Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyis verseny! Minden pénteken mérünk! Motivációóó! Csatlakozz te is! fórum

Fogyis verseny! Minden pénteken mérünk! Motivációóó! Csatlakozz te is! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
897. butterfly00 (válaszként erre: 896. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 20. 18:43

Értem, hát én is heti 1x szeretnék, de nem bírom ki :D hogy ne nézzem meg pedig így csak rosszabb..:S.

Én kedden reggelenként fogom nézni mivel kedden kezdtem el a fogyokúrám, ha nem haragszotok:)

896. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 895. - Butterfly00)
2012. jan. 20. 18:10
Elvileg itt megbeszéltük,hogy mindig pénteken.De én volt,hogy két hétig nem álltam mérlegre,de olyan is volt,hogy naponta 3x.Most próbálok csak hetente egyszer,és nem stresszelni magam többet feleslegesen :)
2012. jan. 20. 18:07
Milyen gyakran szoktatok méreckedni?:)
2012. jan. 20. 11:18

Ráálltam: 63 kg vagyok pontosan :) Ez végülis egész jól hangzik,mert már végre lejjebb van.Még semmi extra,de most ennek is örülök :)


Mindenkinek kitartást és fogyást!!

893. Nyűzli (válaszként erre: 891. - Luijza)
2012. jan. 20. 10:25
Ne add fel.. :S Nálam is ez a helyzet már elég régóta!
892. stikone (válaszként erre: 891. - Luijza)
2012. jan. 20. 08:59
nyugi nekem is voltak ilyenek ne add fel
891. Luijza
2012. jan. 20. 08:53

Sziasztok!


Ma reggeli méréseredményem a gyalázatos 70.7 kg. Már 16 napja 70.7 és 69.7 között ingázok le-fel, akármit csinálok is. Ha tornázok, ha nem, ha eszek, ha nem. Nagyon elveszi a kedvemet. :-(

2012. jan. 20. 07:27

Sziasztok!


Rég jártam erre,próbáltam agyilag nem a fogyival foglalkozni.Tettem a dolgokat úgy,ahogy jöttek.Most már simán tartom a napi max. 1000 kalóriát,sőt,sokszor ennyit sem,mert nem vagyok éhes.A torna megy,a futás szünetel,mert van egy kis egészségügyi problémám.Talán hétfőtől újra :))


Ma még nem mértem magam,de nemsokára rámerészkedem :)

889. Nyűzli (válaszként erre: 888. - Butterfly00)
2012. jan. 19. 19:59

Igazán nincs mit! :)


Ha bármi van vagy csak támasz kell mi csajok itt vagyunk fórumon :)

888. butterfly00 (válaszként erre: 887. - Nyűzli)
2012. jan. 19. 15:41

Szia:)

Köszönöm szépen a tanácsokat! A tippjeidet is és az elhatározásomat is igyekszem tartani:) Nagyon örültem annak amit írtál, hogy szerinted elég pár hónap nem kell hozzá egy fél év, mert így sokkal jobban látom a végét a dolognak és ez még jobban motivál. Remélem tényleg minden rendben megy és neked is sok sikert ! :)

887. Nyűzli (válaszként erre: 886. - Butterfly00)
2012. jan. 18. 19:39

Szia! :)


Jól hangzik amiket írtál! Főleg az étkezéses rész tetszett, például hogy nem vacsorázod tele magad :) a kétliter folyadék zöldtea stb szintén jó! :) a nassolást hagyd el hogy hatásosabb legyen a kúra. Ha nincs minden nap rendszeres emésztésed akkor kicsit segíts be zabkásával! Viszont némely gyümölcsel vigyázz délutáni fogyasztásnál mert egyrészt elég kalóriadús másrészt székletfogó pl banán.


Az edzéshez annyit tennék hozzá hogy idővel fokozatosan növeld mert úgy tudom, hogy kb 40 perc edzés-futás után indul be a tényleges zsírégetés! :)


De szerintem ha betartod amiket elhatároztál akkor pár hónap alatt lemegy fél év nem is kell hozzá! sőt szerintem az első pár kiló leadása után akkora bologság lesz rajtad urrá hogy mégjobban edzeni fogsz és csak úgy repülnek majd le a kilók :)


Sok sikert hozzá! Remélem a többiek is jrnak és kijavítanak ha valami hülyeséget írtam volna :)

Kitartást neked és a többiek nevében is mondhatom hogy HAJRÁ!

886. butterfly00 (válaszként erre: 884. - Nyűzli)
2012. jan. 18. 18:28

Először is köszi a választ:)

Ami a mozgást illeti mindennap tornázok egyenlőre nem sokat 20-25 percet mert nem vagyok valami jó fizikumban, de szeretném idővel ezt növelni.

Az étrendem abban változott, hogy a fő étkezések között sokat nassoltam hol egy kis keksz hol egy kis csoki és a gyorséttermi kaját se vetettem meg túlságosan:D ezért most sokkal több zöldséget és gyümölcsöt igyekszem enni, reggelire általában szendvics egy szelet felvágottal és jó sok paradicsommal meg uborkával, ebédre mivel még anyummal és tesommal élek nehezebb megoldanom a dolgot ha nem olyan nehéz kaja van itthon akkor abból szedek egy kisebb adagot de van hogy külön csinálok valami kifejezetten fogyokúrásabbat. délután egészen estig szinte csak eszegetek gyümölcsöt, zöldséget vagy joghurtot és nem is vagyok igazán éhes lefekvésnél. Ja és kb 2 liter folyadékot iszok egy nap ez általában vízből és zöldteából áll.

Bocsi a kisregényért.:S

2012. jan. 18. 17:25
Sziasztok! Csak bekukkantottam, mindenkinek kitartást és olvadó kilókat!
884. Nyűzli (válaszként erre: 883. - Butterfly00)
2012. jan. 18. 16:05

SZia!


Hát 15 kilót leadni úgy hogy az egészséges legyen szerintem fél éve... de ezt nehéz megjósolni!


attól is függ milyen sportot és milyen étrendet alakítasz ki magadnak ! :) Ha ezt leírod hogy mire gondoltál szerintem a többiek is szivesen segítenek tippekkel és tanácsokkal!


Például én bicajozással fogytam egy húszast de az jó sokáig tartott mert az étrendemben semmi változás nem történt tehát, nem hagytam el semmit inkább csak mértéket tartok :)

2012. jan. 18. 14:18

Sziaasztok! egy gyors kérdéssel fordulok hozzátok szeretnék 15 kilót fogyni és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ezt mennyi idő alatt tudnám megcsinálni? szóval kb. hány hónap alatt érném el ?

olyan célt akarok kitűzni ami reális ezért érdekelne hogy kb. mennyi idővel számolhatok:)

válaszokat előre is köszi:)

882. Nyűzli
2012. jan. 18. 12:35

húh lányok ! most érzem csak azt milyen puhány vagyok... XD...:S :/

megcsináltam RR 20 perc önmagadért dvd comb-fenék-csípő 90%át és a hasizom részből 7 percet és pihegek lihegek meg remegek :D megyek is tusolni... kemény a program! Viszont úgy érzem ha ezt napi rendszerességgel csinálni tudnám akkor annak hetente lenne eredménye. Szerintetek?

881. stikone
2012. jan. 18. 10:23
mindjárt indulok futni én is visszatértem a 72,5 kghoz, meglesz jövő hétig a a 6 kezdésű!!!!!
880. Nyűzli (válaszként erre: 879. - B235ac96d5)
2012. jan. 18. 10:01

Óh GRATULÁLOK! :))) Nagyon ügyes vagy remélem én is le tudok adni még párat :)


Kitartást mindenkinek :)

2012. jan. 17. 21:24
Sziasztok! Végre elértem a -14kg-ot!!! Mindenkinek kitartást! Sikerülni fog!:)))
878. stikone
2012. jan. 17. 21:06
vagyok:-)ma nekem is kellene az erő!!! alig bírtam futni.
2012. jan. 17. 20:53
Sziasztok,már senki nincs itt? Honnan merítsek erőt ha nem vagytok?
876. Nyűzli
2012. jan. 16. 18:18

Sziasztok! :)


Most regisztráltam az oldalra abban bízva, hogy Ti itt forumozó "sorstársak" segítetek tanácsokkal illetve motivációs erőként hattok rám :)


De hogy ne legyek ennyire lerohanós így írok kicsit magamról, és eddig elért eredményeimről.

Tinédzser koromban híztam meg hirtelen, ami elég nagy trauma volt. . . átlag üzeltben nem lehetett rám nadrágot kapni és egy szinte gyerek fejjel elég szörnyű érzés. . . az elmúlt két évben sikerült lefogynom 60-61 kg-ra, ami nem olyan rossz, de az álomsúlyom 53 kg, szerintem ez lenne ideális az alkatomhoz és 170cm magasságomhoz.

Tehát szeretnék még 7-8 kilót fogyni, de az utóbbi hónapokban elég nehéz rávenni magam bármire is. . . :( így arra gondoltam hogy ide regelek és bízom bennetek mint motivációs erőben. :)

No meg szeretnék tippet-tanácsot kérni, kinek milyen módszer használ? Ki mennyit és mit tornázik? Étkezések?


Minden hozzászólásnak örülök! :)

Jah és beszereztem Rubint Réka Add önmagad 3. -at erről valakinek van tapasztalata mennyi idő alatt mit lehet elérni vele?


Előre köszi mindent! :)

üdv

Nyűzli

875. Luijza
2012. jan. 16. 15:29
Most megint elindultam lefelé, csak meg ne álljak. Súly: 69.7 kg
2012. jan. 15. 18:20
Na, ma reggel "mázsáltam":79,5kg Nagyon szeretném, ha ebben a zónában maradna:))))
2012. jan. 13. 22:53
Sziasztok! Hát én csúszásban vagyok, de majd mérek, és írom:))))
2012. jan. 13. 19:06
Sziasztok 100,3,nem sok de legalább lefelé megy
871. Luijza
2012. jan. 13. 17:37

Sziasztok!


Hát nekem fölfelé ment: 70.3, pedig tartottam a diétát! :-(

2012. jan. 13. 15:08
nekem 90.9 (jan.4én 92.5 volt), úgyhogy rendben vagyok jelenleg:) örülök:) nekem is nemsokára jönnek a piros napjaim, úgyhogy méginkább jó ez így:)
2012. jan. 13. 10:03

Sziasztok!


Én 59,6-ot mértem ma :))) Úgy örülök :D Nem is emlékszem,mikor voltam utoljára az 50-es tartományban. Ez a múlt hetihez képest 1,6 kg-os fogyás. A tegnapi gyümölcsnap és sok mozgás (kb 2 óra) sokat dobott mondjuk rajta. Tegnap még 60,6 kg voltam. Szóval most nagyon örülök :)

2012. jan. 13. 07:58
Sziasztok,akkor én folytatom, 66.7 kg de úgy kell nekem, stagnálás van...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook