Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiú gyerek fórum

Fiú gyerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
márc. 26. 01:54
az allitasoddal szemely szerint nem ertek egyet!
97. Piroska52 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 18:22
Azt se tudod mit beszélsz.
96. Piroska52 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 18:16

Az a normális, ha a családja az első, attól még szeret, de másképp.

Ehhez azért nem kell sok ész.

95. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 18:14

Nem kell mindenkinek gyerek, jobb is ha nem lesz, se fiú, se lány.

Majd ha megértél rá.

94. andi6020 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 17:23
Ez az egész egy mondat, és levegővétel nélkül mondtad végig?
93. 8a5caeb182 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 14:37

Gyerek helyett szeretettel:


,,,,,....!!!!???


Használd egészséggel!

92. globus (válaszként erre: 91. - Michelle.r)
márc. 24. 14:00
Megfejtetted? Gratulálok!
91. michelle.r (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 13:57
🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂🫣😂
márc. 24. 13:41
Azaz ugyanolyan mértékben kéne és azt tudod hogy hány felnőtt gyerek van aki bizonyos okok miatt nem törődik a szüleivel főleg az anyával meg a Testvéreivel úgy hogy Magyarországon élnek és ugyanúgy látogathatnák egymást semmi akadálya nem lenne.
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Michelle.r)
márc. 24. 13:37
oké nem csak engem szeretne és a részes lennék az életének de ha engem is szeretne akkor nem lenne fontosabb a a párja házasságtársa legalábbis ha ugyan annyira szeretne nem kevésbé akkor olyan fontos lennék neki mint párja felesége gyerei igen ha a párját vagy házastársát vennénk alapul akkor az szerelem de közben meg szeretet is szóval te sem érted azt mondod nem kész kevesebb elvileg nem, de arról papolsz hogy hogy ki legyen legyen azaz ki lesz a fontosabb nem ugyanolyan mértékben.
88. tumbo2 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 12:49
de a gyerekemet nem mondom szerelmemnek.
87. michelle.r (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 12:38

Valóban. Te azt mondtad, hogy a szülő a fontosabb.


Szerintem addig ne házasod, ne csinálj gyereket, amíg nem érted meg a különbséget. Amikor egy új pár érkezik, ő integrálódik a meglévő családba. Aztán amikor a fiatalok családot alapítanak, a szülőknek kell az ő családjukba integrálódni.


Tudni kell a határokat finoman kezelni. Tudni, hogy mikor kell jelen lenni, mikor egy kicsit hátra lépni. Nem tudom, hogy én jól tudom-e majd csinálni, de csak rajtam múlik, van kitől tanulnom.


Neked is van mit tanulni, ha nem trollkodsz.

86. michelle.r (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 12:32

Jézusommmm, dobd már ki a pitsába a hülye nézőpondjaidat, és éld az életet. 🫣

Hogyan mérhető, hgoy kinek a hiánya fáj jobban?


Nem, semmit nem értettél meg abból, amit írtak neked. Része leszel az életének továbbra is, de már nem csak téged szeret, hanem a feleségét, a gyerekét, vagy több gyereket.


Nyugi, a szeretet nem lesz lesz kevesebb, csak többen osztoztok rajt, és más-más minőségben kapjátok.

85. michelle.r (válaszként erre: 12. - Globus)
márc. 24. 12:27
Tedd idézőjelbe, csak mindenki értse. 😝
84. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 12:25

A nő, aki megszülte, és a nő, aki élete szerelme, nem ugyanannál a rajtvonalnál állnak a fiú szeretetéért.


Teljesen más a kettő, és óriási hiba, ha anyuci verseng a menyével. Elsősorban a fiatalok, de a saját életét is széttrollkodja.


Köszönöm az életnek, hogy olyan anyósom van, amilyen. Nem egy vitában állt mellém, ha úgy látta, hogy a kisfia a hülye. És nem egyszer .szott le, ha én voltam az. És soha nem érezteti velem, hogy csak egy betolakodó vagyok az életében.


Egyik nő sem fontosabb a fiú életében, mint a másik, de mindkettő nagyon fontos.

83. globus (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 12:11
Mert most ők a családod! Majd ha lesz saját családod, az lesz az első.
82. L’Engel (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 11:57

Ha a te szüleid is az általad felvázoltak alapján állítottak volna szereteti sorrendet, akkor számukra az anyáik prioritást élveztek volna veled szemben. Vagy így volt? Gondolom, nem.

Attól mert lesz az embernek párja, gyermeke, nem kell elfelejtenie a szüleit, csak másként szereti mindet. Azzal a gyermeked életét is nehezítenéd, ha ki akarnád sajátítani a szeretetét magadnak. Az az élet rendje, hogy a fiatal felnőtt kiszakad a fészekből és saját családot alapít.

81. srcrss (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:48
Múltkor a sírig tartó szerelemről hablatyoltál. Vagy az nem te voltál? Te tapasztalt nő.
80. timycat (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:44
Azt se tudod miről írsz, amíg se férjed, se gyereked
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Borian)
márc. 24. 10:40
A szerelem nem szeret a szeretet erősebb gondolom te nem éltél ilyet át Nem tudod milyen egy szülőt és egy testvért szeretni vagy nem tudod hogy kell igazán
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Borian)
márc. 24. 10:33
A család a vérségi kötelék nálatok lehet hogy nem de nálunk igen.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Srcrss)
márc. 24. 10:32
Nem akarom ha nektek a család ennyit jelent akkor jó emberek lehetek.
márc. 24. 10:31
Jóban vagyok a szüleimmel, és a testvéreimel sokat látjuk egymást és sokszor beszélünk telefonon, akkor nem normális, hogy jobban szeretem őket, mint az életemet és bármi másét?
75. Borian (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:29
a párod lesz az új családod és az is családi szeretet, ami hozzá fűz...
74. timycat (válaszként erre: 73. - Srcrss)
márc. 24. 10:26
Főleg amíg az élete csak elméleti
73. srcrss (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:25
Ki vagy te, hogy megmondd mi a normális? Miért akarod ránk erőltetni a véleményed? Élj, ahogy akarsz, gondolj, amit akarsz.
72. timycat (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:25

Mindig a gyerek az első nálam, ezért az én szememben a férjem halála, aki a gyerekem apja, mindennapi életének szereplője sokkal nagyobb tragédia lenne mint az anyám vagy a még élő nagyszüleim halála, hisz persze velük is jó a gyerekem kapcsolata, de nem olyan meghatározóak a gyerekem életére mint a férjem.


Egyébként meg ezt sem lehet összehasonlítani, egy 80+os ember halál természetes, az élet rendje, egy 40-es ember halála pedig mindenhogy tragédia, annak még nincs itt az ideje.

márc. 24. 10:20

Vegyél egy jó nagy levegőt, és pihenj!

Talán tisztul a kép...

Senki nem mondta, hogy beteg vagy.

márc. 24. 10:15
Ettől nem vagyok beteg vagy ilyesmi.
márc. 24. 10:13
Igen, mindenkit másképp szeretünk, de ez nem jelenti azt, hogy a szerelem erősebb, normális esetben a vér kötelék az erőssebb és fontosabb, egyik szerelem sem lehet erősebb mármint egy normális embernél mint a családi szeretet.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook