Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap elkezdem a Dukan diétát........ fórum

Holnap elkezdem a Dukan diétát........ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2017. febr. 8. 10:56
ki mennyivel kezdi és mennyit szeretne fogyni?
2017. febr. 8. 10:55
sziasztok - elnézést kérek előre, hogy csak kis betűkkel írok - én is elkezdtem (sokadszorra) a támadót - már túl vagyok rajta és éppen az első héten lépegetek - 95 kg-val startoltam, most 91 kg vagyok - 28-án kezdtem, tehát ma van a 12. napom
17716. Donnie_ (válaszként erre: 17715. - Pgyoresz)
2017. febr. 7. 16:59

Köszi az érdeklődést, tartogatom, tartogatom... :-)

A mérlegelőm publikus :-)

Drukk és pusssssssssz

17715. pgyoresz
2017. febr. 4. 14:19

Sziasztok!


Ma én is elkezdtem. Jó lenne, ha egy kicsit felpörögne ez a fórum :)


boreno2, Donnie_ hogy birjátok?

17714. Donnie_ (válaszként erre: 17713. - Borneo2)
2017. jan. 31. 18:22
Sok szerencsét és kitartást hozzá!
17713. borneo2
2017. jan. 31. 18:07

Sziasztok4

Holnap ismét elkezdem a diétát:-)

Valaki???

17712. bell01
2016. okt. 23. 10:47
Csináltam ma céklalevest, majd meglátom milyen lett. Egy biztos szépen fest,tele fröcskölte. a mosogatót, pedig figyeltem.
17711. bell01
2016. okt. 22. 14:05
Mi újság van? Túl nagy a hallgatás.Mondjuk el sem szólhatok semmit.Kibabrálnak a kg-ok velünk, vagy szépen mennek lefelé?
17710. lolita78 (válaszként erre: 17709. - Bell01)
2016. okt. 11. 16:27
Sajna nagyon igazad van Bell,amikor eloszor ettem cht karikor,fel ev utan akkor egy het alatt 6 kiloval lettem tobb!!:))Persze ennek a nagy resze viz de ez a mai napig igy van,hogy ahogy cht eszek par napig,rogton jonnek a plusszok.Es itt nem a gyumolcsrol vagy a tesztarol beszelek most,hanem a jo ch-rol..pl.bulgur,koles,kusz-kusz stb.Soooot...volt olyan hogy egy 3 napos csak upd... sutizes utan is tobbet mutatott a merleg:)))Nekem a gyumikkel nincs gondom,alapbol kerulom az "oz-ra"vegzodoket..fruktoz,laktoz,glukoz:)Ugyhogy nem is tudom mit fog most kezdeni a szervezetem a sok tejtermekkel ami a dukanba van,mert mar evek ota tudatosan nem eszem.En a nogyogyasszal irattam most egy atfogo pm.+teljes verkepre labort de csak egy jo honap mulva megyek egy gyori dokihoz es addig nem leszek okosabb.Azon gondolkodtam,hogy adjak e még időt a dukannak de akkor azt hiszem megvarom a labort aztan legfeljenn kiokoskodpk vmit az alapjan.Kitartas neked is!Bar mar en is ott tartanek.
17709. bell01
2016. okt. 11. 14:53

Szia!

Én most tervezem, hogy elmegyek egy teljes vérképet csináltatni.Jó lenne a TSH is. Évente szeretem megcsináltatni, biztos ami biztos alapon.Nem tudom, hogy ki ír hogy egy hét alatt 1 kg fogyott. Ez egy száp álom.Azt tudom, hogy én volt hogy csak 20-30 dkg-ot fogytam, de olyan is volt hogy felfelé ment a mérleg nyelve.Nagyon eltökélt voltam, most is az vagyok, és csak így sikerült fogyni.Most is bajban vagyok 2 kg visszajött, mivel a 3-ik szakasz igen kegyetlen.

Nehezebb mint az első, vagy második.Ha kap a szervezeted egy kis plussz dolgot amit hónapokig nélkülözőtt, most az utolsó cseppig felhasználja.Ilyen a sajt, a gyömölcs.Persze nem szabad csak erre fogni, mert írták, hogy a szem gyümi jöhet csak. Sokszor voltam gyenge csak most még 1 szem barack, vagy nektarin nem árt meg. Nem a fenét. Igen, igen...Most ihatom a levét. Akkor a tészta amit nélkülözni kellett hónapokig, az utolsó morzsát is értékesíti a szervezetem.Most szigorítanom kell.Sok sikert Neked!!!

17708. lolita78 (válaszként erre: 17707. - Bell01)
2016. okt. 10. 15:54
Csak azért gondoltam,hogy kevés mert 70-80 kilokkal,4-5 kilo csökkenésekről szólnak a történetek.Ha fixen fel-1 kg csökkenés meglesz egy héten én annak màr örülök,csak làssan hogy nem feleslegesen"futom a köröket".Jó a cukrom,voltam IR vizsgalaton is,mindig is sokat ittam csak most még ez a plusz egy liter...a meloba néznek ràm hülyén hogy miert futkàrozok 20 percenként wcre.
17707. bell01
2016. okt. 10. 08:52

Szia!

Lehet, hogy igazad van, elég sokáig tartottad a támadó szakaszt. Ha áttérsz a 2-ikra meglátod hogyan mozdul a súlyod.Nálam is elég nehezen indult el, és elég lassan is ment le. Az a baj, hogy én is nagyon szeretem az édességet. Én sokszor madártejjel segítek rajta, aztán joghurt fahéjjal és édesítő. De van amikor más is lecsúszik, de a harmadikban már szabad.Másnap észre is veszem a mérlegen.A sütést én is unom, de én inkább sósat csinálok, hogy ne nagyon egyek kenyérfélét.A szomjúságodhoz nem tudok szólni, csak azt tudom akinek a cukra nem jó, az szomjazik nagyon.Ez nem jelenti azt, hogy Neked rossz, lehet valami nagyon egyszerű magyarázata is.

Talán valaki itt tudja, és beírja.


Sok sikert.

17706. lolita78
2016. okt. 9. 08:03

Sziasztok!

Hát megmondom őszintén,hogy kicsit el vagyok keseredve,6 nap támadas után 3 nap elteltével volt 2,7 kg-al kevesebb,majd ujjabb 3 nap elteltéve +20 dkg-al több,összeségében 2,5 kg viz egy hét alatt.90 kg-nal kicsit többet vártam!:(((Ez amugy normális?

Bell01,köszi az elismerést de az az 50 kilo smafu volt ehhez a 15-höz képest.Volt egy időszak amikor éen is használtam ezeket a liszteket de amikor azt vettem észre hogy már napi szinten sütök vmit,ha mást nem is,de 6-8 db muffint,akkor ugy döntöttem inkább kihagyom mert kis túlzással adtam a szarnak egy pofont amikor sütkéreztem és természetesen nem is fogytam olyankor...súlytartásnál persze más a helyzet de azokkal is könnyen el lehet szállni.Imádom az édes izeket még mindig és azt vettem észre,hogy nekem sokkal könnyebb ugy ha teljesen kihagyom,mert akkor kevésbé hiányzik.Inkább havonta egyszer megeszek egy normalis szelet sütit a cukiba vagy ha nagyon vészhelyzet van,akkor azt a wa...csokit szoktam venni,amibe az egész táblába van 12g ch,esetleg még upd...csiga,de szigorúan a 7 g ch-s.

Más...olyan szájszárazságom van,hogy a Góbi sivatag ehhez képest semmi pedig iszok eleget,normalis esetben min.3 l de most azt vettem észre hogy + kb.1 l lemegy.Ez normalis?

17705. bell01
2016. okt. 7. 15:37

Ismét sokat visszaolvastam,és látom sok új van a régiek mellett.

lolita78, minden elismerésem a Tiéd, nem lehetett egyszerű dolog 50 kg.El sem tudom képzelni. Az amit a ch szegény étrendről írtál elgondoltatott.Én használok ch mentes tésztát, de esetleg hetente max 2-szer.Ha sütök akkor is használok ch szegény lisztet, de ez 6 és 10%-os, és keverve más liszttel.

Én január óta gyüröm, de még nem hagytam el a harmadik szakaszt.Na persze félek is, de itt rendes tésztát is lehet enni, és néha édességet is.Mindenkinek jó fogyást, és erőt is hozzá.

17704. lolita78 (válaszként erre: 17702. - Kékharisnya)
2016. okt. 4. 22:19

Igen,ezt nagyon sokan nem tudjak,hogy a low carb diétàk hosszabb tàvon minden esetben ilyen gondokat okoznak és tök ellentmondàs,hogy tulajdonkeppen jót akar akar az ember azzal hogy le akar fogyni és a végén sokkal nagyobb eu.baja lesz mint az a 10-15 kilo plusz.Nincs megszabva hogy mennyit egyek,mert most màr megint vagy fél éve keto diétàn voltam,de én minden nap irom+mérem a kajàm és most az elmult ket napba nem érte el a 30 g cht a napi bevitel.Ez mondjuk nekem nem gaz mert en mar tok megszoktam 6-7 ev alatt hogy nem nagyon eszek cht,akkor voltam inkabb bajba amikor össze kellett raknom 120 grammot pedig még a cukrosok is 160-on vannak:)

Szóval néha nem is olyan egyszerű a dolog mint aminek tünik,az 50 kilot kis tulzassal röhögve leadtam egy ev alatt ugy,hogy kozbe az unnepekkor+alkalmakkor habzsi-dozsi volt,most meg ezzel a nyammvadt 15 kiloval 2 eve küzdök de hàl isten nem vagyok az a tipus aki feladja ugyhogy ha meggebedek akkor is leadom!:))

17703. lolita78 (válaszként erre: 17701. - Judit36)
2016. okt. 4. 22:05
Hàtulról kezdtem el visszaolvasni a bejegyzeseket es tobb helyen is ezt olvastam.Azért is kérdeztem,mert nekem mindennapos a mozgas,ha nem terembe,akkor otthon a bicon 20 km és ennyi mozgàshoz azert kevés az 1200.
2016. okt. 4. 20:50

Hát nem semmi...amúgy én már több helyen olvastam,hogy az

alacsony CH bevitel hosszabb távon gondot jelent.Érdekes,de ilyen étrend mellett sokaknál kialakul a PM és IR megbetegedések.Szemétség,mert igazából az ilyen étrenddel lehet hosszú távon sokat is fogyni éhezés nélkül.

A Dukan-diéta is egy CH csökkentett diéta.

Nem tudom mennyi CH-t kell most minimum megenned?Esetleg ki lehetne számolni,hogy a dukanos kajákban mennyi van.

17701. Judit36 (válaszként erre: 17700. - Lolita78)
2016. okt. 4. 18:58
Nincs kalóriaszámlálás és semmiféle 1200kcal/nap, nem tudom, melyik okos írta ide.
17700. lolita78
2016. okt. 4. 13:06

Igen...tulajdonkeppen,szinte egyfolytaban ch mentesen kajalok màr 6-7 éve,kivéve ünnepek,alkalmak stb.De nagyon minimàlis max.50 g ch.es a dokik szerint az agyalapi mirigynek tett be a ch hiany es ezaltal a pm.sem mukodott rendesen.Ez kb.2 ev utan jelentkezett ugyhogy tulajdonkeppen ha ugy nezzuk nem rogton.Viszont a gyogyszertol+attol hogy elkezdtem cht enni (mert ketszer is a mento vitt el otthonrol)elkezdtem hizni.Viszont azt mondtak hogy az eletemmel jatszok ha nem kezdek el cht enni ugyhogy igy ugy voltam vele hogy inkabb plusz tiz kilo mint a halal.Durvan hangzik de tenyleg igy volt.

Annyi kérdésem lenne,hogy ugye itt nem szamolunk kcalt es ahogy olvastam tobbszor elhangzott az 1200-as bevitel de ugy ertelem szeruen mas az energia igenye egy 90 kilosnak,napi masfel oras kardio mellett(magamrol beszelek:))es mas egy 60 kilosnak aki elsetal az utca vegeig meg vissza.Tehat akkor en is ugyanugy 1200 kcalt egyek?Mert ez azert messe alapanyagcsere alatt van.

17699. Kékharisnya (válaszként erre: 17698. - Lolita78)
2016. okt. 4. 09:31

Fúúú...durva...

És minden előjel nélkül jött a pajzsmirigy betegség vagy hogy?

17698. lolita78
2016. okt. 3. 17:09
Köszi,bàr azt a 15 kilót is önhibàmon kivűl hiztam..nagyon durva volt,dieta es minden napos mozgas mellett heti egy kilokat hiztam es nem tudtam mit csinalni.A kedves dokim azzal vigasztalt hogy màsok 20-30-40 kilokat hiznak,valahogy engem ez nem vigasztalt.Ma kezdtem es igazàból erre a hétre(7 napra)tervezem az első szakaszt.
17697. Kékharisnya (válaszként erre: 17696. - Lolita78)
2016. okt. 3. 17:03

Szia!

Nagy gratula az 50 kg fogyáshoz és hogy nem híztál vissza csak 15 kilót.

Nyilván ehhez is nagy kitartás kellett.

Szerintem a Dukan diéta nagyon jó,ha betartjuk a szabályokat,akkor jól müködik.

Drukkolok,hogy eredményes legyen nálad is.A könyvet nagyon jó elolvasni,de ha bármilyen kérdésed van szívesen válaszolunk,bár most kicsit elfogytunk itt a fórumon,de azért vagyunk :)

Elkezdted már az I.szakaszt?

Hány napra tervezed a támadást?

17696. lolita78
2016. okt. 3. 07:16
Sziasztok!Már napok óta olvasom vissza az elejétől a bejegyzéseket,bár nem teljesen ismeretlen,mert jó pár évvel ezelőtt az Atkinssel fogytam több mint 50 kilót,aztan a pajzsmirigyem bekattant es feljött rám jó 15 kiló amitől 2 éve nem tudok megszabadulni ugyhogy ugy döntöttem visszatérek az alapokhoz:)Viszont a sok zsiros cucc betett a bélműködésemnek,ugyhogy igy az atkins kilőve,ezért gondoltam,hogy kipróbálom ezt.Drukkoljatok,hogy végre ne felfele menjen az a fránya mérleg és hajrá a szintén kezdőknek!:)
2016. szept. 16. 09:04

Lányok innen mindenki eltűnt?

Írjatok,hogy mizu veletek!

Hogy haladtok?

Addig is Dukan legyen velünk!

17694. Arabrabareg (válaszként erre: 17684. - Judit36)
2016. szept. 4. 06:35
Köszi, a klub valamiért ugrott. Nem értem...
2016. szept. 4. 06:03
Igen inaktív a fórum, a klub sokkal aktívabb. Valamiért oda nem engedték be. Nem értem mi alapján válogat a klubgazda, igaz ez az ő joga, de akkor ne legyen dukan diétázók a klubba ve, ha olyan tagokat beenged akik nem is dukanoznak. Örültem volna a támogatásnak,és jó lett volna megosztani a nehézségeket valakivel.
17692. Arabrabareg (válaszként erre: 17690. - Kékharisnya)
2016. szept. 2. 18:25
Egyenlőre nincs probléma az alacsony rost bevitel miatt😉
17691. Kékharisnya (válaszként erre: 17689. - Arabrabareg)
2016. szept. 2. 15:30
Köszi :)
17690. Kékharisnya (válaszként erre: 17688. - Arabrabareg)
2016. szept. 2. 15:30

Értem.

Persze mások is csinálták így,csak nálad ezt külön nem olvastam.

És a zabkorpa?

Szerintem azt nem kéne kihagyni...

17689. Arabrabareg (válaszként erre: 17686. - Kékharisnya)
2016. szept. 2. 13:11
Lemaradt, a SOK SIKERT NEKED IS😊
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook