Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


116. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - Joyce)
2007. okt. 18. 13:00
Láttam róla egy riportot ! De ott a hölgynek igaza is volt ,hogy megcsináltatta ,mert problémát okozott a szexuális életben neki ! Nagyon kirívó esetekben ,helyesnek tartom !
2007. aug. 17. 09:29
csak "szépséghibája" = csaj "szépséghibája"
114. d606bc0fd7 (válaszként erre: 100. - Bogyoka20)
2007. aug. 17. 09:28

Szia!


Én úgy gondolom, hogy az enyém is nagyobb a kelleténél, de szerintem nem kell túlzottan foglalkozni vele és folyton ezen rágódni.


Nem vagyunk egyformák, régen ezekkel a dolgokkal nem is foglalkoztak az emberek.


Egy PLAYBOYRÓL szóló dokumentumfilmben láttam azt, hogy a legelső PLAYBOY cimlapján szereplő nőnek is valamivel nagyobb volt a szeméremajka, mint ami manapság "divatos". Viccesen jegyezték meg a filmben, hogy akkor senkinek sem tünt fel a csak "szépséghibája" és megmondom őszntén, én sem arra figyeltem :-)

2007. aug. 3. 07:18

El sem tudom képzelni a csajokról, hogy ilyenért sasolnák a másikat.

Létezik? Nemá.

112. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 100. - Bogyoka20)
2007. aug. 2. 00:12

Nem biztos, hogy azert neztek meg. En peldaul meg sosem neztem meg egy no szemeremdombjat sem, mert normal esetben az kiesik a figyelembol.

Lehet elcsuszott a bikini alsod, vagy tetszett nekik a fazonja, vagy eppen a sajat nemukhoz vonzodnak. El nem tudom kepzelni, hogy nok azt figyelnek a masikon, hogy az ott milyen.

2007. aug. 2. 00:11
Sokszor megyek tusolni utoljára, van egy csajszi,(aki már megszokta a látványt)vagy vele
110. Droma
2007. aug. 2. 00:06
Esetleg a bikiben fürdés?Azért már csak nem szólnak meg,hogy szégyenlős vagy.
2007. aug. 2. 00:03
kolesz jellegű
108. bogyoka20 (válaszként erre: 105. - Droma)
2007. aug. 2. 00:02
Azért kerülök ilyen szituba,mert rendezvényekre szoktam járni melózni,tehát ilyenkor sajna az esetek túlnyomó többségébenbkolesz jellegű tusolók vannak,amik ügye elől nyitottakMeg ügye többen tusolunk egyszerre egy helyiségben,Próbálom takarni,de szinte elkerülhetetlen hogy ne lássák meg
107. Droma
2007. aug. 2. 00:02

Csak akkor szépséghiba ha Te annak tartod.

Ami egyik embernek szép,a másiknak csúnya..nem vagyunk egyformák,és ez jó.:)

2007. aug. 1. 23:58
De milyen igaz hogy nincs tökéletes ember!Tessék!Én vékony vagyok,ehetek bármit,nem hízok el.Nekem ez a szépséghibám
105. Droma
2007. aug. 1. 23:58
Nem tudod megoldani,hogy ne nézéék más nők?
104. Droma (válaszként erre: 100. - Bogyoka20)
2007. aug. 1. 23:56

Pff...hát az már igaz,hogy nem a toleranciáról híres az emberi faj.:)

De ez van,változtatni sajnos nem tudunk rajta,az meg nem éri meg,hogy rágd magad,mások miatt.Ők sem tökéletesek,csakhát sokszor más szemében a szálkát is...

Ha gyönyörű lenne,akkor meg azért néztek volna úgy,mert irigyek.Ilyen az ember...:/

103. bogyoka20 (válaszként erre: 102. - Csilla)
2007. aug. 1. 23:56
Tény hogy jobban örülnék,ha "átlagos lenne".De most mit csináljak?Régebben nagyon bántott,mostmár kevésbé.Ha nem bámulnák,lehet hogy nem is érdekelne annyira.Ha a párom elfogadta(tartós,komoly kapcsolat),akkor kinek a kedvéért műttetném?
102. csilla (válaszként erre: 98. - Bogyoka20)
2007. aug. 1. 23:52
Ha nem tudsz megbékélni vele, akkor az mindig ott fog motoszkálni a fejedben, és ugy sem fogsz nyugodni.
101. Droma
2007. aug. 1. 23:52

Hát,mert szeret!:)És,ez a lényeg,nem az,hogy "az" milyen!

Szerintem ez már "beleivódott" a társadalomba,vagy inkább a nőkbe.Ha minden ok,és van aki úgy szeret ahogy vagyunk,akkor majd mi keresünk magunkon kivetnivalót.Ez már csak így van,és így is marad.

2007. aug. 1. 23:51
Tudod azért is zavar,mert kerültem olyan szituba,hogy más nők is látták,és bizony nézték is.Pedig az enyém nem rettenet nagy.Ebből is látszik hogy nem toleránsak az emberek.Miért kell annyira megbámulni a másikat,ha esetleg nem teljesen úgy nézek ki mint ők?De ez az élet bármely területére igaz.Ha az emberek látnak egy mozgáskorlátozottat,vakot,kéz nélküli embert stb,akkor a legtöbben megbámulják.Én soha nem teszem.Miattam egy sem fogja magát kellemetlenül érezni.
99. csilla (válaszként erre: 97. - Droma)
2007. aug. 1. 23:50
Ezt én is igy gondolom.!
2007. aug. 1. 23:45
Nem fogom magam megműttetni,de ennek ellenére megbékélni se fogok vele.A páromat nem zavarja,azt mondja hogy "hülye" vagyok,nincs azzal semmi gáz.
97. Droma (válaszként erre: 94. - Csilla)
2007. aug. 1. 23:42
Ha téged zavar,és attól jobban éreznéd magad,akkor tedd,ha van rá lehetőséged.Az a lényeg hogy elégedett legyél magaddal,és jól érezd magad a bőrödben.
96. csilla (válaszként erre: 95. - Droma)
2007. aug. 1. 23:42
lehet.
95. Droma
2007. aug. 1. 23:41
A félreértések elkerülése érdekében:Én sem a topik indítója ellen nem vagyok,sem azok ellen,akik megműtették ott magukat.csak úgy érzem/hiszem,hogy ez nem magáról a NŐ-ről szólna,hanem inkább arról,hogy megfeleljenek az "elvárásoknak".
94. csilla (válaszként erre: 93. - Droma)
2007. aug. 1. 23:39
Én ha megműttetném magam, nem a páromért tenném, hanem magamért.
93. Droma
2007. aug. 1. 23:37

Hát,komolyan mondom...megáll az eszem!

A férfiak mikor fogják meghosszabbítani,vagy éppen lafaragni ha túl nagy?Na..majd én is pont akkor fogom megműttetni ott magamat.nem elég,hogy fogyizni kell,de azért ne legyél csont sovány sem,mert az sem jó.Aztán sminkeld magad,meg mindig legyél szép,mert kül nem vagy ápolt,meg nem vagy igazi nő.Meg,ha nem jó valami a nőn,akkor szeretik a plasztikát is,csak abból se legyen sok!Szóval találd meg azt,hogy pont TÖKÉLETES legyél,ami lehetetlen,de még akkor is találnának hibát bennünk.

Most őszintén..ha Ti nők szerettek valakit,akkor zavar az ha a párodnak nem éppen olyan,mint amilyet megálmodtál magadnak?

Akkor már mi értelme van,annak,hogy megszületünk,ha úgyis egy "másik" ember képében fogunk meghalni,és ha az aki szeret nem azért szeret,amilyen vagy,hanem azért amilyenné műtteted magad...:(

2007. aug. 1. 23:36
jó éjszakát,bújok a gyerekeim mellé...
2007. aug. 1. 23:31
nem is vagy te öreg,csak nekem nemrég volt a szülinapom,és ez a kerek szám után ami jön,az már olyan soknak tünik:-)
90. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 89. - Csilla)
2007. aug. 1. 23:31
akkor álmos:-)
89. csilla (válaszként erre: 84. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 1. 23:28
Te öreg???? Akkor nézzél már meg engem.
88. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 86. - Csilla)
2007. aug. 1. 23:27
jó ez nekem ami van,ezt dobta a gép:-)))úgysenem szabatom át akármilyen randa is lenne,majd lekapcsolom a villanyt...de mint mondtam,panasz még nem érkezett,de kéznél sincs hogy meginterjuvoljam:-)
2007. aug. 1. 23:26
lassan kezdek itt pirulni. Asszem mék egy lightosabb topicsra:-)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook