Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? fórum

Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
176. c6cc1a938e (válaszként erre: 175. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 14:33

És lemegyek a büfébe anélkül,hogy megkérdeznélek,vagy egyáltalán megkérdezném,hogy te akarsz-e onnan valamit.Igen,köszi,engem sem kell megkérdezni.

És kimegyek egy kávéra és ha meglátlak,akkor a másik folyosón kortyolgatom el,mert nem,nem akarok beszélgetni.És igen,köszi,ha te ugyanezt megteszed.

És ebédelni is egyedül megyek,mert egyedül szeretek enni,mert nem szeretem,ha mások látják,hogy eszem és ha meglátlak,nem,nem ülök oda,mert odaülök,ahova én szeretek és egyedül lehetek...

És nem,nem megyek oda a szünetekben beszélgetni és klassz lenne,ha te sem tartanál fel ilyennel.

Stb. hozzáállás.És a fene,aki szépen tálalja.

2014. febr. 2. 14:25

Suli,melóhely,lakhely.Itt az együttlógás nem kedv kérdése.Nem,nem akarok beszélgetni.Nem,nem akarok kimenni egy kávéra.Nem,nem akarok lemenni a büfébe.Ma sem,holnap sem,semmikor sem.Illetve de néha igen és akkor tudod mit?Lemegyek egyedül,mert egyedül szeretnék lemenni.Ma is, holnap is és mindig.Nem,nem érek rá beszélgetni a folyosón,nem nem akarok beülni a szobádba.Nem.Ma sem,holnap sem,mert nem érek rá.Más terveim vannak.Olyanok,amiket egyedül kell űzni,mert egyedül akarom tenni.Koloncok nélkül.


Az okát ennek a hozzáállásnak nem osztom meg.Kóstolj bele.:)


Hárítani tudni kell?Ugyan kérlek...:'D

174. c6cc1a938e (válaszként erre: 169. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 14:18
Arra azért kíváncsi lennék,hogy hol írtam,hogy a barátaimat nem szeretem...Sztem a téma és a kérdés nem ez volt.
173. kriszta773 (válaszként erre: 172. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 13:46
egy munkahelyen, egy közös baráti társaságban is lehetnek olyan emberek, akik nem szimpatikusak, nekik meg valamiért te igen. ha ez olyan nagy macerát okoz, akkor az ember végigszenvedheti az egész életét, hogy hárítson :) tudni kell helyén kezelni ezeket a helyzeteket, az idő és a tapasztalat rutinossá teszi az embert, de ha más nem, az biztos, ha egyszercsak elege lesz :)
172. szomorkodó (válaszként erre: 171. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 13:44
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
171. kriszta773 (válaszként erre: 170. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 13:41
így pláne nem értem :) ha valakivel nincs kedvem együtt lógni, akkor nem beszélek meg vele közös lógásokat :) ha hív, megmondom, hogy nincs ehhez kedvem, időm, ennyi. mi ezzel a probléma? :)
170. szomorkodó (válaszként erre: 169. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 13:29

Akkor leírom, hogy érti spécike. Ha mondjuk elmegyek egy házi mulatságba, és ott összejövünk 24, 5-en, abból 12 csaj, akkor attól, hogy ott eldumálunk, mert lehet, hogy kis pezsgő is legurul, attól még másnapra nem dumálunk meg közös ürestekintettelfejbőlkinézést a helyi plázában, mert az a bariság csak arra az estére szólt. De ezzel nincs baj. Míg lehet, hogy megismerkedik itt a fórumon valakivel, váltanak 79 levelet, jól megismerik egymást, eldumálnak, és egyszer csak találkoznak. Lehet, hogy egy életre szóló barátság fog kialakulni, de ez sem biztos.

Én így gondolom, hogy ő így gondolja. Ha nem, akkor bocs, hogy belepofáztam.

:)

169. kriszta773 (válaszként erre: 168. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 13:15
nincs ebben semmi idealisztikus, szerintem evidens, hogy az ember szereti a barátait :) ha meg nem tudja kezelni a kellemetlen embereket, az egyéni probléma, idővel majd megtanulja :)
168. c6cc1a938e (válaszként erre: 166. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 13:02

Nagyon idealisztikus tetszik lenni magácska.:)


Egyébként persze mindez nem jelenti azt,hogy a pasikkal könnyen haverkodnék.Csak könnyebben.

167. c6cc1a938e (válaszként erre: 165. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 12:57
:D ;)
166. kriszta773 (válaszként erre: 161. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 12:55

talán csak a te hozzáállásoddal van baj :) engem megleptél a korábbi írásoddal, mert ilyet talán csak oviban láttam, hogy haha álljatok csak sorba, majd én eldöntöm kivel barátkozom, mert én vagyok a menőjenő bibibííííí :) meghogy ez meg az a minimum belépő a te barátságodhoz

azt gondoltam, felnőttként az ember nagyon is értékeli a meglévő barátságait, amik kölcsönös szereteten, megértésen alapulnak, nem elvárásokon és kegyeken. azt is gondolnám, ha valakit sokan kedvelnek, keresik a társaságát, az örül ennek, és nem azt gondolja, hogy neki most kötelezően jópofizni kelljen. ha valaki nem szimpatikus, nem kell vele leállni és megjátszani magad, és akkor máris nem teher :)

165. szomorkodó (válaszként erre: 161. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 12:52
Én már azért se, juszt se vagyok barátságos. Na jó....Néha azért igen:)
164. c6cc1a938e (válaszként erre: 162. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 12:51
Haha,ez aranyos volt.:D
163. c6cc1a938e (válaszként erre: 160. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 12:50
Hát ha ezt agyilag vennék,az marha jó lenne,igen.:)
162. szomorkodó (válaszként erre: 161. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 12:49
Akkor te az én barátnőm vagy. Csapj bele.....:)
161. c6cc1a938e (válaszként erre: 159. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 12:48
Elméletileg.A gyakorlatban az emberek elvárják,hogy csak mert a sors melléjük pottyantott embereket,akkor máris töretlen a bizalom,a jókedv,kötelező a bájolgás,meg a beszélgetés.Erre nem vagyok hajlandó.
160. kriszta773 (válaszként erre: 158. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 12:21
bizonyára nem veszítenek sokat, ahogyan te sem :)
159. kriszta773 (válaszként erre: 157. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 12:20

ez butaság. attól, hogy távolságtartóbb vagy, még lehetnek barátaid, és a barátságnak sem az a mércéje, hogy éjjel-nappal együtt lógsz valakivel, sem az, hogy úgy döntesz, xy a barátnőd lesz, vagy xy dönt úgy, hogy a barátnője leszel :) ez magától alakul, ahogy az élet az utadba sodorja az embereket, vagy szót értetek, fontosak lesztek egymás számára, vagy nem

az is lehet, hogy valaki nagyon közvetlen természetű, mégsem alakulnak barátságai vagy nagyon kevés

2014. febr. 2. 11:27
Ó hogy meg tudnak sértődni a csajok,hogy nem barátkozom velük,pedig várják...Felőlem várhatják.:)
157. c6cc1a938e (válaszként erre: 156. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 11:24

Haha...:DDD...Hát dehogynem!Szted?A levegőbe beszélek?:)

De.Nagyon jól tudom,hogy miért nem barátkozom csajokkal.Van két barátosném ennek ellenére.Nagyon bírom őket.De ők azért a barátnőim,mert annak ellenére,hogy távolságtartó vagyok,ők eldöntötték,hogy engem akarnak barátnőnek.EZ a belépő hozzám.És nagyon jól tudom az okát,hogy miért vagyok így...

Am...nem a klasszikus barátnők.Nem lógunk együtt állandóan.De a bizalom ott van.

156. kriszta773 (válaszként erre: 155. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 09:47

nem kell megfordítanom a látásmódomat, mert az, ha egy nő elkerüli a többi nőt, vagy a többi nő kerüli őt, egykutya a barátság hiányát és a problémát tekintve

nem kell annyira minden szóba belekötni, hiszen nem az a lényeg, és ettől nem tűnik okosabbnak az írás :) ha valaki nem érti annak az okét, hogy miért nincsenek barátnői, nem valószínű, hogy ő menekül minden más nőtől :)

155. c6cc1a938e (válaszként erre: 154. - Kriszta773)
2014. febr. 1. 21:20
Fordítsd meg a látásmódod.Mert akiknek nincsenek barátaik a saját nemükből,azok jelentős hányada kerüli el a saját nemét és nem azok őt.Bezony.És:ennek valóban megvan a maga oka,mindenkinél más.
154. kriszta773 (válaszként erre: 153. - C28612d577)
2014. febr. 1. 16:15

én nem jósolgattam, csak azt mondtam, férfi-nő között, ha szoros, intim a kapcsolatuk (érzelmileg), megtörténhet simán :) egyébként mindegy, milyen nevet adunk az ilyen kapcsolatnak, hogy haverság, barátság, a gyakorlatban ha két ember jól megvan, jól érzi magát egymás társaságában, szívesen beszélgetnek, nem kell feltétlen nevén nevezni, csak elméletben kelt mindig vitát ez a férfi-nő barátság


visszatérve az eredeti kérdésre számomra ugyanolyan egészségtelennek tűnik, ha egy nő nem tud nőkkel barátkozni, mint ahogy egy férfi nem tud férfiakkal :) lehet a körülményeket meg az összes többi embert hibáztatni, okolni a miért nem-re, de biztos, hogy az adott ember viselkedésében, viszonyulásában van valami probléma. férfiaknál szerintem egyszerűen az, hogy meleg :)))))))) nőknél a rivalizálás és féltékenység lehet az oka, hogy valaki mindig túl akar licitálni a másikon, és ezért kerüli el minden nő

153. c28612d577 (válaszként erre: 144. - Kriszta773)
2014. febr. 1. 13:25

Igazad van életszerűen hangzik. Én hiszem, hogy ez más, és hasonlóan gondol a barátságunkra mint én.

Ha így van, és jól ismerem akkor ez elég lesz mindenre.

Ne legyen igazad. :)

152. c28612d577 (válaszként erre: 147. - Kriszta773)
2014. febr. 1. 12:59

Egy barát mindig őszinte, én ezt már kérdeztem tőle, hogy ő milyen pasinak lát. Azt mondta 4,5 egy 10-es skálán, :D

De ne vegyem sértésnek kinek mi a zsánere. Igaza van. :D

151. c6cc1a938e (válaszként erre: 146. - 6e116dd2cf)
2014. febr. 1. 12:45
Az valamit jól csinál.Az ilyentől érdemes tanulni.
150. c6cc1a938e (válaszként erre: 144. - Kriszta773)
2014. febr. 1. 12:43

Hát...ezt hívják szívásnak!Mert ezt a szerelmet a legsz*rabb elveszteni.Mert szerelmes lehetsz utána másba és lehet,hogy a szerelem már nem hiányzik tőle,de minden más igen.Ez egy rohadt nagy szívás,igen.Soha többet.:(


Aki meg ilyen közeli barátként részegen átlépi a határt,az soha nem volt barát.Egy közeli barát nem fog az alkohollal szexelni.Egy közeli barát 1000%-ig megbízható.Ezt viszont tutira tudom.Ez fix.

149. c6cc1a938e (válaszként erre: 143. - Szomorkodó)
2014. febr. 1. 12:39

Hát...én meg szimplán álmodozó vagyok.Nekem a haverok tényleg haverok.Akit barátnak érzek,azt meg tényleg közel érzem.Míg rájövök,hogy valójában beleszerettem.Akkor eltitkolom,hogy haverok maradhassunk.De ha már nem tudom havernak/barátnak elfogadni,akkor igen...kerekperec elétárom,míg kiszúrja a szemét és választ ad végre.Aztán mikor megvan a "nem",akkor lelépek...


...nagy a szám.Csak akkor voltam képes lelépni,mikor VÉGRE! volt valaki más,aki épp olyan,mint ő volt,csaképp...

NEM KELL NEKI KÉZIKÖNYV AHHOZ,HOGYAN KELL A NŐKKEL BÁNNI.

...jött vki más,aki segít,hogy...többé ne érdekeljen a reménytelen.Mert képes közel kerülni,képes a szívembe férkőzni és a gondolataimba,vagyis képes vagyok érezni iránta.Képes hiányozni,képes bennem ugyanazt elérni,amire amúgy...nem sokan képesek...Mégha ez nehezen hihető is.


[link]


Így végülis amit álmodozóként álmodtam,azt megkaptam.Csak az arca más.

148. kriszta773 (válaszként erre: 146. - 6e116dd2cf)
2014. febr. 1. 12:20
az halál unalmas és érdektelen életet élhet :)
147. kriszta773 (válaszként erre: 140. - C28612d577)
2014. febr. 1. 12:20

itt egyáltalán nem a szexről vagy rossz tapasztalatokról van szó, félreérted :) de nem véletlen, hogy megtartod a távolságot a női barátoddal szemben, nehogy például a férje vagy más félreérthessen bármit. egy igazi barátságban nincs ilyen, nemtől függetlenül, mert ott a környezeted, a számodra fontos emberek evidensen ismerik a barátaidat, elfogadják, természetes számukra a kapcsolatotok, nincs belemagyarázás vagy feltételezés

én örülök annak, hogy az ilyen haverjaim, mint nálad ez a nőci igenis megtartják a távolságot (és valószínűleg könnyen átlépnék, ha úgy érzenék, szabad a pálya), mert annál nem sok dolog lehet lehangolóbb és degradálóbb egy nőnek, ha nem tekintik nőnek :) akkor is, ha ő nem nyitott másra :) mint ahogy biztosan neked is rosszul esne, ha a barátnőd azt mondaná, jaj, ez szimpla barátság, mert nem tartalak vonzónak, nem férfiként tekintek rád :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook