Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap elkezdem a Dukan diétát........ fórum

Holnap elkezdem a Dukan diétát........ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
16278. helena66
2015. jan. 20. 09:51
Írok kicsit, hogy felugorjon másnak is ez topic. folytatom a diétát, ma reggel azonban több a súlyom, mint tegnap volt. Kicsit elszontyolodtam, mivel minden reggel mérem magam.
16277. helena66
2015. jan. 19. 08:38
Írjatok légyszi, mi újság veletek?
16276. helena66
2015. jan. 19. 08:38
A hétvégém egészen jól telt, fogytam, lépcsőztem bent, mert még az arcüregem nem tökéletes, a levegőn még fájdogál. Visszamentünk táncolni, ugyanolyan béna vagyok,mint mikor abbahagytuk, de nem baj, nagyon jól éreztem magam. Egyszer majd belelendülök, remélem. Az a baj a férjem is béna, így gátoljuk egymást nem segítjük, De koncentrálunk és mozgunk.
16275. helena66
2015. jan. 13. 07:14
Ma kezdek, öt nap támadást tervezek, hajrá. Öt nap múlva a 25. házassági évfordulóm napja lesz, ezt kapom magamtól,hogy végig csinálom a támadást a legklasszabb ajándék,amit magamnak adhatok.
16274. 12d083b51b (válaszként erre: 16273. - Helena66)
2015. jan. 12. 10:11

Üdv a csapatban!

Örülök hogy napról-napra egyre többen vagyunk itt is!

16273. helena66
2015. jan. 12. 08:14
Most én is írhatom már holnap kezdem a Dukan diétát. Öt támadó napot csinálok végig. Reggel méréssel kezdek a mai napon pedig arra használom,hogy agyban felkészüljek, úgyhogy az esti szülinapi ünnepség után eszembe se jusson elcsábulni. A program a NET ről, júniusra 74 kilót irányzott elő, csinálom és úgy is lesz, biztos vagyok benne. 135 nap-ért cserébe az egészség.
16272. manyesz
2015. jan. 12. 06:43

Köszönöm, átállítottam a dolgot :)

Igazad van, csak azt az 1 napot kell.

A mai ebédet kellene még megálmodnom,az a baj,hogy csak rendelni tudok. Hamburgert ennék legszivesebben buci nélkül :)

16271. 12d083b51b (válaszként erre: 16269. - Manyesz)
2015. jan. 11. 07:42

Manyesz!

A naplódhoz nem lehet hozzászólást írni!

Ha ez nem szándékos, akkor légyszi a beállításoknál a kis pöttyöt átállítani, és bárki olvasni fogja, az esetleges észrevételét majd oda tudja írni!

Persze ha szándékos a letiltás, abból sincs gond...

16270. 12d083b51b (válaszként erre: 16269. - Manyesz)
2015. jan. 11. 07:39

Persze hogy lesz erőd!

Mindig csak azt az 1 napot kell végigcsinálni, ami éppen előtted van... :)))

Mindent bele!

16269. manyesz
2015. jan. 10. 19:25

Sziasztok,

Már én is elkezdtem ezt a diétát pár napja. Elég jól haladok, bár, nem csak 0%-os dolgokat eszek. :(

A diéta oldalán 6 nap kezdő szakaszt számolt ki a rendszer, és -16 kg-ot májusra. Nem mérem magam minden nap, de

eddig elég jól mennek a dolgok.

Igaz, most ettem egy kis pomelot,de az most érzésem szerint belefér.

Visszaolvasva sok jó tippet olvasgatok, remélem, hogy lesz kitartásom végig csinálni.

16268. helena66
2015. jan. 7. 17:40
Meg kellene változtatni a topic címet:Ma elkezdem a Dukan diétát.
16267. helena66
2015. jan. 5. 20:00
Na este k....ra elszúrtam, sajnos. Meg nem vagyok elég erős a sütés-főzés kihivashoz.
16266. helena66
2015. jan. 5. 12:00
Mindjárt dél van, és meg nem ettem melle a támadással kezdek, kicsit ujra utána olvasok,hogy a megmaradt 23 kiló többlere a könyv hány napot is ajánl. Csak nem hagy nyugodni ez a hülye támadás,mert akkor nagyon bejött azt hiszem majdnem két hétig tartottam. Mar nem is emlékszem pontosan tehát nem is volt olyan szörnyű. Most itthon vagyok betegen úgyhogy pont jókor nem mozoghat ok a támadás alatt úgyse olyan jó, baromira fajták az izmait a végére mert nem volt mar se cukor se glikogén a raktáraiban. Persze erre mindenki azt mondja hülyeség volt úgy csinálni,lehet hogy bomlottak az izmait is de akkor nem akartam abba hagyni a mozgást amit azelőtt kezdtem el,mert ujra elölről kezdeni nehéz.most nem sportolhat ok meg legalább egy hétig, reményeim szerint akkorra teljesen meggyógyulok.
16265. 12d083b51b (válaszként erre: 16264. - Helena66)
2015. jan. 5. 08:25

Szia!

Én is most kavartam be, ez szokott a reggelim lenni!

16264. helena66
2015. jan. 5. 08:21
Jó reggelt, kicsit én is megtorpantam hasonlóan Evahoz,mert mar tudom milyen nehéz út elott állok. Azonban az hogy sikeres voltam a Dukannal arra ösztökél,hogy ujra belevágnak. A reggelim a szokásos joghurt-korpa annyira megszoktam,hogy finomnak érzem.
16263. 12d083b51b (válaszként erre: 16262. - Dukanoseva)
2015. jan. 5. 07:31

Szép jó reggelt mindenkinek!

Nem kell bocsánatot kérned senkitől sem!

Mindenki maga érzi, maga dönti el, hogyan-miként-mivel tudja, akarja céljait elérni!

Attól még nyugodtan gyere ide, járj ide közénk, ha úgy gondolod, hogy itt jól érzed magad! És a naplódat is írhatod tovább, nincs abból semmi gond, ha valaki egyik módiról menet közben (vagy már éppen az elején) a másikra vált.

További szép napot, és sok-sok sikeresen elveszített kilócskát kívánunk neked!

16262. dukanoseva
2015. jan. 5. 06:50

Jó Reggelt!

Elnézéseteket kérem, de visszalépek ettől a diétától, mert nem megy és nem tudok már hinni abban, hogy 7-8 hónapon át tudok főleg zsírszegény fehérjén élni. Aki ezt elsőnek csinálja, annak van esélye jobban kitartani és annak hatékonyabb ez az étrend, akinek 20 kg alatti súlytöbblettől kell megszabadulnia. Már másfél évtizede diétázok és az állandó megvonások utáni jojo-effektus rabja lettem, ez idézte elő a súlytöbbletem nagyobb részét. A zabálás kizárólag abból ered, ha egy ideig valamelyik ételfajtát megvonom magamtól, vagy ha nem ehetek a családommal együtt, vagy ha nem megfelelően étkezek.

Így most megkeresem a számomra optimális étrendet, sokféle alapétellel, fűszernövényekkel, napi többszöri-kevés és főleg rendszeres étkezésekkel.

Kívánom nektek mindannyiótoknak, akik ezen a keserves úton haladtok, hogy elérjétek a célotokat akár így, akár úgy.

További karcsúsodásra fel!

16261. helena66
2015. jan. 4. 19:21
Eddig én is így gondolom,de holnap eldől van e elég akarat a tarsolyában,mert igen könnyűnek mutatkozik ez diéta de ha nem tesszük filozófiával nem megy, most éppen a gondolat teremtő érjenek vagyok hijan
16260. dukanoseva (válaszként erre: 16258. - Helena66)
2015. jan. 4. 16:42
Fogalmam sincs, hogy mit könnyebb: támadni vagy a lépegetőt csinálni. De. Én 3 évvel ezelőtt félbe hagytam és többszöri próbálkozás ellenére is csak most tudtam visszatalálni erre az étrendre tiszta elhatározással. Ez egy nagyon nehéz diéta a szervezetünknek, persze a kövérség még nehezebb, de attól az még igaz, hogy a zsírszegény fehérjét (hallottam is úgy említeni, hogy negatív kalória) a legmunkásabb a szükséges tápanyaggá alakítani. Talán ezért megy nehezen második vagy többedik nekifutásra is a kezdet. Szerintem a támadó szakasz annyit ad pár nap alatt, hogy az talán elég motiváló, de az is lehet, hogy jobb a lépegetős szakaszt nyugiban csinálni, ha az könnyebb. Próbáld a támadóval kezdeni és ha nem megy, akkor folytasd a lépegetővel.
16259. dukanoseva (válaszként erre: 16257. - 12d083b51b)
2015. jan. 4. 16:35
Köszi, hogy jelezted, nem is tudtam, hogy létezik ilyen funkció is. Most már át van állítva.
16258. helena66
2015. jan. 4. 11:09
Holnap kezdem újra, mert ősszel feladtam, hét kilót visszasegítettem magamra. Nem tudom támadjak vagy a lépegetőt csináljam? Valaki megtapasztalta már? Tud segíteni?
16257. 12d083b51b (válaszként erre: 16256. - Dukanoseva)
2015. jan. 4. 08:02

Szevasztok!

Éva, akartam írni a naplódba, hogy "nyugi, majd alakul", de a hozzászólások le vannak tiltva!

Ha ez a letiltás véletlen, akkor a beállításoknál tudod módosítani, és engedni az olvasók bejegyzéseit.

16256. dukanoseva (válaszként erre: 16255. - Gabcsi33)
2015. jan. 4. 05:19

Jó Reggelt!

Kívánom, hogy sikerüljön mindkettőnk célja! Te mennyit akarsz fogyni és hány napos a támadó szakaszod?

Köszönöm mindenkinek a jeleket, és majd a naplókba is be fogok kukkantani, csak szeretném kivárni először a támadó szakasz végét.

Szép Vasárnapot!

16255. gabcsi33 (válaszként erre: 16253. - Dukanoseva)
2015. jan. 2. 08:41
BUÉK!!!!Akár hiszed akár nem én is 93 kg-ról indulok .Ma kezdem,kezdtem el a diétát!Sok sikert kívánok Neked!
16254. 12d083b51b
2015. jan. 2. 07:11

BUÉK! Neked is!

Olvasd vissza ezt a fórumot, akik írtak ide 1-2 hozzászólást, megnézed a naplójukat az adatlapjukon, amit vezetnek, abból nagyon-nagyon sok segítséget kaphatsz, ill. szinte mindenki felvésett a naplójába jónéhány receptet, praktikát, stb. stb.

Részemről most az a legnagyobb feladat, hogy ami az ünnepek alatt rámragadt, azt le tudjam dolgozni, és akkor már gond nélkül fogom tudni folytatni ott, ahol ünnep előtt tartottam.

Látom, aug-ban már egyszer indítottad a támadást! Sajnálom, sajnálhatod, hogy akkor valami miatt félbemaradt...

Naponta vékonyodó derakat kívánok neked is!

16253. dukanoseva
2015. jan. 2. 05:53

B.U.É.K!

Van itt valaki, aki velem együtt kezdi a Dukán doki diétáját? Ha igen, az nagy segytség lenne és a régiektől is megköszönnék minden hasznos infót. Ma kezdem a támadó szakaszomat, amit 7 napra tervezek és 93 kg-ról indulok.

Szép napot mindenkinek!

16252. Donnie_ (válaszként erre: 15970. - .:Melcsi:.)
2014. dec. 30. 18:00

Sziasztok!


Melcsi!


Erre a szép, folyamatos teljesítményre megemelem a kalapom és nagy-nagy gratuláció Neked!


Sok sikert kívánok minden Dukan diétázónak a jövő évben is!


Tartósan karcsúsodó derekú, boldog, sikeres új esztendőt kívánok nektek is!


Pussssssssz

16251. Donnie_
2014. dec. 2. 11:40

A tyúkok csipkedési sorrendje, hihi ;-)


Sziasztok!


Most, ma úgy látom, hogy a Hoxás Dukan diétás topicban egy ideje már megkaparintottam magamnak a fő "csipkedő" státuszt.

Nem a diétával elért fogyás mennyiségével, az elért álomsúly megőrzésének tartósságával vagy a viszonylagos következetességgel, hanem az arra való hivatkozásokkal kiváltott hozzászólásaimra adott reakciókkal :-)


DE, ez a szerintem kapható "ál-érdem-érem" viszonylagos, hiszen a zajos, utált, kikövetelt elismerés lehetne a folyamatos súlymegtartási tapasztalat eredménye is, ha nem kéne többször is "lemenni" méltatlan szócsatákba itt is - ami soha nem is volt a célom!


Ezért - mivel ma különös örömön telt a széncinkék etetésében, átadom a terepet azoknak, akik komoly segítséget nyújthatnak a Dukan diéta elkötelezett követőinek holnapra is!


Nem az elmélet szajkózóira , a copy-paste híveire (akik már nem is követik azokat) gondolok, hanem a csendes, a Dukan diéta elveit jól használókra gondolok ma.


Segítsétek jól a kezdőket itt Ti!


Boldog Ünnepeket nektek!


(Karcsúsodó derekú, szép napokat kívánok 2015-ben is ;-)


Pussssssz


(Ma 62.3 - ez jó súly nekem ;-)

16250. Donnie_
2014. nov. 30. 16:02

Persze nem is Lilla42 beírására válasz ez - jellemző ;-)


Bocsi

16249. Donnie_ (válaszként erre: 16246. - Lilla42)
2014. nov. 30. 15:48

Szia, a fórumon megszólalók többsége mellékajál, vagy többet eszik mint kéne.

Szomorú, de ez van.

Majd jön egy szép idilli pillanat - talán január közepe fele, amikor már elmúlt szilveszter és a Pálos névnapozás is köddé vált.

A naplóim egyikében már ciccegtem az ünnepi dukanozásról, de már annak sincs semmi lényegi értelme, ahogy olvasom, mert mindenkinek egyedileg kéne az arcába tolni hogy STOP! EZT Ne így!, MA!

Akinek nem inge, ne is fényezze magát a hiányával ...

❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook