Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ragasztócsíkos hajhosszabbítás (Tape in) tapasztalatok: Nekem viszket és nagyon húzza a fejbőrömet, a saját hajamat. Ez normális? fórum

Ragasztócsíkos hajhosszabbítás (Tape in) tapasztalatok: Nekem viszket és nagyon húzza a fejbőrömet, a saját hajamat. Ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2
35. Miss Angel (válaszként erre: 33. - Health79)
jan. 5. 14:03

Kiskkékkel csak viccelődtünk egymással :))))


amugy bocsi,kéretlen tanácsot nem akartam adni,akkor ezek szerint a ragasztócsíkos módszer teljesen más....

34. health79 (válaszként erre: 30. - Health79)
jan. 5. 12:15
Ez "ragasztócsíkos,másik nevén Tape in haj.Lapos 2-3 cm szeles panelekben,típustól függ.
33. health79 (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
jan. 5. 12:10
?
32. health79 (válaszként erre: 21. - Kiskékelefánt)
jan. 5. 12:10
Tessék?Milyen legényke??
31. health79 (válaszként erre: 18. - Birebora)
jan. 5. 12:08
Ha tudnék fotót illeszteni megmutatnám miért.
30. health79 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
jan. 5. 12:07
Nem ,nem arra gondoltam.Az valóban még rosszabb.
29. health79 (válaszként erre: 15. - Semleges)
jan. 5. 12:05

Én is kétsegbe voltam esve,ezért visszamentem a fodraszhoz.

Nem volt piros a fejbőröm.De lazitott a tincseken.Megszűnt a problema,hála Istennek.Mégis azt hiszem,higy nem fogom hosszan hordani.Köszönöm..

28. birebora (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
jan. 5. 10:27

Köszönöm a jó kívánságokat, kedves vagy:)

De, volt gond a hajammal pm betegség kapcsán. Meggyógyultam a hajam is rendbe jött. Azóta úgy vigyázok rá mint a szemem fényére. Ezért is reagáltam úgy, ahogy. Egy nő vigyázzon a hajára, bőrére, mindenére.

Én is kívánom neked a legjobbakat:)

27. Miss Angel (válaszként erre: 25. - Birebora)
jan. 3. 16:53
mondjuk én sem ismerem a felcsatolható hajat,csak gondolom,hogy nem lehet könnyű bánni vele:) mindegy is...őszintén kívánom ,hogy sose legyen rá szükséged,bár ha nincs komoly gondod a hajaddal és még annyira ügyetlen se vagy ,mint én,akkor nem is lesz :)
jan. 3. 16:50

ja még vmit kimaradt....parókát is horjon valaki más,nekem ne mondja senki,hogy azt is csak megfésüljük,a fejünkre dobjuk,azt mehetünk a dolgunkra:D Gondolom ahhoz is kell valamennyi kézügyesség,hogy azt minden reggel rendbe tudjuk tenni,és ami még ettől sokkal fontosabb:nem mindenki tud százezreket szánni egy minőségi parókára: lásd betegek,akinek kihullik a haka teljesen.

bocs,csak ezt lehagytam.....

25. birebora (válaszként erre: 24. - Miss Angel)
jan. 3. 16:50
Oké. Én nem ismerem az általad felsoroltakat. De ha egyszer szükségem lesz rá belevetem magam a témába. Mondjuk el sem tudom képzelni, hogy működik de biztos jó.
24. Miss Angel (válaszként erre: 23. - Birebora)
jan. 3. 16:44

nem tudnának annyit fizetni ,hogy én csatolgassam minden reggel -este a póthajat,+ már vannak olyan módszerek ,amik nem károsítják a saját hajat.Nekem évek óta van és csak dúsul,nő a sajátom,bár ehhez az is kell,h legyen néha pinentetve,nekem most vették le 3 hétre és meglepődtem,nem számitottam rá,hogy ennyire jó állapotban lesz a sajátom.Egyedül a végéből csíptek,mert töredezett volt,bár az kinek nem...

a mikrogyűrűs v hüvelyes hosszabbítás meg alig,vagy egyáltalán nem is látszik.....de kár ezt ragozni,neked más a véleményed,elfogadom.

23. birebora (válaszként erre: 19. - Miss Angel)
jan. 3. 15:52

Az. A póthaj más. Van két kolléganőm nekik van a fejük tetején póthaj, felcsatolható vagy nem tudom, hogy működik, olyanra van festve mint a hajuk és fazonra van igazítva. A kutya meg nem mondja, hogy nem a sajátjuk. Fiatalabbnak, szebbnek néznek ki. Este leveszik, reggel felrakják. Egészséges hajúnak imponálnak. Jó rájuk nézni. Azt megértem. Ezt a ragasztást ami folyamatosan gyengíti a hajhagymákat és ártanak a fejbőrnek is, azt nem. Hovatovább még randa is. Főleg ha látszik mert kikandikál az illesztés.

De mindenki maga tudja mit csinál. Nekem aztán mindegy, hidd el.


Ha valakinek nincs saját haja, mint amivel példálózol az nem haj hosszabbítást csináltat ami még plusz roncsolja a haját, fejbőrét, húzza a hajhagymáit. Az minőségi parókát vagy póthajat csináltat. A dúsítás is más mint a hajhosszabbítás. Szerintem.

22. Miss Angel (válaszként erre: 21. - Kiskékelefánt)
jan. 3. 14:13
akkor ezek szerint a pasiknak sem egyszerű :))))
jan. 3. 14:09

Nem egyszerű lánynak lenni.

És ez még csak a haj.

Van lejjebb is?

Vigasztalásul, a legényke hossza sem igazán megfelelő.

Tippek?

20. de16c8f9e6 (válaszként erre: 18. - Birebora)
jan. 3. 13:41
Ocsmány is. Nem tudom miért erőltetik.
19. Miss Angel (válaszként erre: 18. - Birebora)
jan. 3. 13:39

baromság?

kivancsi lennék,ezt irnád e,ha mondjuk nem lenne saját hajad,van olyan ismerösöm,akinek szinte nincs,v kihullott,ezért DÚSÍTTATJA ,és még csak nem is hosszabb,mint a sajátja..

én azért rakattam póthajat,mert világéletemben kinlodtam a sajátommal,bármit csináltam vele,kezelhetetlen volt,ha reggel órákat töltöttem vele is épolatlannak néztem ki,szanaszét állt,stb stb,írhatnám tovább....ja és megnézném,ki az,akinek van arra ideje,hogy minden nap órákat töltsön a tükör előtt.

besokalltam,megcsináltattam,azóta minden könnyebb.


van olyan is ,aki csak szimplán hosszú hajat akar,azért csináltatja meg,én azt se ítélem el,bár én tökéletesen megelégedtem volna a félhosszú hajammal is,ha az kezelhetö.

jan. 3. 13:12

Valahogy szabadulj meg tőle mert ki fog hullani a hajad.

Ez a hajhosszabbítás egy nagy baromság. Nemhogy szép nem leszel de ott fogsz állni kopaszon, gyér hajjal. Évek, de legalább 1-1,5 év mire helyre áll a hajad szerkezete és erőssége.

Miért nem növesztetted meg, ahogy a természet adja?

17. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Health79)
jan. 3. 13:10
ha mindenképp póthajat akarsz,akkor csak gyűrűs ,vagy hüvelyes illesztés.A többit el kell felejteni,saját tapasztalat....
16. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Charlize)
jan. 3. 13:08
az hőillesztéses,nekem volt és az isten óvjon mindenkit tőle,gyantás ragasztóval rakják fel a tincseket,melegitéssel.Bár nem tudom,a fórum kiírója erre gondolt-e.....
15. semleges (válaszként erre: 12. - Health79)
jan. 3. 01:28
Elhiszem. Én is kétségbe lennék esve.
14. health79 (válaszként erre: 13. - Pteri)
jan. 3. 00:48
Előtte elég jól hullott..Szerintem holnap visszamegyek ahhoz aki felrakta.Köszönöm
13. pteri
jan. 2. 22:12
Lehet, hogy allergiás vagy a trutymóra azért viszket. Van, akinek nem elég erős hozzá a hajhagymája, nekem ezt olyan mondta, aki ért hozzá. Akkor fáj és hullik ki.
12. health79 (válaszként erre: 11. - Charlize)
jan. 2. 18:38
Köszönöm..Hát,szerintem a ragasztocsíkoson is trutymó van😔És teljesen a hajtövemen.Plusz nálam a kalapvonalig.Kezdek aggódni.
11. Charlize (válaszként erre: 10. - Charlize)
jan. 2. 16:36
Valószínűleg az a keratinos trutymós módszer volt. Amikor kis gyantaszerű darabokkal ragasztják a tincseket.
10. Charlize (válaszként erre: 9. - Health79)
jan. 2. 16:34
A saját haja igen, kihullott. Félkopasz lett a tarkóján az a terület, amihez a póthaj ragasztva lett.
9. health79 (válaszként erre: 8. - Charlize)
jan. 2. 10:27
Kihullott??
8. Charlize (válaszként erre: 1. - Health79)
jan. 1. 22:31
Egyszer elkapott a fíling, hogy azonnal hosszú hajat szeretnék. Akkor nézegettem a póthajas lehetőségeket. Egy kolléganőmnek volt. Kihullott tőle a saját haja, majdnem kopasz lett a tarkója, mert a plusz súly kicsinálta a hajhagymákat. Nem tudom, visszanőtt-e neki, mert akkor felmondott. De ocsmány volt és kiábrándított belőle. Plusz belegondoltam, hogy idegen haj, az is hullik… 🤮
jan. 1. 16:29
Milyen a saját hajad? Miért olyan borzalmas?
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Health79)
jan. 1. 16:23
Komolyan, inkább parókát hordanék. Vagy csatos copfot. Amit aztán leveszel, ha hazaérsz. Egész jók vannak már. És legalább nem teszik tönkre a hajad.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook