Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiú gyerek fórum

Fiú gyerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
márc. 24. 10:09
Manapság vannak olyan családok, ahol ha baj van, nem segítenek, ha ünnep van, nem is mennek. Amikor nincs akkor, sem közös nyaralásrw , ha van rá pénz, akkor megértem, ha a gyerek nem ott lakik pl külföldön de ha egy városban, faluban lakik, az nem normális. hogy ilyen a kapcsolatuk, nem értem, miért baj, hogy a szüleim és a testvéreim a legfontosabb, írom ezt csak félig romaként, de így sem tartom, normálisnak. a vérségi kötelék örök egy párkapcsolat és egy házasság nem nem biztos
67. Panna.33 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:00

Nem származás kerdese ez, hanem inkább életkoré.

Én sem tudtam elképzelni 20 évesen, hogy lesz, akit jobban szeretek edesanyánál.

De egy jó férj, az egyben társad is, szövetséges, harcostárs, támasz és öröm is. Aztán a gyerek meg a világ közepe.

Anyát továbbra is nagyon szeretem, de ezek másfajta szeretetek.

66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Amaunet)
márc. 24. 09:53
Írd ki, a romákra gondolsz, rasszista senkit, nem akarunk kontrollálni de a legtöbb romának a család a fontosabb, a közös programok, ha a családtagunk felhív, az nagyon jól esik nekünk.
65. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 09:48

Hát, nézd... igen, van benne valami... a férfiak házasság után általában szinte észrevétlenül asszimilálódnak a feleség családjába, mert ha egészségesen le tud szakadni az anyukájáról, aki a felesége szervezi a család életét, és mivel minden szentnek maga felé hajlik, gyakrabban mennek az ő anyukájához, azon szokások fognak uralkodni a családban, amt a feleség hoz otthonról stb. Ezt el kell fogadni.


Az i-re az teszi fel a pontot, amikor unoka is lesz, mert a fiús anyuka rendszerint a "másik nagymama" lesz. Mert a kismama könnyebben, szívesebben fordul segítségért, tanácsért a saját anyukájához, szívesebben bízza rá a gyereket, ez valahol természetes.


Ha jó fej vagy, el tudod ezt fogadni, maradhat nagyon jó kapcsolatod a fiaddal és a családjával. Erőltetni semmit sem szabad.


Ez az általánosság. Ami meg az egyénit illeti, nekem van fiam is, lányom is, kamaszok, egyelőre a fiam sokkal bizalmasabb velem, többet beszélgetünk, pedig otthon nem ezt láttam és nem gondoltam volna, és azt hittem, majd a lányom lesz a bizalmasom... nem azért történt így, mert én alakítottam, egyszerűen személyiség kérdése...


azután hogy teljesen felnőve hogy lesz.... majd kiderül

64. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Bichi)
márc. 24. 09:28
hogy nem tudja elengedni,az mindenkinek rossz.kivéve tán a zsarnok anyának.a legtöbb fiatal nőnek nem,mert akkor menj vissza az anyádhoz.
63. tumbo2 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 09:22
jézus,te nézted a filmet.
62. Halacskaaaa (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 07:33
Te aztán egy igazán kontrolláló ember vagy. Még azt is te akarnád irányítani, hogy a fiad téged hiányoljon jobban, ha meghalsz? Egy anya elvesztése máshogy fáj, mint egy feleségé. Az érzéseket amúgy sem lehet akarattal irányítani. Nekem van egy lányom, most pedig egy kisfiúval vagyok várandós és nagyon remélem, hogy ha felnőnek és meghalok, olyan szerető párjaik lesznek, akik tompítják a hiányomból adódó fájdalmat és minél hamarabb túljutnak rajta és nem azon drukkolnék, h jajj remélem az én halálom fáj a gyerekemnek a legjobban, nem pedig a párjáé. Soha nem kívánnám a gyerekemnek, h szenvedjen a halálom miatt. Akármilyen nemű lesz a gyereked, előre sajnálom, h egy ilyen kontrollmániás anyja lesz, mint te.
61. Panna.33 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 06:09

Szóval még se férjed, se gyereked, csak nem tudod elképzelni, hogy jobban szeresd őket anyádnál.

A férj nem csak valaki, akivel hancúrozol, olyanhoz ne is menj hozzá, aki ennyit jelet csak, mert egy házassághoz kevés, hogy valaki megdug.

60. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 06:01

Azt is ki kell érdemelni, hogy egy fiú le se szarja az anyját. De ugyanezt lánynál is el lehet érni.

Az elsárkányosodás elég jó módszer rá.

59. Bichi (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 01:17

Pont azt tudnám írni, amit Amaunet már leírt.

De igazából saját magadat is megcáfolod, hiszen a párja, gyereke, az ő családja már.

Amit írsz "gyerekei szülei és testvérei " azt ugye tudod, hogy a gyerekei szülei az önmaga és a felesége? Tehát igen, a felesége és a gyereke lesz az első...

Az meg, hogy meg fogsz-e változni, az majd kiderül, ha lesz gyereked, már ha lesz egyáltalán...

Én csak örülök, hogy nem egy olyan anyám van, aki elvárja, mert méltóztatott megszülni, hogy ő legyen nekem a világ közepe, pedig még férfi sem vagyok...

Mondjuk ismerek ilyen anyát, ezek szokták a lelki zsarolást alkalmazni, és megkeseríteni a gyerekük életét, pedig állítólag őket szeretik a legjobban a világon. Ja nem, mert önmagukat...

58. Amaunet (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 23:03
Él hazánkban olyan népcsoport, ahol a "vér kötelez". A szülői szeretett az nem kötelez, hanem támogat és szabadságot ad. A gyermeket nem lehet arra kötelezni, hogy szeressen mindenkit aki a családja, hanem úgy kell nevelni, hogy ez a szeretet kifejlődjön benne.
57. Ágio8405 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 22:38
Annál nagyobb fajdalom biztos nincs mintha a gyerekét veszíti el az ember, de ezt mondják is. Remélem a saját unokádra azért nem leszel féltékeny, ha ő fontosabb lesz neki mint te. ( bár sajnos hallottam már ilyenről 😞)
márc. 23. 22:22
Nem tudtam hogy baj ha valaki nagyon szereti a családját a vérségi kötelék számomra fontosabb, egy pár bármikor ott hagyhat egy házastárs bármikor elválhat bocsánat hogy fontosabbak még az életemnél is és majd a gyerekeim is.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Bichi)
márc. 23. 22:16

Én is sajnállak téged amiért azt gondolod, hogy a vér kötelez hülyeség gondolom leszarod, hogy ők törődnek e veled vagy vagy sem vagy te a szüleidre bocsánat, hogy hogy nagyon fontossak a szüleim, akik felneveltek tanítottak és a testvéreim akikkel felnőttem

mint egy férfi ha mégis lesz gyerekem ha fiú ha lány úgy fogom nevelni hogy mindig a család legyen a legfontosabb, nem mondtam hogy ne legyen párja házasságtársa hanem azt hogy a gyerekei szülei és testvérei legyenek neki a fontosabbak ha e miatt engem elítéltek az nem engem minősít ítéljetek hiszen ítélkezni könnyű ismeretlenül

én ilyen vagyok és ilyen is maradok soha nem fogok megváltozni vállalom és ha igazam van ha nincs igazam ha jól gondolom ha nem gondolom jól akkoris ez én vagyok.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Bichi)
márc. 23. 21:45
Jó de ha nem emiatt mi más miatt? szerinted a szerelem erőssebb? Szerintem normális esetben ku#vári nem
53. Bichi (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 21:38

Hát csak sajnálni tudlak, hogy a "pár" neked mindössze hancúrozást jelent.

A vér kötelez? Ekkora hülyeséget...

Csak remélni tudom, hogy sosem lesz fiad, akit ebben a szellemben nevelsz, de hidd el, ha így lesz, a lányod is pont úgy fog menekülni, mintha fiú lenne...

52. gabbbicica (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 20:59

Akkor ezek szerint se párod, se gyereked nincs.


A szuleiddel mennyi idot toltesz?

51. globus (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 20:46
Mert ha lányod születne, férjhez menne, neki is gyerekei lennének, akkor is legfontosabb szeretnél lenni? Vagy ez csak fiad felé elvárás, legyőzni a menyed?
50. 996b40d6f5 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 20:36
Szerintem igen.
márc. 23. 19:33
Bocsánat nem olvastam végig ideges vagyok én a pára értem nem a gyerekre
márc. 23. 19:33
Bocsánat nem olvastam végig ideges vagyok én a pára értem nem a gyerekre
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Ágio8405)
márc. 23. 19:31
Szerinted az is normális lenne ha ő utána sírna a legjobban? mert nem írtad mit jelent hogy fontosabb szerintem ezt.
46. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:20
Nem. Ha lesz gyereke ő lesz a legfontosabb. Szerintem ezzel sokan vagyunk így, hogy onnantól hogy gyerekünk lesz nála/ náluk nincs fontosabb. De ez nem azt jelenti hogy a szülőkkel nem foglalkozunk…..
márc. 23. 19:14
Hülye
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Timycat)
márc. 23. 19:14
😡
43. timycat (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:13
Ne igyál gyógyszerre!
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Timycat)
márc. 23. 19:09

Nem vagyok troll de ezt te írtad egyszer ezt írod máskor azt na neked van baj

Összemérni, ne adj Isten összekeverni egy szülő-gyerek kapcsolatot és egy párkapcsolatot elég fura gondolkodásmódra utal.

41. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:08
🤣🤣 van bajod rendesen 🤣🤣
40. timycat (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:04
Az igen.... micsoda mérce. Vagy komoly baj van a fejedben, vagy hétvégi troll vagy.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Timycat)
márc. 23. 19:01
Nem én mondtam hogy egy pár fontosabb
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook