Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
440. grizus
2013. máj. 3. 05:51
Nem értek egyet. Egy másik fórumon kirohantam a kisajakplasztikások ellen, aztán beláttam, hogy talán tévedtem. Lehet, hogy valakinek ez komoly probléma. Miért ne lehetne akkora, hogy az már zavaró és kényelmetlen legyen? Úgyhogy megkövettem őket.
2013. márc. 29. 00:05

Sziasztok, engem is érdekelne a kisajak kissebítés, de nincs rá egyelőre pénzem. Láttam valahol hogy csinálnak ilyen műtétet állami kórházban is? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Köszi előre is:)

2013. jan. 21. 09:57
Fájdalom szerintem a varratszedés után múlik el, nekem kb. másfél hét volt a műtéttől, mire azt tudtam mondani, hogy már jól vagyok, rendesen ülök és járok. :) de nagyon megérte minden fájdalom. Másnap én már mentem egyébként dolgozni, de nagyon nem kellett volna, mert utána a hétvégét végigfeküdtem.
2013. jan. 14. 21:35

Egy hét múlva fogok átesni kisajakplasztikán,és nemnagyon találtam ezzel kapcsolatban semmit,utána kinek mi a tapasztalata..

Fájdalom?

Mennyi idő után tudtatok már együtt lenni pároddal?

stb...

köszönöm!

436. Angelke
2013. jan. 3. 18:51
Sziasztok.Én is alá szeretném vetni magamat ennek a műtétnek. És érdeklődnék, hogy Debrecenbe műtöttek e valakit? Illetve ki milyen orvost ajánl Debrecenből. Aki tud valamit írjon!Előre is köszönöm .
435. Prek (válaszként erre: 434. - BillieJeannn)
2012. dec. 12. 07:52
Teljesen normálisak ezek a tünetek:)). Szerintem a viszketés a legrosszabb...de az is elmúlik. 10 naposan nekem már semmi bajom nem volt. Kiatartás!!!
2012. dec. 9. 13:01
Szerintem biztos, hogy nem lett elrontva. Amiért odamentem, hogy a kisajak kicsi legyen, az úgy van. Az, hogy mellette most még nem szép, az a műtét miatt van. Így meg szeretném kérni, hogy akit már műtöttek, mit tud írni erre, mi a tapasztalat. Nekem jelenleg mindkét oldal sötétlila, fényes és nagyon pufi. Csíp, fáj, viszket egyszerre. Jól tűröm amúgy, csak nem szeretném, h valami rendellenes legyen. Ezek a tünetek normálisak ilyenkor?
2012. dec. 9. 12:22

Végre sikersztorik. Tieteket nem rontották el? ( lent voltak panaszok )

És erre a végeredményre számítottatok?

Én akkor se csináltatom meg.

2012. dec. 9. 10:27
Sziasztok, én csütörtökön voltam, maga a műtét nem fáj, csak előtte az érzéstelenítő injekciókat kell kibírni fogszorítva! De utána tényleg semmit nem érzel, majd csak 3-4 óra múlva. De akkor is kezelhető fájdalomcsillapítóval. Én másnap voltam már dolgozni is, igaz, fájdalomcsillapítót azóta is szedek és amikor csak tudom, jegelek. Már előre örülök, hogy olyan szép lesz, amiről mindig is álmodtam!! :)))
431. Prek
2012. dec. 6. 21:32
Sziasztok! Sokat olvastam ezt a fórumot, és úgy érzem, muszáj megosztanom a történetemet. Én már 9 éve terveztem ezt a műtétet, de amikor 8 évvvel ezelőtt elmentem egy dokihoz, szinte lebeszélt róla. Azóta szültem egy gyereket, ugyanazzal a pasival vagyok...szóval nem is kéne ezzel foglalkoznom, de engem nagyon zavart...szóval újra elkezdtem érdeklődni. Ezt a fórumot olvasva jutottam el Sikos dokihoz, és meg is volt 1 hete a műtétem. Nekem nem fájt a szuri sem, és az elmúlt 1 hét se volt gáz. Fájdalomnak semmiképpen nem nevezném, amit éreztem, inkább néha kellemetlen. A viszketés (gyógyul a seb) a lerosszabb szerintem. Ma voltam kontrolon, levágták a varratvégeket...nem is éreztem semmit :)..szóval szerintem HAJRÁ!!! Remélem valakinek segítettem...
2012. nov. 13. 07:17
Összeforrt?
2012. nov. 1. 13:52
Zsanci, nem feltétlen esztétikai indokról van szó, hanem egyszerűen kényelmetlen. Volt hogy úgy kidörzsölte a bugyi hosszas sétálás után, hogy feldagadt, és az elég fájdalmas tud lenni. Voltam orvosnál a varratnyílással, és azt mondta, hogy ez normális, és hogy magától összeforr. na de mikor?:S
428. töprengő (válaszként erre: 426. - Joaninha123)
2012. okt. 31. 20:38

Nem olvastál vissza miket írtak?

De 10 nap alatt egy " vékonyabb " varrat meg kell hogy gyógyuljon.

2012. okt. 31. 14:00
Bakker, mutassatok már nekem képet (linkeljetek), hogy milyen az az orbitálisan csúnya, nagy, gusztustalan kis ajak, amit meg kell műttetni??????!!!! Mert nekem ez még mindíg nem fér a fejembe, hogy még ezt is!
2012. okt. 31. 13:10
Sziasztok! nekem kb 10 napja volt a műtétem, rá 6 nappal el is vágták a varrat csomóit, aztán rá nem sokkal kiesett magától az egyik varratom. Akkor még nem észleltem semmit, aztán pár napja az egyik oldal elkezdett kis pöttyökben vérezni, majd mostmár a varrat mentén, egy csíkban szivárog. nagyon félek, hogy szétnyílt a varratom...valakinek hasolnó tünetek?
425. bd55e3f068 (válaszként erre: 422. - Nelike)
2012. okt. 18. 17:41
Ha kommunikációs probléma volt köztetek, az nem hiszem, hogy az ő hibája volt.
424. nelike
2012. okt. 18. 17:40
Se pénnz se életkedvem lelkileg tönkre is vagyok , 3 dik mütét már és igy se , dolgozni sincs kedvem hogy mütétre kölcsem már megint ez szenvedés már mütét utáni fájdalmakat nem birom már megint eszt mitcsináljak ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
423. nelike (válaszként erre: 422. - Nelike)
2012. okt. 18. 17:32
dR Hanvas Balázs
422. nelike
2012. okt. 18. 17:22
Sziasztok dr Hamvas alázshoz semiképen se menjetek én tapasztalatom alapján nagyon roszul müt 2 szer mütött ugyan azon a területen de még mindig nem jo :(és a pénzböl is kisemizet. dr Mucs Mihály konzultáciora 10 ezret kért monta elválal aszt mikor mütüt volna lemonta plusz 2 hetet vártam a mütét idöpontjára az idömet is elvette , 3 dik mütétem is most volt meg de képzeljétek dr Deák Csaba mütött vissza mentem a kontrolra és asztmonta hogy mi a problémám még montam itt meg itt még nem jo és valoban látam rajta hogy lehet még abbol szedni montam is neki hogy miniket szedet csak le és azért még mindig nem az igazi ö nögyogyász és ö még kontrol pénz is kért tölem montam nekem eszt senki nem monta és monta akkor valamennyit adjak vitatkoztunk nem jol mütöt se meg és még ö nem tájékoztatott hogy mütét után kontrol is pénzbe lesz . a mikrofonos bemondoja volt és felvette hogy ö fogalmazta hogy mind 2 oldal sikeresen jo lett és elküldött , és még aszt is monta 1,2 mütétemnél nem is végeztek rák szürést és nögyogyásznak kelet volna csinálnia nem m értem az egészet hogy most mivan 3dik mütét és pénzt sincs és még mindig ot vagyok mint az eljeén , elgem van szerintem hires lenék ha feljeleteném öket ilyen sokszor mütöttek ugyan azon a teröleten
421. adrienn.12 (válaszként erre: 420. - Nelike)
2012. okt. 14. 17:15
neked mit rontottak el? már ha nem vok túl indiszkrét:)
420. nelike (válaszként erre: 360. - Daisy1)
2012. okt. 14. 14:11
de irigyelek te elégedet vagy a mütét után
2012. okt. 14. 00:15

Sziasztok! Még új vagyok itt.

A negatív hozzászólásokhoz csak egyet tudnék fűzni. Azt írjátok túl sok időnk van, hogy ilyeneken jár az agyunk...akkor nektek meg még kétszer annyi időtök van, hogy velünk foglalkoztok. Akit meg nem érdekel vagy hülyeségnek tartja mit okoskodik itt? Könyörgöm intelligens embereknek tartjátok magatokat, mégis akkor hol a logika?

Szerintem akit fizikailag, lelkileg zavar a dolog nyugodtan csináltassa meg!

Ha minden jól megy nemsokára én is eljutok egy dokihoz, már alig várom...ugyanis az én életemet konkrétan megkeserítette a dolog, nem a fizikai fájdalomról van szó. 25 éves vagyok és nagyban hozzájárult ahhoz ahogy eddig jártam. Alapból 21 évesen voltam először pasival, húztam-vontam a dolgot de csak eljött. Ő meg is jegyezte a dolgot, azóta pedig egyedül vagyok, nagy részben emiatt, vége lett, kimondottan nem ezért de tény, hogy olyan komplexusaim lettek, hogy csak na, nem tudtam ellazulni, szégyelltem magam.

Úgyhogy bármilyen hasznos tapasztalatot szívesen fogadok:)

418. c6560fb39d (válaszként erre: 416. - Nelike)
2012. okt. 12. 18:44

Nem akarlak megbántani,de örülj,hogy nem vagy beteg úgy egyébként.....sokan mit nem adnának azért,hogy egészségesek legyenek vagy esetleg egy betegségből felgyógyuljanak és éljenek tovább élvezve az élet minden örömét....

Te csinálod magadnak a problémát, nem hiszem,hogy egyedüli eset vagy csak más úgy él mint azt itt lentebb nagyon szépen leírta Szilva mag.

Ha Téged ez ilyen szinten kikészít akkor nem volt még igazi problémád,ne is legyen,magadnak se csináld!

Tanács,békélj meg magaddal,szeresd a tested,boldog leszel.:)

417. töprengő (válaszként erre: 413. - Nelike)
2012. okt. 12. 18:17

Vissza olvastál több véleményt is? Vagy csak bele olvastál?

Nem voltam ilyen műtéten és nem is megyek. ( még ha ingyen lenyiszálják altatás alatt se )

Nincs pénzem, ha lenne is, van annak sokkal értelmesebb helye.

Ha azt írom ettől függetlenül, sajnálom hogy így jártál, attól még mindig elégedetlen maradsz eme testtájékoddal.

Ráadásul nem kis összeget áldoztál érte. Lehet kihagytál ezért 2 - 3 nyaralást is, hogy a pénz összejöjjön.

Kérdezném, Te nem vagy kibékülve vele, vagy mondta a párod?

416. nelike
2012. okt. 12. 16:02
Sziasztok elmesélném a történetem .mind a két oldalon tulzott nagy ajkam volt , és megkerestem egy sebészt mind a kétoldalamat megmütötte de konzultácio nem történt . aszisztens nöje pár szoval elmonta mütétel kapcsolatos dolgokat , féltem a mütöbe kisértek több mint 2 hétig nem tutam ülni feküdni a sebek miatt nagyon örültem hogy meg volt a mütétem , de mikor a sebeim begyogyultak látam hogy nem lett jo mütét után sem , igy pénzem is elment sok fájdaémakkal szenvedésel lelkileg kiborultam . másodjára is elmentem ugyan az a sebészhez ,Monta csak az egyik oldalt válalja hisz monta ennél többet a baloldalamon teröletemen ne várjak igy a egy oldalas mütétem volt ugyan igy fájdalmakkal beválaltam , de nem örültem már mikor megvolt a mütétem hisz a bal oldalal sem voltam elégedett. hozzá teszem job oldal gyogyulás után sem eltérö voltak az ajkaim egymástol most ténleg nem tuttam micsináljak . 3 dik mütét is megtörtént most ugy irok itt 1 hetes otgoni 3mütét után nem birom már idegileg nem tudommicsináljak de ahogy nézegetem mosem jo lelkileg sebeim is vannak meg alul is mitcsináljak 3 dik mütétem volt tanácsot kérnék :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((fogalmazni sem tuttam idegem ben
415. nelike (válaszként erre: 385. - Bucimackó)
2012. okt. 12. 15:49
sya szeretnék egy olyan lányal beszéletni eröl akinek ugyan ez a problémája mint nekem ,élöben is talán .
414. nelike (válaszként erre: 376. - Daisy1)
2012. okt. 12. 15:43
sya gondolom meg volt már a mütéted szeretnémkérdezni milyenre sikerült nekem is ez a problémám
413. nelike (válaszként erre: 406. - Töprengő)
2012. okt. 12. 15:36
Nekem is ezzel lenne problémám segitséget szeretnék kérni nekem 3szor volt intim kisajak kisebitésem de nem vagyok elégedett az elért eredményel , én lelkileg idegileg sem birom , semivel sem let jo se szebb és én ugy érzem meg lehet ne eszt szépre müteni de 230 ezrem ben van már az egész a pénzem is elfogyot .
412. joezai (válaszként erre: 410. - Szilva mag)
2012. szept. 19. 13:27
Ezt a hozzászólást mindenkinek olvasnia kellene!
411. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 410. - Szilva mag)
2012. aug. 13. 12:52
Tetszik amit írtál, tökéletesen megfogalmaztad...azt hiszem ehhez semmit nem lehet és nem is kell hozzátenni:))
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook