Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tartsam magamtól távol addig míg elválunk? fórum

Hogyan tartsam magamtól távol addig míg elválunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2020. szept. 11. 15:40

Kedvesek és nagyon szeretem őket, de igazad van nem mondom el nekik sem hol élek, bár biztos nem mondanák el neki, de jobb ha nem tudják ők sem.

Megértik mert sok mindenre rájöttek...

16. Lávli* (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 11. 15:36

Akkor ügyesen a nagyszüleinek se mondd el, hogy hol élsz.

Ha mégsem tudnád ezt megoldani, akkor 107.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Lávli*)
2020. szept. 11. 15:34

Mivel a nagyszüleivel beszélek néha, ők mondták, hogy keres.

Állítólag a várost tudja is hol vagyok, de azt nem azon belül hol élek.

Most ezért nem is vagyok otthon.

Nem tudom kihez fordulhatnék ha megtalál, bár csak "beszélgetni" akar, tudom ez nem így van.

Távol szeretném tartani magamtól, de ha mégsem tudnám nem tudom kihez fordulhatnék, mit tehetnék.

14. Lávli* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 11. 15:30

Helyes! Így kell!

De akkor mi a kérdés?

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2020. szept. 11. 15:28

Le is tiltottam mindenhonnan, nagyon remélem nem is fogja megtudni.

Tartom tőle a távolságot amennyire csak lehet.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Birebora)
2020. szept. 11. 15:24

Nem mindent írtam le így az ember könnyen "ítélkezik"...

Bár szerintem te nem annak szántad.

Nem volt, olyan könnyű ott hagynom.

Mindenhol ott volt, ha nem ő a családja, egy idegen orszàgban nyelvtudás nèlkül nagyon nehéz...

Ennek ellenére többször próbáltam eljönni... aztàn ami következett... senkinek sem kívánom.

A nagyszülei voltak azok akik miatt el tudtam jönni, addig sajnos nem, hiába próbáltam.

11. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 11. 15:23

Hát ha nem tudja, hogy hol élsz, akkor nem lesz nehéz távol tartani.

Csak ügyesen! Kitartás!

2020. szept. 11. 15:19

Én ehhez nem tudok hozzászólni, sajnálom:(

Az első agresszív viselkedésnél kellett volna ott hagynod.

2020. szept. 11. 15:14

Köszönöm, paprika spray van a táskámban mindig, mielőtt nem volt tudom hülyeség de egy parfümös üveget szorongattam, hogyha kell azzal fújom le...

Nem tudja hol élek és nem is szeretném, hogy megtudja.

Igen bántalmazott, főleg az elején...meg voltak a módszerei sajnos...

2020. szept. 11. 12:58

Érdemben túl sokat nem tudok hozzászólni, viszont nagyon sok erőt, kitartást kívánok, és azt, hogy mielőbb és végleg meg tudj tőle szabadulni!


Gondolom hogy ez egy bántalmazó kapcsolat volt, és nem csak érzelmileg bántott, ha ennyire félsz tőle hogy megtalál. Jó lenne, ha nem tudná hol laksz. Talán nem árt paprika vagy gázspray-t beszerezned mielőbb, ami mindig nálad lehetne. Biztos ami biztos alapon, nem árt, ha nálad van. Biztonság érzetet nyújt, és ne kerüljön rá sor, de akár meg is tudod védeni magadat vele. Nekem mindig van a táskámban alapból is!

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Minnie.3)
2020. szept. 11. 11:48

Talán a bátyám tudna segíteni, de egyedül élek és sokat vagyok egyedül.

Nem akarok minden percben félni tőle, ha kell szembe szállok vele, még akkor is ha tudom nem sok esélyem van...

6. Minnie.3 (válaszként erre: 5. - Minnie.3)
2020. szept. 11. 11:45
*kívánok.
5. Minnie.3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 11. 11:45

Nagyon sajnálom a veled töténteket, biztos van oka annak, hogy tartasz tőle...

Esetleg család tagok nincsenek akik megvédenek ha kell?

Bár kívánom erre ne kerüljön sor.

Remélem minnél hamarabb el tudtok válni. Minden jót iívánok.

2020. szept. 11. 11:35
A szerintem az nem tudás.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2020. szept. 11. 10:16

Már kerestem, de szerinte is kevés a távolság tartásihoz az amink van jelenleg.

Meg szerintem nem is venné figyelembe azt a papírt ha volna se...

2020. szept. 11. 10:10
Keress meg egy ügyvédet. Talán a váláshoz sem árt, ha van.
2020. szept. 11. 07:59
Előre leszögezném nem kioktatást szeretnék kapni, hanem valóban tanácsokat szeretnék kérni. Visszagondolva én is sok mindent másképp csinálnék, de ami történt megtörtént... Szóval, sajnos majdnem 5 éve belekényszerültem egy kapcsolatba, szülői nyomás miatt. Hiába szöktem el többször, próbáltam véget vetni mindennek... megtaláltak és belekényszerítettek ebbe helyzetbe... Mivel nem szerettem a másik felet és szerintem ő is csak játékszernek gondolt, nagyon rossz volt a kapcsolatunk. A vége felé persze változott sokat, de nem tudom el felejteni azokat a dolgokat amit tett. A változás a nagyszüleinek köszönhető, akik próbálták jó irányba terelni mert látták rajtam, hogy nincs minden rendben és az életemnek is véget akartam vetni. Tudni, viszont nem tudták pontosan mi zajlik közöttünk... Külföldön éltünk, nem beszéltem a nyelvet így csak a családjával tudtam, beszélgetni, de nekik nem mondhattam el mindent, sok dolgot szégyelltem is... Mivel próbált változni engedte, hogy dolgozzak persze vele... Múlt év végén amikor meglátogattuk a családom, mert sok idő után elkezdtük igazán tartani a kapcsolatot, engedte, hogy itt maradjak velük egyedül. Viszont én ezek után nem mentem haza, megmondtam el akarok válni és többé látni sem akarom. Furcsán "jól fogadta" de válni nem akar... Most úgy tudom, itt van és félek meg keres. A rendőrség azt mondta több dolog kell a távolság tartásihoz, mint amim van... Nem tudom, hogyan tarthatnám távol magamtól, legalább addig míg elválunk... Eldöntöttem nem fogok félni már tőle, élem az életem, dolgozom, mégis tartok attól mit fog tenni. (Volt itt hasonló , helyzetben lévő hölgy, vele szívesen beszélnék de ő is anonim volt, így nem tudok ráírni.) Kérlek titeket, ha van valami tanácsotok szívesen fogadom. Előre is köszönöm.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook