Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
6156. ZILAA (válaszként erre: 6149. - Dorkalevi)
2011. jún. 18. 22:12
Ha fekete a hajad arra jó.Erősebb szálú vörös pigmentes haj,tehát szőkítésre és világosabb színek festésére nem igazán alkalmas.Ne rendelj.Személyesen vedd meg.
6155. szipi1
2011. jún. 18. 21:48

Ez durva!

Én sem rendelnék vaterán, nem tartom biztponságosnak.pusz

6154. ZILAA (válaszként erre: 6153. - HihuanGirl)
2011. jún. 18. 18:04
Sajnos újjabban már elterjedt,hogy fordított írányszálas hajat is árulnak.Van egy hely a nagykörúton ahol legalább annyi van az eladókban,hogy megmondják,hogy fordított szálas.Nekem már ez is durva,hogy egyáltalán mernek ilyen hajért pénzt kérni.Ne rendelj.Olcsó húsnak híg a leve.Személyesen menj hajat venni.Miután lemértétek centire súlyra és fixen megvan az ár kérd meg az eladót,hogy vizezze be a hajat.Ha fordított szálas,akkor elkezd felkúszni a haj,és egy nagy raszta lesz az egész.
2011. jún. 18. 17:23

sziasztok

olyan kérdésem lenne, hogy mi a véleményetek a vaterán rendelt állítólagos indiai hajakról?

mert egyszer rendeltem,de sajnos 1-2 hét elteltével a tarkómnál felugrott a haj egy góccá,és hiába fésültem ki,ahogy felraktam rá pár órával már gubancos volt,pedig indiainak volt hirdetve.

Most ezzel lehet nem volt szerencsém,de talán tudtok megbízható vaterásat,aki szép,igazi,szálirányos indiai hajat küld,és nem csesz át!??

nagyon jó lenne ha segítenétek,és ha bármelyikőtök rendelt onnan,és szép hajat sikerült venni,akár privátba kérnék nevet ! px,és köszönöm

6152. dorkalevi (válaszként erre: 6151. - Szipi1)
2011. jún. 18. 12:58

Jó lesz ha teszel fel képet!!!:-D



Antia!

Én is sokallom ezt a 20-30%-ot,majd megkérdem tőle hogy mire is gondolt pontosan...

Neked abba maradt a hajhullásod?

Mit használtál rá?

6151. szipi1 (válaszként erre: 6150. - 1986Anita)
2011. jún. 18. 09:19

Én is soknak tartom és remélem, hogy nem, de majd csak akkor nyilatkozhatok, ha le lesz szedve és visszarakva.

Már háromszor volt mosva a hajam és tök jó! Se a színt nem ereszti, se nem hullik, se nem gubancos. Egész más, mint az előző hajam:)Megkérem ma a párom, hogy tegyen már fel egy képet, hogy lássátok.Majd írok..

6150. 1986Anita
2011. jún. 18. 09:11
Szerintem ez a hajveszteség túlzás. Valamennyi haj biztos elhullik, amíg fent van a haj, de azért 20-30% az rengeteg...
6149. dorkalevi
2011. jún. 18. 08:57

Zilaa!

Festett fekete vagyok.Tehát akkor jó elméletileg az orosz haj.De ahogy kivettem a soraidból nem nagyon tartod jónak,ugye?Te esetleg nem tudsz nekem segíteni abban hogy honnan rendeljek majd jó hajat?


Anna9202!

Biztos nagyon szép leszel megint:-D

írd majd le mi hogy ment,oks?

Kíváncsi vagyok hogy neked is lesz e ekkora hajveszteséged a póthajból..



Szipi1!

Na igen ez kicsit kiábrándít,hogy 20-30% hajveszteség a pótból...A másik fodrász akivel beszéltem az nem mondta ezt.



Csajok akinek hőillesztéses a haja,tényleg lesz-fel rakás után van 20-30%-os póthaj vesztés?Tehát mindig kell venni + hajat?Vagy arra gondolhatott a fodrászom,hogy annyi haj hullik ki közben amíg fent van?Na ezt még azért megkérdezem Tőle...De kíváncsi vagyok a Ti tapasztalatotokra is!!!

6148. szipi1 (válaszként erre: 6145. - Dorkalevi)
2011. jún. 17. 22:29

A nagy hajveszteséget én sem tudtam.Nem valami jó hír.

Nem tudok tanácsot adni abban, hogy bevállald-e, ezt csak te tudhatod. Ha bízol benne, akkor csináltasd.

Pusz

6147. Anna9202
2011. jún. 17. 22:24
Holnap megyek visszarakatni a hajat:-)
6146. ZILAA
2011. jún. 17. 21:32
Amit orosz hajként árulnak az egy erősebb szálú haj.Ha fekete barna vagy vörös a hajad akkor jó.Vörös pigmentes nagyon.Szőkíteni nem lehet max napsugár sárgára.
6145. dorkalevi
2011. jún. 17. 20:55

Sziasztok!


Képzeljétek ma voltam a körmösömnél,és ott van fodrászat is.Régen oda jártam hozzá...Megkérdeztem hogy nem foglalkozik e hajhosszabbítással és mondta hogy igen:-)))))

Ja és a lényeg hogy 1 tincset (hőillesztésessel)100ft-ért tesz fel!!!Mondta hogy neki van egy forrása akitől hajat rendelnek,de ha én máshonnan szeretnék,akkor azt is felteszi nekem!

Ahogy kivettem a szavaiból nincs neki túl sok vendége,mint hajhosszabbítás,ezért kicsit félek hogy nem csalódok e majd benne..

Ti bemernétek vállalni?Mint fodrász jó

Azt mondta hogy ha hőillesztést szeretnék,akkor 3 havonta kell újra rakatni,a hajnövekedéstől függően,és ilyenkor mikor cseréli a hajat ,újra keratinozza akkor 20-30%-os hajveszteség lesz,mármint a póthajból,ezért szinte mindig kell utána rendelni is hajat.Igaz ez?????


Orosz hajról mi a véleményetek???

6144. ZILAA
2011. jún. 17. 17:54
Igenis álljatok ki magatokért meg a pénzetekért!Ez egy szolgáltatás amit úgy kell elvégezni ahogy a vendég kéri!Nem 2 forint ez az egész.áhhh...
6143. Andesz75 (válaszként erre: 6142. - Szipi1)
2011. jún. 17. 15:28

Én is olyan típusú ember vagyok mint Te. Mondtam, hogy ez nem oké, az nem oké, tehát tudta hogy nem stimmel a dolog. Próbáltuk alakítani meg minden de hosszúságban volt a legnagyobb problémám és abban már nem lehetett. :(

Ha én is "hangosabb" személyiség lennék lehet hogy többet érnék el a világban....

6142. szipi1
2011. jún. 17. 15:23

Rebi:

Mit szólnának? Ha szeretnéd, próbáld ki! :)


Andesz75:

Mondtad a fodrászodnak, hogy nem tetszik? Én elég nyuszi vagyok amúgy, de jeleztem az első hajasomnak, hogy nem jó a dolog, nem adta persze vissza a pénzt, de legalább kapott egy ilyen visszajelzést a munkájáról.Biztos ha rámenősebb ember lennék, még a pénzem is visszakérhettem volna.....

6141. Andesz75 (válaszként erre: 6137. - Szipi1)
2011. jún. 17. 09:50

Azért akartam leszedni mert sem a színe nem tetszett, sem a hosszúsága és úgy egyben nem én voltam aki a tükörből visszanézett. Nagy volt a fejem a sok hajtól. Ráadásul rakott a fülem mögé is tincset és ha összefogtam simán látszott, emellett nagyon húzta is a fejbőröm és piros volt a bőr. Majd a forgómnál is kilátszottak a tincsek. Ezeket mind leszedtük. De valahogy nem jött be így sem. Dúsnak dús volt de én nem dúsat hanem hosszút szerettem volna. Kb. 10 cm-el volt hosszabb a sajátomnál és mivel nekem múlt évben még 50 cm-es hajam volt (eredeti, nem mű) így szerettem volna visszakapni ezt.

Az volt a legnagyobb bajom, hogy nagyon látszott, meddig ér az saját hajam és honnantól van már a pót. Lehet hogy csak én láttam de akkor is.

Nekem egyébként szinte senki sem vette észre a póthajam. Még a bátyám se.

6140. pacsirta22 (válaszként erre: 6138. - Rebi-)
2011. jún. 17. 09:07
sztemez hulyeség:)csak pozitiv élményben lesz részed ha hosszabb hajad lesz,ha meg vki esetleg rosszaló megjegyzést tenne hidd el csak irigy!előzőkben is van igazság az én hajamat is ámultak bámultam kb 3 napig:)most meg már mintha nem is lenne:)ezt át kell élni:)sztem nagyon jo érzés,mindig ia önbizalom hiányom volt,de lehet butaság miota hosszu szép hajam van,sokkal magabiztosabb vagyok és szebbnek láttom magam:)én biztatni tudok mindenkit,de jol válassza meg milyen fodrászt választ,mert rossz fodrász =rossz élmény,amitől inkább mindenki kimélje meg magát!
6139. adria67 (válaszként erre: 6138. - Rebi-)
2011. jún. 17. 08:51

Hogyhogy hogyan néztek? :-)

Különben minden csoda 3 napig tart :-)

6138. Rebi-
2011. jún. 17. 00:24

Sziasztok!

Én is szeretnék csatos póthajat, de csak nyárra, mert középiskolába járok és félek attól, hogy a többiek, az osztálytársaim megszólnának, hogy mégis minek nekem póthaj. Kb. mellig érő hajam van és 45-50 cm-es póthajat szeretnék, szívesebben növeszteném meg a hajamat, de rettenetesen hullik.

Mik a tapasztalatok? Barátok, ismerősök, hogyan néztek rátok, amikor látták az új hajatokat?

6137. szipi1 (válaszként erre: 6135. - Andesz75)
2011. jún. 16. 21:15

Miért akartad azonnal leszedni? Annyira nem tetszett? Azt írtad, hogy dúsítás volt inkább, de nem volt szép?

Nekem először semmi tapasztalatom nem volt és azt hittem, hogy azért rakott oldalra csak kevés hajat (kb 3 tincset), mert nem lehet másképp, mert rövid a hajam. Na hát erre most, ahova másodszor mentem rácáfoltak, most oldalt is van hajam és kiengedve is tudom hordani, szemben az előző hajjal, ami csak összefogva állt jól.

A haj is lutri tényleg, mert első látásra minden haj szép.Csak pár mosás után derül ki az igazság.Hát nem tudom...óvatosnak kell lenni.

6136. ZILAA (válaszként erre: 6134. - Szipi1)
2011. jún. 16. 20:54
Hajhosszabbító vagyok 11 éve.Nagyon szeretem de kissé kiábrándító,hogy bizonyos emberek kapzsiságból elkezdtek megtanítani boldog boldogtalant.Ahol annak idején tanultam megfogadtuk,hogy senkit nem tanítunk meg.Úgy tudom ez a mai napig így van.A régi kolleginákkal nem szapuljuk egymást.Az utóbbi 5-6 évben az újaknak szokásuk herótozni azokat,akiktől csak tanulhatnának.Sajnos láttam olyan hirdetést,ahol azt írták 1-2 nap alatt megvan a tanfolyam.Mellettem másfél hónapig állt a főnöknőm csak a varrás technikájának megtanulása miatt.Addig nem nyúlhattam vendég fejéhez amíg nem ment úgy ahogy az a nagy könyvben meg van írva.És ez csak az egyik technika a sok közül.Éppen 2 napja hívtam fel egy üzletet,ahová tincsezőt keresnek.Bár én elvből nem ragasztok de a tincsezést még megcsinálom.Leinformál,természetesen olyanokat hívott fel akik irigyek,akiket ott hagytam vagy a munka moráljuk miatt,vagy a stílusuk miatt.Nyilván mondtak valami "szépet"csak hogy ne tudjak oda menni melózni.Hihetetlenül irigyek.Volt olyan dolgozó aki a közösségi oldalon próbálkozott be az Én vendégemnél.Egyszóval le akarta nyúlni.Egyesek csak így tudnak érvényesülni.
6135. Andesz75 (válaszként erre: 6134. - Szipi1)
2011. jún. 16. 16:17

Naná hogy elkérte a pénzt, és nem is keveset!

Én is csak azt tudom mondani, hogy vigyázni kell, hogy az ember kihez megy, még akkor is ha látta már munkáját. Saját bevallása szerint az én hajam az egyik legszebb volt amit eddig csinált de gondolom mindenkinek ezt mondja. Amikor hazamentem azonnal le akartam szedni, aztán pár hétig azért kibírtam ha már ennyi pénzt fizettem.

De hát sajna Te is így jártál. Tanultunk belőle. Viszont ha valaki nem ajánl fodrászt, hogy találj jót magadnak? Főleg vidéken.... Nagyon lutri az egész. Ugyan ez van a jó minőségű hajjal.

6134. szipi1 (válaszként erre: 6130. - Andesz75)
2011. jún. 16. 14:56

Hát ez felháborító!!Hihetetlen,és tényleg szomorú, hogy ilyenek vannak.Gondolom azért a pénzedet elkérte! Hú lányok, nagyon körül kell nézni! Én is megszívtam először és nagyon megbántam, hogy oda mentem, szerencsére a hajamnak nem lett baja, de a pénzem odaveszett....Meg megalázó is, ha rossz munkát végeznek rajtam..

Ezért vagyok itt a fórumon, hogy tapasztalatokat cseréljek veletek.


ZILAA:

Te fodrász vagy? Hajhosszabbító? Úgy érzem a hozzászólásaidból, hogy szakember lehetsz. Én szívesen hallok a szakmától is véleményt, de tényleg. Amúgy azt tapasztaltam, hogy a "hajasok" eléggé szapulják egymás munkáját, vagy tényleg annyi a rossz munka? Vagy ennyire versenyezni kell?

6133. Andesz75 (válaszként erre: 6132. - ZILAA)
2011. jún. 16. 12:31

Ő úgy hirdeti magát, hogy hajhosszabbító is, folyamatosan továbbképzésekre jár stb. Már sokat hajhosszabbítást csinált és én bíztam benne. Ma már azt mondom bárcsak ne oda mentem volna. Kiábrándultam kicsit az egészből. Most itt van a haj a szekrényben (újat vettem mert a másikat amikor összevágta az enyémmel kb. 30-35 centis lett az 50 centiből) Az én hajam is kb ilyen hosszú és ez inkább dúsítás lett mint hosszabbítás. Nekem ő azt mondta hogy mindent úgy kell csinálni mint eddig. Szó nem volt hajösszefogásról éjszaka, alkoholos sampon mellőzéséről és még sorolhatnám.

Így jártam. Nekem nincs szerencsém a fodrászokkal.

6132. ZILAA (válaszként erre: 6130. - Andesz75)
2011. jún. 16. 11:57
Igazán sajnálom amikor ilyeneket kell olvasnom.A fodrászat és a hajhosszabbítás két teljesen külön dolog.Van olyan fodrász aki még egy mosás szárítást se mer bevállalni,mert az sem tudja mi fán terem ez az egész.Remélem legközelebb nem lesz ilyen rossz élményed :S
2011. jún. 16. 08:02
érdekes egy fodrász lehetet az is...
6130. Andesz75 (válaszként erre: 6128. - Szipi1)
2011. jún. 16. 07:16
Nekem a fodrász szedett le néhány tincset. Vért izzadtam szó szerint. Nem is tudta rendesen leszedni és megegyeztünk abban, hogy majd én otthon befejezem. Egyszerűen annyira cibálta a hajam, hogy utána lüktetett a fejem. Ezek után azt hiszem senki sem csodálkozik, hogy a "csináld magad" verziót választottam. Biztos jobb ha szakember csinálja - ha valaki jó szakember - de én ilyennel még nem találkoztam. :(
6129. pacsirta22 (válaszként erre: 6128. - Szipi1)
2011. jún. 15. 13:30
Egyetértek...
6128. szipi1 (válaszként erre: 6124. - Bebe89)
2011. jún. 15. 12:52
Én óva intenék mindenkit, hogy saját maga szedje le a haját.Kárt tudsz okozni a saját hajadnak. Ahol én csináltattam a hajam ott szedték le az előzőt, a leszedés 5000ft.Én nem spórolnék ezen!Meg ha már a póthajra nem sajnáltam a pénzt, akkor a szakszerű leszedést sem vonom meg magamtól.
2011. jún. 15. 10:49
igen ez egyfajta függéségé tudd válni:)
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook