Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
6186. szipi1 (válaszként erre: 6184. - Anyka)
2011. jún. 23. 17:18

Szia!

Rendeltél már máskor is vateráról? Én nem mernék. Nem akarlak ijesztgetni, meg remélem ezzel a hajjal minden rendben lesz, amit most kaptál, de a vaterán rendelt hajnak az a veszélye, hogy első látásra szép csak. Vagyis néhány mosás után egyre rosszabb, majd kiderül, hogy pl.agyon vegykezelt haj, ami ugye nem olyan tartós stb. Őszintén remélem, hogy nem fogsz így járni és jól teszed, hogy elmész 1-2 fodrászhoz, ha van időd esetleg nézz be egy hajfeldolgozóhoz és kérd meg, hogy vizsgálja meg a hajat, hiszen neki nem lesz érdeke, hogy bizonygassa, hogy milyen jó, ha nem az. :)Hát és ilyen bizalmatlan vagyok, de ha minden rendben lesz hosszú távon a hajaddal, akkor persze engem is érdekel, hogy hol vetted. :)pusz

6185. zsuszka
2011. jún. 23. 08:53

Sziasztok!

Én most állok rendelés előtt! :)

Légyszíves írjátok már meg nekem privátban, ha internetről rendeltetek hajat, és rossz lett(melyik oldalról).

Kinéztem egy jó oldalt, ami nagyon megbízhatónak tűnik, de sajnos itt nem írhatom le a nevét.

A hajam szőke, félhosszú, és 45-50 cm-es hajat szeretnék felvarratni!

6184. Anyka
2011. jún. 23. 08:17
Sziasztok!Én most rendeltem a vateráról hajat,és nagyon nagyon szép minden rendben van vele európai szálirányos nincsenek benne rövid tincsek,puha,nem gubancolódik....Olyan a haj mint amit 120ezerért csináltattam 3éve ami 6hónap garanciás volt....Nagyon féltem ilyen licites oldalról rendelni,azért ugrottam bele mert akitől rendeltem az 1hét visszafizetési garit vállalt a hajra....Szerencsére gyönyörű a haj!Azért elviszem 2fodrászhoz megmutizom nekik ők mit mondanak rá!Amint felrakatom teszek fel képet!
6183. pacsirta22 (válaszként erre: 6182. - Dorkalevi)
2011. jún. 23. 00:06
köszönöm.....
6182. dorkalevi (válaszként erre: 6179. - Bebe89)
2011. jún. 22. 20:58
Milyen haj,Európai?Használt?Mennyi haj?És mennyiért gondoltad?
6181. dorkalevi (válaszként erre: 6169. - HihuanGirl)
2011. jún. 22. 20:49

Ha véleményt írsz,vagy be akarsz szólni másoknak,akkor legalább pontosan olvasd el amit mi írunk!A 20-30%-os hajveszteséget a póthajra írtam,és nem a saját hajra!!!!!!

Másik meg miért jó neked hogy itt zugolvasó vagy??Nincs jobb dolgod???

Olyan jó kis csapat jött össze,tapasztalatokat cserélünk,és Pacsirta is egy tök kedves egy csaj,segítőkész,tehát itt nincs szükség egy ilyen rosszindulatú emberre,mint Te vagy!!!

6180. Anna9202 (válaszként erre: 6165. - Dorkalevi)
2011. jún. 22. 20:05
Azért h a hossza megmaradjon, am. nem tudom h milyen kreatin, de nekem bevált, körülbelül 120 tincs van fönn:-)
6179. Bebe89
2011. jún. 22. 17:43

szaisztok,én mindenféle hajhosszabbítást kipróbáltam már,és nekem a csomózás vált be a legjobban eddig.A legkevésbé roncsolja a hajat és nekem a legkényelmesebb.

most 55cm sötét haj van fent,nagyon szép!majd teszek fel képet,van felesleges sötét barna,majdnem fekete hajam,ah érdekel valakit,kb.40cm-s,szép napot!!

6178. szipi1 (válaszként erre: 6175. - HihuanGirl)
2011. jún. 22. 16:50

Nem értem miért kell másokat bántani. Sztem csinos pacsirta22.Megírnám, ha nem ezt gondolom, de biztos nem olyan hangnemben, mint Te.


Neked van most póthajad? Miért írtad, hogy bedőltél? Rossz minőségű hajat vettél vagy rosszul rakták fel? Én is bedőltem egyszer...már írtam.Sok múlik tényleg a haj minőségén. A jelenlegi hajasom, akiben megbízom azt mondta, hogy azért nem érdemes indiai hajat venni, mert sokkal vastagabb szálú haj, mint az európai és newm lesz szép a fejeden. Ha meg vegykezelik , elvékonyítják, akkor hamar dobhatod a kukába. Annak ajánlja csak az indiai hajat, akinek extra vastag szálú a saját haja is.

2011. jún. 22. 16:03
kettőnk hozzászólásait olvasgatva te vagy az agyatlan mint haj téren mint az élet terén:D
6176. pacsirta22 (válaszként erre: 6175. - HihuanGirl)
2011. jún. 22. 16:01

nemis vágyam hoyg szerepeljek...de ha szerinted ilyen csunya vagyok minnek foglaslkozol velem?és te miért nem raksz fel képet magadrol ha olyan szép vagy...mert biztos szép vayg ha másokat megnézel!

a 20-30 % ot nem a saját haj elevsztésére irták,hanem a pothajra mikor le és vissza felteszik...és ez nem mutogatás,hanem arról szól,hogy a hajunkat mutassuk meg hátha valakinek ezzel is segiteni tudunk,az ilyen ember mint te akinek annyi szórakozása jutott az életre hogy másokat szidjon csak sajnálni tudom,semmi más!

2011. jún. 22. 15:26

itt írta 2 ember is ,h elvesztette a 20-30%át .


pacsirta a makkfejével inkább elbújna,nem mutogatná..;D nem igen szerepelhetnél ilyen sorozatban te agyatlan,makkfej;P ez szubjektív vélemény.

többet nem szeretnék ehhez hozzászólni,folytatódjon tovább a fórum megszokott menete,csak ezt nem bírtam megállni,h nem mondjam;P


remélem mindenkinek rendbe van a haja.

6174. szipi1
2011. jún. 22. 14:27

Lányok!!!!!!!!!!!!!


Mi ez az indulat? A fórumban én is azt szeretem, hogy segíteni tudunk egymásnak.

Amúgy sztem, ha jól van feltéve a keratinozott tincs, akkor nem esik le, nekem még nem esett le tincsem.És arról sem tudok, hogy elveszteném a hajam 20-30%-át.De ha lesz más tapasztalatom, akkor megírom nektek.

2011. jún. 22. 10:43
tökéletesen megvagyok magammal elégedve,nem szeretnék senkire sem hasonlitani!:)
6172. pacsirta22 (válaszként erre: 6169. - HihuanGirl)
2011. jún. 22. 10:41
egyépként sem a szinszéről beszéltem és nem én neveztem pincér csajnak,hanem a hajáról TE TUDATLAN:)
6171. pacsirta22 (válaszként erre: 6169. - HihuanGirl)
2011. jún. 22. 10:40

még vmi,ha te annyira szép és tökéleets vag ymiért nem mersz még képet sem felrakni magadrol?:)

sosem értettem minnek kell kötekedni ide az emberek segitségért jonnek,nem pedig ezért...

csak sajnálni tudtak

6170. pacsirta22 (válaszként erre: 6169. - HihuanGirl)
2011. jún. 22. 10:38

nemtudom miről beszélsz...de sztem nem megengedett hogy kétszinu legyen a haja és látványosan láthato legyen hogy melyik része az igazi haja és melyi kpot!

midneki eldöntheti kinek mi jon be,azért mert másvkinek más a véleménye mint neked nem kell megszólni!és én nem szeretném olyan lenni mitn az edina nekem nem jon be:)főleg nem a származása:)de ez is eg ymagánvélemény,az enyém!

egyépként a csomozás is létezik már és az sem károsirtja a hajat de mégis természetesebb mint a varrás:)

ki beszélt itt a műkörömröl?:)

ha pedig már az egyéni döntésről beszélsz,akkor akkor tartsd is tiszteletben mások véleményét!

6169. hihuanGirl (válaszként erre: 6168. - Pacsirta22)
2011. jún. 22. 08:47

te csak szeretnél olyan 'gagyi' lenni,mint a szőke 'pincér csaj', színésznő.:)


gyönyörű lány!

és ha Pamela Anderson,vagy Britney Spears-nek varrva van a haja, azért akkor inkább a Magyarországon levő nőket mondanám gagyinak,amiért csak h picivel 'természetesebb' legyen a haj,inkább elveszti a haja 20-30 %át,elkezd a hűillesztés után hullani,rasztásodik.stb...

Amerikában már a műköröm se divat bazzzz....

Nem állítom h a hőilleszéssel nem természetesebb,de nekem legyen inkább picit kitapintható,mint aztán azért idegeskedjek,h minden 2 hétben leesett egy-egy tincs,és jahjj megint mehetek visszarakatni.


Mindenki eldöntheti egyénileg,kinek mi éri meg.

2011. jún. 22. 00:22
igen varrva...multkor még a szinuk is eltért minimálisan...hogy lehet ilyen magas nézettségi számu filmben ilyen gagyiság:D
6167. ZILAA
2011. jún. 21. 21:52
Varrva van.A tincses hosszabbításnak sokkal természetesebb az esése.
6166. dorkalevi
2011. jún. 21. 21:27

Sziasztok!


Most eléggé furi kéréssel jövök,és nem röhögni!:-D

Hetek óta azért nézem a Barátok közt,mert ott a pincér csajnak a Kingának is hajhosszabbítása van.Azt nem tudom hogy varrva van neki vagy hőillesztve.Aki nézi vélemény?Hogy van neki hosszabbítva?Azért kérdem,mert én is ilyen formájút szeretnék.Eléggé dúsnak tűnik a haja,lehet akár ilyenre csináltatni keratinossal is?

:-)))

6165. dorkalevi (válaszként erre: 6163. - Anna9202)
2011. jún. 20. 14:07

Azért rendeltél még hozzá,mert kevésnek találtad a tincseket?Vagy mert kevesebb lett,kihullott?

5 óra??leszedte-keratinozta,és feltette ez volt 5 óra?Hány tincsed van?Neked kristály keratinnal van csinálva?

6164. pacsirta22 (válaszként erre: 6161. - Szipi1)
2011. jún. 19. 17:49
Elvagyogatok még a hajammal,de már nem sok van és nekem is meglesz az uj hajacskám:)puszi
6163. Anna9202 (válaszként erre: 6149. - Dorkalevi)
2011. jún. 19. 13:56
Hát rendeltem hozzá még 20 tincs 60 centit, de amugy azért rövidebb lenne!!!!Am. minden jól ment, 5 óra alatt készen is lettem:-)
2011. jún. 19. 11:25

És esetleg tudtok megbízható üzletet mondani ahol IGAZI INDIAI HAJAT árulnak,ami full szálirányos,és/de nem túl drága..??

légyszi linkeljetek,mert sajna nincs sok pénzem,h újra bedőljek! köszike..


ZITA neked is köszi!!!

6161. szipi1
2011. jún. 19. 10:02

mimi16:

Tök jó, hogy ezt kérdezed, mert korábban engem is megvezettek. Most kristálykeratinnal van feltéve a hajam, ezelőtt pedig valami gömbbel volt, amit állítólag keratinnak árulnak, de jóval olcsóbb cucc és nem a legjobb minőség. Ugyanez a rúdkeratin is.Ez utóbbi kettő jobban beleragad ráadásul a hajba, nehezebb kifésülni, amikor leszedik. Én ezt tudom, és azt mondta a jelenlegi hajasom, hogy szerinte a kristáklykeratint szabadna csak használni!

Hajvétel: Nekem a hajasom szerezte be, nagyon meg vagyok vele elégedve, már többször mostam és minden o.k.Ja, és garanciális!

pacsirta22: Köszi, azóta is jó minden. És te? Lesz új hajad?

6160. pacsirta22 (válaszként erre: 6158. - Szipi1)
2011. jún. 19. 00:39
szijjja:))csini vagy és tök szép a hajad:)remélem még mindig meg vagy vele elégedve maximálisan:)puszi
6159. mimi16
2011. jún. 19. 00:08

Sziasztok lányok, már egy ideje olvasgatom ezt a hajas fórumot.

Sok érdekességet,tapasztalatot írtatok.:)


Olyan kérdésem lenne ,hogy amelyikőtöknek hőillesztett hajhosszabítása van milyen KERATINNAL csinálták?:)


+ Ti hol veszitek a jó minőségű európai hajat?

Megköszönném aki ír, privibe is akár.:)

6158. szipi1
2011. jún. 18. 22:32
Feltettem egy képet az adatlapomra.Pusz
6157. ZILAA (válaszként erre: 6149. - Dorkalevi)
2011. jún. 18. 22:15
Jah és elméletileg nem lehet ennyi veszteség hőillesztésnél.Miután leszedik,a maradék ragasztót vágják le a hajról,és úgy tincsezik fel újra.Tehát a hossza csökken minden egyes leszedéskor.
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook