Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
3569. pepe98 (válaszként erre: 3567. - Ditz)
2012. aug. 30. 20:53
én is csak ezt az egy tapasztalatot olvastam róla, de azt hiszem, ki fogom próbálni, legalább még egy tapasztalat lesz :)
3568. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3566. - Pepe98)
2012. aug. 30. 19:20
Én hozattam magamnak 540-est, biztosan jobb hatásfokkal dolgozik. Pont ez a pecsétnek is a lényege. Vékonyabb és sűrűbb, kevesebb fájdalom, több mikrosérülés, jobb hatás..Kis Pecsétből pedig már úton a 2,5 mm-es kísérőnek...
3567. Ditz (válaszként erre: 3566. - Pepe98)
2012. aug. 30. 09:54
Én korábban pont itt a fórumon olvastam, hogy az 540 tűs bele sem megy a bőrbe! Nem tud! Túl sűrű!
3566. pepe98
2012. aug. 30. 08:30

sziasztok! nyáron én is szüneteltem, de most újra belevágtam

azt nem tudja valaki, hol lehet egytűs hengert kapni? illetve a többtűs (azt hiszem, 540?) roller az miért nem jobb, több helyen olvastam, hogy elvileg nem hatásosabb, pedig azt gondoltám, ha több sérülést ejt, akkor jobb lehet az eredmény is. ha már szenvedünk :)

3565. Frankiboy1 (válaszként erre: 3562. - Uborka7)
2012. aug. 30. 06:28
Most néztem meg a képeidet hát ne haragudj de nem is vészes az arcod.Ha ez a legnagyobb problémád amit a képen lehet látni ezt 5-6 kemény rollerel rendbe lehetne rakni.Nekem ennél sokkal súlyosabb volt.Nem látok olyan mély durva hegeket.
3564. Frankiboy1 (válaszként erre: 3561. - Uborka7)
2012. aug. 29. 16:44
Hát ha eredményt akarsz a hegeid miatt akkor rendesen meg kell csinálni akkor meg bizony vérzik.Az a baj ha kíméled a heget nem fog változni .Van már rendesen tapasztalatom 24 kezelés után.
3563. Ditz (válaszként erre: 3562. - Uborka7)
2012. aug. 29. 16:13

Én is vásároltam Szuccstől, de emlát(érzéstelenítőt) máshol veszek.

A pecsétet nekem Bali szerezte, már nincs itt a fórumon.

Valóban nagyon vérzik, de azonnal el is áll!

Én három napig nem tudok utcára menni kezelés után (lila zúzódásos, dagadt, stb.), utána is kb. két hét, míg teljesen megnyugszik a bőröm.

3562. uborka7
2012. aug. 29. 09:59
Kitől vásároltok a neten? Vaterka/Szuccs? Neki úgy látom, minden van a kezdethez. Azt hiszem, először a pecséttel próbálkoznék. Ez a DHGAte-s típus jó, használja vki?
3561. uborka7 (válaszként erre: 3560. - Frankiboy1)
2012. aug. 29. 09:06
Hát elég brutálisan nézel ki az első képen. Ennyire vérzik? Jaj, elment tőle a bátorságom.
2012. aug. 29. 06:41
Ja és nekem volt a bal szemem mellett egy 20 forint nagyságú erős pigment foltom is amit egy erős ázsiai mélyhámlasztás után szereztem mert túlságosan ledörzsöltettem a szarkalábaim aztán bebarnult a napon.A dermarollertől teljesen elmúlt nyoma nincs még most nyáron sem barnult vissza pedig napoztam a telkünkön folyamatosan érte a nap.
3559. Frankiboy1 (válaszként erre: 3553. - Uborka7)
2012. aug. 29. 06:34
Nekem is besüppedt aknés hegeim voltak olyan szúrágta szerűek .Rengeteget javultak csak kitartás és egyre szebbek lesznek meglátod!A heges területet rendesen dolgozd meg ne sajnáld!Csak akkor fog változni mert makacsak ezek a kis lyukak.Nekem volt előtte rengeteg mélyhámlasztásom (green peel,ázsiai)aztán mikrodermabráziók stb .Egy sem használt így mint a dermaroller.
2012. aug. 29. 06:30
Most azt mondom 2 év után,hogy megérte a fáradság mert egyre szebb a bőröm.Kitartás mindenkinek!Ráncaim szinte egyáltalán nincsenek 36 éves vagyok.A szemem mellett vannak nagyon halványan a klasszikus szarkalábak de 3 évvel ezelőtt már nagyon erősek voltak ma meg alig láthatóak.Ezt az ismerőseim is észreveszik.
2012. aug. 29. 06:25
Sziasztok!Újra itt vagyok tegnap megcsináltam a 24.kezelésem 1,5 mm-s rollerrel .Nyáron szünetet tartottam sokat finomodtak még pórusaim.A kihagyás után most nagyon fájt a kezelés az elején de aztán pár perc múlva beindult az adrenalin termelődés.Tudjátok én nem használok semmi érzéstelenítőt.Most jó dagadt vagyok duzzadt a szemem környéke rendesen:-)
3556. Ditz
2012. aug. 28. 20:45

Hát én csak szeretnék olyan szép arcbőrt, mint neked van!

Én 2mm-es rollert használtam eddig, de nekem vastag a bőr a képemen:)

Lehet, h a te arcodra elég az 1,5mm.

Van pecsétem, szintén 2mm, még nem használtam, ősszel viszont azzal kezdek.

Azt mondják sokan a fórumon, hogy jobb, mint a roller.

(A 2mm-s tűket egyéb testrészeiden is használhatod!)

3555. uborka7 (válaszként erre: 3554. - Ditz)
2012. aug. 26. 18:32
Köszi a képeket, én is tettem fel. Nekem nem olyan mélyek, de több van, barna foltjaim is vannak (mondjuk ezeket az Ilcsi AHA leszedi). Szerinted milyen tűhossz kellenne a bőrömre? Mi a jobb a pecsét vagy a roller?
3554. Ditz (válaszként erre: 3553. - Uborka7)
2012. aug. 26. 10:03

Nekem aknés hegeim vannak, 7-8 kezelésen vagyok túl, a képen látható állapot már nem ilyen durva, finomodott. Októberben újra kezdem a rollerezést, köv. év májusig, így fér bele egy évbe a 7-8 alkalom.

Vagyis évekig tartó folyamat a sima arcbőr elérése.

Te fiatal vagy, az arcod sem ilyen csúnya, mint az enyém, lehet, neked sokkal kevesebb nyúzás is elegendő.

Én más módszerrel még nem próbálkoztam, a kozmetikai kezelésekben nem hiszek, a plasztikai lézer meg nagyon drága.

3553. uborka7
2012. aug. 23. 12:13

Sziasztok,


olyan írjon nekem, akinek aknés hegei voltak/vannak és kipróbálta a dermarollert. Nekem kb. 10 éves kör alakú, besüppedt aknes hegeim vannak az arcomon (1-2-3 mm átmérőjűek, olyan "egérrágta" kinézetűek). Próbáltam Ilcsi AHA biológiai hámlasztás az erőspaprikás pakolással. Szebb lett tőle a bőröm, de a hegek nem tűntek el. Mióta megjelentek az első ráncaim is - 30 fölött vagyok - úgy érzem, öregebbnek nézek ki a koromnál. Szóval olyan írjon, aki ilyen jellegű problémára próbálta ki saját bőrén a rollert és eredménnyel.

Köszönöm!

3552. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3541. - Ured)
2012. aug. 20. 07:07
Itt sokan használnak rollert és pecsétet hegekre, különböző eredménnyel. Ne add fel, nekem 15-20 kezelésig semmi eredmény nem volt, aztán a roller mellé elkezdtem a pecsétet is valamint egy intenzív kollagén maszkot, és alig észrevehetően, de elkezdett javulni.
3551. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3549. - Bellavita21)
2012. aug. 17. 07:53
Én most rendeltem 6 db-ot, így elviselhető a posta ktg, így elég Peptid maszkom lesz az éven.
2012. aug. 16. 09:23
Hát gondoltam ha majd sok pénzem lesz akkor kipróbálom de beleolvastam a fórumba és rájöttem inkább kihagyom :D
3549. Bellavita21 (válaszként erre: 3548. - MaciLaci2011)
2012. aug. 12. 12:38

Igen, tudom, én is végigmentem ezen az úton. Nálam a legrosszabb, hogy fehér pöttyök is vannak :-(

AZ idei évtől a mellkasom csupa fehér folt lett, ott a korábbi pattik gyulladásainak nyomai lettek fehérek, már strandra sem merek menni.

Erre van ötleted?

Én kipróbáltam a TCA-t is, van 20%-osom itthon,de a felszíni hámlasztás semmit sem ér. Szerintem folytasd a rollerezést, vegyél nagyon erős copperpeptide-t, reggelente kenjed Glyco-a-val, este peptid, az segít tölteni a hegeket!

Egyébként benne vagyok, hogy rendeljünk együtt az owndoctól, én is vennék maszkot vagy peptide-et.

3548. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3547. - Bellavita21)
2012. aug. 12. 08:17
Az otthoni, de még a kozmetikai hámlasztás sem ér semmit aknék utáni hegekre. Talán az orvosi mélyhámlasztás igen, de arról nincs tapasztalatom. A copper peptide kollagén maszk és a 2 mm-es roller és pecsét kombináció kezdte el tölteni a hegeket, semmi más nem ért semmit, de ez is csak kicsit. Lassan 5-6 éve kisérletezem és most ősztől is ezt fogom alkalmazni, csak a gyakoriságot fogom növelni még tovább...
3547. Bellavita21 (válaszként erre: 3546. - MaciLaci2011)
2012. aug. 12. 02:51

Macilaci,

most olvastam vissza a hozzászólásaidat.

A külföldi site-okon már régóta árulják a Copperpeptide hatóanyagot ( Skinbiology - Dr. Pickard, NCN skincare, Platinumskincare) és azt mondják, hogyha hámlasztasz folyamatosan (Aha) és mellette kened a cp-t akkor feltöltődnek a hegek. Nekem nem volt türelmem az egészhez, a cp-t használtam egy évig, és nem sok eredménye volt....


Ha beszélsz angolul, akkor ajánlom, olvasd el:

[link]

3546. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3533. - Kisstoth)
2012. aug. 5. 11:48
Ár/érték arányban a Vytalon 2mL-es Ampulla az egyik legjobb, de ha magadnak csinálod ez problémás, mert lefolyik, valamint a kijövő vér is lemossa, tehát ezt használni csak a rollerezés után lehet (belemasszírozni a még nyitott csatornákba). Így aki magának csinálja sokkal kezelhetőbb megoldás a hatóanyaggal átitatott maszkok használata, mint pl a Copper Peptide intenzív maszk, ami direkt a rollerezés kiegészítésére gyártják.
3545. egri maja
2012. júl. 30. 12:29

A pórus összehúzást miért nem irja senki?:(

Mert ha a rollerezéssel megnyitjátok a pórusokat és hatóanyagot is juttatok be,akkor össze is kellene húzni őket és még a fertőzés veszélye is kisebb lenne...

2012. júl. 27. 19:19

Nyáron ne rollerezzetek!


Megosztom megint a kezelés menetét:

1. Langyos Vízben feloldok 1-2 tabletta Neomagnolt ebbe beleteszem a rollert 1 órára. Sekusept is jó.

2. Kiveszem a fertőtlenítőből, és alaposan lemosom DESZTILLÁLT vízzel. Csakis DESZTILLÁLT, sima csapvíz nem jó!

3 Fél órára leteszem száradni a fertőtlenített rollert, és közben felkenem az Emla érzéstelenítő krémet kb. 40-50 percet várok, amíg teljesen érzéketlen lesz a kezelendő felület, érdemes letakarni folpackkal, így még hatékonyabb lesz.

4. Vízzel lemosom az érzéstelenítőt, majd szappannal is átmosom az arcom és alaposan szárazra törlöm kb 15 db steril mullap segítségével.

5. Felveszem a steril gumikesztíyűt és lefújom az Octenisepttel.

6. Octenisept bőrfertőtlenítővel nagyon alaposan telefújom az arcom, majd ismét letörlöm steril mullappal.

7. Ismét lefújom az arcom Octenisepttel, de most már nem törlöm át, és a rollert is átfújom vele...Várok 1 percet, kb ekkorra párolog el és ekkor már nem csípi a szemem a fertőtlenítő.

8. Elindul a rollerezés. 15-20perc - 5X föl-le és 5X balról-jobbra és jobbról-balra irányban addig ameddig bírod és hat az érzéstelenítő.

9. Újra Octenisept telibe az apró mikrosebekből vérző arca, majd a véres folyadékot steril mullappal letörlöm. Tovább már nem nagyon vérzik, mégis úgy fejezem be, hogy mégegyszer Octenisept, de ezt már nem törlöm le, így szárad meg az arcom.

10. Eszközfertőtlenítés a már leírt 1 órás módon, majd alapos száradás után mehet a dobozába.

3543. Bellavita21 (válaszként erre: 3513. - Dharma)
2012. júl. 27. 19:16

A helyi érzéstelenítőt tilos berollerezni a bőrbe!

Lidokain helyett vegyetek Emlát és olvassátok el az utasításokat a régebbi bejegyzésekben! A helyi érzéstelenítő hatását úgy lehet növelni, hogy folpackot helyeztek rá, így jobban belivódik a bőrbe! Az érzéstelenítés után mossátok le! És újra fertőtlenítsetek!

Az érzéstelenítő nem kerülhet a véráramba, és nem is ez a cél, hanem az, hogy helyileg érzéstelenítsen! A tetoválóknak ne higgyetek!

Mielőtt hülyeséget csinálnátok, inkább kérdezzetek!

2012. júl. 25. 21:29

Sziasztok! Lehet, hogy erről volt már szó, akkor bocs:-) Kérdésem: striák esetén az 5-6 javasolt kezelés után szükséges úgynevezett fenntartó kezelés? Vagy az eredmény amit elértünk elmúlik? Nem volt még kezelésem, őszre tervezem.

Köszi előre is a segítséget.

3541. ured
2012. júl. 22. 15:05

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni használt e már valaki dermarollert acknes hegek , vagy tág pórusok eltűnetetésére?


Már rengeteg mindent kipróbáltam . Kérlek segítsetek ! Köszönöm

3540. dc2596cf86 (válaszként erre: 3535. - Ditz)
2012. júl. 18. 16:43
Köszönöm 2-est rendeltem ;)
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook