Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy lehetne ilyen alakom, mint a képen szerelő nőknek? fórum

Hogy lehetne ilyen alakom, mint a képen szerelő nőknek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. Wiri
2021. márc. 23. 08:05
Ha olyan sovány szeretnél lenni, mint a képeken látható nők, dobj le alaphangon 10 kg-t. Azt tartsd viszont szem előtt, hogy az izmaidat fejlesztő sport nélkül (nem, a séta nem az), soványan is plöttyedt leszel.
83. Borian (válaszként erre: 82. - Guruljka)
2021. márc. 19. 17:42
Pedig nem ártana egy kardiológiai kivizsgálás, mielőtt ilyesmit kezdesz szedni. :-(
82. Guruljka (válaszként erre: 77. - Borian)
2021. márc. 19. 17:18

Én most kicsit kiakadtam, mert tényleg akkor kezdtem hízni nagyjából, amióta szedem a bétablokkolót.

És a tájékoztatójában sincs szó arról, hogy lassítja az anyagcserét, csak most, az előbbi linkemben olvastam én is.

A háziorvosom sosem küldött kardiológiára, csak az emelkedett pulzusszám miatt írta fel.

Jó lenne már, ha lehetne az orvosokkal beszélni. Szívesen csináltatnék egy labort is.

És váltanék háziorvost is.

81. Borian (válaszként erre: 79. - Channa*)
2021. márc. 19. 17:06

Nem, nem működött túl, ú. hideg göb volt, a működést nem befolyásolta, de rosszindulatúvá válhatott volna, plusz már nyomta a légcsövemet, ezért távolították el.

Mivel így már csak 1,5 pm-em van, nálam inkább az alulműködés fenyeget, ezért kell nézegetni.

80. Channa* (válaszként erre: 66. - Miss Angel)
2021. márc. 19. 16:52

Óóó, nagy része nem neked szólt, csak egybe írtam.


Bocsánat!

79. Channa* (válaszként erre: 65. - Borian)
2021. márc. 19. 16:51

Ha jól sejtem, akkor neked túlműködésed volt.

Nekem autoimmun pajzsmirigy túlműködésem volt, amíg nem műtöttek meg, és bár figyelnem kell azóta a kajára, de nem hízok el, mert én túlműködő vagyok, ahogy te.


A műtét előtt sokszor anorexiás súlyra fogytam, a műtét óta tartom a normál súlyt. Persze, figyelnem kell a kajára és a mozgásra, mert a pm. hiánya miatt elhízhatnék, de szerintem, ahogy nekem, úgy neked sem kell annyit tenned, mint egy autoimmun alulműködőnek.

Nekünk, mivel nincs ami rosszul működjön, sokkal egyszerűbb belőni a gyógyszerünk adagját, egy olyannak akinek ott van a pajzsmirigye, ami hol működik, hol nem, sajnos sokkal nehezebb. Mire észre veszik, hogy kevés a gyógyszer, már felkapkodott jó pár kilót, ha meg túlgyógyszerezik, akkor zakatol a szíve. Ha olyan egyszerű lenne, akkor nem kellene ezzel a betegségekkel sem néhány havonta ellenőrzésre járni, mert akkor kapna 50 mg tablettát és szedje élete végéig, de még nekem, akinek nincs pm-je is időnként változtatni kell az adagomon, a műtét után 200 mg-ot szedtem, most 150-et, pedig nekem elvileg nincs ami bele-bele szólna az adagolásba...

78. Channa* (válaszként erre: 64. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 19. 16:41

Miért gondolod, hogy csak te és Borian tesz azért, hogy?


Persze, én is azt mondom, hogy mindenki tegyen magáért, na de te úgy beszélsz a feleségekről, mintha mind elhízott tehén lenne.

Igen, vannak több féle feleség. Van olyan, akinek foga sincs, van olyan, akinek ritkul a haja és még sorolhatnám.


Csak tudod, az ilyen kijelentéseid olyan Norbis filingűek.


Az én érettségim lassan 40 éve volt, és ha hiszed ha nem, rám is jók az akkori ruháim, pedig lassan 33 éve férjnél vagyok. És sosem kellett fogyóznom, és bár a férjemre nem jó már az érettségi zakója, mert ő azóta férfi lett;), de egész jól néz ki, mert szép magas és még haja is van;) És nem csak körbe a tarkóján.


Az én ismeretségi körömben vannak munkások, diplomások, fiatalok, idősebbek és idősek is, de nem merném kijelenteni, hogy az összes kövér. Van olyan nem is egy 70 körüli ismerősöm, akinek az alakját sok fiatal megirigyelné, ahogy van olyan fiatal ismerősöm, aki sosem szült, sosem volt még férjnél és szétfolyik.


Tehát, hidd el, sokan figyelünk az étkezésre, mozgásra, kiegyensúlyozottságra, és az, hogy a te ismerőseid olyanok, az nem jelenti azt, hogy mindenki olyan;)

77. Borian (válaszként erre: 76. - Guruljka)
2021. márc. 19. 14:19

én sem tudtam, csak a hormonokról hallottam, kortizolról különösen, mert egyszer egy dokinak az az ötlete támadt, hogy autoimmun betegségem van, és akkor utánaolvastam, és kellően megrémültem a mellékhatásaitól (a hízás a legkevesebb), de önmagában az életmód és a kor is lassítja az anyagcserét

ezt tudomásul kell venni, ezért kell felpörgetni egy kis sporttal az életet, kevesebbet enni idősebben, már ha fontos

ha nem fontos, akkor az más, szerintem is lehet csinos, ápolt egy molettebb hölgy is

76. Guruljka (válaszként erre: 73. - Borian)
2021. márc. 19. 14:08

Majd utánanézek, mert eddig csak néztem... Csak most tudtam meg, hogy a bétablokkolónak mellékhatása lehet az anyagcsere lassulása.

Erről senki nem szólt eddig.

75. tumbo2 (válaszként erre: 69. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 19. 13:53
kezem ,lábam vékony,de derékban vastag vagyok,mint a fák.
74. tumbo2
2021. márc. 19. 13:50
mit szerelnek?
73. Borian (válaszként erre: 70. - Guruljka)
2021. márc. 19. 13:49

okozhatnak, és lehet változtatni


a felsorolt csoportokból kétfélét én is szedek, mégsem híztam el

72. aszparagusz (válaszként erre: 65. - Borian)
2021. márc. 19. 13:47

Ha jól emlékszem valamikor írtad, hogy 150-155 cm körüli a magasságod.

Azzal túl hosszú végtagjaid nem lehetnek.

71. aszparagusz (válaszként erre: 65. - Borian)
2021. márc. 19. 13:46

Maradjunk annyiban, hogy van.

Nem egy "sima" pajzsmirigy rendellenességre gondolok, amit kezelni lehet.

Vannak autoimmun betegségek, amelyeket olyan gyógyszerekkel lehet kezelni, hogy akkor is hízol, ha szinte semmit nem eszel.

Illetve többen a gyerekvállalást elősegítendő (tudod, akiknek nem lehet természetes úton gyerekük) kezelésektől híztak meg véglegesen, mert olyan szinten változott a hormonháztartásuk, hogy azok befejezése után sem tért vissza az eredeti állapot.


Abban egyetértek, hogy a túlsúlyos emberek java része maga tehet az elhízásáról, de ne jelentsünk már ki kategorikusan olyan dolgokat, ami nem igaz.

70. Guruljka (válaszként erre: 65. - Borian)
2021. márc. 19. 13:23

Elfelejted azt a szempontot,hogy némely gyógyszer okozhat súlygyarapodást, de a szedését mégsem lehet csak úgy abbahagyni.

[link]

69. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 68. - Borian)
2021. márc. 19. 13:19

Vékony vádlival sokat nem fogsz tudni mit kezdeni.


Ha időben megkérdezel megspórolhattál volna egy rakat lépcsőzést és nehezített bicajozást :D

68. Borian (válaszként erre: 66. - Miss Angel)
2021. márc. 19. 13:09

köszi a vékonyak nevében :-)

igen, húst, izmot növeszteni olyan helyre, ahová a genetika úgy döntött, nem szeretne, nagyon nehéz

nekem pl. a vádlim vékony, a férjem szerint elegáns, de én örülnék, ha kicsit izmosodna, ne tudd meg, mennyit dolgoztam rajta, nehezített szobabiciklizés (a combom bezzeg nagyon megizmosodott tőle), lépcsőzés, sok lábujjhegyre-állás, hegymászás, mégis maradt vékony

2021. márc. 19. 12:55
Szerintem sokkal jobb nő lehetsz, mint akiket belinkeltél. A nadrággal sincs gáz, szerintem jól all. En nem dobnam ki a helyedben.
66. Miss Angel (válaszként erre: 49. - Channa*)
2021. márc. 19. 12:40

1. a karcsú/NEM SOVÁNY/ test,alak valóban esztétikus,szerintem.

bocs,ha kicsit pontatlanul fogalmaztam,de ez mással is előfordul olykor.


2.azt az egy mondatot úgy értettem,hogy sok nő szerint a soványság szép,mert azt látom hallom érzékelem tapasztalom,hogy a többség lenne inkább csontsovány,mint akár csak két kiló plusszal,hiába tartjuk hülyeségnek mi ,ha ők nem,sok még az egészségét is feláldozza-áldozná a soványságért.

Itt is hány olyan fórum születik,nap mint nap,hogy ilyen meg olyan szeretnék lenni,hogyan érhetném el,lassan már gyűjteménybe lehetne foglalni ezeket.


3.Én a fórumindítóra egy rossz szót nem irtam,pláne azt nem,hogy nem csinos.Annyit írtam csak,hogy sportolnia kellene,mert jobbat kihozhatna magábol,azt nem irtam,amit a többiek,bár én is úgy látom,az öltözködése nem megfelelő.Alkatátol függetlenül!


4.A belinkelt lányok között van olyan,aki tetszik,nyilván nem az első,mert az a kép egxenesen idétlen.De ne köpködjük már azokat se akik mondjuk olyan genetikával vannak megáldva,mint ők,mert van köztük olyan,akin látszik,hogy alapbol sovány,nagyon vékony,tökmindegy hogy fogalmazunk,és nem azért mert sportol,egyaltalan nem sportosan vékony,de ő is,mit tehet róla,hogy olyan?

és ha úgy nézzük,egy csontos,vékony nőnek,aki még hízni sem tud,lehet még nehezebb dolga van,mint egy kicsit teltebbnek,mert neki,ha szeretne másképp kinézni,keményebben kell dolgoznia,izmot kell magára szednie,amit csak súlyzós edzésekkel lehet és sok kitartással.

ezért kellene a fóruminditonak kicsit kitartóbbnak lennie,mert neki csak formálódni ,esetleg feszesedni kellene egy kicsit és ennyi,az én meglátásom szerint/ő irta magárol,hogy tónustalannak látja a testét/.

65. Borian (válaszként erre: 60. - Aszparagusz)
2021. márc. 19. 12:13

Nincs olyan betegség, ami miatt hízni lehet és ne lenne kezelhető. A pajzsmirigy betegség ilyen, de pont, mivel érintett vagyok (huszonévesen volt egy hideg göböm, amit eltávolítottak), folyamatosan nézik a hormonszinteket és tudom, hogy be lehet állítani, ha hiány lépne fel.

A többi csak duma.

Ha többet eszel, mint amit a szervezeted felhasznál, akkor hízol, ha nem, nem.


Amúgy eleve olyan a testalkatom, ami nem erény, adottság, nem is olyan jó több szempontból, hogy vékony csontjaim, hosszú végtagjaim vannak, ezért nekem ilyen szempontból "könnyű". De teszek is érte, sportolok és odafigyelek az egészséges táplálkozásra.

64. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 63. - Channa*)
2021. márc. 19. 11:47

A férfiaknál talán még rosszabb a helyzet. :D


De nem csak a feleségek (mint pl Borian) tehetnek azért, hogy formában maradjanak. Én pl szinte egész életemben sportoltam. Nem híztam el. Tartom a formám, figyelek az étkezésre is.

Az érettségi zakóm is pont jó, pedig több mint 20 éve volt. :)

63. Channa* (válaszként erre: 62. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 19. 11:29
Mert a férfiak olyan szépek maradnak;)
62. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 60. - Aszparagusz)
2021. márc. 19. 10:43

Egy kapcsolat tartóssága jó esetben tényleg nem a testalkaton nyugszik.

A vonzalom viszont igen. Ami persze esetenként összefügghet a tartóssággal is.

61. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 59. - Aszparagusz)
2021. márc. 19. 10:39
Igen, a kicsit teltebb, de nem kövér nőkkel nincs gondja a legtöbb férfinek.
60. aszparagusz (válaszként erre: 51. - Borian)
2021. márc. 19. 10:31

Ha valamilyen betegség miatt meghíznál, a férjed otthagyna?

Elég gáz, ha egy házasság tartóssága a feleség/férj alkatán nyugszik.

59. aszparagusz (válaszként erre: 52. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 19. 10:30

Ez azért nem igaz.

Lehet, hogy a környezetedben lévők igen, de vannak, akik az egy kicsit teltebbet (nem kövérről beszélek) kedvelik.

Ugyanaz kb. mint a kis mell - nagy mell kérdése.

58. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 55. - Channa*)
2021. márc. 19. 09:28
A dohányzás és az aluliskolázottság (jövedelem) kapcsolata pedig egyértelmű. Több forrást is linkelt Borian.
57. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 54. - Channa*)
2021. márc. 19. 08:42
Nem is írtam csontsovány nőkről (vékonyról írtam). Az már a többségnek tényleg nem jön be. (gondolom csontsovány alatt az anorexiás alakra gondolsz, mert én arra asszociálok)
56. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 55. - Channa*)
2021. márc. 19. 08:39

Akkor pontosítok. :)


Nem csak a melósoknak van molett párjuk. A hosszú kapcsolatban lévő nem melósoknál is előfordul, ha nem figyel magára a párja. A különbség az, hogy egy melós sokszor eleve molett nőt választ, míg egy nem melós nem fog molett nőt választani. :D

Kivételek mindig vannak, de a nagy számok törvénye alapján így van. :)

55. Channa* (válaszként erre: 52. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 19. 08:34

Ja, egyébként milyen érdekes, hogy a szegény és aluliskolázott emberek dohányoznak, a melósoknak van molett vagy kövér párja:DDDD


Ekkora hülyeségeket összehozni!


Hát gratulálok!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook