Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
2011. febr. 28. 23:44

Nem tudom, teljesen friss sebbel milyen, en altatasban kertem a mutetet es csak masnap reggel kellett haza mennem. Akkor nem volt gond, BKV, majd vonat, 3oras utazas es seta-maszkalas, nem volt veszes.

De azert altatasbol felebredve rögtön mutet utan nekem meg erzekeny volt, es jegeltem estig. En a helyedben hivnek egy taxit.

En sem vertem egyebkent nagy dobra a dolgot, senki nem tudja, hogy mutetem volt.Meg a baratom sem. Kitalaltam egy nagyon jo es teljesen hihetö "magyarazat sztorit":)

Szerintem valahogy oldd meg a fuvart....mert meg ha fajni nem is faj (az erzestelenitöt nem veletlenul hivjak annak), a jarasod kisse furcsa meg 1-2 napig:)

354. Daisy1 (válaszként erre: 353. - Thunderheart)
2011. febr. 28. 17:19
Szia! Értem jöttek, bár ha nagyon akartam volna akkor haza tudtam volna vezetni! Csak a friss műtét miatt döntöttem amellett,hogy segítséget kérek!:)
2011. febr. 28. 15:40
Sziasztok! Egy kérdés azokhoz, akik már túl vannak rajta: szerintetek helyi érzéstelenítésben végzett műtét után lehet autót vezetni? Vagy bízzam inkább másra? Annyira mondjátok, hogy semmi az egész, én pedig nem akarnám nagy dobra verni:) Köszi!
352. norci26
2011. febr. 26. 18:25

Sziasztok,nekem jan.6-án volt a műtét, és azóta meg is feledkeztem a témáról, teljesen olyan, mintha semmi nem történt volna! Nekem 1 hét múlva vágták le a varratvégeket, és mondták, hogy ha valahol látok kilógó varratot, nyugodtan kihúzhatom...szóval mindkét oldalról magamnak szedtem ki egy-egy 5cm-s varratot, és szerintem így nagyon jó volt, magadnak legalább érzed, hogy mennyire fáj és hogy milyen gyorsan húzd :)

Utána meg már végképp nem éreztem semmmit, max. ha nagyon szűk farmerben vagyok vagy ilyesmi akkor néha eszembe jut, hogy valami csak történt ott :)

Kicsicsillag, köszi neked mindent, sokat segítettél!

És én is mindenkinek csak ajánlni tudom, annyira minimális a fájdalom, hogy mindenképpen megéri!

351. Daisy1 (válaszként erre: 349. - Kicsikeeek)
2011. febr. 26. 16:59
nekem orvosi damil.:)
350. kicsikeeek (válaszként erre: 349. - Nicole0927)
2011. febr. 26. 12:30
Köszi a választ, gondolkodok rajta nagyon, mi legyen! Félek hogy megbánnám, de csak lejátszom ezt a meccset magamban, ill. magammal.
349. kicsikeeek (válaszként erre: 350. - Daisy1)
2011. febr. 26. 12:29

Hmm? Mert?:):)

Neked milyen volt?

2011. febr. 24. 19:39

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

Jánky Doktor Úrnál járt vki közületek, vagy hallottatok róla? Én rajta gondolkozom ez ügyeben.(150ezer Ft)

És akkor aki túlesett rajta, abszolút ajánlani tudja?

Jaj, olyan nehéz eldönteni, hogy is lenne jó, h feleslegesen ne tegyem ki magamat ilyeneknek, de nyugodt szívvel sem tudom azt mondani, h ok marad így, mert nekem így jó.

Mint már mondtam, az öltözködés része zavar a leginkább, hogy jobban domborodik, látszik, mert nem is az a bajom, hogy nagyon kilóg attól független hogy lóg, hanem hogy húsos. Szóval, h lóg is, meg hogy húsos is.:) Ezért sem tudom, mire számíthatok, hogy ha megcsinálják, félek, hogy megbánnám.

Nem tudom kinek milyen volt, nem is kérdeznék így rá, nem kérhetek ilyen részleteket, de ha vki nem bánja, és két szóban leírja milyen volt, és hogy tapasztalt változást pl öltözködésben, vagy semmi különös, vagy hogy milyen most, azt megköszönném, de nem muszáj.

347. Daisy1 (válaszként erre: 346. - Thunderheart)
2011. febr. 24. 17:18

Szia,


az már kedvezményes ár! :) abszolút ne félj, annyira semmit nem fog érezni, hogy az már vicc!:)

346. Thunderheart (válaszként erre: 338. - Daisy1)
2011. febr. 24. 12:37

Sziasztok!

Több éves hezitálás után is bejelentkeztem konzultációra Sikoshoz:-)

Daisy1! A 200.000 Ft már a kedvezményes ár,vagy ebből jön még le a 20%?

345. Daisy1
2011. febr. 24. 12:18
Sziasztok! Abszolút egyet kell hogy értsek Nicole0927 -el !! ugyan így éreztem, hogy mért nem csináltattam meg már előbb!!! :) én most a gyógyulás fázisában vagyok és engem speciel a viszketés sokkal jobban idegesít!!
344. 1584a8c94e (válaszként erre: 342. - Nicole0927)
2011. febr. 23. 11:58
Az előbbi kérdésem Nicole0927-hez szólt, bocsi...
2011. febr. 23. 11:57
Neked mekkora volt egyébként? le tudod írni centiben kb? Mármint, hogy mennyire lógott ki?
2011. febr. 23. 11:45

Szia Kicsikeem!


Ha a hezitalo fazisban tartasz meg, en mindenkeppen rabaszelnelek! Hidd el, miutan kesz, szinte meg haragudni is fogsz magadra, miert nem elöbb csinaltattad meg. Annyira latvanyos es szep a vegeredmeny, szo szerint, mint amilyen a babake:) szep, sima, es kivanatos! Es amiatt sokkal felszabadultabb is leszel. En sosem voltam gatlasos az agyban, (csak engem zavart, de ebböl a partnerem elött sosem csinaltam ugyet, nehogy meg jobban felhivjam ra a figyelmet), de magamban mindig atfutott bennem "vajon milyennek lat?" valahanyszor nappali full fenyben kitarulkoztam elötte (elöttuk). Na, most ez a kis szegyenlösseg is teljesen elmult, szex eg es föld. Es nmcsak emiatt, hanem mert azota sokkal erzekenyebb is. (jo ertelemben). Alig kell, hogy hozzamerjen es kesz az instant orgazmus. Öltözködesnel is sokkal kenyelmesebb, elötte nem is hittem volna, hogy ennyivel jobb lesz minden.

Rozsos Tamasnal csinaltattam, es nagyon tudom ajanlani. Nekem 240 000 volt, de csak azert mert kertem altatast. Anelkul azt hiszem, 200 000 alatt van. Szoval nem veszelyes, megfizethetö es mindenkeppen megeri!Nagyon szep, modern klinika, rendkivul odafigyelöek, segitökeszek, alaposak. A doktor Ur pedig abszolut profi (korabban lattam töle mas munkakat foton, mellplasztikakat pl. es engem ezek gyöztek meg. Minden, ami a keze alol kikerul, gyönyöru!)A sebem pedig nagyon gyorsan es gyönyöruen, problemamentesen, tisztan gyogyult. 100%-ig rabizhatod magad.

2011. febr. 22. 21:11

Sziasztok! Szia Kicsikeeek!


Én még soha, sehol nem regisztráltam. A neten csak olvasgatni szoktam. De miután késő délutántól kezdve itt ragadtam a fórumon és elolvastam mindenki hozzászólását, úgy döntöttem én sem akarok kimaradni a buliból. ;) Most és itt először.

Azért szólítottalak meg külön téged Kicsikeeek, mert mintha magamat hallottam volna a hozzászólásod olvasása közben. Mindannyiótok írása érdekes és hasznos. Nekem is hasonló problémám (?) van, bár a fene tudja, hogy ez az-e. Néha zavar, de nem pasik előtt (illetve ezt múlt időben kell írnom, mert lassan 9 éve élek párkapcsolatban), hanem inkább bikiniben mutatkozáskor, illetve, ha netán csajokkal kerülök közös zuhanyzóba (mondjuk a koleszos években). Bár ez rég volt. De talán, ha a strandolás utáni zuhanyzást említem, akkor az ugye bármikor előfordul.

Szóval kellemetlen is, meg nem is. Szexi is, meg nem is...

2011. febr. 21. 10:07

Várom a további válaszokat, nagyon érdekelnek.

Valamint az is, hogy mindegyikőtök úgy ment oda, h mindenképp megcsináltatja, vagy volt olyan, aki rábízta magát arra, hogy mit ajánl az orvos? Mert én most kb. ebben a fázisban vagyok. Hogy zavar is, meg nem is. Öltözködésben vannak inkább porblémáim, fehérnemű, fürdőruha, de lehet csak felnagyítom a problémát. Nem mondom, nem babapunci, tény, de nekem ilyen van, és nem csak nekem, másnak is.:D Szóval..

Azért gondoltam, hogy elmegyek, megkérdezek egy szakembert, csak nehogy az legyen, ha esik, ha fúj, ő nem ajánl, vagy a frankót mondja, hanem hogy mindenképp rá akar beszélni, és hát akkor meg nem lesz nehéz dolga.

De tény, nem vagyok teljesen meggyőződve hogy szeretném én ezt, de néha nagyon rám jön, hogy akkor is.:)

2011. febr. 21. 00:24
Köszönöm a válaszod Daisy1!
338. Daisy1 (válaszként erre: 337. - Kicsikeeek)
2011. febr. 20. 21:29
Kedves Kicsikeeek! Én leginkább magam miatt vágtam bele, engem zavart! Persze volt sajnos rossz élményem is ezzel kapcsolatban! Sikosnál csináltattam, 200.000 Ft -ért! ( most amúgy 20 % kedvezmény van kifejezetten erre a műtétre! ) Eleinte nagyon izgultam, hogy mi fog történni, de annyira nem fáj, hogy ha ezt tudtam volna,akkor már réges rég,megcsináltattam volna. Egyedül az injekció fáj, de az sem vészes! Nagyon rendesek voltak, kaptam cukrot, vizet, megfürödhettem közvetlen elötte mégegyszer, egyszóval jó volt! csak pozitívat tudok mondani!! :)
2011. febr. 20. 19:05

Sziasztok!


Érdekelne, hogy akik megmütették magukat, csupán esztétikai okból tették, vagy egészségügyi, egyéb más okból kifolyólag(megszólták, kifogásolta a partner..).

Most én egyelőre fontolgatom még, hogy plasztikai sebészhez forduljak, és még azt is, hogy kihez.

Ki kinél volt, és mennyire elégedett úgy összességében mindennel.

Megköszönném a válaszaitokat.

336. Daisy1
2011. febr. 17. 23:01
Sziasztok ! Engem 6 órával ezelőtt műtöttek! Szóval még elég frissek az élmények! Nekem maga a műtét, abszolút nem fájt, csak az érzéstelenítőt éreztem ! Most igazából olyan érzésem van, mintha a p..i kicsípte volna. A fürdés abszolút nehezen megy! Én a vizet, egyenlőre csak rá engedni tudom, illetve legugolok és úgy fürdök! Ti, hogy oldotátok meg?! A nyomókötést már levettem, mert úgy éreztem, inkább beletapad a sebbe! A betadin nem rossz ötlet főleg ha a munkahelyen vagyok és nincs lehetőségem megmosakodni!
2011. febr. 16. 11:01

Az ára nekem 200 000 volt.De megvagyok teljesen elégedve azota teljesen más az életem.Teljesen visszahuzódó voltam ez miatt a szexuális életben.Mostmár nem küzdök ilyenekkel:)

Assuska énis azt hittem párszor hogy szétnyilt a sebem de csak ugy érzed vagy nemtudom énis aggodtam érte de nemfog az olyan könnyen szétjönni:)

334. assuska
2011. febr. 15. 21:49
Lassan 2 hete volt a műtétem. Tegnap elmentem az orvoshoz, mert nagyon vérzett a sebem. A varratok már kiestek, de nekem úgy tűnik, mintha egy helyen szétnyílt volna a seb. Az orvos megnézte és azt mondta, hogy nem szép, hanem gyönyőrű a sebem. Hát nem tudom... Hiszek neki, de tényleg olyan, mintha valami gond lenne...
2011. febr. 15. 19:25

Sziasztok Kedves fórumozók!

Engem is mint Titeket nagyon érdekel a kisajakplasztika.Mindenképpen meg szeretném csináltatni nyáron. Igaz, hogy nekem nem olyan nagyon nagyok, de borzasztóan zavarnak pl. fürdőruhában,emiatt persze komplexusaim is vannak.

Engem az árak érdekelnének és a gyógyulási tapasztalatok.

2011. febr. 13. 10:54
Az en orvosom kötelezö jelleggel irta elö a betadinos lemosåst, es nem csak pårszor egy nap, hanem minden egyes pisiles utån. 14 napig mutet utån.Ez lehet, hogy elsöre picit durvån hangzik, vagy tulzåskent, de szerintem sokkal jobb, hogyha biztos ami biztos alapon betartjuk. Nekem olyan gyönyöruen es gyorsan gyogyult a seb, hogy öröm volt låtni. De en nagyon komolyan vettem....meg a tåskåmban is magammal hordtam a kis kiszerelesu betadint es nehany gezlapot. Egyebkent amikor a mutetet követö 5 napban kellemetlen es picit fåjdogål, vagy 1szer 1szer eg a seb, en råfujtam 1-1 spriccet az Forever Aloe-Vera FIRST-böl. (picit dråga, de megeri az arat). Bårmilyen sebre hasznalhato, es azonnal husit es erzestelenit, nekem jobban bevålt, mint a jeg.De a tisztasåg tenyleg nagyon fontos. Nekem egyebkent 3 hetes, es mår nyoma sincs semminek. Teljesen meggyogyult, a varratokat en kulön keresre kiszedettem (nem akartam megvårni, hogy maguktol essenek ki), es 3 het utån a baråtommal is lefekudtem, fåjni egyåltalån nem fåjt, viszont....nem tudom ez måsnål hogy muködik, nekem hiper szuper erzekeny lett, de csak jo ertelemben. Szinte "instant orgazmus", ha bårmi hozzåer:) Hihetetlen:) es a szex is 100szor jobb azota:)Viszont csajok.....egy jotanåcs....a baråtotokat ne avassåtok be ebbe, ha egy mod van rå...persze en egyet ertek a "mindent beszeljunk meg" elvvel....de van ami ezen kivul esik. Ez mximålisan ilyen. Olvastam egy forumon, hogy egy lånynak pl. a baråtja segitett otthon csipesszel kiszedegetni a varratokat....na, ilyet azert nee. Nem hinnem, hogy sok dolog van, ami elveheti egy pasi kedvet a szextöl, vagy az adott nötöl, de....ez ilyen.
2011. febr. 5. 15:37

Szia Assuska!

Nekem az orvos azt mondta anno hogy nem kell semmi krém semmi betadinos fertőtlenitő elég vizzel mosni vagy esetleg Intim mosakodó géllel. Én személy szerint tejsavas mosakodó géllel mostam és semmi bajom nem lett.

330. assuska
2011. febr. 5. 14:21

Sziasztok!

Nekem február 2-án volt a műtétem. A kérdésem az lenne, hogy ti kenegetitek -e valamivel a sebet, mivel nekem azt mondta az orvosom, hogy nem kell, de én félek, hogy elfertőződik. Szóval, ki hogyan ápolja a sebet a műtét után?? Nekem így 3 naposan elég csúnya a seb...

Előre is köszönöm a válaszotokat!

2011. jan. 28. 08:54
1-én műtöttek 8.-án pedig elvágták a varratvégeket.14 napra rá én már futottam nem éreztem semmit.Nem tudjátok véletlen hogy mikor lehet elkezdeni a szaunázást mennyi idő után vagy az uszodába járást?
2011. jan. 27. 16:02

Kiscsillag, neked mennyi idö utån szedtek varratot+ a sportot csak utåna kezdted el? Nekem kedden fogjåk szedni, de mar nagyon szeretnek elkezdeni valamit mozogni, mert lassan ket hete semmi, es csak jönnek fel a kilok...

Egyebkent nekem 9napos, es mostanra nalam elmult minden fåjdalom, huzodas, stb., nem is erzem szinte, hogy mutve volt. Nagyon szepen, tisztan, duzzanat mentesen gyogyul. Es szeeep nagyon:) Csak åldani tudom a dokim!!!!

2011. jan. 26. 09:09

SZiasztok!

ÉN már 2 hét után futottam sportoltam ugyan ugy mint addig.Az érzékenység varratszedés után fokozatosan csökken nekem febr.1 jén lesz 2 hónapos de már sokszor észre se veszem hogy meglett műtve.

2011. jan. 23. 10:28

En 24 vagyok. Ez biztato, amit irsz mindenesetre. Nalam csak az volt a furcsa, hogy a mutet utan 2napig egyaltalan nem fajt, szinte meg is feledkeztem rola. (rendesen jakaltam is a varosban, inteztem a dolgaim,mintha mi sem törtent volna), aztan egyszercsak nagyon erzekeny lett, es azota inkabb csak agyban pihenek, mert minden lepes faj. Nagyobb, duzzadtabb nem lett, verezni sem verzik, ugyhogy gondolom ez a fajdalomerzet normalis, csak ....mar remelem, mielöbb elmulik.

Sportolnom pedig amint lehet, muszaj lesz, munkahelyi kötelessegem sajnos jo formaban lenni:(

Es neked varratszedest követöen jelentösen csökkent a fajdalom/erzekenyseg?

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook