Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
86. pisze2 (válaszként erre: 27. - 25800e2d09)
2018. júl. 15. 18:46
...elvégezted a jobb agyféltekes rajzot? Milyen tapasztalás volt?
85. pisze2 (válaszként erre: 79. - VersEmber)
2018. júl. 15. 18:35
Szia...hogyan?
84. pisze2 (válaszként erre: 52. - Sámán56)
2018. júl. 15. 18:34
Szia. Engem is érdekel a Gyógyító Kód hatásosabb változata. Köszönöm szépen
83. Sámán56 (válaszként erre: 82. - C66b91959e)
2018. júl. 14. 09:03

"Pedig jó lenne tudni meddig tart egy ledolgozás, mert ha az ember látná a végét, és tudná, hogy már csak ennyi, talán könnyebb lenne kitartani. "

Ez igaz, csak akkor semmi értelme az egésznek, ugyanis ha tudjuk a vizsgán előre a jó választ, akkor látszólag ugyan átmegyünk a vizsgán, de valójában nem tanultunk semmit. Itt bárkinek hazudhatunk, de odaát saját magunknak nem.


A karma lényege, hogy te tapasztald meg, hogy milyen rosszat, vagy jót tettél másoknak. Tehát pl. lopásért nem leszel beteg, viszont téged fognak meglopni. (Az Ószövetségi szemet szemért elv itt érvényesül ilyen formában.)


"Talán aki rossz egy életben, a következőben jóként kap csapásokat, hogy még jobban érezze? " Valahogy így!


Trükkökkel nem lehet új osztályba lépni, végig kell járni az utat. Időnk végtelen, addig találjuk magunkat szemben azonos problémával, amíg magunktól (szívünk parancsa szerint) meg nem oldjuk.


"Amúgy tudod mit követtél el pontosan," Ugyan úgy, érzéstelenítés nélkül műtöttem, rosszul döntöttem egy bonyolult ügyben.


"Vajon hogyan él meg ilyen dolgokat egy olyan ember aki bűnözőként, még ebben az életében kap valami csapást? "

Ha ugyan azt kapja, amit okozott, akkor elvileg megtörténhet a kiegyenlítődés. De pl. egy többszörösen visszaeső gyilkos nem ússza meg azzal, hogy kivégzik.


Amúgy odaát már meglehetősen nagy sokkot kapnak, mikor sorra felkeresik az áldozatok, és kérdőre vonják, hogy miért tette, amit tett??? A lelki kínok azon a szinten sokkal nagyobbak, mint ahogy a boldogság is.


Egy férfi megerőszakolt és megölt egy kislányt. Elkapták, fellógatták, de ezzel még nem volt vége.

A férfi egy barlangban "ébredt". A kövek közül vér csordogált, és a kislány időről időre visszajárt, és megkérdezte, miért tette, mikor nem is ismerte???


Ezek a dolgok nagyon bonyolultak, ezért is a szív szavát kell követni, ahogy a híres író megfogalmazta, jól csak a szívünkkel látunk.

82. c66b91959e (válaszként erre: 81. - Sámán56)
2018. júl. 14. 06:32

Pedig jó lenne tudni meddig tart egy ledolgozás, mert ha az ember látná a végét, és tudná, hogy már csak ennyi, talán könnyebb lenne kitartani. Mondjuk én igazán kíváncsi lennék, vajon mi történhetett előző életemben. Ha valaki beteg ebben az életében, annak mi lehet az oka, mit követhetett el, hogy ezzel fizet? Esetleg még egy lopásért is lehet ilyen büntetést kapni? Nehéz így elhinni, hogy valami rosszat tettünk, ha ebben az életben nem ártottunk senkinek. Talán aki rossz egy életben, a következőben jóként kap csapásokat, hogy még jobban érezze? Vajon hogyan él meg ilyen dolgokat egy olyan ember aki bűnözőként, még ebben az életében kap valami csapást? Vagy ez mindegy?

Amúgy tudod mit követtél el pontosan, vagy ez csak egy feltételezés, hogy volt valami, és most kell ledolgozni? Hát érzéstelenítés nélkül nem egyszerű kibírni. Bár a fogorvosnál a tömésekhez nem szoktam injekciót kérni, mert inkább kibírom, minthogy utána fájjon a helye, és el legyek sokáig zsibbadva, de egyszer szeletelésnél belevágtam a újjamba, és olyan szédüléses rosszullét fogott el, hogy azon nyomban a földre kellett feküdnöm:)

A kitartásról: (nem tudom fogja-e olvasni Juniper amit írok) nem betegségről van szó, nem tudom lehet-e egy kalap alá venni a két dolgot. Én hét évig nem adtam fel, hogy ide jöjjek ahol most vagyok. Igaz, nem így terveztem, nem is akartam itt maradni örökre. Bár lehet valami oka volt, hogy ide hozzam a lányom, hogy itt szülessen unokám, vagy később még több, nem tudom. Ha feladtam volna, ez sohasem valósult volna meg.

81. Sámán56 (válaszként erre: 80. - Dcd522613b)
2018. júl. 13. 22:33

"Szerintem a mikor és miért találkozások sem véletlenek, ugyanúgy a karmánk/sorsunk része. "


Így van. Én sem véletlenül találkoztam a mostani első mesteremmel.

Akinek dolga volt velem az elmúlt 40 évben, azok véletlenül belém botlottak, még akkor is, ha a kutyájuk volt állítólag menthetetlen.


Minden találkozás szent. Vagy tanulok a másiktól, vagy én adok valamit.


A lényeg, hogy általában nem tudjuk, hogy mikor ér véget a negatív széria, mikorra dolgozzuk le, amit le kell. Viszont a feladás nem biztos, hogy jó megoldás, mert lehet, pont az a feladatod, hogy ebben az életedben erősítsd a kitartásodat még látszólag vesztett helyzetben is.


Egy beteg ember halála, nem biztos, hogy bukás!! Mert lehet, előtte végigment azon, amin kellett neki. Itt van az óriási kettősség, ellentmondás. Itt mindenki sír, hogy szegény meghalt, pedig mennyire akart élni, mennyi mindent megtett a gyógyulása érdekében! Odaát viszont mosolyogva fogadják, mert átment a vizsgán, és visszatért a szellem-családjához. A fájdalmakkal teli halál nagyon szomorú, de rengeteget lehet vele ledolgozni!

A fájdalom, mint egyenlítési lehetőség - saját példám. Én sem voltam különb előző életeimben - meg most sem - egy átlagos, útját kereső embernél. Elkövettem valamit, aminek most volt az elszámolása. Tudtam, hogy sem én, sem a fenti segítőim nem tudnak tenni semmit, egyedül kell végig mennem. Egy "kisebb" sebészeti beavatkozás volt, ami előtt csak annyit kérdezett az orvos, hogy mennyire bírom a fájdalmat, mert szóba sem jöhet az érzéstelenítés. Kivágta amit ki kellett, valahogy "túléltem". Az ilyen leckék erősítik az emberben azt, hogy "nil nocere"! Akkor nem lesz "vagdosás".

80. dcd522613b (válaszként erre: 78. - Sámán56)
2018. júl. 13. 16:06

Igen, vannak emberek, akik azt mondják, hogy ha az orvos azt mondta, hogy nem fog meggyógyulni, akkor azt el is fogadja, számára ott a pont és nem is keres további lehetőségeket. Az ő számukra csalódás nem is következhet be, hiszen tapasztalatuk sincs azokról a módszerekről, amit már eleve elutasítanak. Valóban senki nem állítja, hogy ha valaki feladja, akkor 1 hónap múlva nem jöhet el a siker, de senki sem garantálja azt sem, hogy ha egész életén keresztül csinálja, akkor végül úgy hal meg, hogy megoldotta. Ezért gondolom, hogy ha az embert eléri a csalódás érzése, akkor vagy a módszert, vagy az adott problémával való foglalkozást jobb félretenni legalább addig amíg vagy magától meg nem oldódik, vagy egy másik módszerre találásig. Hiszen ez olyan, mintha valaki szed egy gyógyszert egy adott problémára, ami másik 10 embernek hatott, csak neki nem. Ilyenkor mi értelme lenne tovább szedni hónapokig, (persze, tudom, hogy vannak gyógyszerek, amit be kell állítani a betegnél, így nem biztos, hogy rögtön hat) ahelyett, hogy az illető vagy nem szedné vagy az orvos felírna neki valami mást?


Érdekes a történet, amit leírtál, de számomra pont azt erősíti meg, hogy a sorson, vagy nevezzük karmának, bizony sok múlik. Azt írod, hogy "De ha nem keresnek meg...". És ha ez is pontosan benne volt a karmájukban? Hiszen hány ezer pár van, akiknek ugyanez a problémájuk, keresik a megoldást, de nem fognak találkozni sem veled, sem hozzád hasonló képességekkel rendelkező emberrel, kipróbálnak rengeteg módszert és végül gyerek nélkül halnak meg. Viszont az ilyen párok között is vannak, akik idővel -mert lelkileg és anyagilag is kimerültek- félre teszik a problémát és mivel megélték, amit meg kellett élniük, mégis lesz saját gyerekük. Vagy ha valaki örökbe fogad, akkor nem fogadhatja 5 évvel korábban az addig még meg sem született gyereket. Szerintem a mikor és miért találkozások sem véletlenek, ugyanúgy a karmánk/sorsunk része. Ami szerintem nehéz az életben, hogy nem tudjuk egy problémánál, hogy hol kezdődik a szabad akarat és mi a karma, amit mindenképpen meg kell élnünk. Egyet tehetünk, hogy ha valami nem válik be, de jön újabb megoldásnak látszó módszer, akkor próbálkozunk... :-)

79. VersEmber (válaszként erre: 78. - Sámán56)
2018. júl. 11. 23:51

A leírtak szerint be tudsz lépni a kvantum mezőbe, bár ezt így nem mondtad ki.

Jól látom?

78. Sámán56 (válaszként erre: 77. - Dcd522613b)
2018. júl. 10. 17:53

"Szerintem vannak dolgok, amit bárhogy is szeretnénk, akkor sem tudjuk megváltoztatni, vagy lehet, hogy csak nem jött el még az ideje, hogy megváltoztassuk, én ezt szoktam sorsnak hívni.'


Nem vagyok fehér köpenyes, magát mindent tudónak képzelő, aki nyugodtan, felsőbbsége tudatában, bármilyen negatív gondolatot ültethet el bárki tudatában, tudatalattijában. Kiutat keresünk, nem pedig beletörődést, megrekedést. - Hát Kovács doki mondta, hogy ezzel sajnos együtt kell éljek, mert nem gyógyítható. - Nem gyógyítható, az ő ismeretei szerint. De szerencsére van nála különb!!


"vagy lehet, hogy csak nem jött el még az ideje," tehát senki sem állíthatja, hogy akár holnap, akár 1 hónap múlva nem jön el a siker.


Egy kicsit más szemszögből megvilágítva a témát: amit sorsnak lehet nevezni, az valójában a karma. Adódik a fontos kérdés: hol tartok a ledolgozásában??? Mert minden ettől függ. Ha sehol, - nem tanultam meg a "leckét" - akkor viszem tovább következő életeimbe, mindaddig, míg jól megfelelek. De ha a mostaniban már előre haladtál, nincs akadálya tovább lépni.

Egy példát mondok, így érthetőbb lesz talán.

Adva van egy 35 éven felüli hölgy, akinek sehogyan sem sikerül kihordani a gyermekét, gyenge az endometrium. Czeizel megmondja a sokadik sikertelen beavatkozás után, hogy sajnos nem lehet gyereke a hölgynek. Természetesen lelkileg mindenki kikészül, főleg a hölgy.

Ő egyébként óvónőként dolgozik, mert szereti a gyerekeket - csak éppen mindig a másét kell tanítania mondókákra, egyéb játékokra!


Ez így elég lehangoló, ugye?


Akkor nézzük meg, mi van valójában a háttérben??

A válasz teljesen nyilvánvaló. Sajnos az egyik előző életében elkövette azt a hibát, hogy bár 4 gyermeke volt, egyikkel sem foglalkozott, utcára kerültek a gyerekek, ahol aztán a szokásos koreográfiával éltek, s haltak meg fiatalon. Azt ezt követő 3 életében nem lehettek gyerekei. A legelsőben férfiként született le, mert nem merte vállalni rögtön a problémával való szembesülést, férfiként könnyebb volt neki. A másik 2-ben már nő volt, de gyerek nélkül. Most érkeztünk el jelenlegi életéhez. Természetesen ezeket a dolgokat nem lehetett elmondani neki - nem véletlen az előző életek törlése!

Két dolgot kellett kérni fentről: karma törlést - ha eljutott odáig, hogy megkaphatja. A másik pedig ki kellett cserélnem az egész méhét. (Köztünk szólva nem kínlódtam csak az endometriummal, egyszerűbb volt az egészet kicserélni.)


Mi lett az eredmény? Terhes maradt, megszületett a kislány. Hurrá! Na azért várjunk még egy kicsit: a gyerek majdnem mindenre allergiás volt!!!


Érted a lényeget? Engedélyt kapott végre egy gyerekre, de olyat kapott, akivel 10-szer többet kellett foglalkoznia, mint egy normális gyerekkel. Vagyis csak engedményt kapott, nem teljes törlést.


10 év múlva ismét találkoztunk, mert addig kellett még "tanulnia". Csináltunk megint 1-2 dolgot, a gyereknek elmúlt az allergiája -az orvosok igen csak meglepődtek, de készen voltak a szokásos válasszal: spontán remisszió. Ez ugye minden volt, csak nem spontán.


Szóval így néz ki valahogy egy nagyon elrontott élet helyrehozatala. De ha nem keresnek meg, akkor a mostani élete is úgy fejeződik be, hogy 1 boldog napja nem volt a hölgynek.


Ezek miatt lehet csak pozitív gondolatokat átadni.


Á, mindenki azt mondja nem fogok meggyógyulni, biztos igazuk van. Tényleg igazuk lesz, mert ilyen kijelentések után nagyon nehéz a gyógyulás!!

77. dcd522613b (válaszként erre: 76. - Sámán56)
2018. júl. 9. 22:07

Van igazság abban, amit írsz, de ennek van egy másik oldala is. Lehet, hogy valaki éveket/évtizedeket/vagy az egész életet rászánja arra, hogy az egész kertjét felássa, mélyre ásson, de a végén akkor se talál semmit, ahelyett, hogy hagyta volna és inkább mondjuk paradicsomot termesztett volna. :) Szerintem vannak dolgok, amit bárhogy is szeretnénk, akkor sem tudjuk megváltoztatni, vagy lehet, hogy csak nem jött el még az ideje, hogy megváltoztassuk, én ezt szoktam sorsnak hívni.


Nekem sajnos a pozitív mondatok -tapasztalataim alapján- nem működnek. Azért is tetszett meg ez a módszer, amikor láttam róla egy előadást, mert a módszer szerint akár nem kell mondani semmit, nem kell gondolni semmire, míg az ember végzi, vagyis nem érzek egy erőltetési kényszert. Míg kódolok, zenét szoktam hallgatni, és abban "merülök" el.

76. Sámán56 (válaszként erre: 75. - Dcd522613b)
2018. júl. 7. 18:13

Megértem, hogy 1 kicsit csalódott vagy.


Találkozol egy ismerőssel, aki vígan meséli, hogy a kertjében már 12 méteren remek vizet talált, tud locsolni.

Ezen felbuzdulva, te is kimész a telkedre - ami jó messze esik az ismerősödétől. Leásol 12 méterre - semmi. 15-semmi húsz- még mindig semmi. Fáradtan abbahagyod. Pedig lehet, csak fél métert kellett volna tovább ásnod.


Vagyis a problémák "különböző mélységűek". Javaslom, hogy amikor kódolsz, közben küldj pozitív megerősítő gondolatokat az adott helyre. PL. a látásodon szeretnél javítani, akkor a szemmozgató izmokhoz beszélj. Először mindig a hála, hogy eddig remekül működtek -magas szintű rezgések - utána, - tudom, hogy nem megfelelő információkat kaptál, ez az oka annak, hogy nem tudsz ma tökéletesen dolgozni, de olyan gyógyító frekvenciákat kérek neked, ami segít abban, hogy visszatalálj régi önmagadhoz. Stb, ahogy jönnek a + gondolatok.

2018. júl. 6. 23:29
Hogy haladtok a kódolással? Én most egy kicsit csalódási fázisban vagyok. Kb. 3-4 hete, napi min. 4x kódoltam, de volt hogy többször is egy problémára, de semmi változás nem történt. Tudom, (vagyis olvastam) hogy van, aki hónapokig, amit el is fogadnék, ha legalább közben lenne egy kis pozitív változás. De jelenleg olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Így aztán amire kódoltam, ma abba is hagytam és új "témára" kezdtem. Próbálkozom 3-4 hétig, de ha nem lesz javulás a másik problémámban sem, akkor ez a módszer felejtős számomra. Egyébként ismer valaki olyan oldalt/oldalakat, -a hivataloson kívül- ahol lehet sikerekről vagy éppen sikertelenségről olvasni?
74. c66b91959e (válaszként erre: 71. - Mezei Virág)
2018. júl. 1. 06:35

Szia!


Ezek próbálásán már túl vagyok, illetve a jegelést mindig használom most is, amikor előjön a gyulladás. Voltam lökéshullám kezelésen, ami javított ugyan valamennyit, de véglegesen nem oldotta meg a problémát. Használok lóbalzsamot, tornagyakorlatokat végzek, mégis visszatér a fájdalom, ha kicsit többet használom a kezemet. Nekem olyan rejtélyes ez a könyökprobléma, mert amíg egy fagyott váll esetén azt mondják három év, de megjavulhat, a másik esetben nem találkoztam még olyannal aki megtalálta volna a megoldást erre a problémára. De azért reménykedem. És köszönöm a jó kívánságot!

73. Sámán56 (válaszként erre: 72. - Molton)
2018. jún. 26. 12:07

Üdv Molton!


Mások kezelésével kapcsolatban:

1. az energia oda megy, ahova küldöd, te szabod meg a célt

2. a másik fél "magasabb énjétől" kell kérni a beavatkozás engedélyét. Ugyanis szóban hiába mondja, hogy kéri, ha az egója tudat alatt elzárkózik. Számtalan ilyen esetem volt, remekül elvan a betegségével, mindenki körülötte ugrál, a fia nem hagyja el, nem nősül meg, stb. Tehát mindig az "isteni éntől" kell engedélyt kérni.


Sok sikert!

72. molton
2018. jún. 26. 04:37

Sziasztok!


Nekem a másoknak végzett kóddal kapcsolatban lennének kérdéseim. Próbálta-e már valaki? Milyen tapasztalatok vannak erről? Így mennyire hatékony? Ott kell, hogy legyen a másik fél is? Kell-e hozzá az ő beleegyezése?


Köszönöm!

71. Mezei Virág (válaszként erre: 62. - C66b91959e)
2018. jún. 25. 15:27

Szia!

Ha nem segítene ez a kód, próbálkozz jegeléssel, gyulladásgátló pl. kurkumával, stb. Nekem ezek segítettek,mert orvoshoz hiába mentem...

[link]

Jobbulást neked!

2018. jún. 25. 13:58
Engem is érdekelne a tovább fejlesztett változat! Leírnád magyarul miben kell változtatni? Köszönöm előre is! Sajnos más nyelven nem értek.
69. vali7 (válaszként erre: 44. - Sámán56)
2018. jún. 24. 11:56

Szia, érdekel a továbbfejlesztett kód, még nem hallottam róla....


Köszönöm!

68. Kerge (válaszként erre: 64. - Sámán56)
2018. jún. 22. 14:51
Köszönöm szépen, Sámán 56!
67. c66b91959e (válaszként erre: 66. - Sámán56)
2018. jún. 14. 17:23
Semmi baj, köszönöm, hogy elküldted a linket!
66. Sámán56 (válaszként erre: 62. - C66b91959e)
2018. jún. 14. 11:30

Elnézést a késedelemért,


[link]

65. Sámán56 (válaszként erre: 63. - Dcd522613b)
2018. jún. 14. 11:29

Elnézést a késeddelemért,


[link]

64. Sámán56 (válaszként erre: 60. - Kerge)
2018. jún. 14. 11:29

Elnézést a késedelemért, a link


[link]

63. dcd522613b (válaszként erre: 52. - Sámán56)
2018. jún. 11. 11:04
Engem is érdekelne, hogy mi a legújabb. A 3 perces szeretetkódról van szó?
62. c66b91959e (válaszként erre: 59. - Sámán56)
2018. jún. 8. 04:41

Kedves Sámán 56!


Bemásoltam ide az üzenetemet, hátha hamarabb látod így. A legfontosabb amire kellene a gyógyulás az a könyökben lévő csonthártyagyulladás, ami szabályosan megkeseríti az életem. Mintha semmi megoldás nem lenne erre a problémára.



"Szeretnék csatlakozni az előttem íróhoz, örülnék ha nekem is elküldenéd a továbbfejlesztett változatot. Én már két hete dolgozom egy problémán, de még nem történt változás. Használom a gyógyító, és szeretetkódot is naponta háromszor. Lehet több időre van szükség, nem tudom. De ezen kívül még legalább tíz olyan probléma van ami változásra szorul, így valóban jó lenne ha gyorsabban lehetne eredményt elérni.



Köszönöm előre is!"

2018. jún. 7. 02:12

Kedves Sámán 56!


Szeretnék csatlakozni az előttem íróhoz, örülnék ha nekem is elküldenéd a továbbfejlesztett változatot. Én már két hete dolgozom egy problémán, de még nem történt változás. Használom a gyógyító, és szeretetkódot is naponta háromszor. Lehet több időre van szükség, nem tudom. De ezen kívül még legalább tíz olyan probléma van ami változásra szorul, így valóban jó lenne ha gyorsabban lehetne eredményt elérni.


Köszönöm előre is!

60. Kerge
2018. jún. 5. 10:28

Kedves Sámán56!


Arra szeretnélek kérni, hogy A Gyógyító Kód továbbfejlesztett változatát küldd el nekem is.


Előre is nagyon szépen köszönöm!

59. Sámán56 (válaszként erre: 57. - Rinocska)
2018. máj. 2. 23:12
Privátban elküldtem!
58. Sámán56 (válaszként erre: 57. - Rinocska)
2018. máj. 2. 18:24
Természetesen leírok mindent, most sajnos dolgozom 2 betegen, de este írok.
2018. máj. 1. 14:21

Kedves Sámán56!


Korábbi leveledben írtad, hogy a gyógyító kód már tovább van fejlesztve és gyorsabban lehet vele eredményt elérni. Ezt a metódust meg tudnád nekem küldeni?


Továbbá kérdésem, mivel a könyvben is írják, hogy egy időben egy problémán dolgozzunk.

De szerinted azt lehet csinálni, hogy egy időben dolgozok egy saját problémán és dolgozok egy másik ember problémáján?


Köszönöm előre is!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook