Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
56. Sámán56 (válaszként erre: 55. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 13. 17:41

" Ez süket rizsa" - igen, tényleg fogalmad sincs semmiről. De ez egyedül a te problémád.

Az a pár millió ember aki már meggyógyult a segítségével, köszöni szépen. (Nekem 2 nap alatt rendbe tett egy olyan problémát, amit műteni akartak.)

Az öreg indián magyaráz a fiának: a lovadnak megmutathatod, hol van a folyó, de nem ihatsz helyette.

55. 86d0584f0e (válaszként erre: 49. - Sámán56)
2018. ápr. 10. 11:49

Ez süket rizsa, féligazságok nem túl képzett emberektől nem túl okos embereknek.


Őszintén remélem, hogy amikor perforál a vakbeled, vagy 1-es cukorbeteg leszel, majd nem fordulsz az egyetemen képzett orvosokhoz, hogy azonnal mentsenek meg, hanem rezegteted a kódjaidat!


Ja, hogy nem? :))))))

54. Sámán56 (válaszként erre: 53. - VersEmber)
2018. ápr. 7. 18:29
Én csak a gyógyítói vonalat ismerem. Egy barátom kérdezte, hogy a 12 napos Succes kódoknál mi a Booster kód? Én nem tudom, tudnál esetleg segíteni?
53. VersEmber (válaszként erre: 52. - Sámán56)
2018. ápr. 7. 01:13

Engem érdekel, minden aspektusát megismertem.

(Ezen a vonalon gondolkodom én is.)

Majd írok.

52. Sámán56 (válaszként erre: 51. - Maciori)
2018. ápr. 7. 00:26
Mint írtam is, haa érdekel a legújabb, ami hatásosabb, de rövidebb ideig kell csinálni, csak írj.
51. maciori (válaszként erre: 42. - Sámán56)
2018. ápr. 6. 21:28
Köszi, hogy javítottál. Mivel sokan nem hallottak róla, de az agykontrollt igen, ezért próbáltam rá utalni. A kvantumfizika részt nagyon nem értettem, de azt tudom, hogy a stressz okoz mindent. Mi most kb. 2 hete csináljuk, ezért kerestem volna valakit, aki már régebb óta kódol.
50. Sámán56 (válaszként erre: 47. - Globus)
2018. ápr. 6. 00:02
"Ha jól értem, már most kellene kitalálnunk magunknak egy gyógyítható betegséget, mielőtt igazán betegek leszünk? " Nem érted jól, csak még nem ismered azt, hogy egyáltalán hány "tested" van, mert amit látsz a tükörben az csak az egyik, amelyik a legalacsonyabb rezgésszinten nyilvánul meg. Az aurád - megtanulható a látása - minden olyan információt tartalmaz, amit a fizikai tested is. Csak a materiális manifesztációt mindig megelőzi egy magasabb síkokon, rezgésszinteken végbemenő változás, aminek eredménye aztán tünetek formájában jelentkezik, amit érzel is. Nem csak a tibeti mesterek képesek a "semmiből" anyagot teremteni, materializálni. Ha elegendő ideig állsz stressz alatt, akkor te is a "semmiből" fogsz materializálni különböző testi elváltozásokat, anélkül, hogy tudnál róla. Az alapja az, amit már alább is írtam: a hibás, disszonáns rezgések a leggyengébb láncszemet fogják először elszakítani. Valakinél ez a máj, vagy a tüdő, vagy ízületek. Ezeket az aurában lévő elváltozásokat lehet érzékelni még az előtt, hogy a hibás információ átírná a fizikai síkot. De már megvan a hibás információ, hiszen ez fog dolgozni negatív irányban!
49. Sámán56 (válaszként erre: 46. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 5. 23:50
" mi ez az ostoba hülyeség?" Én is kérdezhetném, de fölösleges, mert látom, hogy nem sok fogalmad van arról, hogy egyáltalán mi a betegség? Akkor beszélhetünk rendellenes működésről, betegségről, ha adott szerved nem a neki normális frekvencián működik, hanem eltér attól. Minden sejted a csak rá jellemző rezgést mutatja, innen már egyszerű a megoldás. Azzal a frekvenciával kell kezelni a beteget, ami pl. pont a májának jó, ha azzal van gond. A betegségek kialakulásáról nem sokat oktatnak az egyetemeken, azt is rosszul. Nem "anyagi" síkon kell keresni az okot, hanem máshol, hibás információt kapnak a sejtek, ennek a következménye az "elhangolódás", mint amikor a rádió adott csatornája egy kicsit "elmászik". Vagyis kvantumfizikát kellene oktatni, de jó sokat, mert mindennek az az alapja. Már a múlt század 30-as éveiben megalkottak egy gépet, amivel az orvosok által gyógyíthatatlan stádiumban lévő rákos betegeket 100%-ban meggyógyították. A vége az lett a dolognak, hogy véletlenül a laborja leégett, azokat akik kiálltak mellette szintén elsöpörték. Nem cél a gyógyítás, a szintentartás hoz sok pénzt.
48. globus (válaszként erre: 46. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 5. 16:32
Láda pezsgőt tettem volna rá, hogy az illető férfi... :) most néztem rá.
47. globus (válaszként erre: 42. - Sámán56)
2018. ápr. 5. 16:31

"minden fizikai probléma először magasabb síkokon, az aurában jelenik meg, mint disszonáns rezonancia. Ha ebben a fázisban nem történik gyógyítás, akkor később megjelenik fizikai síkon is, és konkrét tüneteket okoz."

Ha jól értem, már most kellene kitalálnunk magunknak egy gyógyítható betegséget, mielőtt igazán betegek leszünk?

No igen a képzeltekre bármi hatásos lehet, főleg a hit.

46. 86d0584f0e (válaszként erre: 43. - Sámán56)
2018. ápr. 5. 16:20

Jézusom.

Már hogy lenen minden betegség gyógyítható, mi ez az ostoba hülyeség?

45. Mezei Virág (válaszként erre: 44. - Sámán56)
2018. ápr. 5. 16:16

Nem olvastam még róla, írtam nem ismerem.

De azért köszi!

Az agykontrollt tanultam.

44. Sámán56 (válaszként erre: 41. - Mezei Virág)
2018. ápr. 5. 11:06
Ha már értitek a könyv lényegét, akkor jelezd, és adok olyan új metódust, aminek az alapja a Gyógyító kód, de továbbfejlesztette a szerző. Magyar linket nem igen találtam, itt Németországban már jobb a helyzet 1 fokkal. A lényeg, hogy rövidebb ideig kell csinálni, de sokkal hatásosabb.
43. Sámán56 (válaszként erre: 41. - Mezei Virág)
2018. ápr. 5. 11:00

Minden betegség gyógyítható, csak nem minden ember. Miért? Itt lép be a karma, de ez hosszabb történet. Bár a karmikus betegségek egy része is gyógyítható, ha már ott tart az illető a ledolgozásban, de ez megint csak „fönt” dől el. De lehet kérni az eltörlést, aztán majd kiderül.

Ha elolvasod a könyvben írtakat, megnézel külföldi fórumokat, akkor láthatod, hogy nagyon sok "gyógyíthatatlannak" tulajdonított betegséget lehet vele rendbe hozni.A legtöbb gyógyíthatatlan betegséget azért nem tudják az orvosok gyógyítani, mert fogalmuk sincs arról, hogy mi az oka?? Akkor viszont megáll a tudomány, mert az oksági összefüggésekben probléma merült fel. Ezt küszöböli ki a Gyógyító kód. Csak javasolni tudom. Kárt egyáltalán nem okozhat, nem úgy, mint a gyógyszerek.

42. Sámán56 (válaszként erre: 40. - Maciori)
2018. ápr. 5. 10:55

Az agykontrollnak semmi köze a Gyógyító kódhoz. Az előbbiben te magad programozod az általad ismert betegségre a különböző általad jónak gondolt metódusokat – kis emberkék lebontják a daganatot, pl. – az utóbbiban onnan kérsz segítséget, ahol azt is tudják, amit te nem. Tehát tudatodtól függetlenül egész-séges lehetsz, ha kódolás közben azt kéred, hogy az általad még ismeretlen bajokat is gyógyítsák. Ez azért lehetséges, mert minden fizikai probléma először magasabb síkokon, az aurában jelenik meg, mint disszonáns rezonancia. Ha ebben a fázisban nem történik gyógyítás, akkor később megjelenik fizikai síkon is, és konkrét tüneteket okoz. A gyógyító kóddal az aurádat is rendbe tetetheted még a lappangó stádiumban.

A Gyógyító kód alapja a kvantumfizika, a sejtszíntű újraprogramozás.

41. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Maciori)
2018. ápr. 3. 12:34

Sajnos tudom, hogy nem gyógyítható. Ezért küldtem el a linkeket, mert M. É. jól karban tudja tartani magát. Egy kis remény...

Én is arra gondoltam, hasonló a módszer. Én az agykontrollt ismerem, tudom, hogy segíthet.

Étrend is segíthet.

Schüssler só is:

5. Kalium phosphoricum – az agy energiasója

Bénulásos tünetek: (alkalmazása sclerosis multiplexben is szóba jön): Naponta 3x 1 tbl.

Kalium phosphoricum D6

Sok szerencsét kívánok!!!

40. maciori (válaszként erre: 39. - Mezei Virág)
2018. ápr. 3. 07:59

Köszi.

Sajnos a szklerózis étkezéssel nem gyógyítható. Viszont arra vannak statisztikák, hogy a mediterrán országokban kisebb a betegség aránya, mint az északi országokban. Az SM-nél a szintentartás a lényeg. Hogy megelőzzük a shubokat. D vitamin szintje magas. Ezt állandóan nézik a vérben. Voltunk már lyme vizsgálaton is, mert azt is beszélik, hogy az sm az lyme. De nem fertőzött. A gyógyító kód is egy "agykontroll", hisz önmagát próbálja átkódolni az ember.

Azért írtam ide, hogy hátha van, aki már kipróbálta a kódolást és tudunk tapasztalatokat megosztani egymással.

39. Mezei Virág (válaszként erre: 38. - Maciori)
2018. ápr. 2. 16:25

[link]

[link] Molnár Éva Zsófia *

[link]

[link]

[link]

38. maciori (válaszként erre: 37. - Mezei Virág)
2018. ápr. 2. 14:04

Ha lehetne, akkor gyógyítható lenne. De nem lehet. A betegség neve: szklerózis multiplex. :-(.

Nézz utána.

Amikor az ember sok mindent megpróbált már, akkor jön az, amiben vagy nem hisz, vagy mások nem hisznek.

37. Mezei Virág (válaszként erre: 35. - Maciori)
2018. ápr. 2. 12:35

Sok betegséget lehet étrend változtatással, étrend-kiegészítők szedésével kezelni. Előbb ezeket kéne inkább használni...

Ez is egy gyógymód.

36. globus (válaszként erre: 14. - Kisj)
2018. ápr. 2. 11:51
Milyen tagolásban? Egyesével lassan, egyenlő szakaszokra tagolva, vagy kimondani egyben, akár egy pénzösszeget? Lehet, elég lenne a párna alá tenni, hogy egész éjjel fejemben legyen? Most mé', ma már szuahéli, mandarin, kecsua nyelven is megtanulhatunk munka nélkül.
35. maciori (válaszként erre: 34. - Babczi)
2018. ápr. 2. 11:19

Én (vagyis mi) most kezdtük el használni. A férjem sok betegségben szenved, szeretném, ha javulna az állapota. Mivel gyógymód nincs a betegségére, így ebbe kapaszkodunk. Veszteni valónk nincs. Ha bejön, akkor nyert ügyünk van.

Igazából csak kapisgáljuk a dolgot. A honlapon a szerző sok jó tippet ad.

Te csinálod? Mióta? Van eredmény?

34. babczi
2017. nov. 11. 10:03
Szeretném ha beszélgetnénk a Gyógyító kódról. Aki használta bevált-e, ki hogyan használta, ötletek, tippek. És akiket érdekel a dolog, írjon ő is bátran. :)
2015. okt. 7. 09:23

szeirntem is csak a hit a lényeg, mindegy miben hiszel, csak meg kell tanulni hinni,nem számolni :)

nem tudom, ezt az orosz faszit egy bukott mágusnak titulálják, akkor inkább Katie Byron :)

2015. okt. 7. 08:07

A Gyógyító Kódnak és a Grabovoj számsoronak csak annyiban van közük egymáshoz, h mindkettő gyógyítást szolgál.

A Gyógy.Kód Amerikából származik, az utóbbi Oroszo-ból.

Az amerikainál nincsenek számok. Sajnos, ez téveszt meg sok embert, azt hiszik számokkal kell dolgozni. Nem. És igenis használható, gyógyít. (Biztosan az orosz is, de azzal nincs kapcsolatom.) Én cisztákat szedtem le magamról. Nagyon-nagyon nem hittem benne, végül azért próbáltam ki, mert akitől kaptam, nagyon kért. Még Őt tett szívességet! A lényeg, hogy nagyon lazán, nagyon-nagy hittel kell csinálni.

31. alion
2015. aug. 3. 16:41

Találtam!:)


Ennek is itt a helye:)


[link]

30. 4b6a2525df (válaszként erre: 29. - Klarisszima)
2015. aug. 2. 21:29
Amikor kezdődött, nyitottam egy naplót és összevadásztam minden információt. Aztán letisztultak a ddolgok. Azóta azért rakom a naplóba a képeket, mert tetszenek, de nem gyakorlom. ennyi.
29. Klarisszima (válaszként erre: 28. - 4b6a2525df)
2015. aug. 2. 20:10
Ahhoz képest, hogy egyetértesz vele, hogy egy marhaság, ezzel van tele az egyik naplód.
28. 4b6a2525df (válaszként erre: 21. - Klarisszima)
2015. aug. 2. 20:01
Hát nem pont igy fogalmaz, de a lényege ez.
27. 25800e2d09 (válaszként erre: 26. - Unom)
2015. aug. 2. 19:21
3 napos OKJ gyorstalpaló. Mint a jobb agyféltekés rajz... Szemfényvesztés
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook