Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan vágjunk bele? Hogy essünk túl a nehezén, az első napokon és heteken? fórum

Hogyan vágjunk bele? Hogy essünk túl a nehezén, az első napokon és heteken? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. nov. 12. 19:50

mindketten nagyot alakítottatok

Rodinka, nálad elmúltak a holtpontok, a kritikus pillanatok?

én is úgy látom, hogy te kicsit könnyedebben adogattad le a kilókat

thames, valami fantasztikusat alkotott hozzáállásból, akaraterőből, olyan volt, mintha a maratont 30 kilós kézisúlyzókkal futotta volna

thames, én ezt így láttam kívülről- ezzel a hasonlattal tudom leírni

több fórumon is felvetettek bizonyos hiányokat vagy éppen többleteket, amitől beragad a fogyás, egyikre emlékszem:káliumhiány vagy calcium?

na jó, erre sem emlékszem

csak végig kellene böngészned, mert a te tempóddal villámgyorsan kellene fogynod....

de ugye, ami könnyen jön...

neked ebben lesz a garancia....

akkora erőket szedtél össze....

a képesítésedet én is megajánlanám, én a higgadtságodért, mintha egy eset lettél volna a saját magad számára...és szépen kezelted a kezelnivalót, egyik szer nem használ, vesszük a másikat- jéghideg aggyal :-D

mint a férfi szülészorvos szüléskor :D

klassz, ezért külön gratulálok

4954. de7b7302d3 (válaszként erre: 4953. - Rodin)
2009. nov. 12. 17:58
Kitartas az kell mindenhova kedves Rodin, nem egyszeru leadni a kilokat. Azzal vigasztalom magam, hogy osszeszedni sem volt olyan konnyu, evekig kellett tomjem magam edesseggel, tesztaval, kenyerrel, cukros uditoitalokkal stb. :) Meg ahhoz kepest eleg fair a fogyas, kepzeld el, ha ugyanannyi ido kene lefogyni, mint amennyi ido alatt felszedtuk :D Hozza se kezdenek nagy valoszinuseggel :DDD
4953. Rodin (válaszként erre: 4952. - De7b7302d3)
2009. nov. 12. 17:17

Én hamarabb kezdtem, csak ezért fogytam többet!

A te módszeredhez viszont kétségtelenül nagyobb erő, kitartás kell! Megérdemled minden leadott dekádat!

4952. de7b7302d3 (válaszként erre: 4951. - Rodin)
2009. nov. 12. 17:07

Koszonom Rodin, aranyos vagy. Meg messze a vege, es kicsit le is lassult, de igy talan tartos lesz :)

Te is nagyon ugyes vagy! Sot Te ugyesebb vagy, mint en, valami 20 kilo kornyeken tartassz, ha jol emlekszem. Kitartasbol, erobol nalad sincs azert hiany :)

4951. Rodin
2009. nov. 12. 16:58

Thames, neked óriási gratula: -13 kiló!

Nagyon örülök neked! A kitartásodat tanítani kéne...nem csodálnám, ha valóban képesítést szereznél e téren...

4950. Rodin
2009. nov. 12. 16:56

SZia Majdnem 50.

Láttalak, olvastalak a fórumokon, amit olvasásra ajánlottál...

Ha jól emlékszem, meg sem köszöntem...jól jött a támasz.

Mindannyian keresünk valamit: legyen az praktika, gondolat, elv, vagy mankó...

Örülök, ha megtaláltad, amit kerestél...ez mindannyiónk célja: élhető, harmonikus mindennapok.

Puszi

2009. nov. 12. 16:50
Szia Rodin :)
2009. nov. 12. 16:49

Follow up = (nyomon) kovetes? :)))

Sokszor bajban vagyok en is am :o

2009. nov. 12. 16:30

nahh, itt vagyok,

szia rodinka, megvagy nekem, szóval semmi de rég láttalak, mi van veled....

és a többiekkel is ugyanígy vagyok,

ilyen szempontból megvan a follow up

részemről (thames majd mond erre egy jobb fordítást, kb. hogy nem felejtős, hanem azért még ránézek, rágondolok erre a kis csapatra :-))

szóval, én megértem, hogy nagyon kell, és nagyon jó tud lenni egy olyan csapat, amelyik mindig együtt van, megy a lelkes párbeszéd, dübörögnek a poénok, vidám buli az egész, de ez számomra vállalhatatlan, időben egyszerűen nem fér bele!

nem is vállalom.

ha meg lemaradsz, akkor kimaradsz, ez egy olyan forgás, amiben benne kell forogni, pörögni, aktívan!

én inkább olyan fórumokon vagyok, de hisz tudjátok, ahol felmerül egy kérdés, és azon el lehet gondolkodni, meg lehet találni a legjobb megoldást,

én is elég sok szabályt tudtam, sok tapasztalatom és eredményem volt, mégis most helyre álltak azoka dolgok, amiket eddig le kellett győznöm magamban, vissza kellett fojtanom bizonyos szükségleteket...ezeket most átértékeltem, megváltoztattam sok dolgot, és ez azon múlt, hogy olyan emberekkel chateltem, akik többet tudtak nálam, de hasonlókon keresztül mentek

én a kevésbé aranyos, csevegős fórumokat látogatom,

nem csevegek, gondolatokat cserélek, esetleg én adok tanácsokat.....


jahh, és hogy a hoxán kívül mit:

dolgozom, magánéletet élek, és futok!

6-10 km-eket egyelőre, de készülök a félmaratonra,

és talán 2 év múlva a maraton

(de ez nálam nem új életforma....ez mindig megvolt)

jahh, igen, és a futófórumosoknál is ismerős vagyok, ott sem csetelek minden nap, de ismernek és ismerem őket, látogatok oda

:-))

4946. Rodin
2009. nov. 12. 14:37
Sziasztok lányok!
2009. nov. 12. 14:28
teljesen igazad van Ani :)
4944. ani001
2009. nov. 12. 14:14
Ez a kis fórum azért betölti még a szerepét, még ha csak kevesen is vagyunk:) Én próbáltam bekapcsolódni a másik portálon, de annyira lemaradtam, h este mikor odaülök visszaolvasok és ennyi, mindezt azután, h a gyereket leraktam. Írni nem tudok oda:( Meg nem is akarok a gép előtt ülni, mikor Apa mellé befekhetek az ágyba:D Sokan járnak oda, naplókat fórumokat olvasgatni, utolérni magam szal nem egyszerű:)
2009. nov. 12. 13:19

6 ev annyira hosszu ido, de atgondolom, es lehet, belevagok :)

A masik oldal is jo, csak azt sajnos nem erem el munkabol, csak este munka utan, ami nyugos, mert rohanas haza, aztan fozes masnapra, gyors vacsora, e-mailek ellenorzese, kozben a Kedvesemmel is kene foglalkozni, mert virtualis tarsas eletet elni - szoval nem konnyu. Mire oda jutok, hogy oda belepek, addigra igazabol egy agyhalott leny vagyok :D

Te merrefele vagy leginkabb mostanaban?

4942. a22d4e01f3 (válaszként erre: 4941. - De7b7302d3)
2009. nov. 12. 13:04

egyértelműen, ha indíttatást érzel hozzá, akkor kell csinálnod, ettől válik hivatássá!

hát a 6-7 év a járhatóbb, fel ne add a munkádat!

viszont addig is egyre többet tudsz, nem kell kivárnod, addig is lesznek, akik bizalommal fordulnak hozzád....és velük elkezdheted...

erről feltétlenül számolj be! nagyon érdekel, és nagyon drukkolok.

ez igaz, itt már megvoltak az ismerős betűk....

de akkor is nyitott, én sem vagyok könnyen nyílós, és tudom, hogy akár bejelentkeznek ide, akár nem,akkor is nyitva voltunk az egséz világra, na ez egy kicsit túlzás...de hidd el sose, volt ez egy intimszféra

én mondtam, hogy személyesen nyitott vagyok, bármire, de a világhálón nem, csak így kódolva...

:-D

mindegy, megvan az új helyed,nem?

a napi közösséget megtaláltad

tudod, én meg mást kerestem, én meg azt találtam meg:-D

2009. nov. 12. 12:43

Vszinu igazad van, ez ennyi volt. Nem mondom, hogy baj, csak en nem vagyok annyira egy nyitott szmely, hogy csak ugy "beleugorjak" forumokba. Itt mar ismertem az embereket, ez egyfajta biztonsagot adott.

Szerinted is jo dolog lenne ezzel foglalkozni? :)) Ugy szeretnek embereknek segiteni, mert pontosan tudom, min mennek keresztul. Nezegetem mar, hogy hogyan tudnek vegzettseget is szerezni hozza, mert bar a tapasztalat fenyevekkel tobbet er, kell a papir is. Sajnos full time-ban 4 ev, part time-ban 6 illetve 7 ev :( ez kicsit letort...

2009. nov. 12. 12:02

de vannak új portálok és új fórumok....

ez a fórum betöltötte a hivatását...

ez csak nosztalgia

de miért baj ez??

én ilyen továbblépős fajta vagyok!

egyébként thames, sokan kezdenek el azzal foglalkozni, ami számukra egy nagy kihívás volt, de sikerrel megoldották, nem könnyen-munkával, és ezt hivatásuknak érzik, hogy átadják másoknak is,

a tapasztalatott....

2009. nov. 12. 11:03

Szia szivarvany.

En nagyon jol vagyok, koszonom, viszont a forum haldoklik :( Te jol vagy?

2009. nov. 12. 10:15

sziasztok!!


hu..régen voltam fent:)

Hogy vagytok?

2009. nov. 12. 09:51
Jo reggelt :)
2009. nov. 12. 09:28

szép napot!

:-D

4935. ani001
2009. nov. 12. 08:55

Nah most megint behalt a fórum egy kicsit:D


Amúgy jó reggelt mindenkinek:) Ma végre szépen süt a nap:)

4934. de7b7302d3 (válaszként erre: 4932. - Ani001)
2009. nov. 11. 09:25
Nem sok van... Hideg meg szurke, meg nyalkas ido :( Meg matol mar ehetek olajos magvakat is ovatosan :))
4933. ani001
2009. nov. 11. 09:15
Nah most elmegyek Virággal a boltokba:) De még jövök, próbálom magam utolérni a másik oldalon is, de lehetetlen:D Nagyon sokat írtak oda:D
4932. ani001 (válaszként erre: 4931. - De7b7302d3)
2009. nov. 11. 09:10
MI újság van Szilvi?
2009. nov. 11. 09:08
Jo reggelt :)
4930. ani001
2009. nov. 11. 08:53
Jó reggelt:)
4929. a22d4e01f3 (válaszként erre: 4928. - De7b7302d3)
2009. nov. 10. 17:32

ez így oké

tehát lassan visszaépíteni,ha már eme drasztikus módszert választottad

és amikor CH-t eszel,

akkor azt előre eltervezetten, és nem spontán!

időben-mennyiségben és hogy mit eszel!

és ott stop,

így talán ki lehet védeni

de én a magam számára mást terveztem ki,

spontán soványan eszem, mindent, de az arányokat

a tányéron úgy alakítom: hogy laktasson és fogyasszon is! nincs tiltás, csak kisebbik fele a tányérnak...:-D

2009. nov. 10. 17:05

Az epito vitakat szeretem, azokbol tanulni lehet :) Es persze, meg engem is meg lehet gyozni - bar nem konnyu :)

A neni ott szurta el szereny velemenyem szerint, hogy nem lepesrol lepesre hozta vissza az etrendbe a szenhidratokat. Nagyon alattomos dolog a szh... mar azoknak, akiket a ch-bol bevitt kaloria hizlal.

Azt gondolom, lehet ezeket a "rossz ch"-kat is enni, de nagyon odafigyelve, nagyon mertekkel. Ebedre rizs, vagy bolognai mondjuk minden masnap - valahogy igy kepzelem. Ez vajon eltulzott, ez is a megeroszakolas kategoria?

2009. nov. 10. 16:59

olvastam a naplódat...

nyitanék veled egy kis egészséges -építő vitát erről!

azzal, hogy lehetséges, hogy mások vagyunk, és ezt tudomásul kell venni, de mágis:

nem bírom szó nélkül hagyni: hogy

szükségszerű volt a bukás- a megerőszakolásból következően.

nem olajat akarok a tűzre önteni,

de érvekkel meggyőznélek, ha engeded!

annyiban vitathatsz, hogy ez a nő MÉG nem tartott ott, de hogy egész életében ezzel a tudattal kelljen élni, mint egy ALKOHOLISTÁNAK??!!

szerintem az étel az nem alkohol, vagy ha igen akkor én hála ég, nem vagyok CHalkoholista

hacsak ki nem éhezem, akkor tuti, hogy meg tudok állni 1 db keksznél.

tanulságos a történet= egyetértek,

de nekem másképp!

a módszer, az étkezési rendszer nem lehet eltúlzott.

4926. de7b7302d3 (válaszként erre: 4925. - A22d4e01f3)
2009. nov. 10. 16:52
jaja, igazad van. A 20 ch ket hetig nagyon megtanitott lemondani dolgokrol. Ma olvastam egy cikket egy holgyrol aki teljesen kiiktatta a lisztet es cukrot az etrendjebol, le is adott 25 kilot 5 honap alatt - ami teljesen egeszsseges. DE!!! A szegeny asszonyka ahelyett, hogy fokozatosan hozta volna vissza a ch-t az etrendjebe, egy este megevett olyan 150 grammot, ami az atlag embernek nem sok, de annak, aki 5 honapja nem evett "rossz szenhidratot", annak rengeteg. Nem volt megallas, 3 honap alatt visszahizta amit korabban leadott. Elvesztette a kontrollt onmaga felett. Na, erre jo az Atkins elso 2-4 hete, az megtanit nem-et mondani... :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook