Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak izgatása fórum

Férfiak izgatása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
17. 8ee31e318f (válaszként erre: 14. - Féknyom)
2009. júl. 2. 22:08
mar mint mit? hogy izgatja a pasid a nyelvevel a csiklod, :P
2009. júl. 2. 22:07
Nem lehet valamilyen módon körüzenetet írni a pasiknak,hogy feltétlen írjanak?!
2009. júl. 2. 22:00
Én is ezt tapasztalom a páromnál,és a korábbi pasijaimnál,hogy oda vannak az orális sexért,az extrémebb szitukért.Volt egy olyan tapasztalatom,hogy fényes nappal kajakkal a balatonban,orális sex.A srác naponta többször kajakozni akart.A herék nyalogatásánál tuti azt hallod,hogy áh ez nagyon jó,folytasd vagy valami hasonlót,én szeretek ilyen módon örömet okozni a páromnak,mindíg szoktam alkalmazni,a legmeglepőbb pillanatokban,és helyeken.Tök jó,hogy pasiknak intézted ezt a kérdést,de kevés pasi válaszolt eddig sajna.Pasik bátorság,tátott szájjal várjuk a válaszokat,hogy alkalmazhassuk,és örömet szerezzünk a párunknak!
14. féknyom (válaszként erre: 2. - Nikus13)
2009. júl. 2. 22:00
Hja, méla undorral elviseljük...:)
13. ringolina (válaszként erre: 1. - Nikus13)
2009. júl. 2. 21:54
Lehet,hogy maradinak tűnök,de engem nagyon beindít ha a párom nem hálóingben hanem combfixben szexi bugyiban és melltartóban vár az ágyban 2 gyertya az ágy két oldalán.
2009. júl. 2. 21:52

:) az én eddigi tapasztalataim szerint is az orál viszi a pálmát..


Viszont arra kíváncsi lennék h ezen kívül még mi az izgató számukra? Mondjuk ha nem házastársi viszonyra gondolunk az pl izgató ha egy nő húzza a fejüket? Vagy ha még nem tartunk a mesztelenkedésnél az előjátékban mi az ami izgató? :)

2009. júl. 2. 21:52

Szoktatok szexfilmet nézni? Ki mire gerjed, az változó, de fel lehet dobni kicsit a hangulatot vele... Malac gondolatokat ébreszt... De valami kis finomat célszerű keresni, mert egy durvától végleg csütörtököt mondhattok...

Jah, és egész jól el lehet belőle sajátítani a technikákat, ha mondjuk elosztod 5-tel vagy 10-zel. ;)

Persze mindenhol azt mondják - és ez is igaz -, hogy orál csak ott ér, ahol kölcsönös!

10. Réka71 (válaszként erre: 2. - Nikus13)
2009. júl. 2. 21:52

írtam neked priviben egy internetes oldal nevét!

Használd kedvetekre!!:)))))))))

2009. júl. 2. 21:48

Ja,ja...csatlakozom az előttem szólókhoz,az orál az tuti siker,de lehet fokozni....

Mi pl. minden extrém helyet kiszemelünk és ki is használunk:))lassan már az ágyunk számít extrémnek:))))

De ez így van jól,nem unalmas és azért kell,hogy ismerjük kicsit a párunkat...

2009. júl. 2. 21:43

Az én párom is az orál mellett szavaz:)

De létezik szerintem rengeteg dolog amivel még izgatóbbak lehetnek a dolgok.

Mondjuk egy extrémebb hely:)

Tapasztalat alapján a herék nyalogatása nagyon izgató lehet, csak ha véletlenül erősebben megnyomod akkor az fájdalmat okoz.

Az én párom orális sexnél imád uralkodni.... És ha teljesen a számba veszem... nah hát mondjuk ez grízes, mert nagyon jol tudja hogy egy erősebb mozdulat és megmutatom mi volt a vacsi:)

Pussznacs

2009. júl. 2. 21:42
en szeretem ha orakig cirogat a parom. nem nagyon tapasztaltam ezt noktol. ha istennek a jelenlegi parom imadja :)
2009. júl. 2. 21:37

A férfiak eléggé piszkok az ilyesmiben, persze jó értelemben! :) Szerintem is imádják.


Amúgy, még jó, hogy pasikat kérdeztél... :D

2009. júl. 2. 21:36
Hát igen vagy probáld ki hogy két napig ne főzz ebédet attol is elég izgatott lesz.Na jo csak vicc volt.Az orál az tényleg működik kivétel nélkül mindnél szerintem.
2009. júl. 2. 21:31
orál minden mennyiségben! tapasztalatom szerint:-)
3. szemmelver (válaszként erre: 2. - Nikus13)
2009. júl. 2. 21:30
az nagyon:)
2009. júl. 2. 21:29
például az izgató ha az ánuszát nyalogatja a párja vagy a heréket és környékét?
2009. júl. 2. 21:26
szeretnék véleményeket tapasztalatokat főleg férfiaktól hogy mivel lehet a legjobban felizgatni őket.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook