Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Inkább keveset vagy alig eszem a főtt ételből, hogy elég... fórum

Inkább keveset vagy alig eszem a főtt ételből, hogy elég... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
19. rabankari (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 20:36

Sajnos egyre több ilyet látok a környezetemben...

Rettenetesen sajnálom,remélem mielőbb vissza tudsz menni dolgozni és jobbra fordulnak a dolgaid.

18. tien
2023. máj. 3. 20:31

Engem végtelenül felháborít,hogy ennyire vannak csak a dolgozók megfizetve,hogy számolgatni kell a pénzt hó végén.

Dühös vagyok,és sajnálom FI.

17. ágica... (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 20:26

Borzasztóan sajnálom!

Én hamarabb elhiszem sajnos ezt a fórumot, mint a 20 millkát kicsapok valakinek, mert ugyan már, minden második embernek van ennyi tartaléka.

Voltam ilyen élethelyzetben,tudom, hogy nagyon rossz,de meríts erőt a családodból. Ha gyermeket vállalsz, nagyon sok mindenről kell lemondani. Hamarosan túl juttok a nehéz helyzeten és könnyebb lesz, addig meg kitartást.

Férjed tisztában van azzal, hogy lemondasz erről is?

Remélem rendes férjed van, nem egy semmirekellő.

16. 654268ce3d (válaszként erre: 15. - Piroska52)
2023. máj. 3. 20:23
ismerős!
2023. máj. 3. 20:21
Azért ez nem vicces, hányszor álltam a kamrába hogy mi a ,,,, kéne főzni abból amit találok.
14. Görögtánc (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 20:17
Sokan képtelenek lefelé nézni. Nem vagytok egyedül. ☹️ Egy család etetéséhez 200 ezer minimum kell, aztán még ott a rezsi, gyógyszer, minden. Sokan meg bérminimumot kapnak ugye.
13. 69fcad429e (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 19:56
Rengetegen vannak ilyen helyzetben mint ti, és attól tartok, lesznek is 😣 Pláne ahol gyerekek vannak és - bármilyen okból - csak az egyik szülő tud dolgozni.
2023. máj. 3. 19:50

Úgy látom sokan viccnek gondolják, meg hogy mártír vagyok, de sajnos ez az igazság. Ha nagy a szegénység lehet eltitkolnám, de inkább ezt kiírtam magamból, mert nagyon elszomorít hogy a hónap utolsó pár napjára már számoljuk az aprókat hogy mire is jut.

Azt hogy lehet szaporítani egy kaját azért az kicsit vicc, így is vizezem a nokedlit, és húst csak férjemnek hagyom, a bővebb szaftot eszem.

Sajnos nem vicc, és fáj hogy míg mások nyaralgatnak, butikoznak, nekünk élelemre sem elég, vissza mennék dolgozni de a bölcsibe várólista van, nagyszülők nincsenek. De örülök ha más nincs ilyen helyzetben, mert nem érzi valósnak a kiírások, akkor még nem mondott le ruháról, cipőről hogy a gyermrkènek vegyen inkább.

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - 69fcad429e)
2023. máj. 3. 19:29
Simán lehet,csakhogy aki valóban csóró az befogja ès nem világgá kürtöli!
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 18:33

Ha az ember bajban van, tízszer annyit tudja járatni az agyát mint egyébként.

Nem panaszkodunk, keresünk, kutatunk, és megoldjuk!


Tudom nem vígasztal, de én is a hasamon tudok csak spórolni. Ugyanis másra nem költök, csak életbevágóan fontos határidőre spórolnom valamire. Olcsó és nagyon finom egyszerű ételeket szedtem le a youtube-ról, persze magamtól is tudok ilyeneket, de a keresgélés kifejezett célja az olcsóság, egyszerűség és mégis egészséges legyen.


Tudtad hogy a zabból milyen sokféle étel készíthető? kevéssel is jóllaksz ezért olcsó is, eltelít sokáig és még egészséges is.

Sok ilyen van, még zöldségek is. Pl. Cukkini, padlizsán, sárgarépa, ezekre sok olcsó és finom recept van a youtube-on. És sorolhatnám.

Fel a fejjel, és hajrá neked is!😀

9. fokhagyma (válaszként erre: 6. - K-né Zsóka)
2023. máj. 3. 18:28
Az egyértelmű, hogy kamu. Hogy mire jó? FI egy kicsit szórakozik, ami nem olyan nagy baj. Biztosan lesznek, akik el is hiszik neki, amit ír. Ez is egy a sok topik közül. Elfér a többi mellett.
8. Amaunet (válaszként erre: 5. - 69fcad429e)
2023. máj. 3. 18:25

Ugyan. Ha annyira szegény lenne a netről kéne lemondani elsőként.

És nem zsíroskenyérről beszél, hanem főz. Főzni pedig lehet 2-4-6 főre is ugyanannyi alapanyagból.

7. Icuska538 (válaszként erre: 5. - 69fcad429e)
2023. máj. 3. 17:57
És sajnos biztos az! 🤔
2023. máj. 3. 17:48
Ez elég hihetetlen. A főtt ételt lehet szaporítani, mint ahogy írták előttem. Mire jó ez a kamu fórum?
5. 69fcad429e (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2023. máj. 3. 17:47
Mártírkodás? A mostani, pofátlanul felvitt kajaárak mellett simán lehet a szegénység is.
2023. máj. 3. 17:16

Mire jó ez a mártìrkodás??

Tudod mikor nèznèm sóvárogva azt a kaját amit èn főztem...

3. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 16:58
Nem hiszem el. Jót nevetsz majd, ha olvasod a hozzászólásokat. Különben nem zavar, nem azért írtam. Jó játék.
2023. máj. 3. 16:41

Nem tudom miket szoktál főzni, de az ételek többségét lehet szaporítani. Kicsivel bővebb lével, rántással, habarással, egy krumplival, csipetkével.

És ha már van internet, akkor lehet keresni olcsó és kiadós recepteket.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook