Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futással lehet fogyni? Kinek sikerült, és mennyi idő alatt? fórum

Futással lehet fogyni? Kinek sikerült, és mennyi idő alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
110. Tecu21
2013. ápr. 10. 18:40
Sziasztok!! Itt van végre a tavasz! 1 Hete neki álltam futni! Ti mit gondoltok a futásról? Szerintetek lehet vele fogyni? Fussunk mindennap vagy legyen pihenő nap is? Várom a futással kapcsolatos infókat és történeteket kinek mi a futás ! :) Én imádom. Régen utáltam futni de nagyon megszerettem :) Egyszerűen feltölt! :)
109. cullinan (válaszként erre: 88. - 231907c22d)
2011. júl. 6. 11:34
huu ez de jó lenne nekem is, hogyan kell ezt letölteni, végre tudnám mennyit futok és mennyi kalóriát égetek el!!
2011. jún. 17. 15:04
Futni én is utálok,kocogni viszont imádok :)
107. naomi1 (válaszként erre: 105. - Andorka26)
2011. jún. 17. 14:24
a futas erosithet az igaz sot en 2 szamot nottem tole. Okosan kell. Lassan kocogni kitartoan neha setaval. Hidd el hosszu tavon a legjobb zsiregeto.6 kilom lement a kocogassal amit a futastol szedtem fel.:))) A baratnomnek nem jott be. Utal futni elfarad. Neki a fitnesz jott be de az sem eroltetve csak kis erolkodessel de majd 1 orat.
2011. jún. 17. 14:10
Hát a genetika is beleszól,hogy milyen az alakod,milyen a fogyás stb :) De igazad van :)
2011. jún. 17. 13:37

futással tapasztalatom szerint nem annyira fogyni lehet, hanem inkább testi/lelki egészségmegőrzésre nagyon jó, plusz feszesebb lesz tőle az ember, de nekem volt már h híztam is miközben rendszeresen futottam, bár igaz, h akkor szoktam le a dohányzásról

alakot formálni pedig lehet "játékosan" is

[link]

2011. jún. 17. 12:32
Jaja ismerős a szitu :D
103. naomi1 (válaszként erre: 102. - 231907c22d)
2011. jún. 16. 23:05
en is gratulalok neked:))))) persze velem nem mindig volt igy. szakkozepig vilag lustaja voltam ami a futast illeti. Elbujtam mikor kinnt szabadba kellett futi es ora vegen elomasztam. Meg szerencse hogy nem en voltam a kozpont:)))
2011. jún. 16. 17:51
gratulálok :) én 6 km kocogok heti 4-5ször.és nagyon jó :)
101. naomi1
2011. jún. 16. 15:16
Igen futassal lehet fogyni de idobe telik. Ha fogyni akartok 60% etrenden mulik 30% mozgason. Persze nem kell zabalni mellette. En futok egy ideje par eve. Szeptemberben elkezdtem kemenyen sprotolni fanatikusan. Mivel a trenerem azt ajanlotta epitsem az izmom es az majd segit elegetni a zsirt a szervezetemben. Nagyon kitarto voltam marciusig. Majd 2 szammal nott a meretem ugy hogy mellette normalisan ettem. A barataim megkerdeztek nem e terhes vagyok. Na akkor abba hagytam. Persze ez egy ferfinal biztos bejon de nem egy nonel aki szeretne a szuk farmerba fogyni es nem izmot noveszteni. Egy hoxa forum segitsegevel "fussunk egyutt majus 2 tol 6 heten keresztul" sikerult 6 kilotol megszabaduni futassal. Szoval nekem bejott. A lenyeg hogy lassan kocogva kell futni vagy setalni legalabb 45 percen keresztul. En setaval egybeveve 1 orat szoktam 3x a heten. Hasznalok egy pulzus merot. Elkezdek futni ha a pulzusom felmegy 150 kore setalok hogy levigyem. 120 ala nem megyek akkor elkezdek ujra kocogni. Ez az eddig leghatasosabb es nagyon jo a verkeringesnek is. Mellette persze normalisan eszek egyik nap tobbett a masik nap kevesebbet, es meg edesseget is. ^utan nem szoktam semmit sem enni. Ami azert is van mert nem tudok teli hassal aludni.:))))). Nezzetek meg a futoforumot.:))))
2011. jún. 16. 12:19
Hát én is régóta küzdöttem vele,sok egyszerű módszert kipróbáltam,aztán inkább a tartós fogyást választottam.Semmi diéta,csak futás. :)
2011. jún. 16. 12:11
Igen, értem..Igazából nem is az a lényeg, hogy mennyit mutat a mérleg, hanem az hogy a zsír eltűnjön...Régóta küzdök már vele..
2011. jún. 16. 12:09
Azt mondják,heti 1-1,5 kg fogyás a természetes,ha valaki szeretne fogyni és tesz is érte.Mivel futni fogsz nem biztos,hogy a kilódon észrevehető lesz.Mert a futással rengeteg izom épül,ami ugye nehezebb mint a zsír.
2011. jún. 16. 11:55
Sziasztok! Én ma kezdem a futást! Az lenne a cél, hogy kb. egy hónap alatt lemenjen 3 kg...Leginkább hasból és csípőből szeretnék fogyni. Szerintetek ha heti négyszer futok, és mérséklem a szénhidrátbevitelt, akkor elérhetem a célom?
96. zsuzso100 (válaszként erre: 94. - Moncsika1985)
2011. jún. 16. 10:24
Szóval nem Androidos? Én azokat tudom, a többit nem...esetleg nézz körül a mobango.com oldalon.
2011. jún. 16. 08:40
Szia! Hááát,ez nem úgy történik,mint ha fogyóznál.Ez inkább átalakít.Tehát úgy tűnik el a zsír és jön helyette izom,hogy észre sem veszed,mert egyszerre történik.Tehát nem először lefogysz,és után izmosodsz,hanem nő az izom tűnik a zsír :) Nem baj,ha sokat gyalogolsz,az is mozgás,csak légy kitartó,és ahogy tágul a tüdőd,úgy fogsz mindig többet futni :) Mennyiről szeretnél fogyni mennyire?
2011. jún. 15. 19:55

Nem ez a sima érintős S5230

45 percet futok...de fele még naggyából gyaloglás sajna.. gy is fogyaszt?


Köszi a segtséget

93. zsuzso100 (válaszként erre: 91. - Moncsika1985)
2011. jún. 15. 10:13
Milyen samsung, androidos?
2011. jún. 14. 20:36
Samsungot sajna nem tudom,de utánanézek ::) Biztos sikerül,csak légy kitartó :) Én vagyok rá az élő példa :)
2011. jún. 14. 19:47

sziasztok most kezdtem el futni. eddig mással fogytam, remélem ezis fogyazst majd.


honnan lehet km számlálót letölteni meg ilyeneket. Samsung telom van


Köszi

2011. jún. 2. 21:41
Sports Trackert használom :) Nagyon jó,még azt is megmutatja,hogy a futás közben milyen számokat hallgattam,és azt is,hogy a futási sebesség hogyan változott.Nekem is ez a célom,mint neked :)
89. zsuzso100 (válaszként erre: 88. - 231907c22d)
2011. jún. 2. 15:05

Mindent szeretnék, fogyni-izmosodni, vezetek blogot is.

Melyik programot használod? Nekem legjobban a Sportypal vált be, de még volt 1-2, ami tetszett.

2011. jún. 2. 10:18
Hát én most jöttem vissza a futásból,hát megint többet futottam,de a közepén a legnehezebb,mikor már majdnem feladom,aztán ezen átlendülök és nem tudom utána abbahagyni,na az ma nem így volt,de magamban mondogattam,h azért is megcsinálom :) Letöltöttem a telomra km számlálót,ami méri az elégetett kcalt is :) Úh jó látni,hogy mi a helyzet :) Te fogyni vagy izmosodni akarsz?Vagy csak feszültséglevezetés?
87. zsuzso100 (válaszként erre: 86. - 231907c22d)
2011. jún. 1. 15:49
Köszi..na én kb 30 percet szoktam futni, ami 6 kör, a 2.-5. körig minden körben van egy gyaloglós szakasz, tehát nem bírom végigfutni.
2011. jún. 1. 10:48

Fusson két percig, gyalogoljon négy percig.

Csináljon végig ebből öt sorozatot.

2. hét

Fusson három percig, gyalogoljon három percig.

Csináljon végig ebből öt sorozatot.

3. hét Fusson öt percig, gyalogoljon két és fél percig.

Csináljon végig ebből négy sorozatot.

4. hét Fusson hét percig, gyalogoljon hérom percig.

Csináljon végig ebből három sorozatot.

5. hét

Fusson nyolc percig, gyalogoljon négy percig.

Csináljon végig ebből öt sorozatot.

6. hét

Fusson kilenc percig, gyalogoljon két percig.

Csináljon végig ebből két sorozatot, majd fusson még nyolc percig.

7. hét

Fusson kilenc percig, gyalogoljon egy percig.

Csináljon végig három sorozatot.

8. hét Fusson tizenhárom percig, gyalogoljon két percig.

Csináljon végig ebből két sorozatot.

9. hét



Fusson tizennégy percig, gyalogoljon egy percig.

Csinálja végig kétszer.

Megjegyzés: ha fáradtnak érzi magát, ismételje meg az e heti edzést, mielőtt hozzákezd a 10. héthez.

10. hét

Fusson harminc percig.

85. zsuzso100 (válaszként erre: 84. - 231907c22d)
2011. jún. 1. 09:22

Én kb egy hónapja.

Milyen az az edzésprogram?

2011. máj. 31. 21:11
Tavaly kezdtem egy kezdő edzésprogrammal,ami nagyon jó.Csak hát én közben dohányoztam,nem is sokat értem rá,igazából kifogások kifogások hátán.De azért a heti 3-4 nap meg volt.Így májustól júliusig fogyókúrával 9 kilót fogytam.Most fél órát futok,már nem dohányzom,mellette Capoeira aerobikozom néha néha.És te mióta?
83. zsuzso100 (válaszként erre: 82. - 231907c22d)
2011. máj. 31. 20:37
Én fél órát szoktam...mióta futsz és mennyit?
2011. máj. 31. 20:04
Sziasztok!Itt a jó idő,így gondoltam írok,nekem elég sok tapasztalatom van a mozgással,fogyással stb.Újra elkezdtem futni,egyszerűen imádom,nagyon szép lábaim kezdenek lenni.Ti hogy álltok?Mennyi időt futtok?
81. Rika37
2011. jan. 21. 21:25

Igen így van. Nagyon nehéz elkezdeni de amikor már futok jó zenére /mert engem felpörget a zene/ akkor

jól érzem magam. Sok helyen olvastam, hogy nem télen kell elkezdeni futni de jó öltözékkel mindegy és ami a legfontosabb a fokozatosság, fokozatosság...


Mindenkinek hajrá:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook