Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tartsam magamtól távol addig míg elválunk? fórum

Hogyan tartsam magamtól távol addig míg elválunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
137. Epresturmix (válaszként erre: 134. - Leo.)
2020. szept. 12. 19:28
Nem tudom már melyik az a sorozat amelyikben bemondják. Majd megfigyelem. Bár mostanában kivêgeztem mindet és a kedvenc feltöltőm is megszűnt/eltűnt a YouTube-on. :(
136. Leo. (válaszként erre: 133. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:27
Én ezért hagytam ott a rendőrséget, nem normális ami ott folyik, az ember csak tönkre megy idegileg...
135. vivo44 (válaszként erre: 132. - Epresturmix)
2020. szept. 12. 19:26

Nálam is:D:D

Sajnos, elvisz a valóságtól sok esetben és a realitástól.

134. Leo. (válaszként erre: 132. - Epresturmix)
2020. szept. 12. 19:26
Én is nézem, :D gyilkosságnál nem szokták kiírni, vagy nem mindig.
133. vivo44 (válaszként erre: 131. - Leo.)
2020. szept. 12. 19:25
Én pedig névvel tudom, hogy nem létezik,sokkal kevesebb sem de lényegtelen. Vagy csak sokat változik az igazságszolgáltatás 1,5 év alatt...és ma már bárki bármit megtehet.....
132. Epresturmix (válaszként erre: 125. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:23
Dramatizált jeleneteket tartalmaz pontosabban. Tényleg kell bele. Kb függőséget okoz a nézése az olyanoknak, mint én. :D
131. Leo. (válaszként erre: 128. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:23

Nem tesznek sajnos, ezért nem kell hibáztatni itt is írt egy hölgy, hogy neki sem segítenek.

Tapasztalatból mondom ez igaz csak akkor tesznek valamit ha vér folyik...

130. vivo44 (válaszként erre: 127. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 19:21
Igazából lényegtelen is, mert FI problémája mint kiderült nem dramatizált.
129. Leo. (válaszként erre: 124. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 19:21

Egy tévéműsort alapul venni butaság bár megtörtént eseményekről szól.

De biztos azok a dolgok sem igazak...

128. vivo44 (válaszként erre: 126. - Leo.)
2020. szept. 12. 19:21

Nem! Távol álljon tőlem!

Mert igaza van abban, hogy nem éltem át, nem vagyok ott, nem is tudhatom!

Abban viszont mondhatni hibáztatom...inkább csak kivetni valót találok, hogy egy bezárt, fogva tartott, megerőszakolt nőnek besétálva a helyi hatósághoz, nem tesznek semmit, olyan erős bizonyítékokkal együtt, mint a nagyszülők.

127. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 125. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:20
Esküszöm figyelni fogok rá most már, de a gyilkosságokhoz nem vettem még észre, hogy kiírják, de attól még megtörténhet, amit nem figyeltem meg, arról nem vitatkozom, van annyi önkritikám.
126. Leo. (válaszként erre: 122. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:18

Hát csak onnan vettem, hogy ellenséges vagy, hogy mindenben találsz kivetni valót. Írta, hogy a nagyszülők miatt lett vele engedékenyebb a férje így tudott eljönni, szerintem ha olyanok lettek volna a nagyszülők nem is segítettek volna neki.

Szerintem nem te és nem is én leszünk akik felnyitják a szemét, ez akkor megtörtént amikor eljött onnan..

Hangsúlyozod, hogy nem hibás a fórum indítója de mégis az jön le, hogy őt hibáztatod.

Persze lehet nem ez a szándékod...

125. vivo44 (válaszként erre: 124. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 19:13

Tedd, hozzá gyorsan, hogy azt is elmondják, hogy "dramatizált"!

Sok olyan film van mely megtörtént eseményeken alapul, de kell hozzátenni olyat is, ami érdekesebbé teszi a történetet, mert önmagában nézhetetlen volna.

124. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 121. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 19:11
Az ID valóseseményeken alapuló műsor, helyesebben csatorna, amely megtörtént eseteket dolgoz fel, többször nevekkel, dátumokkal, eredeti helyszíni fotókkal, az áldozatok fotóival.
123. vivo44 (válaszként erre: 121. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 19:11

Továbbra is kihangsúlyozom, hogy FI semmiben sem hibás!!!

A családtagok magyar és korai a hibásak, aminek a levét issza FI.

122. vivo44 (válaszként erre: 120. - Leo.)
2020. szept. 12. 19:09

Egyáltalán nem vagyok ellenséges, csak fura, hogy nem gondolkozik józanul. Ahogyan írta is FI sok minden bonyolult, értelmezhetetlen és nem könnyű. Tiszta sor!

Mi abban az ellenséges, ha reálisan gondolkozik?

Nem a nagyszülők segítettek eljönni a leírás alapján, hanem a kapcsolatban a férj engedte meg, hogy hazajöjjön a családjához látogatóba, ahonnan érthető módon nem akart visszamenni rabszolgának, megerőszakoltnak, bántalmazottnak.

Azért a részletek nem mindegy, ha már mondasz valamit.

Továbbra sem bántom FI-t, csak próbálom felnyitni a szemét, hogy nem minden ugyanolyan család, mint az övé. Minden bizonnyal a korai család a fiát választaná a nagyszülők is vele szemben, ha arra kerülne a sor. Csak ennyi. Igen, tévedjek! Legyen happy end a vége, de FI szerint sem lesz.

Ha neked ez ellenséges, akkor legyen:-))

Nem szabad egy oldalról nézni mindent, mert könnyen pofára esés lehet, ami a leírtaknál lehet rosszabb is!

121. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 118. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:08

Az ID valóseseményeken alapuló műsor. Az ember nem gondolná, hogy az élet, a valóság tud a képzelőerőnél is borzalmasabb dolgokat produkálni.

Megesett már, hogy külföldi férfi nagyszülei segítették az unokájukat haza Németországba.

Ez itthon történt 2 napja mesélte el x illető, hogy testvérét 8, őt 10 éves korától erőszakolta meg az édesapja. Ezek fölött szemet hunyt a drága édesanya.

Épésszel ez elképzelhető? Nem, de megtörtént.

Vagy a héten volt egy műsor, ahol áldozatok telefonáltak be, megerőszakolták a lányt nem tudott magáról, és a rendőrség nem hitt neki. Ezt élőadásban merte elmondani, nem hiszem, hogy packázna a rendőrséggel, hogy a nyakába zúdítsanak egy rágalmazási pert.

Sajnos nagyon sok a bántalmazott ember, aki már nem is mer szólni, mert ő a hibás mindenképpen., mint a 2 gyerek az anyjuk szemében. És ezt évtizedekig hordják sokan magukban, mert a végén el is hiszik, hogy ők a rosszak. :/

120. Leo. (válaszként erre: 118. - Vivo44)
2020. szept. 12. 19:04

Mond te miért vagy ilyen ellenséges vele?

Ha segítettek eljönni, szerinted nem segítenének tovább neki?

119. Leo. (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 19:03

Ne bizonygas semmit, nem kell.

Mindenki szavát ki lehetne forgatni ha nagyon akarná az ember.

Legalább a nagyszülők értesítenének ha baj van...

Nem kell most neked az idegesség nyugodj le és ne mindig ezen kattogj.

Abban meg igazad van jobb félni...

Nem is csodálkozom, hogy félsz 5 évig terrorban éltél.

118. vivo44 (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 18:58

Értelmeztem, olvastam. Bizonyára a szörnyeteggel szembe megy a családja, ha te és a saját fia/unokája ellen kellene vallani:-)))

Na ez már ID.

Sok sikert a továbbiakban!

117. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 113. - Vivo44)
2020. szept. 12. 18:56

Ha értelmezted volna mit írtam akkor tudnád, hogy a nagyszülők nem tudják hol élek!

Viszont ők mivel beszélnek az unokájukkal elmondták, hogy a volt párom tudja a várost ahol vagyok.

Tartom velük a kapcsolatot, mert sok mindenben segítettek és ők a tanúim a történtekre.

116. vivo44 (válaszként erre: 115. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 18:52
Mindent lehet tudni, mindent elmondtál ahhoz, hogy segítséget, biztatást kapjál!
115. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 110. - Vivo44)
2020. szept. 12. 18:50

De mond mit szeretnél még tudni?

Mire vagy még kíváncsi?

Van amit szeretnék megtartani magamnak ez miért baj?

114. vivo44 (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 18:50

Rossz lovon ülsz!

Értelmezd amit írok és utána vádaskodj.

113. vivo44 (válaszként erre: 111. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 18:49

Tudom. Te lelőnéd az első adandó alkalommal az illetőt, ami valljuk be jogos is volna.

Senkiben ne bízzon, de nem is kellene kiadni a nagyszülőknek, hogy nagyjából merre él, mert gondatlanság, de már késő....

Ha én nem akarom biztosan nem találnak meg, nem még kapcsolatot teremtsek a bántalmazó bárkijével is.

Erre mondtam, hogy sok szemszögű a dolog. Nem, nem hibáztatva az áldozatot, hanem inkább felnyitni a hiányosságokra a tévedésekre a szemét.

112. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 108. - Vivo44)
2020. szept. 12. 18:48

Könnyen beszélsz mert nem voltál hasonló helyzetben, (nem is kívánom, hogy legyél) próbálsz elnyomni, kimagyarázni mindent mert azt hiszed neked van igazad de nincs. Tudjuk te máshogy csinálnád, én is sok mindent visszafordítanék ha lehetne.

Kértem segítséged de mint lentebb írták, addig míg vér nem folyik nem tehetnek semmmit.

Megértem miért gondolkodsz úgy ahogy ami nem baj, de hidd el sok minden bonyolultabb mint azt hiszed.

Ha tehettem volna már rég nem éltem volna vele, nem szenvedtem volna mellette.

Ne állítsd be úgy minta ezt én akartam volna így.

Igen sok tanácsot kaptam innen amit köszönök.

111. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 108. - Vivo44)
2020. szept. 12. 18:45

Hányszor esett meg itthon, hogy segítséget kért a zaklatott nő, és nem kapott, aminek halál lett a vége. Szomorú, de ezek tények.

Az meg habitus kérdése szerintem, ki mennyire fél. Én biztos rettegnék ezekután.

Azért gondolj bele, eladták, aki megkapta bántalmazta. Miben higgyen, bízzon az ilyen hátérrel rendelkező ember?

Én nem tudok tanácsot adni, mert amit én tennék félelmemben, az törvénybeütkoző.

110. vivo44 (válaszként erre: 109. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 18:44

Nem tudom, hiszen nem mondtad, mondván "ilyeneknek.....":-)))

Nem gondolom sehogyan sem...

Azért annak ellenére, hogy van egy véleményem, azért éppen amellett szólok, hogy azt kívánom találd meg a legjobb megoldást, de......

Próbálj meg higgadtabban beszélni és tiszta gondolatok mentén cselekedni.

Semmi nem könnyű az életben!

109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 107. - Vivo44)
2020. szept. 12. 18:40

Honnan veszed, hogy nem tettem meg?

Amikor ő visszament mert azt hitte megbízhat bennem a válást is elindítottam.

Nem olyan könnyű tőle elválni mint gondolod...

108. vivo44 (válaszként erre: 103. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 12. 18:40

Az én magam 47 kilójával sem félnék, mert az én házam, az én váram.

Ha egy bántalmazott, fogvatartott, megerőszakolt ember kiszabadul, akkor márpedig van segítség!

Ennyi erővel a világon bárhová is menne, akkor mindenhol meg lehetne találni....Ez pedig nem élet.

De hát adjatok neki tippeket, hátha megtalálja a megoldást.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook