Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy lehetne ilyen alakom, mint a képen szerelő nőknek? fórum

Hogy lehetne ilyen alakom, mint a képen szerelő nőknek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. Borian (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:36

ha gerinceddel baj van, akkor keresd a pop sugar edzéseit azon belül, amit ajánlottam

pilates-szerű edzéseik vannak, gerincnek nagyon jót tesz, nekem sajnos a nyakamnál vannak kis porckorongsérveim, nekem kifejezetten használ, azóta nem fáj a nyakam, fejem

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
2021. márc. 18. 08:34
Igen én vagyok. Súlyos gerincproblémám van sajnos az latszik a kepen. A nadragot mar tervezem a kukaba rakni😃😃 lejart az ideje!
22. NomNom (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. márc. 18. 08:26
Mondjuk az első különösen a hófehér bőre abban a amúgy is bő, hókadt színű ruhában. Mint Tim Burton Halott menyasszonya.
21. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 16. - Simple)
2021. márc. 18. 08:25

Szerintem nincs nagy gond.

Sőt! Nagyon jó alapjai vannak.

2021. márc. 18. 08:23
csinos vagy, csak a felsőt nem kellene belegyűrni a farmerbe.
19. Borian
2021. márc. 18. 08:22
Kardió izomfejlesztéssel kombinálva. Én a sweaty betty youtube videória szoktam tornázni minden nap, nagyon jót tesz. Próbáld ki, hajrá!
18. Channa* (válaszként erre: 14. - New(l))
2021. márc. 18. 08:22

Hát de nem!?

Azt hiszem ma rosszat fogok álmodni. Még jó, hogy nem lefekvés előtt néztem meg:DDD

17. Channa* (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. márc. 18. 08:20

Na, annak tényleg!

És nem 30 kg volt, hanem minimum 55, és még is milyen csinos volt;)

16. simple (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:20
Ha 25 évesen így nézel ki, ott valami nagy gond van. Miért nem sportolsz?
15. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:20

Ez te vagy?


Nagyon rossz a nadrágod!

Nem szoktál próbálni, amikor megveszed?


Figyelsz a tartásodra? Nem kell ám kitolni a hasadat, hanem szépen kihúzod magad és már kész is.


Hasat be, mellet ki. Ennyi az egész.


Egyébként, ha kicsit haspréseznél, kis súlyt emelgetnél, akkor 2-3 hónap alatt simán rendbe tudod tenni magad, mert fogynod nem kell, csak kicsit izmosítani és figyelni a tartásra!!!!

14. New(l) (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. márc. 18. 08:18

Ugye? :D

Az az első, hát kihagyott a légzésem egy pillanatra. Ilyen fejet köszönöm szépen, de akkor sem kérnék, ha tökéletes testtel párosulna.

13. New(l)
2021. márc. 18. 08:16

Szerintem ezek a nők nem tónusosak, hanem csontosak és kifejezetten soványak. (Nem állítom, hogy én sosem vágytam épp ilyen deszka alakra, de azt hittem ez a 2000-es évek divatja volt.)

Szerintem nincs veled semmi baj. A környezetedben egyébként mit tapasztalsz, milyenek a lányok? Mert én ha körbenézek, marhára nem fitt, sportos egyéneket látok...és ez mondjuk egy sima utcakép, nem a gym-ek környéke.😅

12. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:16

Jaj, de rondák.


Ehhez nem kell semmit tenni, max. csúnyának születni.

11. NomNom (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:15

Jó az alakod, a ruha előnytelen picit ezen a képen:)

Hidd el én is mindig így voltam. Tízen évesen vékony, húszas éveimben azt éreztem, hogy hú de meghíztam... Most bárcsak visszanyerhetném azt az alakot.

De örülök így fél évvel szülés után, hogy 38-as a meretem.:D

10. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:10

Kép alapján tök jók az alapjaid. Azt hittem nagyobb a baj. :)

Ebben az életkorban és ilyen alapokkal nem is kellene sokat tenned. Kezdj el valamit mozogni. Ráérzel majd. Jobb mint punnyadni. :)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 18. 08:02
Kb. 14 éves koromig teljesen sovány voltam aztán 15-19 elfogadható és kb a huszas éveimtől jött az hogy hiába vagyok rendben bmi szerint a látvány mégsem ezt mutatja
2021. márc. 18. 08:01

Azt hittem, tényleg szerel 😀

Egyből a Flashdance-es szerelő csaj ugrott be, hát annak volt vmi alakja!

Nézd meg a filmet, táncolj, mozogj rá úgy, mint ő. Hátha .. :)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. márc. 18. 08:01

Ilyen az alakom. Hát messze nem olyan mint nekik de legalább nem is az a teljesen debella alkat..

[link]

6. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 07:58

Sajnos sport nélkül tónustalan marad az alkatod. Egy bizonyos életkor után muszáj karbantartani tudatosan is a testünket. Nem a mai kor passzív életmódjára vagyunk kitalálva.

Ha eddig nem szeretted meg a sportolást, akkor próbálj olyan mozgásformát találni ami közel áll hozzád. Tánc, túrázás stb.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 18. 07:51
Nem igazán sportolok:/ jobban mondva az autó visz mindenhova..
4. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 07:48

Azt írtad tónustalan alakod van. Valószínű nem sportolsz vagy rosszul. Szebb alakot rendszeres sporttal és megfelelő étkezéssel tudsz elérni. Ha sportolsz nem kell koplalni sem.

Véleményem szerint ne akarj ezekre a lányokra hasonlítani, ha nem volt ilyen az alkatod soha. Aki nem ilyen testalkattal "születik" annak csak koplalással elérhető, de nem ér annyit az egész.

Ha normális testömeggel rendelkezel, akkor tartsd meg nyugodtan. Sportolj, egyél lehetőleg egészségesen és meglátod szép alakod lesz. :)

3. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 07:44

Még várj 5 évet és baromira fogsz örülni a 38-as ruhaméretnek.

Neki biztosan egészséges ez ha így néz ki, de az nem egészséges hogy úgy akarsz kinézni mint más.

Ha nem látjuk neked milyen az alakod akkor pedig nem tudjuk megmondani te hogyan tudnád ezt elérni.

2021. márc. 18. 07:33
Ez a csaj sovány.Miért akarsz mindig másra hasonlítani?Szerintem nézz tükörbe és kezdj el gondolkozni.Ha máson meglátod a szépet,akkor biztosan van rajtad,benned is valami szép.Önbizalom hiányos vagy,ez itt a probléma nem a BMI.
2021. márc. 18. 07:25

Jelenleg normál alakom van (legalábbis bmi szerint) de az összkép nem ezt mondja. Teljesen tónustalan az alakom és úgy tűnik mintha lenne rajtam felesleg. 38as a ruhaméretem.:/

Sokkal nőiesebbnek érezném magam ha olyan alakom lenne mint amiket majd fogok mutatni. Több önbizalmam lenne.

Szerintetek koplalás nélkül lehet valakinek ilyen alakja hogyha az adottságai alapján normál, talán picit kerekded, megvan mindene, de semmiképp sem csont vékony?

Mindenképp hatalmas lemondással jár egy ilyen alak?


Vagy egyáltalán ez még egészséges?


[link]


[link]


[link]


25/n

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook