Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
206. Babyshambles (válaszként erre: 205. - Edóka22)
2010. ápr. 15. 19:41

Nekem nem lett tőle szűzies....


Az enyém még mindig inkább hosszú, mint rövid... de azért nem bántam meg. Szinte mindenhol 120 000 ezer körül van. 10-20 000 eltérés lehet, de kb ennyi a műtét. :(((

205. Edóka22 (válaszként erre: 204. - Kriszta0903)
2010. ápr. 15. 18:56

sziasztok!

én is nagyon gondolkozom azon, h megcsináltatom az intim plasztikát, mivel eléggé kilógnak a kisajkaim... tudnátok orvost ajánlani Budapesten, és árakat mondani?

aki megcsináltatta, annak volt bármiféle érzékenység változása? a párjuk mit szólt hozzá, jobban tetszett a szüzies punci?

megbánta-e valaki az itt lévők közül a mütétet?

köszi szépen előre is :)

2010. ápr. 11. 22:07

Sziasztok

én is megműtettem magam, holnap lesz 3 hete. és sajnos nekem nincsenek ilyen kellemes emlékeim :S kb másfél hétig az ülés is kényelmetlen volt, arról nem is beszélve , hogy minden éjszaka fájdalomra ébredtem. de szerencsére ennek az időszaknak vége. most már csak attól félek, hogy tűl szűkre vette a drága dr úr a hüvely környékét... ugyanis műtét után megjegyezte, hogy túl szabaddá vált volna, ezért vmit még csinált, amit nem értettem pontosan... és hogy most majd úgy kell hozzá állnom,vagyis inkább a páromnak, mintha vissza kaptam vna a szüzességemet. erre még nem került sor,de igazság szerint előre félek, mert jelenleg a tampon felhelyezése is fájdalmat okoz. ja, és mellékesen, az orvosom nőgyógyász végzetséggel is rendelkezik, tehát tényleg értheti a dolgát...

én nem sznék visszatartani senkit,mert én se bántam meg, de azért volt pár nehéz nap.

2010. ápr. 3. 07:23
Jaj, lányok, nem kell azt nyirbáltatni! Mindegyik egy remekmű, úgy ahogy van! Használni kell inkább. Lehetőleg minél többször. Azért van.
2010. ápr. 3. 00:38
műtét után mennyi ideig nem szabad szexuális életet élni?
201. antineea (válaszként erre: 187. - Senior07)
2010. márc. 30. 10:54

"Kedves" Senior 07!

Ha már annyira nagyon foglalkozol a emberek pszichéjével, akkor hozzá tenném azt is, csak, hogy jobban informált legyél ebben a szituban. Én sokkal de sokkal jobban érzem magam amióta megcsináltattam. És ez nem azért van mert pszichés bajom volt, csak egy nagyon fontos szempont miatt, IGÉNYESSÉG. És szerintem a nők 90 % maguk miatt válassza ezt a műtétet, nem a partnerük miatt.

A műtéti heg egyáltalán nem látszik, és még csak 5 hét telt el!!! A szex meg ugyan olyan fenséges és élvezetes mint amilyen volt :). Tehát szerintem pazarold az időt magad "kezelésére"... Nem is értem mit keresel egy ilyen témában itt.

200. antineea (válaszként erre: 186. - Barry)
2010. márc. 30. 10:39

Szia Barry!

Én a Jánky György doktornál csináltattam. És merem ajánlani, 100 % elégedett vagyok. Nem kell bent maradni a kórházba, azonnal haza mehetsz. Utána pihenni kell, de másnap már tettem-vettem a lakásba.

Varratszedés volt, a felszívódós állítólag nem annyira jó. Szebben gyógyul a seb, a sima varrattal.

Sok sikert, ha esetleg rászánod magad :)!

Szép napot!

199. Csigusz 79 (válaszként erre: 198. - Zizisicc)
2010. márc. 29. 23:57
Kisajak?
198. Zizisicc (válaszként erre: 197. - Csigusz 79)
2010. márc. 29. 23:53
Attól függ, mit plasztikáznak ..... érinthetnek, vághatnak át idegeket ....
197. Csigusz 79 (válaszként erre: 187. - Senior07)
2010. márc. 29. 23:49
Hm,és ha valakinek fájdalma van és pl azért műtteti? ( ha már van rá lehetőség),viszont az én véleményem hogy az orgazmusnak ehhez semmi köze...
2010. márc. 29. 23:21
kérem azokat az embereket, akik már átestek a műtéten hogy tényleg csökkent az orgazmusuk erőssége? köszii
2010. márc. 14. 12:51

Kedves Babyshambles!

Természetesen igazad van, az teszel a testeddel, amit akarsz. Akár a füledetis levágathatod felőlem.

Mellesleg van plasztikai sebész barátom, tudom, mit beszélek. Ő nem vállal el mindent, így is jól keres, de nem akar milliárdos lenni feltétlenül. Azt pedig ne várd tőlük, hogy a nem kívánatos szövődményeket is őszintén leírják. Senki se menne hozzájuk, ha egy csomó elcsúfított cici képét közölnék. A világ legjobb üzletét csinálják, hát persze hogy ne fogják azt mondani, hogy az önelfogadásoddal van baj, menj inkább pszichológushoz, ne hozzá. Azt se fogják leírni, hogy igenis van, akinek utána alig van orgazmusa. (Feltételezem, hogy a csikló oldalsó száraival van ez kapcsolatban.) Ezekért a mindenféle fórumokat kell böngészned. Te tudod! (Vagy nem.)

194. Babyshambles (válaszként erre: 193. - Senior07)
2010. márc. 11. 08:48

Nem fogok veled vitába szállni, csak annyit kérek, hogy nézz fel Dr. Jánky György honlapjára www . janky . hu és nézd meg az intimplasztikás képeket. Köszi :)


Szerintem mindenkinek saját szuverén joga eldönteni mit fogad el és mit nem a testével. Nálam egy férfi szólhat bele az ilyen döntésekbe, az pedig a párom. :)

Szép napot

2010. márc. 11. 08:37

Kedves "nyiszáltató" lányok! Nekem is eléggé kilóg, mégse nyiszáltatnék le belőle (fiú vagyok):-))) Váltig állítom, az önelfogadásotokkal van baj, nem azzal az incifinci kis szövetdarabbal, ami kikukucskál! Vagy minden már annyira tökéletes a testeteken, hogy már szebb se lehet? Sőt minden annyira tökéletes már az életetekben, hogy ez az apró probléma áll már csak a boldogságotok útjában? Tényleg ez az a fő probléma az életetekben? Mert ha igen, hajrá! Sőt nincs olyan testrész, amit át ne szabnának jó pénzért! Semmi akadálya, hogy mondjuk ötven milláért tökéletes műnő legyen belőletek! Nehogy éhen haljanak már a csóró plasztikai sebészek! De ettől sem fogjátok magatokat jobban elfogadni.

Továbbre se hiszem, hogy kibírhatalan kényelmetlenséget okozna (volt jópár hasonló adottságú barátnőm), aki meg bunkó megjegyzéseket tesz rá, el kell hajtani, de azonnal! Egy igazi férfi gyönyörűnek fogja találni, akármilyen is - mert a Tied!

(Ha nem hiszitek el, hogy igenis az orgazmus kárára mehet a dolog, menjetek rá a netre, és keresgéljetek. Igaz, angolul lesz, de találtok figyelmezeteő visszajelzéseket.)

192. barry
2010. márc. 10. 15:31
Mert számomra (persze most majd lehet irni okos férfiak, h hülye vagyok :D )zavaró, hogy picit kilóg, akármilyen hihetetlennek is hangzik.... És mint kifejtettem már, annyi megjegyzést hallani erre is, hogy "szétélt, saláta stb stb stb..."
2010. márc. 10. 14:10
Bocsi lányok nincs időm végigolvasni-de miért kell kicsinyíteni a szeméremajkakat?
190. barry
2010. márc. 10. 11:01
Miért ne lenne orgazmusunk utána? A szeméremajkak kicsinyítéséről van szó!
189. Babyshambles (válaszként erre: 188. - Babyshambles)
2010. márc. 7. 21:35
*vette észre
188. Babyshambles (válaszként erre: 187. - Senior07)
2010. márc. 7. 21:35
Az én pasim orvos, de mégse észre, hogy meg van műtve. :) Pedig elhiheted, hogy "közel került hozzá". És még orgazmusom is volt. :)
2010. márc. 7. 21:22

Kedves Barry, Sziszkó!

Tudtok olvasni? Ha igen, olvassátok el a 181. üzenetet! Meg mindazt, amit a neten írtak azok, akiknem utána nem, vagy alig volt orgazmusuk! Lehet, hogy Antineeának szerencséje volt. És ha nektek nem lesz????

Nektek pszichológus kell, önelfogadás, és egy olyan pasi, akinek nem babap*** kell, nem pedig sebész! Barmokkal meg ne foglalkozzatok. Aki olyat gondol, hogy attól olyan, mert szét van b***va, anak fogalma sincs a szexről. Mit várhattok egy ilyen pasitól? Elárulom: meghágást, nem szeretkezést.

Azt hiszitek, nem látszik egy p***n, ha nyiszálva volt? Bizony látszik, ha a fiú közel kerül hozzá, és alaposan megnézi és cseppet se szép látvány! Vagy eztán csak tök sötétben fogtok szeretkezni? Legyen már eszetek!!!

186. barry
2010. márc. 7. 17:08
Végre egy olyan aki átesett már rajta :) Gondolom előtte sok utánajárással ját, orvost keresni, árajánlatok stb, de akkor ezek szerint megéri. Egyre többet gondolkodok a műtéten én is, és hiába a sok vélemény, hogy ne, mert úgy szép ahogy van. Miért nem így gondolkodik mindenki? Minap feljött szóba ez a téma ismét, és a legújabb baromság amit fiúk szájából hallok, hogy az biztos azért olyan mert "szétvan élve" és annyi partnere volt, hogy attól lett lógós. Nah ezen nagyon kiakadtam... Ekkora badarságot! Szóval, ha nem túl indiszkrét kérdés, akkor megkérdezhetem, hogy hol csináltattad és mennyiért? Miután átestél a műtéten, utána bennt kellett maradni a kórházba vagy még aznap hazajöhettél? Jaaah és a varratok? Felszívódik vagy még átkell esned a varratszedésen?
2010. márc. 3. 14:26

Sziasztok!

Gondoltam leírom a tapasztaltaimat ez ügyben, mivel műtét előtt nekem is jól jött, ha itt-ott olvasgattam valamit a kisajak plasztikával szembe.

Nekem is eléggé nagy volt a kisajkam, és már sok évvel ezelőtt eldöntöttem, hogy egyszer meg fogom műtetni, csak eléggé féltem...

Fél éve rászántam magam, és megkerestem egy plasztikai sebészt... És 1 hete túl vagyok a műtéten. És mindenkit bátorítanék, nem fájt, kicsit kellemetlen volt az első 2 nap. De egyébként nagyon jó lett az eredmény. Megérte :)!


Ha van kérdésetek írjatok nyugodtan!

2010. márc. 1. 23:59
Még gimis vagyok de,és erre gyűjtöm a pénzem. Iszonyatosan zavar. Amugy is elég gátlásos vagyok, sőőőt még így, bár a barátom a szereti....
183. 6ec4d474aa (válaszként erre: 181. - Senior07)
2010. febr. 6. 18:42
Utolsó szóig igaz, amit írsz és még szórakoztam is rajta.
182. Babyshambles (válaszként erre: 180. - Sziszkó000)
2010. febr. 6. 18:09
Szerintem mindegy mekkora. Ugyanannyit vág úgyis. Ha két mm-t szed le ha két centit, ő ugyanannyit vág és varr.
181. Senior07 (válaszként erre: 180. - Sziszkó000)
2010. febr. 1. 23:58

Kedves Lányok!

Minek mesterségesen problémát kreálni ott, ahol nincs? Ez legfeljebb a plasztikai sebészeknek jó, akik azt sugallják, hogy egyik testrészed se elég szép, műttesd meg magad az orrodtól a p****dig! Nincs két egyforma orr se, egyik kicsi, másik nagy. Így nincs norma arra se, melyik p**** a szebb. Kinek melyik. Statisztikák szerint igenis a férfiak nagyobb része kedveli a nagyobb, kikukucskáló szirmokat.

Az egyik kifogás az szokott lenni, hogy a párodnak nem tetszik. Pedig sokszor szóba se jön, csak úgy gondolod. Akinek pedig emiatt nem kellesz, az nem a nőt, nem az embert, hanem csak a p-t látja benned. Ha te is csak egy F-t akarsz, nem egy embert, férfit, úgy rendben a dolog, de ha nem, az ilyen pasi meg se érdemel egy hús-vér nőt, vegyen inkább művaginát!

A másik indok a kényelmetlenség. Hát engedjétek meg, hogy kételkedjem. Ugyanis nekünk, férfiaknak mennyivel kényelmetlenebb lehetne az a nagy izé, amit a gatyánkban hordunk! Kivenni, eltenni, a gatyában eligazítani, hogy jól álljon, a farmerben elférjen, a biciklinyereg ne törje - és így tovább. Mégse megyünk sebészhez lemetéltetni! Legfeljebb nem hordunk tangabugyit, mert a herénk kilógna és tényleg kidörzsölné a bugyi széle. Volt barátnőm, igen méretes kisajkakkal megáldva, ő tudomásul vette, hogy a tanga nem kényelmes neki, megszokta, milyen fazonú bugyiba fér bele, felvételkor eligazította benne, mint mi a mienket- és ragyogóan elvolt vele. Sőt állította, hogy külön élvezet, hogy nagyobb felületeten kap dörzsölést. Ráadésul imádott játszani vele.

Soha nem szoktam az emberek panaszait lekicsinyelni (lelki problémákkal foglalkozom), legfeljebb megmutatom, ha másként is lehet értelmezni a dolgokat. Foddultak már hozzám hasonló panaszokkal (alapvetően ez is lelki és nem orvosi probléma), és mindig az önelfogadásnál kötöttünk ki - ez is benne van. Sőt nem csak az önelfogadás, hanem az is, hogy nem kell mindenkinek egyformának lenni, értékes, ami különbözik a nagy átlagtól.

Azok számára pedig, akik a kést fontolgatják, az interneten igen nagyszámú eset olvasható, akik keservesen megbánták a műtétet, mert drasztikusan csökkent az örömérzetűk. Egyikük szemléletesen úgy írta, hogy addig az élvezete "mélyvörös" volt, azóta csak "halvány rózsaszín". Lehet, hogy ez csak pár százalék, de mi van, ha éppen nálad lesz így? Ki csinálja vissza? Ne a pénzen gondolkodj, henem a lehetséges következményeken - amikrő persze a sebész hallgatni fog, vagy élből tagadja. Kipróbálod, hogy neki van-e igaza, vagy hallgatsz a józan eszedre és efogadod, hogy a tied is van olyan szép, mint a másoké?

2010. jan. 24. 11:33
Fix ár van? Mert pl nálam nem nagy beavatkozásról lenne szó, úgyis szerinted annyiba kerül?:S
2010. jan. 24. 05:45
Nekem írt vki 100-ért, nekem 120 volt 3 éve, most emilben kérdeztem két dokit, egyik 120-at, másik 160-at mondott. Rengeteg. Túl sok.
2010. jan. 24. 00:06
Mennyibe kerül egy ilyen műtét? Olvastam a neten h akár 150-200 ezer Ft. Az NAGYON SOK szerintem egy ilyen beavatkozásért... Én valószínű megfogom csináltatni de nincs annyi pénzem jelenleg és nem is annyira durva a helyzet nálam, de engem nagyon zavar. Komolyan elveszthető az öröm szex közben e műtét álltal???
177. d81878421d (válaszként erre: 176. - 6ec4d474aa)
2010. jan. 20. 21:05
Továbbra is tartom a véleményemet.
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook