Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
116. jennyvagyok (válaszként erre: 114. - Tim1983)
2019. jan. 1. 21:30
115. jennyvagyok (válaszként erre: 114. - Tim1983)
2019. jan. 1. 20:58

Szia! Én azt gondolom, pont neked való a gyógyító kód! Persze - mindenkinek - de úgy láttam a pozitív tapasztalatok nagyobb része pszichés betegségekre vonatkozik, depresszió, szorongás, pánikbetegség. Amúgy is az a hatásmechanizmusa, hogy a betegséget kiváltó okot, tehát a stresszt kezeli. Tanácsom, olvasd a könyvet, de már előtte megnézheted a youtube-on Anita videóját, aki egy órában röviden összefoglalja az egész lényegét, és bemutatja a gyakorlatot. Így már kezdheted is, mialatt a könyvet olvasod, már tudsz kódolni.

Amúgy én is használtam pánik tüneteknél, szinte azonnali javulást, megnyugvást tapasztaltam. S persze, számit az is milyen zenére végzed, az fontos hogy az a zene is "jólessen"! :) Én Asha zenéjére szeretem a legjobban.

114. Tim1983
2019. jan. 1. 12:55
Sziasztok! Boldog új évet szeretnék kivánni nektek! Már egy ideje megvan a könyv. De még nem mertem hozzá állni. Sajnos az utobbi időben sikerült olyan falakat emelnem, hogy már hónapok óta állandó szorongás és feszültségben tellnek a napjaim. Nagy a megfelelési kényszerem, a falakat is félelem miatt emeltem. Már egy vitamin bevétele is szorongást vált ki! Ha itthon vannak a gyerekek, akiket egyébként imádok, megörülök a hangzavartól! Szóval minden feszültté tesz. Sajnos ehhez a szakmám sem segített! Kozmetikusként dolgoztam itthon, amit 3 hete végleg lezártam. Már ha csak eszembe jutott, hogy vendégem lesz erős szorongás vett úrrá rajtam 😢 De ennek vége, meg is könnyebbültem. De a falak még ott vannak! Tüneteim erősődése miatti félelem az ami miatt nem mertem még elkezdeni. Ha tudnátok segìteni, tapasztalatott írni, hogyan is kezdjem szìvesen veszem. Este mikor elcsendesedik a ház akkor minden félelmem, szorongásom megszünik, pozítìv vagyok, de hajnalban, reggel már arra kelek, hogy feszült vagyok és hevesen ver a szìvem! Tudom nem mindenkinél akkor jelentkezik a javulás, de mégis kb mikor? Erősödnek szorongásaim mitt csináljak? Gyógyszert nem fogok szedni, voltam pszichológusnál stb. de csak a gyógyszereket írogatják! Nem erre van szükségem! Köszönöm, ha tudtok pár bizató szót mondani! Szép napot mindenkinek!!!
113. jennyvagyok (válaszként erre: 112. - Dcd522613b)
2018. dec. 30. 12:19
Köszi, hogy leírtad! Konkrét betegségre kódolsz?
112. dcd522613b (válaszként erre: 111. - Jennyvagyok)
2018. dec. 30. 01:55
Én már körülbelül 1/2 éve csinálom, naponta többször, -tehát nálam a rendszeresség megvan- és általában 1 alkalom 14-24 perc. Eredményt azonban sajnos még nem értem el, még apró változásnyit sem. Illetve a változás a kódolás közben az volt, hogy kb. 1 hónapja nagyon idegesíteni kezdett a zene, amit hallgattam hozzá. Azt a youtubon népszerű mantrás kódolós zenét hallgattam. Így azt lecseréltem, a mostanit nagyon szeretem, ellazulni is jó rá. Úgy vagyok vele, hogy adok azért még lehetőséget a dolognak, majd úgy 1 év elteltével levonom a végső tapasztalatokat, de addig is nyitott vagyok új információkra, módszerekre, keresem, hogy más mit csinál, hogy csinál, valami csak fog nekem is működni. :)
2018. dec. 16. 12:16

Sziasztok! Én most találtam meg a fórumot, visszaolvastam elejétől! Ami igencsak izgalmas volt...ahogy keverték Grabovoi-jal... :D

De a végére csak kibontakozott a fórum téma... :)

Sámán56: Megnézem, amit belinkeltél! Köszi! :)

És ha idetévedne valaki, szívesen hallanék tapasztalatokat! Én is gyakorlom, sajnos nem elég kitartóan, de igyekszem rendszeressé tenni, mert hiszek benne!

110. Sámán56 (válaszként erre: 109. - C66b91959e)
2018. aug. 15. 10:16
Ahogy mondod! Amit el kell végeznünk, azt csak itt tudjuk.
109. c66b91959e (válaszként erre: 108. - Sámán56)
2018. aug. 15. 07:54
Nekem Dobronay László története tetszik nagyon. Most újra beszélt erről egy előadáson. Szeretem hallgatni. Ahogyan lefesti szavakkal a dolgokat, az ember szinte oda vágyik. Persze nem végleg, mert még itt is annyi teendő van:)
108. Sámán56 (válaszként erre: 107. - C66b91959e)
2018. aug. 14. 17:08

Nagymamám mesélte, sosem fogom elfelejteni.

Spanyol nátha járvány, hullanak az emberek. Nagyim édesanyja is nagyon beteg, 2 szomszédja, akikkel jóban volt, már meghaltak. De ezt nem merték megmondani az édesanyjuknak. Egyszer csak azt mondja neki és nővérének az anyjuk: olyan szép helyre hívnak ezek az asszonyok, de még nem mehetek!

Ebben minden benne van!

107. c66b91959e (válaszként erre: 106. - Sámán56)
2018. aug. 13. 06:58

Igen, erről már sokat hallottam, hogy ott csak el kell gondolni valamit, és máris megjelenik. De nem igazán értem, hogy miért jelenik meg valami akkor, ha nem is gondol rá az ember. Én legalábbis úgy emlékszem, hogy csak történt velem egyik pillanatról a másikra, hogy egy ismeretlen helyen találtam magam, egy testen kívüli élmény során. Előtte viszont az nagyon érdekes volt, hogy a szobám ajtaja előtt "lebegve" eszembe sem jutott a kilincs használat:)Teljesen természetesnek tűnt, hogy én képes vagyok a nélkül is közlekedni.

Az biztos, hogy mindent akkor élünk át igazán, ha a saját bőrünkön tapasztaljuk meg.

Az egyedüllét alatt azt értettem, hogy biztos-e, hogy amikor egy embernek halálközeli élménye van, ott vannak-e azok a személyek akik megjelennek neki, vagy csak a tudata hívja elő az egészet, tehát egyedül van. Bár ha arra gondolok, hogy minden egy akkor ennek a kérdésnek nincs is értelme. Csak nehéz felfogni. Bár úgy ahogyan itt is különálló lények vagyunk, lehetnénk más létsíkon is azok még, és legfeljebb valahol máshol már nem. De ki tudja, ki hol van, amikor ilyen tapasztalása van.

106. Sámán56 (válaszként erre: 105. - C66b91959e)
2018. aug. 9. 23:39

Azon a létsíkon úgy teremtesz, hogy csak elgondolsz valamit. Ez jól jön pl. egy építésznek:))

Amikor "meghalsz" az energia testeid változatlanok, csak a legsűrűbb, fizikai, marad itt.


"mintha mindenki egyedül lenne a tapasztalásai során" Az egész életedben egyedül vagy, hiába vesznek körbe emberek. Azokat az érzéseket csak te éled meg, ez esetleg hasonlíthat valakiéhez még, de csak hasonlíthat.


Egy jó barátod gyereke meghal. Megöleled, és azt mondod neki, hogy osztozol a gyászában. De ha te még nem temetted el a gyerekedet, halvány segéd fogalmad sem lehet, hogy ő - magányosan - min megy keresztül. Ez nyilván fordítottan is igaz.

105. c66b91959e (válaszként erre: 104. - Sámán56)
2018. aug. 7. 09:03

Úgy értettem, hogy ott is meg kellene változnia. De az, az itteni világban is, csak az újraszületés által lehet. Akkor ott hogyan változna meg a kinézet?


Sajnos, én csak a másik szobáig jutottam egyszer, egy testen kívüli élmény által, majd egy egészen más helyen találtam magam, de annyira rövid ideig tartott, hogy nem igazán tudtam meg semmi érdekeset.


Nekem olyan érzésem van, mintha mindenki egyedül lenne a tapasztalásai során. Főleg amikor arról beszélnek, hogy az én az ő, az ő pedig az én. Ez bonyolult nekem. Egyszer egy tudatos álomban ott volt velem a lányom, pedig tudtam, hogy dolgozik. Miért történnek ezek a dolgok így az emberrel? Vagy például miért látnak sokan szörnyeket paralízises élmény alatt? Vagy ott vannak a földönkívüliekkel való tapasztalások. Miért van az, hogy másokkal semmi ilyen nem történik? Kicsit el is kanyarodott már a téma a Gyógyító kódról:)

104. Sámán56 (válaszként erre: 103. - C66b91959e)
2018. júl. 31. 15:43

"De ha ott, amit nem tudok hol van, így nézünk ki, ahogyan most, akkor a következő élettel ennek meg kellene változnia. " Változik is. Az életeidet váltogatod, hol férfi vagy, hol nő. Nyilván más a test, de a lényeg, az örökkévaló, a fénymag, állandó. Az egyik életedben - mert akkor az volt a gazdagság jele - kövér vagy de nagyon, a sok evéstől tönkremennek az emésztőszervek, halál. Nem hiszem, hogy a következő életedben is a jó kövér testet választanád! A leszületés előtt, az életfeladatok tisztázása során nagyjából a fizikai testedet is megtervezed. A következő életben a célod a fizikai megterhelések, a kitartásod kialakítása a feladat. Triatlonozni fogsz, ami embert próbáló. Nem építhetsz magadnak 120 kg-os testet. Ha balettozni fogsz, elég a 155-160 cm-es magasság, de ha a kosárlabda érdekel, ez nyilván nem elég. Ahogyan magaddal hozod az egyéb, már megszerzett képességeidet, amik segítenek az úton, ugyan úgy a fizikai test kialakítása is fontos feladat.

A testen kívüli élmények gyakorlatilag azt jelentik, hogy a tudatosságodat, a tudatodat a jelenlegi helyzetéből kimozdítod. Ezt kiterjesztve pl. egy egész várost tudsz érzékelni egy pillanat alatt. Vagy valakinek a betegsége okát látod, ami mondjuk 3 élettel előbb volt.

Az biztos, hogy nagyon érdekes. Azért vannak a tapasztalásban különbségek, mert különbözőek vagyunk, más és más a tudatossági szintünk, másként látjuk a világot.

103. c66b91959e (válaszként erre: 102. - Sámán56)
2018. júl. 31. 05:19
Ez megmagyarázná azt, hogy amikor valakinek halálközeli élménye van, látja a hozzátartozóit, és ráadásul fiatalon. Viszont ezek az élmények nem egyformák. Volt aki színes emberszerű alakokat látott, majd eggyé vált velük. Szóval nem tudom hogyan vannak ezek a dolgok. Bár nem kell halálközeli élmény, tudatos álomban, és testen kívüli élményben is tapasztalhatunk furcsa dolgokat, testtel, és anélkül is. De ha ott, amit nem tudok hol van, így nézünk ki, ahogyan most, akkor a következő élettel ennek meg kellene változnia. Eddig úgy gondoltam, hogy van egy állandó formánk, és az itt felvettek mindig mások. És az is foglalkoztat, hogy bármi amit látunk álomban, testen kívüli élményben, halálközeliben, nem-e csak vetített dolgok, és az igazi valóság azon túl van, amihez nem is lehet hozzáférni. A többi pedig azért van, hogy legyen mivel foglalkozni, ne legyen unalmas az élet. Vagy valóban ennyire érdekes az elme, és mindent képes létrehozni, látni?
102. Sámán56 (válaszként erre: 101. - C66b91959e)
2018. júl. 28. 09:30
A fizikai tested csak a végső, 3D-s lenyomata a magasabb rezgésszintű testeknek, tehát ezt viszed magaddal. Tehát ugyan úgy nézel ki, mint az "életedben".
101. c66b91959e (válaszként erre: 99. - Sámán56)
2018. júl. 27. 03:53
Így már másképp hangzik. Én sem tartottam jónak azt az elgondolást. Azt a kórházat úgy kell elképzelni, mint ahogyan Az otthonunk című filmben (Nosso Lar)? Ott amikor meghalt valaki, a földi testében ébredt egy másik világban. Elképzelhető ez, hogy ha nem is a földiben, de valamilyen testben ébrednénk fel?
100. Sámán56 (válaszként erre: 96. - Dcd522613b)
2018. júl. 19. 12:03
Sajnos az ilyen esetek gyakran előfordulnak. Nyilvánvaló, hogy ide nem csak a 4. vagy esetleg 5. szintről születnek le, hanem többségében a 2. 3. szintről. Itt pedig nagyon ritka vendég a tiszta szív. Megy az adok kapok addig, míg meg nem fogadják a vezetők tanításait. Ezeket viszont a tudatalattiból kell felhozni, ami nem egyszerű.
99. Sámán56 (válaszként erre: 97. - C66b91959e)
2018. júl. 19. 11:59

"hogy a halál pillanatában jóra kell gondolni, mert annak megfelelően fognak folytatódni a dolgok. "

Ez így önmagában kevés. Egy élet alatt "elkövetett" dolgok nem tisztulnak meg 1 jó gondolattól.

Ha valaki a halál pillanatában nem tud tisztán gondolkodni, akkor olyan "kórházba" kerül ahol szépen, lassan rávezetik arra, hogy befejezte egyik inkarnációját. Amikor már megfelelő mentális állapotban van, akkor jön csak az elmúlt élet elemzése, tanulságok levonása.

98. c66b91959e (válaszként erre: 95. - Dcd522613b)
2018. júl. 17. 06:59

Valóban minden dolog más amiért kitartóak lehetünk. Van amit esetleg fel is adunk, legfeljebb nem tudjuk kipipálni, hogy sikerült, de elvan felejtve, nem okoz különösebb gondot. Minden álmunk sem sikerül. A betegség valóban más. De lehet épp ezért még kitartóbbnak kell lenni. Mert nem jó betegnek lenni. Én olvastam már olyat, hogy valaki azt írta, hogy fájdalmai vannak, de nincs ideje orvoshoz menni, majd össze esik a munka végére. Hát ez elég érdekes, akkor mégsem lehetett annyira nagy a baj, ha tudott dolgozni. Én ugyan mentem orvoshoz, dolgoztam is amíg bírtam, de a végén már egy belebújós pólót nem tudtam felvenni. Még mindig nincs vége, még mindig csak próbálkozom mi segít. De muszáj, mert ebbe nem lehet beletörődni.


Azért nem egészen úgy sikerült ez a dolog ahogyan akartam. Nagyon nem. Sokat is gondolkodom rajta, hogy miért alakult így, és fogalmam sincs mit terveztem, és miért. Olyan dolgok jöttek közbe, amik lehetetlenné tették a visszautat. Valószínüleg ha láttam volna a jövőt, nem akartam volna semmit, mert máig fáj, hogy távol vagyok néhány családtagomtól. Ez most szabad akaratomból történt, vagy a sors akarta így? Néha úgy érzem a sors egy játékos, én meg a bábú.


"Hiszen az embereknek sok vágyuk nem valósul meg, aztán van az is, amikor idővel belátják, hogy ha megvalósulna, már nem is szeretnék, vagy nem is tudnának neki örülni."


Igen, ez így van, nem minden álom válik valóra, így örülhetünk annak, ami mégis:) Lehet a többire, majd a következő életben kerül sor. És az is igaz, ami későn jön, sokszor már nem is okoz örömöt, elveszti fontosságát. Bizonyára jön valami más helyette De az is lehet, hogy valamire figyelmeztet, ha nem kapunk meg valamit. Ha minden azon nyomban valósággá válna, akkor lehet unalmas lenne minden. Állítólag az asztrálsíkon így van. Aki ott van, és gondol valamire azonnal létre jön.


A Gyógyító kódnál azt mondták teljesen mindegy miért történt valami, nem kell tudni, hogy működjön. Ez valóban csak érdekes lehetne, de ugyanakkor veszélyes is. Egy videóban hallottam, hogy valaki neki ment a szomszédnak, mert állítólag előző életben megölte őt. Legalábbis ezt mondták neki egy hipnózis után. Persze nem tudom igaz volt-e a történet. De, ha csak arra gondolok, hogy amikor visszamondanak valamit valakinek, már azzal össze tudnak ugrasztani két embert.

97. c66b91959e (válaszként erre: 83. - Sámán56)
2018. júl. 17. 06:08

Nekem mindig az jut az eszembe erről (mármint, hogy nem tudhatjuk a vizsga eredményét), hogy ha tudnánk mindent, amit nem, olyan lenne, mint amikor előre megmondaná valaki a film kezdődésekor, hogy mi lesz a vége, és akkor már nem lenne olyan izgalmas. Egy betegség esetében semmiképpen nem lenne jó tudni a végét, ha az a megsemmisülés lenne, mert elveszne a remény, a kitartás. De, ha valaki azt mondaná nekem hogy fél év múlva megszűnnek a fájdalmak, elkezdeném számolni a napokat. Mint egy vakációnál az iskolában. Attól még ugyanúgy kellene foglalkozni vele, hogy elviselhetőbb legyen. Bár fent biztosan jobban tudják.


És amikor nem tudjuk, hogy valami miért úgy történt velünk, akkor azon hogyan lehet mégis változtatni? Mert ha tudjuk, akkor máskor másképp csináljuk. Bár itt bejöhetnek azok a programok, amik a háttérben futnak, és lehet mégsem tudjuk másképp csinálni. Vagy a karma. Mondjuk, ha valaki egész életében szegény akármit is tesz. Vagy nem találja a boldogságot.


Ezek szerint a rossz döntés által okozott dolgokat is le kell dolgozni, még akkor is, ha csupa jó indulatból történt? Gondolom most is csak segíteni akart az orvos.


A bűnözőnél úgy értettem, hogy amikor egy ilyen embert ér valami rossz, vajon mi jár a fejében, esetleg még Istenhez is fohászkodik? De hogyan? Aki nem bűnöző, és valami csapás éri, sokszor úgy fordul Istenhez, hogy miért történt, hiszen ő jó. Na de egy eleve rossz utakon járó ember ugyanezt már nem mondhatná el. Csak egyszerűen nem tudom elképzelni milyen lehet a gondolatviláguk.


A lelki kínok itt is vetekszenek a testivel néha. Bár ki tudja melyiknek milyen a csúcspontja. És amíg a testinél esetleg eszméletvesztés is bekövetkezhet, ha túl nagy a fájdalom, a lelkinél nem tudom hogyan van ez.


Azt a barlangos történetet mintha már hallottam volna. És azt is, hogy a halál pillanatában jóra kell gondolni, mert annak megfelelően fognak folytatódni a dolgok. Na igen, de mi van amikor valaki már nem is tud tisztán gondolkodni mire oda kerül? Valóban bonyolultak ezek a dolgok.

96. dcd522613b (válaszként erre: 83. - Sámán56)
2018. júl. 16. 23:23
A megölt kislány mondatodról az jutott eszembe, hogy sajnos sok történetet lehet olvasni gyerekekről, akiket a szüleik évekig testileg és lelkileg is kínoztak. Mi történik akkor, amikor az áldozatok nem halnak meg, de érzelmileg agresszívvé válnak és később ők is bántalmazók lesznek? Vajon, amikor őket bántalmazták, akkor egy korábbi életben valakinek adás, az új életben pedig visszakapás lejátszódása történt, amikor meg bántalmazók lettek ismét, akkor új karmát teremtettek? De egy bántalmazott ha bántalmazóvá válik, akkor vajon mennyiben felelős ezért, hogy tovább vigye a következő életeibe, hogy ledolgozza?
95. dcd522613b (válaszként erre: 82. - C66b91959e)
2018. júl. 16. 20:03

Érdekes dolog a kitartás. Szerintem több dologtól függ. Az is befolyásolhatja, hogy mennyire egysíkú az út. Úgy értem, hogy pl. ha egy gyerek eldönti, hogy orvos lesz, akkor az ahhoz vezető út igen színes, hiszen rengeteg tudást kell megszereznie. Tehát míg a végső célt akarja elérni, addig közben nagyon sok kihívás van. Vagy ha valaki eldönti, hogy külföldön akar élni, de ehhez nyelvtudás és kezdő tőke kell, akkor nyilván ezek megszerzésére fog koncentrálni, hiszen úgy gondolja, hogy ezek vezetnek a célhoz. Viszont teljesen más, ha valaki egy betegséget akar megszüntetni. Kérdés, hogy ebben az esetben állandó fájdalmai vannak, vagy lényegében a gyógyszerek miatt különösebb zavart nem okoz a betegség.


Viszont a példád, amit írtál, hogy most ott vagy, ahol lenni akartál, nekem azt juttatja eszembe, amit korábban is írtam, hogy vajon hol kezdődik a szabad akarat és mi a sors? Mert kérdés, hogy biztos, hogy ezt te tervezted el már itt élve a Földön, vagy még mielőtt idejöttél lett a sorsod része? Az, hogy te vágytál rá, lehet, hogy összhangban volt a sorsoddal és azért sem adtad fel. Hiszen az embereknek sok vágyuk nem valósul meg, aztán van az is, amikor idővel belátják, hogy ha megvalósulna, már nem is szeretnék, vagy nem is tudnának neki örülni.


Amikor az ember úgy érzi, hogy valami hosszú ideje tart már, akkor tényleg jó lenne tudni, hogy meddig tart a ledolgozás, bár szerintem sokkal érdekesebb lenne tudni, hogy mi is az oka. Mert azt sem hiszem, hogy minden rossz, ami történik velünk, legyen akár csak egy kis bosszúság, azért van, mert le kell dolgozni valamit. Ha korábban létrehozhattunk, akkor történhet azért is rossz, mert valaki éppen velünk szemben hoz egyet létre magának.

94. Sámán56 (válaszként erre: 84. - Pisze2)
2018. júl. 15. 22:34

A link:

[link]


Sok sikert!

93. pisze2 (válaszként erre: 55. - 86d0584f0e)
2018. júl. 15. 19:02
Sámán leírta a dolgokat, idővel majd te is megérted.
92. pisze2 (válaszként erre: 52. - Sámán56)
2018. júl. 15. 18:59
Szia. Engem is érdekel
91. pisze2 (válaszként erre: 57. - Rinocska)
2018. júl. 15. 18:58
Szia. El tudod küldeni nekem is a Gyógyító Kód tovább fejlesztett változatát?
90. pisze2 (válaszként erre: 44. - Sámán56)
2018. júl. 15. 18:57
Szia. Engem is érdekelnek az új metódusok, kérlek küld el nekem. Köszönöm.
89. pisze2 (válaszként erre: 35. - Maciori)
2018. júl. 15. 18:55
Érdemes megnézni Anita videóját, amit több mint 161 ezren láttak 4 hónap alatt, mai önmagában óriási teljesítmény: youtu.be/bPRuYxSmIN0
88. pisze2 (válaszként erre: 40. - Maciori)
2018. júl. 15. 18:53
Érdemes megnézni Anita videóját, amit több mint 161 ezren láttak 4 hónap alatt, mai önmagában óriási teljesítmény: [link]
87. pisze2 (válaszként erre: 35. - Maciori)
2018. júl. 15. 18:49
A Gyógyító Kód 3x4 kéztartása után lehet használni a Szeretetkód 3 kéztartását is, így hatásosabb.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook