Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
2010. jún. 27. 19:37

Túl vagyok rajta. Nekem állami kórházban

(SE II: -n) csinálták. Szóval "csak" a hálapénz volt az ára! De annál sokkal kevesebb volt, mint Neked!

2010. jún. 14. 12:21
Mivel ezt álltalában magánklinikánál szokták csinálni, annyit adunk amennyit kérnek. 140.000 Ft volt nekem.
2010. jún. 9. 22:24
Most már tuti 22-én lesz a műtétem! Holnap kezdem a vizsgálatokat. Ti mennyi pénzt adtatok a műtétet végző orvosnak? Mi manapság ennek a műtétnek az "ára"?
263. gigszeresgirl (válaszként erre: 262. - AnciPanci)
2010. jún. 7. 20:01
Szia! Ezt általában ambulásan csinálják. Kb 1 óra az egész művelet, és utána otthon lábadozol 3 napig. Aztánmehetsz is dolgodra csak vigyázni kell rá egy kicsit.
2010. jún. 7. 10:56

Sziasztok!

Nekem 22-én lesz a műtétem. Ti meddig voltatok bent a kórházban? Nekem azt mondta a dokim, hogy 21-én kell befeküdnöm, és legkésőbb 26-án hazajöhetek. Az majdnem 1 hét!!!! Szerintem nagyon hosszú idő!

Van valami fontos dolog amit a kórházba magammal kell vinnem, mint szülésnél?

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 31. 17:42
Tudtál beszélni az orvosoddal?
2010. máj. 29. 18:16

sztem, ha nem kellemetlen közben, akkor nyugodtan sportolhatsz :)

újabb próbálkozás :S még mindig vérzik szex után, mondjuk most már nem annyira, mint először... a dokim még mindig külföldön :@ remélem hétfőn tudok vele beszélni, de szerintetek ez normális????

sebet még mindig nem látok, és most a fájdalom se volt olyan erős, de ez a vérzés idegesít :S

259. Croisette (válaszként erre: 258. - Sisabella)
2010. máj. 29. 11:03
Nekem a doki azt mondta, hogy ha nem bringázni akarok vagy úszni akkor 2 hét után mehetek sportolni.
2010. máj. 28. 21:19
1 hónapos múltam..fájdalom már majdnem,hogy semmi..:)) Edzeni,tornázni csak 6hét után lehet??
257. Croisette (válaszként erre: 256. - Belcsi)
2010. máj. 21. 20:56

Én a héten felavattam és nem is jutott eszembe, hogy még csak 3 hetes.:-)Persze a széle érzékeny de a fájdalom már a varratszedés után elmúlt.

Szorítok lányok, hogy jobban legyetek!Tényleg én senkinek sem kívánnám az érzést amikről írtok.:-(

256. belcsi (válaszként erre: 274. - Kriszta0903)
2010. máj. 21. 20:39

nekem épp 6 hetes.

de már a 4. hét után próbálkoztunk :)

mondjuk akkor még sikítani tudtam volna fájdalmamban, de jobban örültem, hogy végre van valami ;-)

nekem nem vérzett, csak fájt nagyon. kívül, ahol összevarrták, az a rész.

2010. máj. 16. 15:47
Sziasztok én nekem holnap lesz 3hetes..másfél hét után egyik pillanatról a másikra jobban lettem:)) A külalak is egyre jobban tetszik már a nagyajkak befedik a kicsiket és a varratok is hullanak folyamatosan:) Aki esetleg hezitál az ne tegye,mert megéri;)
254. Croisette (válaszként erre: 252. - Belcsi)
2010. máj. 16. 12:32

Nekem is érzékeny a széle bár azért kínokat nem élek át miatta.:-)Azt mondta a doki meg azt is

olvastam hogy 1-2 hónap kell a teljes gyógyuláshoz.

2010. máj. 16. 12:26
sziasztok:)lányok kinek csináltak hüvelyplasztikát(szükitést)ezt érzéstelenitésben végzik ugye?mik a tapasztalatok itt gondolok a sexre mindenre.a válaszokat köxi.
252. belcsi (válaszként erre: 251. - Croisette)
2010. máj. 16. 11:59

igen, hát hogy őszinte legyek, még most is nagyon érzékeny a széle, szerintem ahogy levágták, és ott vannak az idegvégződések, amik most szabadon vannak .. vagy nemtom :(

na mindenesetre remélem hogy nem lesz ez ilyen örökre :)

251. Croisette (válaszként erre: 250. - Belcsi)
2010. máj. 15. 22:48
Jaj ahogy olvasom milyen fájdalmaid voltak, örülök hogy jobban vagy.:-)
250. belcsi
2010. máj. 15. 22:34
én lassan 6 hétnél tartok, és (ugyan 4 hétig üvölteni tudtam volna a fájdalomtól) most már azt mondom, megérte !!! :)
249. Croisette (válaszként erre: 249. - Belcsi)
2010. máj. 15. 19:27

Volt mit korrigálni maradjunk annyiban, nem unalmamban vállaltam ezt az egészet. Lassan közelítek a 3.héthez és egészen meg vagyok

elégedve az eredménnyel. Ti hogy vagytok?

248. Sisabella (válaszként erre: 247. - RytaMyca)
2010. máj. 13. 15:06
Szia! Én nkem elötte sem volt pasim és most sincs jelenleg és szerintem akik mind megcsináltuk nem a pasi miatt hanem önmagunkért tettük..mert én most sokkal jobban érzem magam a bőrömbe:) Igen szar volt az a másfél hét..de kilehet bírni,mert mostmár egész életemben ilyen szép marad!
2010. máj. 13. 09:35

Őszintén remélem csajok, hogy megérte nektek, mégha a barát el is hagyott titeket, pedig gondolom elsőként neki szólt volna, nem egy új partnernek.

Én nem vállalnám be, és nem tudom átérezni milyen volt nektek előtte, mennyire lehetett kellemetlen, de elviselni ilyen fájdalmat és a műtét után sehol a barát....fel a fejjel minden rendbe jön majd.

Gyógyulást mindenkinek

2010. máj. 7. 18:03

Sziasztok!


Meglepve olvasom, hogy milyen fájdalmatok van.

Én tegnap voltam varratszedésen (9 nap után)és előtte sem volt már duzzadt a kisajkam.

Jobbulást és kitartást kívánok Nektek!

245. belcsi
2010. máj. 7. 09:32

sziasztok.


két napja szedtem ki az összes varratot, minden duzzanat lement azóta.

már csak érzékeny valamennyire, de egész jól alakul :-)

eszembe juthatott volna előbb is, akkor nem kellett volna 4 hetet fogcsikorgatva szenvednem ...

2010. máj. 6. 23:45
Sziasztok nemrég írtam,hogy nagy fájdalmaim vannak. Tényleg másfél hét kellett, azután rohamosan jobban lettem.. duzzanat már alig van, napról napra szebb és húzódik be. Kezd egyre szebb lenni és hasonlítani arra amire kell:D (Műtét után megnéztem és teljesen elvolt deformálódva) Remélem nekem nem kell varratszedés meg semmi ilyesmi,mert már fájdalmam sincs és látom a javulást. Köszönöm a tippeket, trükköket, praktikákat:))
2010. máj. 6. 23:10

hehe :D:D ari vagy, d inkább hagyom még pihenni..

nekem tényleg annyira fájt, hogy már előre félek a köv. alkalomtól :S

azt megkérdezhetem, hogy ki műtött Téged, és hogy sokat szedtek-e le? nekem sztem nem volt vészes, de műtét után azt mondta a doki, hogy kicsit összébb kellett varni a hüvelynél is, csak kíváncsi lennék, hogy másnak is volt e már ilyen...

242. belcsi
2010. máj. 6. 23:00

hú, Kriszta, sajnálom..

Kölcsönadjam az enyémet? ;-) :-)

241. Kriszta0903 (válaszként erre: 240. - Belcsi)
2010. máj. 6. 14:39

igen, d már nem észrevehető, csak egy nagyon picit, és azt is csak én veszem észre :) huu, én is egyszer próbáltam meg, 4 hetesen, d annyira fájt h majdn rosszul lettem :S kérdeztem is a dokit h ez normális e, azt mondta h a duzzanat miatt, 6 hetes kontrolon mondta h most már óvatosan meg lehet próbálni.

de közben szakítottunk a barátommal is, ugyh sztem nekem az első még várat magára :)

240. belcsi
2010. máj. 6. 11:01

Kriszta0903


hogy őszinte legyek, már jobban vagyok, de picit még mindig fáj, a duzzanat azóta sokkal lejjebb ment,mióta kiszedtem. amúgy a felszívódó elvileg 3 hét után fel kellene hogy szívódjon, de vannak rövidebb-hosszabb ideig tartó "fonalak" is..

neked 6 és fél hetes? és még most is duzzadt? szexeltél már azóta? én megpróbáltam a pasimmal, de annyira fájt, hogy üvölteni tudtam volna.. :(

amúgy napközben már nem annyira vészes, és tényleg sokat segített hogy kiszedtem a még bent maradt varratokat.

2010. máj. 6. 01:37

sztem ez is nagyon egyén függő... Bekcsi remélem már jobban vagy :) nekem másfél-két hét után egy kívételével az összes kijött, ennek ellenére kb 4-5 hetesen is duzzadt volt még, sőt még most is egy nagyon picit, pedig már 6 és fél hetes, de ennek ellenére a fájdalom másfél hetesen teljesen elmúlt..

és amúgy mit mondott az orvosod? hogy ez normális hogy nem esik ki magától a varat? lehet én vok a butus, d a felszívodó varatnak nem pont az a lényege, hogy ne kelljen szenvednek a kiszedésével?

238. belcsi
2010. máj. 5. 22:08

sziasztok, igen, magamnak szedtem ki, tükörből, csipesszel, de azért a pasim is segített...

hogy őszinte legyek, a könnyem csorgott közben... pedig nem vagyok egy nyávogós típus :-)

de én mindenképp azt javaslom, hogy vegyétek ki minél hamarabb..

addig nem tud rendesen begyógyulni a seb, és addig fel is lesz duzzadva.

ha ezt tudtam volna előre, már ott akkor, kb másfél-két hét után ki kellett volna szednem, lehet, már rég meggyógyultam volna.

igaz, baromi kellemetlen, de az egyszer fáj, és aztán hamar meggyógyul, így , ha benne marad, akkor meg hetekig szenved az ember, és így is úgy is ki kell szedni :)

mert még 4 hét alatt sem szívódott fel..

237. Sisabella (válaszként erre: 235. - Belcsi)
2010. máj. 5. 19:53
Ja és azt akartam még kérdezni,hogy magadnak szedted ki???
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook