Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha Te nagymama vagy és az unokád hozzád akarna költözni, mert nem tetszik neki az otthoni rendszer, mit tennél? fórum

Ha Te nagymama vagy és az unokád hozzád akarna költözni, mert nem tetszik neki az otthoni rendszer, mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 7. 17:03
szerintem csak lázad,normális elvárások vannak ,segitsen be otthon,de mehet szórakozni is
2011. febr. 7. 17:02

Én meghallgatnám a "másik felet" is, vagyis a szülőket. Ismeretségi körünkben volt egy eset, a 1eányzó nagyon a nagymamához akart költözni. Aztán mint az anyukától megtudtuk, azért, mert ő nem hagyta, hogy 14 évesen hajnalig kimaradozzon a gyermek.

Jó, a topic indítója 18 évesről ír, az is más.

9. 4b138bec0c (válaszként erre: 7. - Imibolya)
2011. febr. 7. 17:01
Akkor meg már úgyis nagykorú...
8. Pancsika37 (válaszként erre: 7. - Imibolya)
2011. febr. 7. 17:00

Mármint szerinte túl szigorúak vele a szülei?

Te hogy látod a helyzetet?

2011. febr. 7. 16:58
Nem tetszik az otthoni szigor,nem alkoholisták a szülők normál családi élet.18 -éves
6. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - Imibolya)
2011. febr. 7. 16:57
Beszélnék az anyjával vagy az apjával és megkérném őket hogy figyeljenek rá jobban. De függ attól is hogy te hogy látod ezt a helyzetet. De mindenképp az unokám érdekeit tartanám szem előtt.
2011. febr. 7. 16:56
Nem vagyok az, de biztos engedném, h hozzám költözön! Azmár más kérdés, h az anya meg-e engedi! hány éves?
2011. febr. 7. 16:56
Attól függ,hogy mit értesz a "nem tetszik a rendszer" alatt.Szigor,nemtörődömség,verés...?
2011. febr. 7. 16:56

nem vagyok nagymama, de azt tudom, hogy jól körbe kell járni a témát...

a nővérem családi viták miatt került a nagymamáékhoz, de ő akkor már végzős középiskolás volt...

de ha neked nem gond, akkor nem szabad elzárkózni, ha felmerül konkrétan,. mert még ha oda költözik is jobb, mintha elszökne kitudja hova...

2011. febr. 7. 16:55
Erre én is kiváncsi lennék...
2011. febr. 7. 16:53
Ha te nagymama vagy és az unokád hozzád akarna költözni, mert nem tetszik neki az otthoni rendszer, mit tennél?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook