Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

22. Evici85 (válaszként erre: 18. - Nunu)
2010. nov. 26. 12:55

Okés, megköszönöm,

Azokat meg is lehet nézni, gondolom.?

Árát nem tudod?

21. 5e48d37001 (válaszként erre: 15. - Frenszy)
2010. nov. 25. 18:23

Én úgy tudom,hogy a ház elé rakják ki a zsákokba,mert nem szeretnek mosni,annyira lusták,1hétig hordják utána kukazsák és ki a ház elé:o)

A magyarok,csehek meg összezsedik kamionnal és behozzák,ugye nincs határ nincs vám sem.


Debrecenben is van egy nagyker,nem tudom a nevét sajna.

2010. nov. 25. 14:57

Most így bele gondolva, felénk a jó minőségű ruháknak 3000 Ft körül van kilója. És megy is. Ahol 1500 Ft, hát.....abban 1-2 gyöngyszem van és kész.

Nem hiába mindenütt a minőségnek ára van.

19. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Evici85)
2010. nov. 25. 14:55

Szerintem 1500 Ft-ért nem fogsz tudni olyan minőséget árulni, amilyent szeretnél. Nézz csak körbe, hogy mennyi a válogatott extra ruhák kilójának az ára a nagykereknél, nem beszélve a krémről....Ha minőséget akarsz venni, akkor válogatottat kell vegyél, nem bálát, mert abban minden van a géprongytól kezdve a lakástextilig.

Személyesen kell felkeresni a nagykereket, olyan lehetőséget találni, hogy a Te kérésednek megfelelő csomagokat válogassanak (ilyen is van), vagy ahol Te tudsz válogatni (ez ritka). Olyanok vannak inkább, hogy megnézheted hogy mi van a csomagban, vagy esetleg válogathatsz, de meg van határozva, hogy 70-80 %-át el kell vinni annak a zsáknak (bálának) amit válogatsz.

Én azért tudok ilyeneket, mert én is akartam nyitni egy boltot, de lecsaptak rá.....

18. nunu
2010. nov. 25. 13:49
De van egy ismerősöm aki ha minden igaz kintről hozatja,csak ő már egy kicsit drága!Ha kell privát megírom a nevet telószámot!Jó cuccok vannak nála!
17. nunu
2010. nov. 25. 13:42
Állítólag egy a Nagylócival.
2010. nov. 25. 12:17
Németben éltünk egy ideig, de sajnos nincs senki aki tudna hozni onnan ruhákat
2010. nov. 25. 12:10
Legjobban akkor járnál, ha külföldön lenne ismerős, vagy be tudnátok hozni ruhákat. Általában akkor éri meg jobban. Arról már nem is beszélve, ha kimész és begyűjtöd a ruhákat ingyen és utána eladod. Nem is tudtam, hogy így működik, amíg a ruhákon meg nem találtam a kis címkéket, adományként gyűjtötték. Kicsit ledöbbentett, hogy kint Angliában azt hiszik, hogy szegény gyerekek kapják meg a ruhákat, itt meg eladják. :S de ez már más tészta.
2010. nov. 25. 12:05
Köszönöm szépen, remélem találok is olyat ami tényleg jó lesz és kedvező áron
2010. nov. 25. 11:59

Persze, hát a hádában meg darabra vannak és nem olcsók, mégis oda járnak. Mert ott valódi márkás, minőségi ruhák vannak. Pl amiket én vettem olcsón, abba voltak márka utánzatok. Sajna én azért akartam olcsón vásárolni ruhákat, mert nem volt nagy tőkém. De ha neked megadatik, akkor azt tanácsolom, hogy inkább jobb minőséget, drágábban árulj.

Azt vettem észre, hogy bevásároló központokban ahol ki van írva a kirakatra, hogy 1000 Ft minden db, meg -80% kedvezmény stb, mind üres. Viszont a mark and spencer, Mayo és hasonlók mind tele vannak. Ezt te is láthatod. Nem tudom miért, de úgy látszik a legtöbb ember válságban is fontosnak tartja a minőséget. De ezek csak a tapasztalataim. Egyébként sok sikert az üzlethez!

2010. nov. 25. 11:43
lehet h mi egyről beszélünk? mert a két település között van...
2010. nov. 25. 11:35

Itt egerben ami normális turi ott 4000ft/kg!!!

Én azért szeretnék jó ruhákat hozni kedvező áron, ami nem azt jelenti hogy 500ért megveszem és 1500ért eladom!! Ebben a 4000ft/kg turiban hozzáteszem nem igazán sok jó ruhákat lehet találni.

10. Frenszy (válaszként erre: 1. - Evici85)
2010. nov. 25. 11:28

Szia! Én is próbálkoztam egyszer használt ruhával. Arra mentem, hogy minél olcsóbban tudjam adni a cuccokat. Aztán rájöttem, hogy nem is az a lényeg. Nálunk itt sorban nyitna a turik és zárnak is be néhány hónap után. Mert olyan minőséget árulnak ami nem ér 5 forintot sem. Az egyik nő meg panaszkodott is, hogy miért nem vásárolnak nála... hát mert olyan ruhákat amiket én piacon 200 Ft árultam darabját (azért sem kapkodtak nagyon) ő 600 - 1000 között. Ha jobban megnézed a Háda hiába drága, ott mindig sokan vannak.

Annak tényleg nincs értelme, hogy 500 Ft-ért vegyél, aztán 1500-ért meg elad, senkinek sem fog kelleni.

2010. nov. 25. 11:22
Nyíregyről már halottam, múlthéten szerintem ez volt benne az újságban is, és nem is drága, igaz?
2010. nov. 25. 11:19
Nyíregyháza, FerTex, évekig onnan hoztam a ruhákat,de Nyíregyházán egyébként is sok nagyker van.
2010. nov. 25. 11:17
Nagylócon is van. De sajna az elérhetőségét nem tudom...
6. anyuccci (válaszként erre: 5. - Evici85)
2010. nov. 25. 11:13
Pesten ez a legjobb.Ennél olcsóbbat ami minőség is,nem nagyon fogsz találni.
2010. nov. 25. 11:10
ezzel csak annyi a baj, hogy ha én veszem 1500-ért akkor mennyiért adom el...mivel tudom hogy az embereknek nincs pénzük ezért szeretném én is olyan 1000-1500 ftért adni kg-át. tehát bálás nagyker kellene,
2010. nov. 25. 11:09
megnéztem,
2010. nov. 25. 11:07
egerben, de nem gond ha megéri szívesen elmegyünk bármerre
2010. nov. 25. 11:04

Merre laksz?

Itt Pesten van a Háda az nagyon jó!

Nézd meg a hádakft.hu-t

2010. nov. 25. 10:59

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, valaki nem tud olyan bála nagykert ahol tényleg jó ruhákat lehet kapni? Turit szeretnénk nyitni, de tényleg olyan ruhákat szeretnénk bele ami jó és megfizethető áron van a vevőknek is:)

Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook