Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
2011. júl. 3. 13:10
még vmi...amuyg nemtudom hogy hoyg csináltad,hoyg a szöke hajad ilyen jol megtudott noni,valamit tudsz:D
6275. pacsirta22 (válaszként erre: 6271. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 13:10

nekem a hajam?:Daz eredeti az egy vicc mivel évekig volt szokitve...nyakaim ér kb kicsit lejjebb!hááát ilyen dobozos festékkel már jol beszivtam párszor:D

nemtudom,hogy hogyan fogná be a hajad...nekem fodrász festette de még igyis alig akarta adni magát:Dmert ugy tönkre van a saját hajam a sok szokitéstöl,hoyg más szin nagyon nehezen fogja be jah és persze koppik ezerrel,idö kell neki még észhez tér!kicsit pihentettem,de vissza fogok szökülni:D most élvezem még kicsit a barnást,olyan jo h alig ismernek meg:D

6274. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 6271. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 13:09
Nagyon természetellenes színe van a hajadnak, ne haragudj, de ezt kell, hogy mondjam.
6273. KisMárta (válaszként erre: 6268. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 13:09
Azon a képen műszempillám van :$ :P :D
2011. júl. 3. 13:08
szempillárol jut eszembe,tudom nem ide vágo mivel ez hajas forum de nekem meg ez a 3 D szempill,nem hagyja a fantáziámat:D
6271. BarbieLady (válaszként erre: 6260. - Pacsirta22)
2011. júl. 3. 13:06

neked meddig ér az eredeti hajad?

ja ,igen.,én is olyan uncsinak érzem néha ezt a hajszínt...

de tetszik is,csak váltanék.;)

jah és attól is félek,h ha befestetem vmi hülye szín lesz.

tegnap nézegettem dmbe a barnákat,és néha csalóka a dobozon szereplő kép,nem??

6270. pacsirta22 (válaszként erre: 6267. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 13:05
:)igen,nem hiszed el de nekem is az ö haja tetszett meg és gondoltam váltok:Dnekem is kék a szemem és hogy sotétebb lett a hajam sokkal jobban kiemeli a kék szememet...nemtudom,ez nagy változás,de ha nem tetszik akkor is vissza lehet csinálni nem?de legalábbb kiprobáltad:Dugyse hagy addig nyugodni a gondolat:D:)nem?:)
6269. BarbieLady (válaszként erre: 6261. - Dupajcsaj)
2011. júl. 3. 13:04

csajééém;)

már régebben is beszéltünk...

megnőtt már a hajad picit azért?

na most tettem fel az eredetiről(régebben mondtad h rakjam fel h mekkora az igazi)

most kicsit jobban nőtt nekem,lehet az új pakolásnak köszönhetően,ami nem túl jó illatú,de megéri..;)

6268. BarbieLady (válaszként erre: 6263. - KisMárta)
2011. júl. 3. 13:03

köszönöm Márta..

neked meg csoda nagy szempillád van ;)))))

6267. BarbieLady (válaszként erre: 6260. - Pacsirta22)
2011. júl. 3. 13:02

köszönöm.

én most belebolondultam a barnába, de attól h egy-egy színésznőnek,pl eva longoriának qrva jól áll,lehet h én szürke leszek vele,..és én nem akarok túl természetes lenni,mert ez az egyéniségem!

inkább ahogy leírtam olyan kicsit exotikusabb...a kék szememhez nagyon exotikus lehetne egy szép barna,vagy fekete is akár,de a fekete túl erős vonásokat adnak sztem nekem..

így gondoltam egy szép barnára.,de nem egy vörösesre,hanem szép hamvasos barnára..

mint pl Jennifer Lopez új klipjében-on the floor című számban,..nézzétek meg..;) neki is ilyen ovális arca van...

sztetek?? px

6266. dupajcsaj
2011. júl. 3. 12:56
Egyébként Barby neked még el tudnék képzelni egy fekete - szőke melírt is. Én most növesztem (le) a hajamat (szőke és benne fekete melírok). Most nem annyira szép, de ha eléggé lenőtt, akkor szőke melírokat rakatok bele és úgy szép lesz, és nem is annyira roncsolja. Azért döntöttem így, mert 10 éve növesztem a hajamat és sose nőtt meg valamilyen oknál fogva. Vagy mert sokáig szőkítettem, vagy mert egyszer befestettem sötétbarnára, és rájöttem, hogy ez nem én vagyok. Nem akartam agyon vegykelni, nem szívattam le az egészet, hanem lenővesztettem, szőke melírokat rakattam bele egyre többet, és újra szőke lettem. Ez volt 3 éve. Másfél évig szőke voltam, utánna meg fekete melírokat is rakattam bele, és most tartok ott, hogy újra eredeti hajszínembe szőke melírokat szeretnék végeredményül. Na meg persze, hogy nőjön. :)
6265. pacsirta22 (válaszként erre: 6264. - Dupajcsaj)
2011. júl. 3. 12:55
igen,ez igaz!!
6264. dupajcsaj
2011. júl. 3. 12:49
Kicsit erős volt a patkány kifejezés. De sztem az is, hogy Barbynak nincs egyénisége. Utálom az olyanokat, akik megbélyegzik azon embereket, akik szőkék, műkörmük van, szépen kisminkelik magukat stb. stb., és még le is szarozzák. És mindig azok az emberek alkotnak ilyen véleményeket, akiket észre se veszik, és azt hiszik, hogy ők az egyéniségek. KisMárta leírta a tutit szebb szavakkal! :)
6263. KisMárta
2011. júl. 3. 12:29
Barby szerintem sem vagy egy átlagos ember,aki beleolvadna a tömegbe.Nekem tetszik a stílusod,és ne változz meg.Műköröm,rózsaszín,póthaj stb. Te így vagy egyedi ;)
2011. júl. 3. 12:15
azért ovatosabban a szavakkal...pl patkány nem szivesen olvasok ilyeneket!az hogy te megbánsz vmit tudod szerintem semmit nem jelent,majd ö eldönti mit akar!
6261. dupajcsaj
2011. júl. 3. 12:13
Barby! Ha bírja a hajad maradj szőke! Megfogod bánni, tapasztalat! Ez illik hozzád! Szerintem meg pont hogy egyéniség vagy! Nem egy szürke patkány, aki beleolvad a környezetbe! Szép vagy!
2011. júl. 3. 11:02
barby én is olyan szoke voltam mint te,de vhogy már nem éreztem magaménak,ugy gondolom kinottem...most olyan a hajam amilyen...és nem bántam meg,ha változtatnim a karsz akkor szerintem hajár,nem vissza fordithatatlan:)egyépként a saját hajad is jo hosszu,simán elégedett lennék már vele:Dnincs kozom hozzá,de gondolatnak is van igaza,persze neked is,hisz ha te igy érzed jol magad,akkor senkinek semmi köze hozzá...mindenki éléjen ugy és olyan kulsovel amivel boldog és önbizalommal teli,ettöl vagyunk mások...
6259. pacsirta22 (válaszként erre: 6246. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 10:54
vélemény?te is jártas vagy azért a területen:D
6258. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6256. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 10:31

:DD Jó nem húzlak, csak max. segiteni akartam::)


Súgok: pár éve szerettem volna világos barnát, amit te, és ott világosított fel a fodrász:XD a szineket illetően:) és mutatta a szinkatalógust-onnan tudom ilyen jól:)

6257. KisMárta (válaszként erre: 6247. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 10:23
Ha nem tetszene a barna,oxy reloaddal letudod szedni a színt,annélkül,hogy károsítaná a hajad :)
2011. júl. 3. 10:18

barna tetszik,és nincs műkörmöm,sötétszőke nem kell!

a párom ügyvéd.

a rózsaszínt nem hagyom el.

a képeket party cucc van rajtam..mondta itt bárki is ,h abban járok le a közértbe??? ;) jó lágy kedves gondolat..

6255. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6253. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 10:07
Nézd meg a Wellának a sötétszőkéjét-az lesz az amit te keresel.Azt hiszem utolsó elötti szin-e a szőkéknél.Ha emlékezetem nem csal.
6254. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6253. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 10:04

A sötét szőkét a hozzá nem értők barnának látják(pontosan ezéert javasoltam), csak világosabb. Neked nem lenne jó egy fekete, mert öregítene pl, a vörös meg már lefutott...


Az exoticumot sugároznod kell.Belülről-kifelé pl. ezt jelenti nálam a tzermészetes. Ma a fiatal nők 90%-a ezt a stílust csináltatja meg(többek között ezért is mű-ami nálad van). Az ilyen külsejű emberkékre mint te pl. a kigyurt üres fejű pasik nyomulnak. Az értelmesebb és okosabb pasik soha.

Nem vagy elveszett(magyarul van a fejedben ész)hogy tudd-ez nem pálya...


A cucc amiben vagy a fotókon egy brahis buliba kiválló, de nem a hétköznapokban...

6253. BarbieLady (válaszként erre: 6251. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 3. 09:58

KÖSZI....én az kedves kritikát sosem támadásnak veszem.

ez a véleményed!

nekem is ha valaki nem tetszik,attól még valaki azért a személyért rajong.

értem amit mondasz,ez is egy vélemény...


nem a természetesség miatt tetszik a barna,hanem mert hasonló az arckarakterem egy énekesnőhöz,és neki annyira jól áll a barna,gyönyörűen kihozza a szemét,az arcszínét..stb ;)

természetesebb lennék azzal,persze..de a sminkem pl imádom;)

tehát nekem nem tetszik az annyira természetes,aki beleolvad mindenbe,..hanem exotikum..ez a jó szó rá!

kék szemem van,és ahhoz egy barna haj sztem jó lenne,..csak aggódom nehogy megbánjam,mert a pasim pl nem akarja h befestessem,de ha meglátja lehet neki is tetszene...;)

hmm dilemmába vagyok.

6252. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6249. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 09:53

Sötétszőkét próbálj meg(100%) hogy jó, a műkarmokat kukázd, és a rózsaszinstílust:D

Szolid és elegáns+sportosan csinos(de nem hivalkodó, mert az csak a bulikban jó:oda kell is)-de nem mű:) kb. innen indulj el.

6251. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6249. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 09:47
+Törekedj a természetességre:)
6250. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6249. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 09:47

:DDDD Jó válasz:) Nem vagy elveszett.


Helyes az arcod-de nincs egyéniséged.Törekedj rá, hogy egyéni legyél és eredeti. Fiatal vagy, és meg lenne minden ami kéne ehhez. Ne akarj beolvadni a tömegbe...

Légy egyedi-de ne mű-ez a titok:)

6249. BarbieLady (válaszként erre: 6248. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 3. 09:37

nem sértettél meg.

szólás szabadság van;)

kinek a pap,-kinek a paplan;)

6248. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6247. - BarbieLady)
2011. júl. 3. 09:22

Nem akarlak megsérteni, de a jelenleginél(smink, hajszin, külső) minden jobb.


Nem akarsz inkább természetes lenni, mint ilyen mű 24 évesen?

2011. júl. 3. 09:18

most annyira elkezdett tetszeni nekem a barna hosszú hajcsika ;)

mindig van valami...grrr...;D

nem merem csak úgy befestetni,így arra a frizurapróbásra feltettem arcképem,és kipróbálgattam a különböző árnyalatokat...annyira jó némelyik.

de sajna nem merek belevágni az új hajszínbe,mert mi van ha mégsem érzem magaménak,és akkor mikorra szívatom vissza a sajátom,pont most amikor elkezdett nőni a saját is...

felrakok most 1 képet a jelenlegi hosszúrágáról a hajamnak,..ez az eredeti ;)

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook