Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
3629. uborka7
2012. okt. 9. 19:59
Éééééés igen! Megérkeztek a szúrószerszámok! Végre. Ajánlottan. Fiúk, lányok, hétvégén kezdek. Majd megírom, milyen volt.
2012. okt. 8. 13:32

Az owndoc-nál soha nem volt probléma, próbáljatok meg ott rendelni!


Nekem szerdára lett egész vállalható az arcom, aztán szélsebesen felszívódott minden pötty, csütörtökön már csodaszép voltam! Szóval, közel egy hét a gyógyulási idő, de megérte, mert már most szebbnek látom az arcomat!

3627. uborka7 (válaszként erre: 3626. - Ditz)
2012. okt. 6. 08:50

Azért írj neki,hogy feljelented, ha x. időn belül nem utalja vissza v. nem küldi a terméket. A probléma azzal van, hogy mivel igazolja ő v. te, hogy nem kaptad meg valóban a terméket? Mert behívják, megkérdezik, ő azt mondja, sima postával küldte - amihez nincs feladója. A bankszámláján megjelenő bevétel után viszont adóznia kellene, így én inkább a NAV-val "kedveskednék" neki. Azok most külön ügyosztályon dolgoznak az online értékesítőkkel. Tesz/Vatera, stb. profi eladói majd mind vizsgálat alá vannak vonva.

Az angliaival megállapodtunk, hogy nem visszautalja, hanem újból küldi a rollert+pecsétet - immár ajánlott postával - amit én fizettem. Kíváncsi vagyok, így megérkezik-e!

3626. Ditz (válaszként erre: 3625. - Bellavita21)
2012. okt. 5. 11:00

Scholer István és az express.hu-n találtam a hirdetését.

Hülye pö..!

Most kénytelen vagyok a vateráról a szüccstől rendelni. Ő nagyon drága.

3625. Bellavita21 (válaszként erre: 3624. - Ditz)
2012. okt. 3. 00:03

Ki ez a pasi amúgy? Vaterás?

Várjál még egy picit és közben bombázd sms-ekkel meg mindennel. Szerintem a feljelentés csak egy csomó macera, ott ülhetsz a rendőrségen órákat, aztán semmi nem történik. Max a nyomozás során azt találják, hogy visszaélés történt, és akkor fizetnie kell. Akkor sem fizet. Akkor mehetsz perre.... áááá az egész hülyeség.Ekkora összeget károlj el és kész. És tanulj belőle.

3624. Ditz
2012. okt. 2. 18:46

Hát úgy néz ki, ettől a pasitól nem kapom meg az Emlámat. Előre utaltam a pénzt. Én hülye!

Mindig tőle rendeltem és nem volt baj.

Most egyszer beszéltem vele telefonon, ígérte küldi, azóta se Emla, se a telefont nem veszi fel, se az emailekre nem válaszol.

Jelentsem fel?

2012. okt. 1. 12:00
Még mindig semmit sem javultak a bevérzések...ez a 3. nap. Ha ilyen ütemben változik, akkor két hét múlva leszek a régi.
3622. Bellavita21 (válaszként erre: 3622. - MaciLaci2011)
2012. okt. 1. 11:27

Ha az EU-ból hozatjátok, elvileg nem lehet ilyen probléma....

Én utánaolvastam anno, és azt írták, hogy a túl sűrű tűs megoldás nem jó, mert nem megy bele annyira a bőrbe és nagyobb a hegesedés veszélye is.

2012. szept. 30. 18:33

Hát igen, a pecsét felülete pici és elég pepecselős vele a munka. Én most próbáltam ki először ugyebár, kérdés, hogy valaha még ki akarom-e próbálni ha ilyen ultrabrutál módon nézek ki tőle :-)


Az Owndoc-nál van nagyobb felületű pecsét is, de testre a rollert javasolnám. Én a fenekemen lévő striákat kezelem vele, 2mm -essel.

3620. ferra (válaszként erre: 3619. - Bellavita21)
2012. szept. 30. 18:06

:)) Ez láttató hasonlat, a fakírral.


A pecsét, ha jól értettem, viszonylag kis területekre való. Hasra inkább a roller, nem?

3619. Bellavita21 (válaszként erre: 3618. - Ferra)
2012. szept. 30. 16:46
Igen, a hagyományos rollert ajánlom, vagy inkább a pecsétet. Ezt anno kielemeztük, ez az ún. fakír-effektus.
3618. ferra
2012. szept. 30. 16:32
Még egy kérdés, ahogy olvasgatok vissza: melyik rollert ajánjátok, az újfajta 540 tűset, vagy a régebbi 192 tűset? Valaki írta (a névre már nem emlékszem, elnézést), hogy az 540-es változatban túl sűrűn vannak a tűk, ezért nem megy bele olyan jól a bőrbe, mint a ritkásabb fajta. Más is tapasztalt ilyet?
3617. ferra (válaszként erre: 3616. - Bellavita21)
2012. szept. 30. 14:29
Köszi a választ, neked meg jobbulást!
2012. szept. 30. 13:36

Másfél nap alatt semmit sem halványodtak a bevérzések. Nektek is ilyen szokott lenni?

A roller után szinte semmit sem lehetett látni, egy-két pötty bevérzésem volt, pár nap alatt gyógyult. Most meg úgy nézek ki, mint akin átment az úthenger. Este jelenésem van, sebaj, jól lealapozózom.

A fekete nadálytő jól hangzik, remélem, segít gyorsítani a vérpöttyök felszívódását.

Amúgy a roller után napokig fájt a bőröm, a pecsét után nem fáj egyáltalán, "csak" bevérzéses....


Ferra, a testen nekem is nagyobb tűk jöttek be, én a mellem felső részénél próbáltam rollerezni, pecsételni, de egyáltalán nem értem, hogy hogyan csinálják, ugyanis a puha mellszövet miatt nagyon nehéz rendesen dolgozni azon a területen, nics ami alátámasztaná. Én amúgy ott csak a 1,5mm-eset alkalmaznám maximum.


A C vitamin hatásos a kollagénképződéshez, de ne várj tőle csodákat. Az A vitamin retinol formában hatékony igazán, ezt tartalmaz jó:


A mai tudomanyos kozmetikai kutatàsok alapjan az egyik legbiztonsagosabb, leghatasosabb es legjobban attanulmanyozott!! anti-aging szer a retonolbol szarmazo A vitamin-sav (tretinoina).


A "retinol" egy gyujto nev: retinol-ekvivalens a hasonló kémiai szerkezetű, azonos biológiai hatású vegyületek közös neve, vagy mas szoval, az A-vitamin 3 formàja:

(1) retinolo (alcohol),

(2) retinaldeide (aldehid)

(3) retinoico sav (sav) . A retinol-tartalmu kozmetikumok hasznàlatakor a retinol atalakul retinol-savvà, kb. igy lehetne leegyszerusitve àbrazolni a kemiai folyamat: retinol (alcohol) --> retinaldehide (+ a bor enzimjeinek hatàsàra) --> retinol-sav.


Tehát az "erossègi" - ès termèszetesen ebbol adòdòan - a hatàsossàgi, de ugyanakkor "veszèlyessègi" sorrend koztuk:


RETINOIDOK


retinol < retinaldehid < tretinoina


retinolos krèmek < Diacneal, Eluage, Ystheal < Retin-A, Airol,


Egy dolgot szogezzunk le: minden savas (tehàt AHA, BHA, retinolsav, ..) irritàciò "feladata" a borsejtek tur-nover-ènek folgyorsìtàsa, az ùj, friss borsejtek mielobbi megszuletèse, mikozben a hàmlasztàssal megszabadulunk az elhalt sejtektol (tehàt e termèkek alkalmazàsakor a borhàmlàs egy "szuksèges/kìvànatos rossz"). Jogosan foltehetnètek a kèrdèst: ha ez ìgy igaz, akkor mièrt nem elègszunk meg az AHA, BHA savakkal valò bormegùjìtàssal, mi èrtelme van a retinoidokkal (retinol < retinaldehid < tretinoin) valò "kinlòdàsnak" (borhàmlàs, szàrazsàg, dermatitisz-lehetosèg, ...) ? A kulonbsèg làtszòlag szinte semmi, szuletnek az uj sejtek az AHA / BHA savak utàn is, DE a kulonbsèg abban van, hogy a retinoidok lejutva a dermiszig, ahol az ùj sejtek szuletnek, VISSZAPROGRAMOZZàK az UVA-sugarak àltal DNS-èben megsèrult sejteket egèszsègessè, tehàt nemcsak a felszinen "dolgoznak", mint a màsik 2 emlitett legfontosabb sav.

3615. ferra
2012. szept. 30. 11:42

Sziasztok, új vagyok itt, még csak szedem össze a bátorságot ahhoz, hogy belefogjak a rollerezésbe...

Ha tudnátok tanácsot adni: a hasamon vannak elég mély striák (terhesség nyomán), és a mellem felső részén halványabbak. Írta valaki korábban, hogy hasra 2mm-es roller az ajánlott, viszont a mellekre, ahol vékonyabb a bőr, ez talán túl sok lesz. Oda milyen roller való szerintetek? Vagy mehet ugyanaz?


Másik kérdés: olvastam egy angol fórumon, hogy A- és C-vitaminos helyi krémezés segíti a kollagénképződést, erről mit tudtok?

3614. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3612. - Ditz)
2012. szept. 30. 06:30
A szántások után közvetlenül felhelyezed, és 20 percig hagyod magadon, közben arctornázom/mimikázom, és simitgatom rá az arcomra. A lényeg, hogy mindenhol érintkezzen a maszk, ahol szántottál és ne legyen alatta levegő. Aztán leveszem, összehajtom, visszarakom az eredeti zacskójába, cellux és megy a hűtőbe. Ezt már mégegyszer nyilt sebre nem merném feltenni, mivel koszos, véres lesz a használat után, de még elég sok hatóanyag marad benne ahhoz, hogy ne dobjam ki. Tehát pár nap múlva, mikor már lehámlottál és felül van az új bőr, az esti fürdés után, megint felteszem 20 percre ezt a már használt maszkot. Ezután érezni fogod, hogy kiszívta a bőröd belőle az anyagot, majdnemhogy kiszárad a maszk. Ekkor kuka és kész.
3613. Ditz
2012. szept. 29. 20:40

Még mindig nincs Emlám.

Az eladóval sikerült beszélnem, NAV ellenőrzést kapott:)

Remélem jövő hétvégén nyúzhatok végre.

3612. Ditz (válaszként erre: 3611. - MaciLaci2011)
2012. szept. 29. 20:37

Na, akkor hopgyan is kell használni a Copper Peptide maszkot?

Egy db maszk 2 alkalommal is felhasználható?

Közvetlen nyúzás után teszed fel?

Hány darabot érdemes rendelni egyszerre?

3611. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3610. - Bellavita21)
2012. szept. 29. 18:50

1.nap után én ezt használom: Vytalon Gél, Körömvirág kenőcs, 3.nap után pedig ezt: Naturland Fekete Nadálytő (Vigyázz!!! ez nyitott sebbe sosem mehet) Hámlás után 3.-4.nap, mikor az új bőr már felül van pedig a Copper peptide maszkot ismét felteszem. (Vagyis a maszkot most használom másodszor, és csak ezután dobom ki)

Egyébként mindenkinek más jön be utóápolásra.

3610. Bellavita21 (válaszként erre: 3608. - MaciLaci2011)
2012. szept. 29. 15:24

Köszi a választ! Hát én most extrabrutáldurván nézek ki, még nem tapasztaltam ilyesmit. Az egész fejem vörös pöttyös bevérzéses....

Én is éreztem, hogy a roller nem annyira hatásos, bár egy kicsit életre keltette az amúgy totál összetört bőrömet. Azt nem tudom, hogy az arcom oldalán, ahol nem támasztja alá csont a bőrfelszínt, hogyan tudok jól dolgozni, mert ott még bevérzések sincsenek :-)

Akkor keddre talán én is emberien nézek majd ki...

Nincs valami szer, amivel gyorsabban szívódik fel a sok pötty?

3609. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3607. - Bellavita21)
2012. szept. 29. 14:21
1588. MaciLaci2011 2012-01-08 13:04
3608. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3606. - Bellavita21)
2012. szept. 29. 14:06
A pecséttel a jóval kevesebb fájdalom miatt, jóval többet szúrsz, ezért is eredményesebb (nálam). Viszont a több sérülés lassabban gyógyul. Megmondom őszintén, én úgy csinálom, hogy havonta van durván full kezelésem (pecsét-roller-maszk) és a köztes 3 hétben minden pénteken 1-1-1 nagyobb heg nyomát kezelem, vagyis csak 1-1,5 cm2-t, hol bal, hol jobb oldalt. Na ez amikor csak egy bemélyedést kezelek, az van, hogy még 6 nap után is látszik. A havi 1db 3-as kombinációs kezelést csütörtök este csinálom, péntek szabi itthon, de hétfőn még látszik a nyoma. Keddre szalonképes nagyjából.
2012. szept. 29. 13:50

Még valami: végigolvastam a fórumot, mert úgy emlékeztem, hogy valaki itt leírt egy saját receptet a fájdalomcsillapítóra, amit saját maga kevertett ki a patikába. Ezt valaki leírná nekem?

Az emla nagyon sokáig elég, én egy éve vettem, azóta egy csomószor használtam, szóval az egy alkalomra jutó mennyiség ára nem sok. Én azt hiszem 12 ezerért vettem.

2012. szept. 29. 13:45

Tegnap megcsináltam az első őszi rollerezésemet. Pecsétet használtam, első alkalommal, 1,5mm-set. Pepecselős munka volt, de végre odafértem olyan helyekre is, ahova eddig nem, és jól megszurkáltam. Jobb a pecsét. Kevésbé fáj, de jobban lehet megdolgozni az adott területeket.

Viszont, a rollerrel ellentétben, az egész arcom piros pöttyökben bevérzett. nagyon durván nézek ki. Holott azt számoltam, hogy hétfőn már szalonképes leszek, ugyanis a rollerrel nem volt ennyi bevérzésem, csak egy-egy.

Most kicsit megijedtem. Mennyi idő múlva fog ez felszívódni???? Holnap este mennem kell egy előadásra, megpróbálom bevakolni magamat, de ezt nem hiszem, h el fogom tudni tüntetni. Hétfőt még áthidalom valahogy, szabit veszek ki, de nem lesz egyszerű...

Remélem, hogy a hatása is sokkal jobb lesz!

3605. uborka7
2012. szept. 29. 09:53

Akkor van remény?????? Melyiket engedték be: rollert, pecsétet? Komolyan mondom, tele van a tesz/vatera hamis cuccokkal, azokat szó nélkül beengedik, de a "szúrószerszámokat" nem. Lehet, hogy azt hiszik, hogy vmi narkotikumhoz kell? :(

Hát a remény hal meg utoljára.

2012. szept. 29. 07:32
Beállok én is a sorba. Több rendelésem sem, érkezett meg, melyben roller vagy pecsét volt. Már a refund is lezajlott az eladótól, de ami a legfurcsább, hogy amelyik viszont megjött egytől eddig fel volt bontva a VÁM által. (Ez a visszacérnézésból látszik)
3603. Ditz (válaszként erre: 3601. - Bellavita21)
2012. szept. 27. 22:21
Köszike!
3602. Ditz (válaszként erre: 3600. - Uborka7)
2012. szept. 27. 22:21

10 ezerért 30g-os tubus. Felvitte az árát, eddig 8 ezer vplt. Milyen patikában találtál Emlát?

A lidokaint nem bírom használni, de a többi fórumozó szerint valóban nem ér semmit.

3601. Bellavita21 (válaszként erre: 3596. - Ditz)
2012. szept. 27. 16:28
Okés, akkor várok!
3600. uborka7
2012. szept. 27. 14:33

Nagyon bosszantó, hogy erre kell várni. Lehet,h. ezekre a tűs "szerszámokra" meg a gyógyszerekre ugranak az ellenőrök (gondolom, vmi röntgengépen átküldik a kis csomagokat)?

Megkérdezhetem, mennyiért rendelted az Emla-t? Voltam patikában, ott mutattak egy kis tégely Emla-t, 14E Ft. Azt hittem, nem jól hallom. :(

A lidocain krém meg 1000 körül. Én inkább azt veszek majd. Tudom, nem olyan hatásos.

❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook