Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra, átalakulás 2016. január 4-től? Ki tart velem? fórum

Fogyókúra, átalakulás 2016. január 4-től? Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
657. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 656. - Anikó-70)
2016. jan. 26. 21:50
Hasonlo ételekt eszem én is, bár nem kifejezetten Atkins diétázom. Nálam nincsenek tejtermékek, édes nasik, vörös husok és csípös ételek sem, de nem is kivánom öket, hogy már nem eszek ilyesmit. Ez egy kicsit szigorubb, mint az atkins de nagyon jol vagyok töle, nincs fejfájás sem, talán egyszer volt az elején amikor koff. Mentes kávéra valtottam de azota sokkal több az energiám!
2016. jan. 26. 20:25
...esetleg eritrit. Bacon kockázva vagy szeletben, csirkemáj..ilyeneket is eszek, ami azt hiszem még nem első fázisba való, de nekem így is jól megy, néhány dologban bizonytalan is vagyok, de az egy hetem alatt 3 kiló lement. 158 magas vagyok, 72,5-ról mára 69,7 lettem, ez nekem szupi ( 45 évesen ), egyelőre így folytatom. A két hét után majd bővítem az ételeket, én kihagyok majd lépcsőket, mert így jó nekem, bogyós gyümiket fogok enni, ha jól haladok így is, akkor nincs gond. Ha stagnálnék, visszatérek az első fázisra kicsit.
655. Anikó-70 (válaszként erre: 649. - Pillangóhatás)
2016. jan. 26. 20:21
Nem nagyon állandó az étrendem. Mindig más, de megpróbálom összefoglalni.Sokszor eszek húst, esetleg sült kolbászt, a megengedett fűszerezéssel és körettel, vagyis salátával, savanyú káposztával. Tojást főzve, sülve, néha pici majonézzel. Tejtermékek közül én eszek már túrót is, pedig ez a 8. napom, de a sajtok mellett, amiket szintén fogyasztok, nekem ez is kell. Sajtokból a kemény és félkemények mellett eszek mascarponét is néha, meg mozzarellát. Tejfölt is néha és a kv-ba tejszínt.Első héten kipróbáltam a koffeinmentes kávét, de már két napja a simát iszom, egyelőre nem okoz farkaséhséget. Túróből és tejszínből, meg mascarponéból citromos ízesítéssel készítek nasit, kb 10 dkg túró és 2-4 kanál lágyabb tejtermék a felsoroltakból, meg a citrom, édesítővel. Ez nálam pötyi, vagy foly.édesítő...
654. hofizsu
2016. jan. 26. 19:32

Sziasztok!


Nem tudom kinek - mi segít, de én egy nagyon egyszerű módszerrel tudok fogyni lassan, de folyamatosan. 26 nap alatt 6 kg-ot sikerült leadni ( 11 még sajnos mindig van). Kenyér, krumpli, rizs marad ki az étlapomból, illetve nincs süti, édesség.

Nincs koplalás, fejfájás. Ja és este 5 körül vacsizom.

2016. jan. 26. 12:13

Főleg halat eszem, nem eszem glutént és tejterméket, sajnos nem kívánja a szervezetem, néha eszem joghurtot, fetát, kecskesajtot, mozarellát. ALacsony cukortartalmú gyümölcsöket eszem, szinte minden zöldséget...néha csirkét, de valahogy nem kívánom sokszor

Inkább rizs vagy kókusztejet és mandulatejet iszom, kecsketejet ha épp találok :)

2016. jan. 26. 12:11
Minden nap célom a mozgás, erősítés vagy cardio..épp amire időm és erőm van, semmiképp nem akarom túlerőltetni, mert vannak rossz tapasztalataim. Nagyon sokáig görcsösen áltam ehhez a dologhoz most viszont időt akarok adni magamnak. Igaz hogy 7 hét múlva lesz egy fontos esemény az életemben, arra azért össze akarom kapni magam :)
2016. jan. 26. 12:09

Sziasztok, remélem lehet csatlakozni :)


Életmódváltással próbálkozom, de e mellett szeretenék fogyni is pár kilót. Sajnos most nem tudom hány kiló vagyok, nincs mérlegem, de mindig nadrágok a célok :)

Nekem a súlytartással vannak gondjaim, ti ezzel hogy vagytok?

Meg néha nem tudom épp mekkora adagot ehetek...

2016. jan. 26. 09:02

Mai:

R: 1 pohár tejszínes kávé, 1 pici tk pirítós

E: Atkins fasírt sült hagymával uborkával

V: 1 pohár TD fehérjepor tejszínnel és vízzel

Sajnos hétvége full kajálós volt....:-( 1 kg-val több voltam reggel, de most újult erővel hajrá

649. Pillangóhatás (válaszként erre: 646. - Anikó-70)
2016. jan. 26. 08:56
Szia Anno esküvő előtt én is ezt csináltam..szépen le is ment 7 kg 1.5 hónap alatt csak nagyon megunja az ember az a baj :-( Pedig most is agyalok, hogy az lenne a jó kezdés aztán életmódváltás.nekem is kb 10 kg kellene még - ban.Leírod miket eszel? hátha ötletnek jó :-)
2016. jan. 26. 08:39

jó reggelt :)


mai menü:


R: banán, tejes kávé

E: light túrós tészta (rendelt)

U: fél zsírszegény túró, fél update csokipudinggal összekeverve

V: passz

647. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 645. - Micimaci87)
2016. jan. 25. 22:12
Én pl. Multkor tárkonyos csirkeragu levest csinaltam kokusztejszinnel, és citromlével. Abszolut finom krémes tejfölös ize lett. A kokusztej szerintem tul hig ételekbe ( kivéve ha fözeléket készitesz, abba jo). A kokusztejszint jobban ajánlom pl. Brokkoli krémlevesbe is, esetleg paprikásba, vagy ha nem bánod, hogy kompromisszumos a zabtejszint jobban el tudod képzelni egy paprikásba.
2016. jan. 25. 20:12
Sziasztok! Remélem, mindegy ki milyen módszerrel fogy, én Atkinst követem egy hete, eddig kb 2-2,5 kg ment le, szépen haladok, elején a fejfájás miatt majdnem visszakoztam, de most ok minden. A célom 60 kiló, jelenleg 73-ról 70 vagyok, tehát még van 10 kiló. Mozgás még nem nagyon megy, de még pár kiló mínusz és hozzákezdek valamihez.
2016. jan. 25. 19:27
Most azt keresgélem, hogy csirkepaprikást, vagy gombamártást készíthetek-e kókusztejjel:D?
2016. jan. 25. 19:16
Én is most készítettem el az újabb adag kókusztejemet. Én forrallom is, mert jobb lesz az állaga.:D Úgyis annyi kókuszreszeléket megeszek, hogy pótolja, meg gyümölcsöt és zöldéget...és sárgarépát:D
2016. jan. 25. 19:15

Nahh itt vagyok én is. Ma reggel nem tudtam méretkezni, de holnap fogok. A baj, hogy szombaton mindig kevesebb vagyok, mint hétfőn vagy kedden, így lehet, hogy szombatonként fogok méretkezni:P


Hétvégén csaltam kicsit, pizzát ettem, de keveset.


Most készült el a paleos muffinom, illetve a holnapi reggelim: csirkemell kókuszreszelékbe forgatva, tojással és egy kis enyhe csalás, egy csapott kanál zabliszt.

2016. jan. 25. 14:01

Az a baj, hogy kicsi mennyiséget nem lehet turmixolni, mert a kés a nagy tartályban csapkodja össze-vissza. Talán ha szilikon muffin sütőformákban lefagyasztanád az adagokat, jó lehet.

Én is egyedül vagyok, de rajtam nem fog ki. :)))

641. gabbbicica (válaszként erre: 638. - Bjudit55)
2016. jan. 25. 13:56
hideg víz? :) hát mivel én egyedül élek, akkor azt hiszem, inkább többször készítek majd keveset, mert nekem napi 1 dl kell a kávémba... ezek szerint hűtőben sem túl tartós dolog :(
640. gabbbicica (válaszként erre: 637. - Bjudit55)
2016. jan. 25. 13:54
nem forraltam a kókusszal együtt, hanem vízforralóban forralt vizet öntöttem a reszelékre
639. bjudit55 (válaszként erre: 638. - Bjudit55)
2016. jan. 25. 12:50
javítás: Ha reggel készíted, biztos hogy jó következő napon estig.
638. bjudit55 (válaszként erre: 634. - Gabbbicica)
2016. jan. 25. 12:48

Most olvastam el lentebbi bejegyzésedet.

Leírom, én hogyan készítem a kókusztejet:

6 púpos ek. reszelék, + 6 dl víz. Ezt 5 percig turmixolom. Kész.


Kancsóra teszem a levesszűrőt, abba egy nagy zsebkendőt ami persze csak erre van rendszeresítve na meg a máktejnek. Ebbe öntöm a tejet, majd sarkainál fogva kiveszem a kendőt a szűrőből, és alaposan, szinte szárazra kicsavarom a masszát.


Ha reggel készíted, biztos hó következő napon is estig, tovább azért nem tudom, mert elfogy.


Szoktam fogyasztani ízesítés nélkül, időnként teszek bele kókuszvirág cukrot, attól enyhén karamelles íze lesz. Ha szentjánoskenyér lisztet teszek bele egy csipetet, attól meg picit sűrűbb, és selymes lesz. Ajánlom kipróbálásra! :)

637. bjudit55 (válaszként erre: 634. - Gabbbicica)
2016. jan. 25. 12:34
Én készítem a kókusztejet, de nem forralom fel. Nekem szükségem van az élő enzimekre is. Miért forralod?
636. limine (válaszként erre: 624. - Hofizsu)
2016. jan. 25. 12:15

Üdv a csapatban.:-) :-)

Sok sikert és kitartást!

2016. jan. 25. 08:51

Sziasztok! Egy kicsit eltűntem, de visszatértem. Nagyon megemeltem a fehérjét, 1,5-2 g /testsúlykg gabonaféléket kiiktattam gyakorlatilag, gyümölcsfogyasztást is mérsékeltem, a gyümölcs hízlal... Nehéz, de jók eddig a tapasztalataim.


Inzulinrezisztencia mellett nem küzdök éhségrohamokkal, tudok aludni, vedelem a folyadékot, és a mozgást is bírom.


Részletek a naplómban.

2016. jan. 24. 21:46

sziasztok


van még vki aki szokott kókusztejet készíteni? mert a tegnap reggel leforrázott kókusztej mára megsavanyodott... :(

2016. jan. 24. 17:02

Hello mindenkinek!


Megvolt ma a heti centizés. Nem ment le olyan brutál sok, összesen 4 cm , de több, mint a semmi. Telihold idején rengeteg vizet tart vissza a szervezet, kajálni megfelelöen kajálok. Jövöhéttöl fogyohold ugyis segitségemre lesz! 😄

Amigy eddig ( jan 3) -16 cm ment le összesen a testemröl. Még nem látványos de pár hét és mások is látni fogják a változást! 😊

Hajrá mindenkinek! 😀

2016. jan. 24. 10:13
Nagyon nagyon ügyesek vagytok! :) Csak ámulok és bámulok :)
2016. jan. 24. 00:05

De ügyesek vagytok!!!

Hajrá, hajrá!!!! :)

630. qwertasd (válaszként erre: 629. - Hofizsu)
2016. jan. 23. 17:51

Ez jól hangzik. :D

Sajnos én nehezebben szokok át a kisebb adagokra, de megéri.

A ruháimon már én is érzem ezt a pár kilót. A decemberben vett nadrágom már kicsit nagy lett. Alig várom, hogy hordhatatlan legyen. :D

629. hofizsu
2016. jan. 23. 12:07
Én január 1-től 5 kg-ot fogytam, de soha nem éheztem, nem kell magamra külön főzni, csak figyelni, hogy mit, mikor, mivel, na és mit nem. Élvezem, mert a ruhàimon már észrevehető.
2016. jan. 23. 11:01

Tegnap nagyon sokat ettem. Nevezhetem csalós napnak. Ebben az évben ez volt az első ilyen eset. Nem bánom, mert ma már újra rendesen eszek. Úgy gondolom, hogy néha bele kell, hogy férjen egy ilyen nap is. :D

3 hét alatt 3,9 kg ment le. Ezzel én elégedett vagyok. Minden hétre 0,5 kg fogyást tervezek és meglátom, hogy majd mennyire sikerül ezt tartanom.

Szinte semmit nem változtattam az étkezésemen csak az adagokat csökkentettem. Ez számomra könnyen tarthatóbb, mint egy teljesen új étrend.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook