Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? fórum

Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
116. szomorkodó (válaszként erre: 112. - Csakegyharit)
2014. jan. 31. 17:39
elgurult a gyógyszered? attól még az vagy, ha nem látod meg. én is eltitkolnám,hogy szerelmes vagyok beléd :) ha te lennél a nemtom mim, csak maradj a nemtom mim.
115. kriszta773 (válaszként erre: 100. - C28612d577)
2014. jan. 31. 17:28
furcsa egy olyan barátság, amit nem vállaltok fel mások előtt, és nem fér bele egy puszi vagy ölelés, ami még felületesebb haveroknál is simán, nehogy mások belemagyarázzanak valami pluszt. azért az más kategória szerintem, hogy nem léptek tovább azért, mert van partner. ha nem lenne, akkor együtt lehetnétek?
114. c6cc1a938e (válaszként erre: 112. - Csakegyharit)
2014. jan. 31. 16:26
Mivan???Te aztán kevered a szezont a f*sszal!
113. csakegyharit (válaszként erre: 99. - Elátkozott68)
2014. jan. 31. 14:02
Ennyi erővel megölelni se lenne szabad senkit.
112. csakegyharit (válaszként erre: 96. - Szomorkodó)
2014. jan. 31. 14:02
Aki intelligens, az nem lát bele olyat egy kapcsolatba, ami nincs.
2014. jan. 31. 13:57
Nekem mar nem lesz igazi baratnom; aki meghalt, potolhatatlan; maradok maganyos farkas;
2014. jan. 31. 11:00
Nekem azt hittem van egy jó barátom aki férfi volt és most csalodtam benne a legjobban.19 évvel idösebb mint én az exem legjobb barátja volt, aztán ahogy megromlott a kapcsolatom ö "közvetitett" köztünk hátha kibékülünk, utána az ö barátságuk megszakadt és velem barátkozott.Mindent megbeszéltem vele stb.Aztán kb 2 hete elszólta magát,hogy végig azon volt ,hogy az exel ki se béküljek, amiket üzengetett azok nem voltak igazak,és ö magának akar engem.Végig hazudott és a szexuális vágya hajtotta. Most undorodok töle még a telefont sem veszem már fel neki,akiben megbiztam és barátra néztem nem férfira.
109. c28612d577 (válaszként erre: 107. - Elátkozott68)
2014. jan. 31. 10:52

Itt ki beszél a szexről? Lehet, hogy jó lenne lehet, hogy szar lenne. Nem akarok vele szexelni mert ez tökéletes számomra úgy abban a formában amiben van. Nem akarok vele minél többet együtt lenni, van annak férje legyen azzal. :)

Ha gondunk van elmondjuk egymásnak, ha bajunk van segítünk egymásnak ez erről szól. Mondtam, szíved joga azt hinni amit csak akarsz. De most megyek, leedzek a férjével, Utána este áthívja a másik barátját aki szintén fiú, és megnézünk egy fasza jó horrort. Lett egy szép napom kellemes emberek között anélkül, hogy komoly dolgot akartam volna tőle. Nekem így telnek a szabadidőim és ezt nem cserélném el semmire. ;)

108. elátkozott68 (válaszként erre: 106. - C28612d577)
2014. jan. 31. 10:41

Meglehetősen enyhén fogalmaztál a "fura" szóval.

Tényleg hagyjuk, mert kezdesz átmenni "buddhába" és attól kiráz a hideg.

107. elátkozott68 (válaszként erre: 103. - C28612d577)
2014. jan. 31. 10:38

Igen ha tetszik egy nő és nagyon jól érzed magad vele minden percben és szeretnél még többet vele lenni, akkor te mérlegelsz, hogy biztos sar lesz a sex, akkor inkább legyen a barátom.

Jó hagyjuk.

Természetesen nem hiszem, hogy komolyan gondolod.

2014. jan. 31. 10:24

Én elhiszem ha kicsit furán hangzik, De ha találkozol olyannal, akiről tudod azt, hogy párként nem funkcionáltok, de barátként viszont első osztályúan és ez kölcsönös akkor szerintem igen is létezik. Szerintem egy igaz barát egy életre szól. Nem vagyunk egyformák ki mit keres az életben, ki milyen módon képes hasznosítani azt az energiát amit kap a másiktól. Ha tudod, hogy annak a személynek mi a szerepe az életedben akkor nem akartok többet egymástól. (szerintem)

Nem akarlak meggyőzni az ellenkezőjéről, én tudom, hogy nekem milyen szerepet tölt be az életemben, nekem ez számít. Mindenkinek szíve joga hinni amit csak akar. Tehát szerintem igen is létezik férfi és nő között igaz barátság. Ne legyen igazad, mert az azt jelentené, hogy el kel veszítsem egy igaz barátomat, és azt nem akarom.

105. elátkozott68 (válaszként erre: 104. - C28612d577)
2014. jan. 31. 10:21

A tesómmal nem.....de ha tetszik a "barátom" és ellenkező nemű és ráadásul egy hullámhosszon vagyunk, akkor igen.

S ha ez gáz a jövőnket illetően, akkor inkább megszakítom a kapcsolatot vele.

ÉN ezt gondolom.

A te verziód nem nagyon életszerű.

104. c28612d577 (válaszként erre: 102. - Elátkozott68)
2014. jan. 31. 10:04
Mi benne a hablaty? :-D Te lefeküdnél a tesódal? Kötve hiszem. :-D
103. c28612d577 (válaszként erre: 101. - Elátkozott68)
2014. jan. 31. 10:02
Minden pasi elgondolkodik minden nőről, hogy milyen lenne vele. Ez nem jelenti azt, hogy több is lesz a dologból. Az emberi agy először mérlegel, azután döntést hoz, szimpatikus, nem szimpatikus, barát, nembarát. Legalább is nálam. Hogy kinél, hogyműködik nem tudom. Talán a szexorientált emberekre igaz amit mondasz. De mint mondtam, egy értékes barátságot nem teszel kockára a bizonytalanért.
102. elátkozott68 (válaszként erre: 100. - C28612d577)
2014. jan. 31. 09:53
Ne haragudj, de akkora habragy amit írsz.....de szíved joga.
101. elátkozott68 (válaszként erre: 97. - C28612d577)
2014. jan. 31. 09:51

A szavaid alapján te is elgondolkodtál a barátaidnál "máson" is......akkor már nem barát:P


Tudod a fiú-fiú barátságnál sosem akarsz önkéntelenül vagy véletlenül sem többet.

Eszedbe sem jut !!

Na az, igazi barátság, mert nem vonzalmon alapul (ami egyébként normális és egészséges, ha nem egynemű a "barátod")

2014. jan. 31. 09:50
Én úgy tekintek a barátomra, mintha a testvérem volna. Nincs puszi puszi, se ölelkezés, semmi olyasmit nem teszünk amivel valakibem kétség merülhetne fel, hogy ez több mint egy puszta barátság. Megtartjuk azt a bizonyos két lépés távolságot, mégis szeretjük és tiszteljük egymást, úgy mintha testvérek lennénk. Ez szerintem egyedül így életképes.
99. elátkozott68 (válaszként erre: 93. - Csakegyharit)
2014. jan. 31. 09:45
Higgyél...csak ne aludj egyikkel se....mert 9 hónap múlva többen lesztek :D
98. elátkozott68 (válaszként erre: 94. - C28612d577)
2014. jan. 31. 09:43

Mi múlik erkölcsi kérdésként??

Hogy stikába az egyik fél többet gondol???

Ez tény.

Minden esetben valaki többet gondol.

A többi az habragy.

A gerinc amiről beszélsz, az pedig csak egy ideig működik.

Utána jönnek a dumák, hogy én nem akartam...elgyelgültem....csak megtörtént nem tudom hogyan..:D:D

2014. jan. 31. 09:40
Nem tudom. Nekem van akinek a barátsága többet jelent, mint, hogy egy bizonytalan párkapcsolatért, vagy egy gyümückélésért kockára tenném azt, amit barátként nyújtani tud. De mondtam, ember tipus válogatja.
96. szomorkodó (válaszként erre: 93. - Csakegyharit)
2014. jan. 31. 08:28
akik többet gondoltak bele a kapcsolatba, mint te. csak nem mondták el neked:)
2014. jan. 30. 23:35
Nekem sincs barátnőm:( Elkerültem messzire a szülőfalumtól, ahol a barátaim éltek, és itt egy nagyobb városban már mindenkinek van elég ismerőse és nem akarnak nagyon barátkozni:(
2014. jan. 30. 23:29

Szerintem inkább erkölcsi értékeken múlik az egész.

Ha van az emberben annyi gerinc, hogy tiszteli a barátját annyira, hogy nem dúlja szét a kapcsolatát, ill. ismeri a barátja férjét, feleségét akkor nem tesz vele semmit, még ha akar tőle valamit is. Ez inkább annak a kérdése, hogy kiben milyen értékrendek munkálkodnak, illetve, hogy mi számít tabunak az életben.

2014. jan. 30. 23:23
Én hiszek a férfi női barátságban. Az eddigi legjobb barátaim mind fiúk voltak.
2014. jan. 30. 23:17

Férfi -Nő barátságot csak úgy tudok elképzelni, ha volt, van vagy lesz közelebbi kapcsolatuk a barátságnál.

Innetől kezdve, aki egyiket sem vállalja be...az kamu.

Ez sok-sok tapasztalat.

91. anya4005 (válaszként erre: 90. - 0052fe96cc)
2014. jan. 30. 23:11

Sajnos nem hiszek az igaz férfi-nő barátságban! Az egyik mindig többet remél- szerintem!

A páromnak is volt egy legjobb barátnője. Meg volt győződve róla,h a csaj nem akart soha többet (tizenéve barátok voltak, ráadásúl a lány a párom haverjával kavart). Egyszer találkoztam a lánnyal,nem beszéltünk sokat: közöltem a párommal,h tizenéve van egy rajongója! Soha többé nem beszéltek,de nem én áskálódtam,csak úgy gondolta a párom,nem táplál hiú reményeket a lányban még egy kedves szóval sem!

90. 0052fe96cc (válaszként erre: 89. - C28612d577)
2014. jan. 30. 15:52

Igen, csak sajnos a srác nagyon félt attól hogy egyedül marad, pedig még csak 31 éves. Be is vallotta, hogy "lehet, hogy nem a legszebb, meg néha hülye, és nem egyezünk sok mindenben, de legalább vár valaki haza".

Na én akkor csalódtam is benne egy nagyot, de nekem mindegy, ha neki ez így jó...

89. c28612d577 (válaszként erre: 88. - 0052fe96cc)
2014. jan. 30. 14:31
Meg értem én is, az én barátom viszont azt mondta a férjének, hogy ezt fogadja el, hogy neki fiú barátai vannak nem nőbarátai. Egy barát mindennél fontosabb, mert a bajban csak is rájuk lehet számítani. A csaj leléphet a pasi megint csak leléphet, de egy barát örökre szól. Nem adnám egyiküket sem semmiért, legyen akármilyen nő, volt is rá példa. Ha ilyen hülye menjen. Előbb utóbb úgy is elment volna ha ez szakítási ok. Ez a véleményem. Kinek mi az értékrendje.
88. 0052fe96cc (válaszként erre: 87. - C28612d577)
2014. jan. 30. 14:22

Volt egy fiúbarátom még a szülővárosomból, közel 10 éve nagyon jóban voltunk, mindent elmondtunk egymásnak. Igaz, hogy az utóbbi években ritkán találkoztunk, de interneten szinte naponta beszéltünk.

Lett neki egy barátnője, akit tavaly feleségül is vett, és sajnos ez a barátnő iszonyat féltékeny volt rám. Nem mehettem el az esküvőjükre, a fiú csak titokban tudott velem beszélni, ilyesmi. Nekem ebből elegem lett, és megszakítottam vele a kapcsolatot, pedig nagyon hiányzik. Nem vártam volna el, hogy álljon mellém a feleségével szemben, de... mindegy, megértem.

87. c28612d577 (válaszként erre: 1. - 0052fe96cc)
2014. jan. 30. 14:16
A legjobb barátom egy nő, neki sincsenek barátnői. Ő ezt úgy fogalmazta meg nekem, hogy az a baj a barátnőkel, hogy gyakran csak azért képesek azt mondani egy ruhadarabra, hogy jól áll neki, hogy ők csinosabbak lehessenek nála. A férfiak őszintébbek. Nincs ezzel semmi baj ha nincsenek barátnőid. Nem szentírás az, hogy lennie kell. Szerezz magadnak pasi legjobb barátot. Hátha az beválik. De ha hülyét fogsz ki azzal sem tudsz mit csinálni, kicsit kockázatosabb mert beléd szerethet, ezért nemárt ha párkapcsolatban van és szereti a párját. Nagyon megkel őket válogatni. Nem sok emberért rohannék be egy égő házba, hogy kimentsem, de azokért akik körbevesznek mindért szó nélkül megtenném. És ez oda vissza.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook