Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy lehetne ilyen alakom, mint a képen szerelő nőknek? fórum

Hogy lehetne ilyen alakom, mint a képen szerelő nőknek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. Channa* (válaszként erre: 52. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 19. 08:33

Neked is szól az előző hozzászólásom.


Nem telt, duci, kövér nőkről beszélek, hanem a csontsovány<>vékony.


Remélem a különbség érthető;)

53. Channa* (válaszként erre: 51. - Borian)
2021. márc. 19. 08:32
A vékony és a csontsovány között hatalmas különbség van.
52. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 51. - Borian)
2021. márc. 19. 08:21
Szinte minden férfi a vékony nőket kedveli. Talán az építkezéseken lévő melósok kivételek. Nem megbántva őket, csak úgy látom leginkább ők vannak molett nőkkel.
51. Borian (válaszként erre: 49. - Channa*)
2021. márc. 19. 08:10
Ez egyéni ízlés kérdése. A férjem pl. a vékony nőkre bukik, azért vagyok több mint két évtizede a felesége.
50. Borian (válaszként erre: 47. - Kisj)
2021. márc. 19. 08:09

Az úszásból csak a hátúszás jó tartásjavításra (és egyébként most épp zárva vannak az uszodák).

A legtöbb profi úszóra jellemző egy jellegzetes görnyedt tartás, az erős mellizmok összehúzzák a vállat.

Én nem vagyok profi, de sokat úszom (ha van rá lehetőségem, át szoktam úszni a Balatont, arra készülni kell), de amióta kényszerszünet van és csinálom a már említett edzéseket határozottan javult a tartásom. (Attól még a víz piszkosul hiányzik. :-) )

49. Channa* (válaszként erre: 48. - Miss Angel)
2021. márc. 19. 07:41

"viszont aki nem csotsovány,az is lehet csinos,"


Az is lehet csinos? Miért? A csontsovány az csinos? Azért ne essünk túlzásba, mert szerintem egy csontsovány ember sosem lehet csinos. Elnézést a csontsoványoktól! Ezt nem bántásból írom!


De pl. a linkelt lányok borzalmasok. Semmi csinosságot nem látok bennük.

Azért, mert vannak, akik ezt akarják elhitetni velünk, még nem igaz. Jó lenne, ha ezeket a mások által diktált szépséget nem vennénk alapnak...


Ja, és annyit, hogy bár a FI-nek rossz a tartása, bár ezt lehet, hogy csak azért gondolom, mert a szekrénynek támaszkodik, de sokkal csinosabb, mint a belinkelt lányok.

48. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 00:18

nem akarlak elkeseríteni,de genetika is van a világon,lehet hogy sosem lesz ilyen alakod,mindenkinek van egy "alapváza",kicsit furán foglamazva és azon változtatni nem lehet.Hidd el,van aki pont az ellenkezőjétől szenved,hogy túl vékony,vagy vékony csontú...viszont aki nem csotsovány,az is lehet csinos,ha te felesleget érzel magadon,azon tudsz változtatni.

a helyedben sportolnék,a sport nem csak egészséges,hanem szép feszes testet eredményez.Hajrá ,fel a fejjel és bizz magadban!

47. kisj
2021. márc. 18. 21:23

Gerincproblémára gyógytornát, úszást ajánlanék, mert tényleg nem veled van a baj, hanem a testtartásoddal.

Nekem is gyerekkorom óta súlyos gerincproblémám van, így tudom, hogy mit beszélek.

46. asgardi (válaszként erre: 45. - Asgardi)
2021. márc. 18. 11:29
Ha nem jött volna át, szerintem nincs semmi baj az alakoddal, ha kihúzod magad! :)
2021. márc. 18. 11:23

Hát szerintem a linkelt nők egyáltalán nem szép alakúak, nemhogy nőiesek... Írd azt inkább, hogy sovány szeretnél lenni, mert a kettő köszönőviszonyban nincs.


Csatlakozva az előttem szólókhoz, Te nem látod magad elég jónak, pedig tényleg, ha csak a testtartásodon és a ruháid szabásán, magadon való eligazgatásán (igen, pl. a kitűrt felső) változtatnál, hidd el, javítana az összképen.

A "magas" derekú nadrág a 3 dkg felesleget is kidobja, a fenekedből tepsit csinál... kb. senkinek nem áll jól, ne bánkódj, buta divat, el fog múlni.


Azt hiszem, nincs itt olyan nagy gond, mint ahogy érzed, de ha zavar, kezdj el valamit mozogni, ha gerinc gondod van, persze először érdeklődj utána mivel érdemes indítani. Életmódodról semmit nem írtál. Én nem gondolom, hogy drasztikusan fogynod kéne, de lehet, hogy a vágyott gyönyörű has elérésében az is segítene, ha rendszer lenne az étkezéseidben, alvásodban... Elképzelhető, hogy elég ilyen "apróságokon" változtatni. Ezek nem lehetetlen küldetések!


Fel a fejjel!

44. New(l)
2021. márc. 18. 11:20
Én ilyenkor annyira remélem, hogy a FI tényleg magát teszi itt ki pellengére, nem valaki más fotóját, aztán jókat röhög...:/
43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 10:16

Most nézegettem a husibb nőket, és a ruha miatt klasszisokkal jobban néznek ki.

Tehát nem az alak számít csak, hanem az alkathoz illő ruha is. Az ápoltság, a kisugárzás. Kinagyítva a fehér flottír zokni...mát vártam a makkos cipőt. Da abból csak valami fekete látszódik, hogy milyen az nem. Nézd már meg a hasadon , hogy áll az a felső, Óvodában illik jobban eligazítani magán a ruhát a gyereknek.


Nem tudom mi az a komoly gerincelváltozás, de nem nagyon tudok olyanról, amivel nem lehetne valamilyen tornát beiktatni, sőt javasolt, főleg a gerinc melletti izmok erősítése nagyon is fontos.


Egy tanács, sose ne másokra akarj hasonlítani, légy önmagad, egyedi, magabiztos. Aki meg csak pozitív dolgokat mond neked, ami számodra tetsző felejtsd el,az igazi barát ismerős a hibáiddal is szembesít. Abból tudsz tanulni, ha vállonveregetnek, jó ez így..nekik igen. Nem róluk van szó.

Kapd össze magad, nagyon beteg, vagy idősemberek is tudnak változtatni. A net világában keress rá, gerinctornákra. Oké, most kocsival jársz ebben a vírusos időben, de amint vége lesz és nem 100 km-re jársz, akkor pattanj bringára , vagy gyalogolj.

Lehet kapni tartásjavító eszkozoket a gyógyászati boltokban, ruházz be rájuk. Ne kifogásokat keress, hanem ilyen fiatalon tegyél magadért!

42. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 40. - Simple)
2021. márc. 18. 09:56

Lehet csak nem volt kedve. :)

Szerintem a sportot elkezdeni nehéz. Ha jönnek az eredmények akkor pedig abbahagyni nem egyszerű. :D

A lényeg, h elkezdje. Ugye azt írta rákeres majd a tornavideókra. Kezdetnek nem rossz :)

41. NomNom (válaszként erre: 40. - Simple)
2021. márc. 18. 09:50
Igen és itt tényleg a rendszeres mozgáson van a hangsúly. 2 éve minden egyes nap biciklivel jártam, ami napi max. 5-6 km-t jelentett ami nagyon nem sok de igenis látszott. Szálkásabb lettem, a fenekem is kőkemény volt.:D Most meg plötty...:P
40. simple (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 09:44
A kérdésemre nem válaszoltál, miért nem sportolsz? 25 évesen nulla, vagy nagyon minimális erőbefektetéssel el tudnád érni a kívánt alakot.
39. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 38. - Borian)
2021. márc. 18. 09:34
:)
38. Borian (válaszként erre: 34. - 184481d874)
2021. márc. 18. 09:30
nem, nem véleményt kért, hanem tanácsot, hogyan hasonlíthatna jobban a feltett hölgyekhez
37. Channa* (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 09:21

Hát nem tudom...


Nekem is elég súlyos a gerincproblémám, de nekem szép tartásom van.

A hátam egyenes, a vállamat nem lógatom, a hasamat nem tolom előre, mert ettől a tartástól fájna a derekam és a lábam is.


A nadrág egyszerűen rossz.

Nagyon fel van húzva. Egy csinos nadrág dereka a köldök alatt 2 cm-re van.

Az övet nem azért hordjuk farmerhoz, hogy azzal összehúzzuk és ne essen, az csak egy kiegészítő/dísz, de a funkciója nem a derékon tartás.


Tehát, rossz helyen van a derék része a nadrágnak, nagyon meg van húzva az öv.


Ha megfelelő nadrágod lenne, akkor már nem is látnád magad nem is tudom milyennek;)

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 184481d874)
2021. márc. 18. 09:21
Okes
2021. márc. 18. 09:21
Legalábbis nőben. Férfiben már teljesen másmilyen az “ideálom”, mert a nagy test az ferfias a pici meg noies
34. 184481d874 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 09:20
Ez a te véleményed! Én leírtam az enyémet.Vagy nem azért raktad fel fórumtémának?
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - 184481d874)
2021. márc. 18. 09:19
Mi az hogy akkor meg is érdemlem? Sokkal szebben néz ki egy vékony test mint egy dagadt vagy normal
2021. márc. 18. 09:15
Ez a te ideálod? Akkor meg is érdemled.A hölgyek a képen vékony testalkatuak + soványak.
31. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 09:02

A szabása kifejezetten előnytelen számodra. Engedi a hasad érvényesülni. Az anyag felgyűrődik az ületénél.

Én nem viselném betűrt felsővel.

30. simple (válaszként erre: 21. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 18. 09:00
Nem azt írtam, hogy vele van nagy gond, hanem azzal amit csinál.
29. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:58

Szerintem ez csak tartás probléma. Ha a gerinceddel van gondod, akkor javaslom, hogy ne hordj edzőcipőt, balerina cipőt, hanem 3-5 cm sarokmagassággal félcipőt.

Végezz hátizom erősítő gyakorlatokat, járj el úszni!

És húzd ki magad! Még otthon se engedd meg magadnak, hogy a vállaid leessenek!

28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:56

Ha nem látod, akkor nincs mit beszélni róla.

Végül is viseld azt, amiben jól érzed magad!

2021. márc. 18. 08:55
De mi a gond a nadrággal?😂😂👖
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 08:51
Lehet nem is az alakoddal van a baj, hanem az előnytelen öltözködéseddel. Nagyon gáz, ahogy az a nadrág áll tajtad, az öv is rémes. Nagy a hasad látványra, pedig biztos nem az. Ha a felsőt kitennéd és nem be a nadrágba, jobb lenne az összhetás, az a véleményem. De ízlések és pofonok.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Borian)
2021. márc. 18. 08:37
Köszönöm, rakeresek majd:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook