Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan vágjunk bele? Hogy essünk túl a nehezén, az első napokon és heteken? fórum

Hogyan vágjunk bele? Hogy essünk túl a nehezén, az első napokon és heteken? (beszélgetős fórum)


5. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2. - A22d4e01f3)
2009. szept. 18. 18:19
szia, ajánlom figyelmedbe az általam írt cikket és a hozzá tartozó fórumot... "elménk teremtő ereje..." címmel... :)
2009. szept. 18. 18:18

Magyarul: igen :))

és pont egy snickers szól hozzám, komolyan: betojok, az egyik nagy gyengém!

azért másképp fogalmaztam, mert szerintem az elején a legnehezebb túlesni, legalábbis nekem mostanában, tehát én kifejezetten az első napokra kérek ötleteket. Kcal.számolásban, kitartásban, életmódban, sportban hiszek, de a kezdet mindig nehéz. Az elején nincs,ami doppingol az elején nincs megszokás, az elején még nagy az étvágy, stb.

2009. szept. 18. 18:11
Magyarul fogyni szeretnél?
2009. szept. 18. 18:04

BASSZUS!

elírás a címben, és a sikersztorik közé tettem!

ez működhet a bevonzás törvényei szerint??

elnézést, ha lehet javítani, megtenném...

2009. szept. 18. 18:02
Új, lelkes, elszánt tag vagyok a fórumon, és látom, hogy nagyon sok eredményes, régóta fórumozó van jelen, akik rengeteg mindenen átmentek, másrészt látom, hogy mekkora segítséget jelent(ett) a fórum, lelkiekben, de konkrét tanácsokban is. Én ha kérhetek, a címben feltett kérdésekre szeretnék minél több, bevált tanácsot ötletet, trükköt, technikát kapni, amitől kattanik a fejben az a hírek kis kapcsoló....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook