Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

2012. okt. 9. 23:18
Koszi Tunde a hozzaszolasodat. Igen, hiszek neked es igazat adok. Nekem is ez a gondom, csak eppen a vonal tulso vegerol. Kikuszobolni valahogy a csalokat es akik nem komolyan gondoljak. Nekem is jott olyasmi otletem hogy lehetoseget adjak megnezni az arut azoknak akiket komolyan erdekelne. Nekem meg nincs 'nalam', mert meg nem tortent semmi otthon, csak itt alakulnak gyorsan a dolgok. Meg csak toprengek hogy vajon mi lenne a legjobb, legolcsobb, mindenkinek megbizhatobb megoldas. Ezert kerestem ra a tegnap erre a forumra. Ertekelek minden otletet, valaszt, segitseget.
621. ttunde72 (válaszként erre: 620. - Johanna123)
2012. okt. 9. 23:06
Az biztos, hogy rengeteg nagyker hirdet nap, mint nap. Volt, hogy 3 számot hívtam más-más hirdetés alapján és mind a 3 ugyanaz a nagyker volt. Nagy szélhámosok vannak köztük, épp ezért nehéz megnyerni a turist, hogy nézzen szét nálad, mikor előtte 10 helyen csak szemetet talált. Magadat hiába dícséred... Közvetlen megkereséssel esetleg többet érnél, ehhez viszont kellene egy kisteherautó, benne pár zsák ruha, hogy lássák a minőséget. De lehet, hogy rosszul gondolom.
2012. okt. 9. 22:54
Bocsi, dolgoztam es nemreg ertem haza. Hat errol irtam hogy en soha nem foglalkoztam ilyesmivel, en teljesen kezdo vagyok es a cel nem a meggazdagodas (merthogy ebbol nem is igazan lehet), hanem arvahaz tamogatasa (ha lesz mibol). A baratnom mint irtam angol, nagyon sikeres uzletasszony (nem rongyok teren). Neki rengeteg osszekottetese van itt es ez ilyenkor jol jon, meg a sok tapasztalat. Itt jol beindult minden, a dolgok megszervezese, a gond inkabb azzal van amikor kimegy az aru az orszagbol. Mar fel eve ulunk es osztjuk, hogy megeri-e es ha igen, hogyan. De o hajlando penzt befektetni es megvan az otlete is hogy majd mibol es hogyan lenne ebbol kesobb a penz. Eloszor uzlet nyitasra gondoltunk, de aztan en lefujtam a magas koltsegek miatt, mert beijedtem. Mondtam neki a legjobb ha a leheto legkevesebb koltseggel indulunk, aztan meglatjuk mi lesz. Ha teljes csod lesz az elso szallitmany utan, akkor meg mindig konnyebb leallni mindennel uzlet berles nelkul. Del angliai megyebol szallitanank, jol ki van doldgozva hogy honnan es hogyan gyujtenenk ossze es van benne munka. A valogatas itt tortenne meg, selejtet nem kuldenenk haza. Az otlet nagyon jo, csak eppen lenne kinek eladni. Es igen, mivel foleg a szallitas nagyon draga, meg egyeb koltsegek miatt is, nem szamitottuk penny-kert arulni. De minosegi lesz. A kerdes az hogy hogyan lehetne ratalalni megbizhato partnerekre? Ez egyik felnek sem konnyu a mai vilagban.
2012. okt. 9. 22:04
Én is hozzátenném a tapasztalatomat. Ha nem a nagyokról beszélünk...sokan 20-25 éve foglalkoznak "rongyokkal". Találtak ezidő alatt kint olyan partnert, akivel érdemes kooperálni, itthon pedig adják tovább saját turkálóba, adják el más turkálóknak, van 20-30 rongyvágó gépük és adják el németországba a tiszta pamutot dobozolva, tisztítva géprongynak, valamint szállítják afrikába az oda megfelelő minőséget. Mellette dolgoztatnak embereket feketén, akik a rongyot válogatják, mert másképp nem éri meg és használnak ki minden kiskaput amit csak lehet....nem tudom kinek hiányzik ez, de szerintem nem gondoltátok át kellőképp.
2012. okt. 9. 16:30

Nagyon egyetértek petrikek-kel !!

Én is Angliából hozom a cuccokat - kb. 15 éve - és tényleg nagyon sok a költség,sőt egyre több lesz ha bevezetik az e útdíjat...

Igény az természetesen lenne rá ,de a magyar kereskedő mit akar? a legjobbat szinte ingyen ...

Ha nyersárut hoztok be akkor nagyon sok a hullaldék benne , ha pedig osztályozott minőséget akkor nagyon sok pénzeteknek kell lenni ...mert pár száz kilót kár behozni , tonnaszámra meg tíz millióba is belekerül...

Szerintem is jól gondoljátok meg,mert itthon már annyi nagyker van és a legnagyobbal úgysem szállhattok szembe sőt amiket én hallok miféle konkurencia harcok vannak a nagyok között jobb ha bele sem kezdetek..szinte már ez is egy kis maffia .

617. petrikek (válaszként erre: 615. - Johanna123)
2012. okt. 9. 14:06

De ezt hogyan képzelitek az üzletasszony barátnőddel... foglalkoztál már ilyennel?

1. kint gyűjteni kell, a szemetet már ott kidobni belőle + tárolni

2. Ide kell szállítani és ezt nem éri meg 25 tonna alatt, mert egyébként rohadt drága a szállítás

3. a 25 tonna áruval jársz üzletről üzletre a kamionnal? Egyébként tárolni kell valahol.


Egyébként a nagyon jó minőségűre biztosan lenne igény, ha megfizethető áron adod... de a kismillió hazai nagyker közé betörni nem lenne egyszerű....

folyamatos szállítás, számlaképesség, könyvelő, adó, itteni alkalmazott, bérleti díj, itteni üzemanyagköltség stb.... szerintem nagyon jól gondoljátok meg...

25 tonna jó minőségű árut kb. 150 tonna ruhából szedsz össze.... tudod az mennyi? nem fér el egy garázsban....

616. izabella33 (válaszként erre: 615. - Johanna123)
2012. okt. 9. 11:28
szia!igen ez jo ötlet,föleg ha nagykerár alatt árultok kilos áron és szép ruhákat akkor tuti menni fog,egyébként hová valósi vagy melyik megye?
2012. okt. 8. 20:43
Sziasztok, egy angol uzletasszony baratnommel tervezunk hasznalt ruhat szallitani es arulni otthon. En szemely szerint legszivesebben ugy kezdenem hogy uzleteknek szallitanank az arut, mert egy arvahazat szeretnenk tamogatni a bevetelbol es igazabol nem fektetnek a berbe, stb. Majd idovel lehet hogy valtoztatnank az otleten, de nem most. Szerintetek lenne kereset ra? Ez nem kamu, most alakul minden es en kezdo vagyok ilyen teren.
2012. okt. 8. 15:39
Tiroli népviseletes nadrágokat,szoknyákat,blúzokat,ingeket,mellényeket és ruhákat keresek.Ha valakinek esetleg van vagy tudja hollehet kapni legyetek szivesek priviben értesíteni. Előre is köszönöm a fáradozásotokat
613. zsofiboltja (válaszként erre: 599. - Tercsibe)
2012. okt. 4. 10:46
Megírnád nekem is, nekem sem válaszolt! Köszönöm!
2012. okt. 4. 10:06

Úgy tűnik sehol senki.:(A honlapjuk jónak tűnik.

Szép napot mindenkinek!

611. maria27 (válaszként erre: 599. - Tercsibe)
2012. okt. 4. 06:14
Nekem is megírnád? Köszike
610. Macskacicó1 (válaszként erre: 609. - Evetke33)
2012. okt. 3. 18:52
Szia! Én nem ismerem őket, de érdekelne.
2012. okt. 3. 18:05
Sziasztok!Valaki tud valami infót mondani:Pécel,Határ u.3.,Budapest,Jászberényi út 29.,és a www.englandangolruha.freewb.hu nagykerekről?További szép estét mindenkinek!
608. csieaci
2012. okt. 3. 11:55

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, gyerek ruhát szeretnék rendelni, lehetőleg nagyon jó minőségűt, de nem tudom a környéken hol lehetne, melyik a jó és megbízható nagyker. Veszprémi megyei vagyok. esetleg ha tudna valaki segíteni ebben, nagyon megköszönném!

607. Marmyka
2012. okt. 3. 10:52

Sziasztok!

A derecskei nagykerről tud valaki valamit? Ruhaminőség? Stb..

Köszi szépen.

606. 950a3c86ed (válaszként erre: 605. - Lilus11)
2012. okt. 2. 21:35
Priviben szivesen .
605. lilus11
2012. okt. 2. 09:33
segítséget szeretnék kérni. bébiruhát szeretnék rendelni. esetleg vkinek vmi ötlet? magánszemélyként. egyenlőre szeretném felmérni a terepet, hogy érdemes-e belevágni a bizniszbe. köszönöm
604. lilus11 (válaszként erre: 599. - Tercsibe)
2012. okt. 2. 09:31
légyszi írd meg nekem is, köszi
603. manyamama (válaszként erre: 599. - Tercsibe)
2012. okt. 1. 20:56
Szia !nekem is megírhatnád mert hiába irtam nem válaszolt.előre is köszi manyamama
602. Macskacicó1 (válaszként erre: 601. - Ba99d16e42)
2012. okt. 1. 19:42
Ha nem nézheted meg mit veszel, inkább ne vedd meg. Mi már faragtunk rá erre.
2012. okt. 1. 18:55

Sziasztok!


Olaszruha . hu-ról érdeklődnék.. ( a pesti lerakatukról, ha ez számít)Vett valaki már tőlük? Milyen minőség? bele lehet nézni a bálákba?

600. Marmyka (válaszként erre: 599. - Tercsibe)
2012. okt. 1. 18:06
Nekem is megírnád? Köszönöm szépen.
599. tercsibe (válaszként erre: 593. - Macskacicó1)
2012. okt. 1. 18:02
Nekem írt. Megírjam priviben?
2012. okt. 1. 16:06
Sziasztok!Én még új vagyok itt.A párommal egy turit szeretnénk nyitni.Neten már nézegettem a használt ruha nagykerek hirdetéseit,de tanácstalan vagyok. Olvasgattam,hogy sokan jártatok pórul a vásárolt bálákkal,lehetőleg ezt el szeretném kerülni.Ha valaki tud,segítsen honnan tudnék jó minőségű ruhákat beszerezni.Elsősorban Pest és környéke címekre lenne szükségem.További szép napot mindenkinek!:)
597. gumisxxx (válaszként erre: 596. - Macskacicó1)
2012. szept. 30. 21:18
Nógrád megye,Jobbágyi
596. Macskacicó1 (válaszként erre: 588. - Gumisxxx)
2012. szept. 30. 17:49
Szia! Hol van az áru?
2012. szept. 30. 17:18
Árat elfelejtettem irni:400ft/kg
594. Marmyka
2012. szept. 30. 15:48
Sziasztok! Engem is érdekelne jó ill. másoknak bevált használtruha nagyker beszerzés céljából kelet-magyaroszágon. Priviben küldenétek egy pár címet? Köszönöm, előre is!
2012. szept. 30. 11:28
Elfelejtettem megkérdezni, hogy Sunflower79 válaszolt valakinek, hogy honnan szerzi be az áruját? Mert engem is érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook