Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
3719. knatali
2012. nov. 6. 11:07

Sziasztok!

Szombaton csináltam az első kezelést. 2 mm tűvel. Én a lábszáramon mert striás lett szteroid gyógyszerektől. Valaki használta striára?

Az egyik lábam 50%-át tudtam csak megcsinálni mert sírtam a fájdalomtól...

És már 3 napos de még mindig nagyon piros,varas,csúnya. El fog ez múlni biztos? Nem csináltam több kárt?:S

3718. Ditz (válaszként erre: 3716. - Uborka7)
2012. nov. 5. 20:19

Igen az első napokban csúnyább, mint volt. Hámlás mindig van, nekem az is pár nap, utána már gyorsan gyógyul.

Ne radírozd le, én is próbálkoztam már ezzel, újból piros lett és kezdődött előről a hámlás. Hagyd a saját tempójában gyógyulni az arcod.

3717. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3716. - Uborka7)
2012. nov. 5. 17:19
Bizony hámlás mindíg van, ha jól csináltad, de nem vészes. Ilyenkor jó nekünk férfiaknak, borotválkozunk egyet és csak úgy jön le a száraz bőr...
3716. uborka7
2012. nov. 4. 19:27
Jelentem túl vagyok a nehezén. Tegnap előtt este csináltam a "varrást". Rettenetesen fájt és lüktetett a kezelés után. Másnap olyan céklapiros volt a helye és égett, majd megőrültem tőle. És ami a legérdekesebb, nemhogy kifeszült volna tőle a bőröm, hanem inkább összeráncosodott és kiszáradt. Olyan, mint az öreg néniknek. 3.nap - ma - már nem annyira piros, inkább rózsaszín, de még mindig száraz és "ráncos". Lehet, hogy le fog hámlani? Gondoltam, leradírozom, de nem mertem, meg nem biztos, hogy kibírtam volna - még érzékeny. Vendégeink voltak, így vastagon lealapoztam mindenfélével.
3715. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3711. - Uborka7)
2012. nov. 4. 09:15

Én is így csinálom, folyik le a nyakamra a vér, minden kezelendő cm2 után törölni kell a vért. Fáj és vérzik, de ki kell bírni az eredmény érdekében...


Már harmdszor csinálom érzéstelenítés nélkül, a pecsételés sima, de nálam a záró 2 mm-es rollert már csak befeszített lábizom mellett bírom ki.

3714. Bellavita21 (válaszként erre: 3711. - Uborka7)
2012. nov. 4. 00:09

Uborka,


Nemtudom, hogy hogyan állsz, de amikor én is kicsit verő mozdulatokkal pecsételtem, tiszta bevérzés volt az arcom kb. 5 napig! Szóval óvatosan! Utána már nem ütögető módszerrel csináltam, hanem lassan, így egyáltalán nem voltak bevérzéseim!

2012. nov. 4. 00:07

Sziasztok!

Látom, beindult a szezon, beindult a fórum is :-)

Macilacival ketten rendeltünk maszkot, én négy főt vállaltam,akikkel nem egyeztettem emailen, azok az én rendelésemből kimaradtak, viszont álljatok össze többen és rendeljetek az owndoc-ról!

Már én is nagyon várom, hogy megérkezzen :-) Ez a copper peptide állítólag nagyon jó, én anno szérumban is rendeltem az USA-ból.

Nektek már nincsnek aknés panaszaitok? nekem az összes pórusomban pici mitesszerek alakultak ki, nemtudom, h összefüggésben lehet-e a pecséttel.


Amúgy vérzés nélkül nem igazi a nyúzás! Én eleinte szintén gyengéd voltam, de ma már igazi vérfürdő van!

Azt tapasztaltam amúgy, hogy egyes fájdalmasabb területen ha nekiállok,akkor egy idő után elzsibbad, elérzéstelenedik a terület. Ezt amúgy a tetoválás levételen tapasztaltam először, nekiáll a doki, akkor kapaszkodok a székbe, de egy pár perc után semmit nem érzek, beindul az önvédő mechanizmus.Szóval, csak bátran :-) Amúgy szerintem ahogy a vér kifolyik, kijön az érzéstelenítő is vele együtt,nekem ez a tapasztalatom.

3712. Érdekes73 (válaszként erre: 3708. - Maszii)
2012. nov. 2. 20:32
Bátrak vagytok ! Nekem a látvány elég volt képernyőn keresztül ...
3711. uborka7 (válaszként erre: 3709. - Ditz)
2012. nov. 2. 20:08
Igazatok van, megint neki estem és most úgy csináltam, mintha varrnék. Nagyon fájt és vérzett is. Bekentem Bepanthen plus kenőccsel + Ilcsi ichtilos korrektorral, de még mindig lüktet és ég. Még a hideg is ráz az arcomon. Na megyek, bedobok vmi erőset és lefekszem aludni. Remélem, holnapra szebb lesz.
3710. Ditz (válaszként erre: 3703. - Frankiboy1)
2012. nov. 2. 17:59

Nekem is jöttek, rollerezésnél, bármit tettem, kentem, stb.

Második alkalommal pecsételtem és sem 2 hete, sem most nem jönnek.

Nem tudom mi az oka.

3709. Ditz (válaszként erre: 3706. - Uborka7)
2012. nov. 2. 17:55

Frankyboy is másfeles tűt használ, mégis ömlik a vér!

Szerintem nem nyomod bele rendesen, csak azt hiszed!

Amikor elkezdtem pecsétet használni, erősen belenyomtam és állj!!!, nem mozdítottam. Megpróbáltam még megnyomni és ment!

Próbáld meg te is. Érezni fogod, hogy amit annak gondolsz, nem elég erős.

Bocsi, jobbat nem tudok, mindenesetre az arc vérzik a legjobban.

3708. maszii (válaszként erre: 3707. - Érdekes73)
2012. nov. 2. 12:07

ja,alkalmanként 30 ezerért és semmivel sem jobban vagy nagyobb eredménnyel mint mi...

úgyhogy neki is kezdek a mai nyúzásnak :))))

jaj bár már itt lenne a maszk is, már annyira várom... ezúton is köszönet Bellavitának a szervezésért...

2012. nov. 2. 11:32

Tegnap a TLC-n is mutatták hogy működik.

De felhívták a figyelmet hogy csak szakértő végezze !

3706. uborka7 (válaszként erre: 3702. - MaciLaci2011)
2012. nov. 2. 09:37
Pedig belenyomom teljesen, csak lehet,hogy a 1,5mm-es tű nem elég mély? Nekem a kicsi sárga pecsétem van kb. 25 tűvel. Ezek a tűk sokkal vékonyabbak, mint a rolleremé, tényleg mikrosérüléseket csinál, nem vérzik különösebben, utánna olyan, mintha leégett volna az arcom a napon (piros, picit duzzadt és húzódik 2-3 napig és sajnos fényérzékeny is, mert az októberi napon is bebarnult a helye). Én még meg is tisztítom utánna bőröm, mert a tűk helyén pici miteszerek ilyenkor "kilógnak". Úgyhogy gyönyörű tiszta lesz a bőröm és szép piros. :) Ez a maszk, amit feltesztek utánna látványos javulást hoz? Mik a tapasztalatok?
3705. Frankiboy1 (válaszként erre: 3704. - Frankiboy1)
2012. nov. 2. 08:22
Na ezt Ditznek szántam.:-)
3704. Frankiboy1 (válaszként erre: 3702. - MaciLaci2011)
2012. nov. 2. 08:21
Nekem is mindig jól vérzik alig tudom letísztítani az alvadt vért utánna.Nem tudom elképzelni ha rendesen rányomjuk,hogy ne vérezzen valakinek.Te biztosan jól csinálod.
3703. Frankiboy1 (válaszként erre: 3701. - MaciLaci2011)
2012. nov. 2. 08:19
Nekem mindig jönnek apró kis fehér pattik bármit csinálok pedig nagyon alaposan fertőtlenítek.De szerintem nem attól van ezért nem mertem nagyon bele kenni eddig semmit nehogy elfertőzödjön de most bekentem hideg körömvirágkrémmel betettem a hütőbe próbáld ki nagyon jól hűsít.
3702. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3695. - Uborka7)
2012. nov. 2. 07:47
Egyetértek Ditz sorstársunkal. Ha nem vérzik, nem mernék megesküdni, hogy elég mélyre hatoltál. Nekem is folyik, ezért folyamatosan törlöm...
3701. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3697. - Frankiboy1)
2012. nov. 2. 07:40
Az első este a kezelés után csak a maszkot használom, majd éjszakára semmi. Másnap reggeltől már én is kenem körömvirággal. Egyébként az orvos is azt mondta anno, hogy 3 napig semmit ne tegyek rá, de megőrjít, mikor ég, húzodik, feszül, viszket, így én körömvirágozok...
3700. Ditz (válaszként erre: 3697. - Frankiboy1)
2012. nov. 1. 22:36

Jaj, a lényeg lemaradt. Én konkrétan már közvetlen utána bekenem az arcom, csöppet hűsít, kevésbé lüktet, ég.

A pecséttel ezek megszüntek, u.úgy vörös a képem, feszül, de nem lüktet az egész fejem és kevésbé dagadt.

Irigyellek!

3699. Ditz (válaszként erre: 3697. - Frankiboy1)
2012. nov. 1. 22:32

El nem tudom képzelni, hogy bírod érzéstelenítés nélkül így meggyötörni magad!

Biztosan nagyon fáj, mi a titok, hogy mégis képes vagy megnyomni a rollert ennyiszer?

3698. Ditz (válaszként erre: 3695. - Uborka7)
2012. nov. 1. 22:28

Nekem mindig nagyon vérzik, tocsog a pecsét a vérben, fröcsköl szanaszét, mire végzek rászárad mindenre, alig bírom lesikálni.

Én 2mm tűvel csinálom és ahol nem fáj, nagyon erősen belenyomom sokszor, fedéssel, hosszába, keresztbe, nem számolom hányszor.

Sztem ha nem vérzik, nem nyomod bele rendesen.

Én 2 hetente fogom az idén csinálni és csak a heges részt.

2012. nov. 1. 18:39
Azt kérdezném tőletek ,hogy holnap kenhetek már rá körömvirágkrémet?Mert én teljes hámlásig 4 nap nem szoktam bele pancsolni.Tudom,hogy ti sokan használtok krémeket utánna.Jó lenne most ha szombatra lenyugodna.
2012. nov. 1. 18:37
Sziasztok!Ma reggel csináltam a 26.kezelésem.Teljes arcon most a nyakamat nem.Nagyon vérzett kb 30x görgettem mindenhol aztán letöröltem az egész arcom tisztára majd mégegyszer rámentem a szememre és a szám meletti nevető ráncokra.Jó dagadt vagyok most.Érzéstelenítő nélkül csinálom mindig tudjátok most nagyon jól bírtam pedig teljes erővel nyomom rá a rollert.
3695. uborka7 (válaszként erre: 3693. - Ditz)
2012. nov. 1. 16:59

Ditz,

egyetértek, nekem sem ment homlokon, állon, ezért csak az arcomon lévő hegeket szúrkodtam én is. Itt nekem szinte nem is vérzett, pedig nem vastag a bőröm. Az arccsontnál volt érzékenyebb. Milyen hosszú tűvel dolgozol? Az enyém 1,5 mm-es, de gondolkozom, hogy beszerzek 2 mm-est is, bár a hegekre elméletileg 1,5 mm-es elég, azt olvastam. Nekem 3-4 nap alatt teljesen rendbejön a bőröm, ezért gondolkozom, h. hetente pecsételnék, így talán hamarabb lenne eredmény.

3694. maszii
2012. nov. 1. 16:26

sziasztok

küdtem mailt, de nem voltam gépnél 4 napig, remélem nem maradtam le semmiről :))))

3693. Ditz
2012. nov. 1. 14:43

Hát gyerekek, nekem elegem van a nyúzásból!

Az arcom középrészét homloktól az állig képtelen vagyok megcsinálni. Elzsibbad a felszínen, de nem bírom belenyomni a pecsétet, annyira fáj!

Tegnap este nyúztam, vastagon beemláztam, fólia másfél órát rajta, és semmi.

A két oldalon viszont semmit nem érzek, agyon tudom szúrkálni.

Legközelebb nem is próbálkozok már, csak pocsékolom a drága kencét, csak két oldalt a heges részt fogom csinálni én is, mint MaciLaci.

3692. Ditz (válaszként erre: 3691. - MaciLaci2011)
2012. nov. 1. 14:27

Úristen!!!

Mazochista!

2012. okt. 31. 21:56

Na kedves sortársak első alkalommal kezeltem igazán dúrván a 2,5mm-es pecséttel. kb 25X szúrtam meg minden heget és a környékét. Egy teljes zacskó steril mullap ment el csak a kezelés közbeni vér törlésére. Mint a varrógép úgy szúrtam sorozatban minden heget. A végén egy 2mm-es rollerrel 4-5 görgetés befejezésként. A maszkot 20 percre tettem fel. Mikor levettem, még mindíg szivárgott a vér. A nejem borzasztónak nyilvánította...És én csak mindkét oldalt 5X5 cm-t kezelek...


Érzéstelenítő nélkül, így most már én is benyomtam a pálinkát a végén, hogy el tudjak majd aludni...

3690. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3688. - Tothedina1973)
2012. okt. 31. 21:35
Egyenlőre úgy néz ki, hogy nálam már nem maradt, LAciVal dobjuk ketté e 11 db-ot.
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook