Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiú gyerek fórum

Fiú gyerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Timycat)
márc. 23. 19:01
Nem én mérem össze ti
márc. 23. 19:00
Nem azt mondom hogy ne legyen párkapcsolata de a vér kötelez.
36. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:58
Összemérni, ne adj Isten összekeverni egy szülő-gyerek kapcsolatot és egy párkapcsolatot elég fura gondolkodásmódra utal.
35. Amaunet (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:58

Azért fogadják el, mert így működik az élet. A szülő teljes szeretetet és figyelmet kap addig, mig a gyermek ki nem röpül a családi fészekből.

A gyermekeket el kell engedni, hogy saját életüket éljék. Tanuljanak, szórakozzanak, barátkozzanak, házasodjanak.


Persze, ismerünk mindannyian legalább egy olyan anyukát, aki szándékosan nem az önállóságra neveli a gyermekét és ezzel ömző módon egy életre magához láncolja.

34. andi6020 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:55

Nem való az anyaság mindenkinek.

Ha egy gyereknek mindig első az anyja, hát élj az édesanyádnak. Nincs ezzel gond, ha felismered.

33. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:53

Azt akarod???

Figyelj, ez nem kívánság műsor. Ami lesz az lesz!

Lényeg, hogy egészséges legyen.

Amúgy majd a gyermek neveléseden sok fog múlni.

Sok múlik rajta, milyen kapcsolat alakul ki köztetek.

Nem lehetsz önző, sem fiúval sem lánnyal.

márc. 23. 18:39
Úgy látom ennyit ér az anyaság de még el is fogadják a szülők.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Pteri)
márc. 23. 18:37
Arra jó volt hogy meg szüljön téged nem azt mondtam, hogy ne legyen majd párja de ne ő legyen a legfontosabb.
30. pteri (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:27
Szerintem te semmilyen gyereket ne szülj ezzel a gondolkodással. Ismerek ilyen anyákat, tönkreteszik a gyerek életêt, akár fiú, akár lány.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Bichi)
márc. 23. 18:24
Gondolom nektek nem számít, hogy hogy áll hozzátok nekem nem lenne fontosabb a párom házastásam mint a gyerekemi szüleim testvéreim az nem vérségi kötelék csak azért nekem nem lesz fontosabb a párom mert hancurozunk ha nem erre értetted akkor mire.
28. Anyagi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 18:15

De bizony! Az élet előrefelé megy!

A fiadnak új élete, új családja és gyerekei lesznek!

A Te dolgod, hogy megértsd és segítsd őket ebben!

A menyedet is!

Mert különben rossz anyós leszel és egyedül maradsz!

27. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 16:12

Szerintem borzasztóan önzően állsz a dologhoz...

Egy nő mindig fontosabb, ebbe nyugodj bele, kivéve ha a fiú egy elkényeztetett anyuka kedvence...

A szarna rád, és hogy valaki más fontosabb, nem ugyanazt jelenti, de ez leginkább az anyán múlik, ha rátelepszel, akkor mielőbb szabadulni próbál, és feléd sem néz...

Nálunk is a férjemnek fontosabbak vagyunk, mint a szülei, de ez nagyon nem jelenti, hogy velük nem foglalkozik.

Nekem is fiam van, a barátnője meg olyan, mintha a lányom lenne, néha közelebb érzem, mint a saját fiamat.

26. tumbo2
márc. 23. 16:08
szomorú,ha valakinek a szülei a társai-Polcz Alaine írta,pedig tudott egyet-mást a házasságról,megcsalásról.
25. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 16:05
nekem lányom van,és örökké az marad.a vejemet is nagyon kedvelem.
24. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Secret8)
márc. 23. 16:02
az anyám két fiát elvesztette,nem tudom belül mit érzett,de a másodikon könnyen túl tette magát.igaz,rajta élősködött-
márc. 23. 16:00

Teljesen gáz vagy!

Bármennyire szomorú, az a természetes, hogy az ember eltemeti a szüleit.

Igen, neked kell előbb elmenni, nem a feleségének.

Bár ezzel a gondolkozással jobb, ha nem vállalsz gyereket.

Se fiút, se lányt.

22. secret8 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:54

Bocsáss meg, de ez hülyeség. Miért szarna rád? Úgy nevelted? Erre tanítottad?


Fogadd el, ahogy már irták, hogy a házastárs és a saját gyerek prioritást élvez, ez mindenkinél így működik. De ez nem jelenti azt, hogy rád "szarna".


A halállal kapcsolatban: az ember előbb-utóbb elveszíti a szüleit. Ez az élet rendje. Tehát nyilván könnyebben megbékélünk a szüleink halálával, mintha a férjünket/feleségünket, vagy Isten ne adja, a gyerekünket veszítnénk el. Ez utóbbit nem is tudom, hogy lehet ép ésszel kibírni.

21. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:50

Miért szarna rád? Az anyja vagy. Jó esetben az ember fia és a lánya sem szarik a szüleire.

Szerintem engedd el ezt a hülyeséget és nyugodj meg.

márc. 23. 15:46
Úgy értem őt jobban hiányolná.
márc. 23. 15:45
A legfontosabb számomra azt jelenti,akinek a halála vagy hiánya a legjobban fájna ezek szerint magyarul szarna rám csak mert lenne párja és talán gyerekei.
18. 996b40d6f5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:34
Jesszus! Sajnálom a leendő menyed.
17. birebora (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
márc. 23. 15:24
Igy helyes.
16. birebora (válaszként erre: 13. - Papája)
márc. 23. 15:24
Egyetértek.
15. 8a5caeb182 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:20
Vérbeli anyatípus vagy :D
14. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:13

Ez nem igaz, nem akarlak megsérteni, hogy hülyeség. A házassággal nem szűnnek meg a korábbi családi kötelékek.

Én többször kötöttem házasságot,minden férjem rendkivül " anyás " volt ( nem emiatt váltun k el ), én ennek rendkivül örültem, több időt tölthettem én is a szüleimmel, ill. fordithattam magamra. Mindkét részről természetesnek vettük. Ha a fiam egyszer megnősül, én is elvárom. Fel sem merül, hogy a házasságkötése időpontjától számára én nem létezem, csak a felesége,

A népies mondások nem az erősségem, de sosem hallottam, mégcsak hasonlót sem. Inkább azt, hogy a fiú

inkább anyás, de ez sem hihető.

13. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:01

Először is, nem te határozod meg, hogy fiad, vagy lányod születik, úgyhogy ez kipipálva.


Másodszor vedd tudomásul, hogy ha a gyerekünk megházasodik, akkor neki a férje/felesége lesz a fontosabb és a saját gyerekei, nem pedig mi, a szülők.

Ez természetes és így van nagyon jól.

Velünk is ez történt fiatalon és nyilván veled is, másokkal is.


Azt se felejtsd, hogy a gyerekünk mindég a gyerekünk marad és úgy szeret bennünket, mint ahogyan a szülőt szeretni kell.

A házastársát meg egészen másként, őt szerelemmel. A kettő nem ugyanaz.


Ne legyél féltékeny, értsd meg őket, örülj a boldogságuknak és akkor nem veszíted el őket.

12. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:00
Ideális anyós leszel.
11. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 14:47
Azta, miért vagy ennyire elkeseredett?
10. globus (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
márc. 23. 14:37
Én is így gondolom.
9. Tai (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
márc. 23. 14:33
Pontosan <3 :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook