak akikkel jóban voltam, de a kisebbséi komplexusom miatt mindig féltékeny voltam rájuk. Ez van, aki a másik oldalon van fogalma sincs hogy milyen mikor a pasik megkérdezik hogy "mi a barátnőd neve?annyira tetszik" ezekután kinek van kedve elmenni bulizni?

Meg mikor őt bámulják nyálcsorgatva, ő van az előtérben,

2014. jan. 28. 14:23
Olyan világban élünk - szerintem -, ahol a "barátságok" többségét hátsó szándék szüli. Elég nehéz ezt elfogadni (főleg azokak; akik konzervatív nevelést kaptak, ráadásul még társasági emberek is), de ha nem akarod tönkretenni magad, akkor muszáj lesz...
2014. jan. 28. 14:09
Én is úgy érzem nincsenek igazi barátaim :( van olyan akit annak hittem és ma már az utcán se köszön,pedig nem érzem hogy olyan rossz lennék,vagy különleges akivel nem lehet barátkozni. Nem vagyok rámenős,tolakodó,pletykás /lehet az a baj/ :) nem tudom
57. e438349773 (válaszként erre: 56. - 0052fe96cc)
2014. jan. 28. 13:06
nekem volt egy barátnőm. együtt nőttünk fel, együtt suliztunk. mindig irígy volt rám, de ez sokáig nem tűnt fel. próbálta göndöríteni a haját, hogy olyan legyen, mint az enyém. a hátam mögött próbált másokat ellenem fordítani. aztán nagyobbak lettünk, ha egy srác udvarolni kezdett, nyomban rávetette magát (azelőtt nem vette észre). mindig az kellett neki, ami az enyém. :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook