Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak izgatása fórum

Férfiak izgatása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
197. Sylvia81 (válaszként erre: 196. - 8e57e08329)
2009. júl. 18. 17:43

Én értem amit mondasz, értem a logikát is, csak nem értek vele egyet. Nem akarlak itt most téged meggyőzni, mert nem erre hivatott a fórum, csak reagálni szeretnék a véleményedre.

Nos, szerintem az, hogy orál, vagy anal, vagy ilyesmik, mindenképp 2 ember közös megegyezése. Ha ők ketten így látják jónak, miért ne! Azt hiszem, egy egészséges, normális ember ettől még nem fog sem a pedofília, sem pedig a zooofília felé fordulni. Mert ha arra akar, nem ez fogja arra hajtani, sőt nem is ez a fórum!!! Annyi szemetet találni a neten és a DVDkölcsönzőkben is, hogy alig fér el. És ha valakit érdekel a téma, már rég nem ezt a fórumot olvassa.

És valóban közös felelősség, mivel itt beszélünk róla, de itt senki sem azt mondja, hogy igenis hülye az, aki nem csinálja anál... Beszélgetünk róla pro és kontra. És ha én nem akarnám leírni a véleményem, nem tenném. Sőt, nem is kötelező a fórumot olvasni, tehát akinek nem fér bele a csevegős témába mindez, az nem olvassa.

De gondolj bele pl . abba, hogy van esetleg valaki, aki túl zárkózott ahhoz, hogy beszéljen bárkivel is arról, hogy a párja rá akarja venni az análra, de kicsit fél, mert értelemszerűen gőze sincs róla, hogy milyen lesz. És mondjuk idetéved, elolvassa a fórumot. Vadidegenektől, részrehajlás nélkül véleményeket kap, amik lehet, hogy megkönnyítik a döntését, akár erre, akár arra. És akkor szerintem már megérte. Önzetlenül és tudtunkon kívül, de segítettünk valakinek! Szerintem ez fontos.


Egyébként én megdöbbentem azon, amit írtál egyes államok tervezett törvényeiről. Szerintem még egy 10éves sem képes komolyan végiggondolni, mi az, amire kérik, sőt befolyásolható, megzsarolható rettenetes könnyen. Ígérsz neki pár szép és jó dolgot, és simán beleegyezik. Aztán mire felnő, tutira nem lesz "normális"... Kétségbeejtő!!!!!!!!!!!!!!

196. 8e57e08329 (válaszként erre: 195. - Nikus13)
2009. júl. 18. 07:04

Szervusz!

Nem értek Veled egyet. Természetesen az ember az intim magánéletében az együttes örömszerzés olyan formáihoz nyúl, amelyek mind a két fél számára elfogadhatóak és csodás élményekkel ajándékozza meg őket. Eddig semmi bajom ezzel, de miután megjelenik ez a téma egy közösségi internetes oldalon, nos attól kezdve már kilép az intimitás felelőssége alól és közös felelősségünkké válik. Beszélünk róla és emberek ezreinek formálja véleményét és alakítja gondolatvilágát, sőt a későbbiekben szexuális együttlétük módjára is kihatással lesz. Valaki felemlítette előttem a perverziót. Igen ettől félek, hogy ez semmiképpen sem egészséges a társadalom számára, mert ilyen és ebből a magatartásformából eredő pedofil gondolatvilág hatására, egyes nemzetek államaiban, már olyan törvényeket szeretne a parlamenten keresztül átverni a "nagyon magas intelleigenciával" rendelkező politikai elit, hogy a pedofiliát csak 6 évesnél fiatalabbkorú esetében büntethessék, mert a 6 évesnél idősebb gyerek már "megérti", hogy mire kérik és ezt a dolgot vele már meg lehet előzetesen beszélni, tehát a gyerek belegyezésének megnyerésével már ez a cselekmény már nem is lenne büntethető.

Na most akkor, gondoljon mindenki haza az otthoni kis családjára, a hatéves vagy annál kisebb és nagyobb korú gyerekeire és rádöbben rögtön, hogy ez a szexuális magatartás milyen mocskos erkölcstelen világ kialakulásához szolgáltat egyesek számára alapot. Én ettől hányni tudnék...

Természetesen itt mindenki csak hozzá szól egy-egy témához és saját véleményét mondja el.

Nehogy abba a zavarba essél, hogy az én véleményem netalántán többet ér akárkiénél is itt a topikban. Kezeld ezt is a helyén csak egy hozzászólásként a többi száz között.

És nehogy félreérts, mert nekem Veled semmi bajom, hiszen őszintén beszélgetünk. A téma az, amelyhez a véleményemet hozzáfűztem...

195. nikus13 (válaszként erre: 193. - 8e57e08329)
2009. júl. 18. 05:50
Anális szeretkezésnek semmi köze ahhoz amit te leírtál!!!! Ez két emberről szól akik szeretik és bíznak annyira egymásban hogy ezt is meg tudják tenni!! És ha jó akkor miért ne? Ettől még senki nem lesz pedofil vagy zoofil. Nagyon messze van ezektől az anál. Miért szeretik a pasik az orált??? Az nem gusztustalan neked? Miben más az sem a megszokott közösülési forma? Ugy gondolom hogy ez mind olyan dolog amivel két ember feldobja a szexuális életét.
2009. júl. 17. 15:27
Nézzétek meg a keserű mézet, az arról szól, h. a normális nemi élet hogy tud eltolódni a perverzió felé. Nagyon idegborzoló, hatásos film.
193. 8e57e08329 (válaszként erre: 192. - Nikus13)
2009. júl. 17. 14:24

Na igen! Valahogy így gondolom én is! :-))))

Nagyon sok pohár bor kellene nekem is ahhoz, hogy ezt meg tudjam csinálni.....

De ha megy, akkor innen már csak egy kis "kirándulás" a csizmaszárba állított birka, a jó erősen lekötött lábú tehén.... természetesen csak nagyon ellenőrzött higiene :-))))))) betartása mellett. Aztán nem akarok messzemenő következtetéseket levonni az ilyen szexuális magatartásokból, amelyek melegágyai a pedofiliának és a zoofiliának és egyes európai országokban már törvények is születtek,(Svédország) hogy az állatokkal lehet "fajtalankodni", mert az állatnak ilyen értelemben nincsenek jogaik. Úgy tűnik, hogy az embereknek vannak jogaik, de ezek meg fel sem érnek az állatok szintjére.....:-)))))

Hát akkor hölgyeim, uraim lehet felizgulni, apropó milyen bor ehhez a legjobb, fehér vagy vörös...???? :-(((

192. nikus13
2009. júl. 17. 10:30
Az anális szex nagyon jó tud lenni ha mindketten kellőképpen fel vagytok izgulva és el tudtok lazulni. Mi néha egy pohár borral szoktunk indítani.Az análhoz több idő kell hogy előkészítse a párod a "terepet" de nagyon megéri higgyétek el. ha valaki úgy el tud jutni az orgazmusig akkor onnan már csak úgy fogja akarni. Szerintem fantasztikus. A felelő higiéniára szükség van természetesen!!! Az nélkül nem lehet ellazulni se. Próbálkozzatok szerintem megéri!!!
191. féknyom (válaszként erre: 190. - Arnica)
2009. júl. 16. 15:07
Persze, egyszer öreganyámat felrúgta a tehén.:)
190. Arnica (válaszként erre: 189. - Féknyom)
2009. júl. 16. 14:52
Ó szegény nagytudású barátom! Mégiscsak... így kimúlni ez árnyékvilágból... Jutott neked egyáltalán valami gyönyörűség az életben? :))
189. féknyom (válaszként erre: 188. - Arnica)
2009. júl. 16. 10:27
Hehe, értem én a célzást... Kimaradt az életemből, s gyanítom ez már így is marad.:)
188. Arnica (válaszként erre: 187. - Féknyom)
2009. júl. 16. 09:50
Vajon mi súgta, hogy ezt nem hagyod szó nélkül? :))
187. féknyom (válaszként erre: 186. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 16. 08:46
Hát vagy kéjesen elkezd nyögdécselni... Na jó, nem gonoszkodom.:)
186. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 182. - 97b7a82d23)
2009. júl. 16. 08:29
Ne haragudj, hogy kicsit faragatlan vagyok, de szerintem dugjál a seggébe egy anal vibrátort! Tuti elmegy a kedve az egésztől.
185. Arnica (válaszként erre: 182. - 97b7a82d23)
2009. júl. 16. 01:51
Én is utálom az anált, mert valóban fájdalmas, még ha nagyon óvatos is a párom. De volt egy fiú akivel azért szép emlékeim vannak erről is. És a fájdalomért sokszorosan kárpótolt (Nem vagyok mazo!)
184. Arnica (válaszként erre: 115. - Féknyom)
2009. júl. 16. 01:43
Akárhogy aggódnak a Lányok, emlékeim szerint igazad van. Kár, hogy ez ritka csoda...
183. Sylvia81 (válaszként erre: 182. - 97b7a82d23)
2009. júl. 15. 18:51

Pedig pont azért fáj, mert nem igazán szeretnéd. Ez a múltkor olvastam, és sok igazság van benne:

A végbélnyílást 2 különböző izomcsoport zárja le: a külső akaratlagosan mozgatható, a belső viszont nem. Ha feszült vagy, mert pl. kellemetlenül érint a dolog, vagy akármi miatt nem tudsz teljesen ellazulni, akkor a belső nem lazul el, és ezért fáj az anal...

Jópár éve volt részem analban, nem volt rossz, csak hamar vége lett. Ettől függetlenül egyáltalán nem kívánom, bár ha úgy hozná a helyzet, lehet, hogy most is belemennék. De persze nem rendszeresen. Szerencsére az én párom az oráltól is oda-vissza van... :D

182. 97b7a82d23 (válaszként erre: 180. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 15. 18:30
Tudja hogy nem szeretem , mert fáj nekem.De nem nagyon érdekli szerintem,legalábbis ennek ellenére mindig ezzel nyaggat.
2009. júl. 14. 22:00
Sok érdekeset lehet olvasni.
180. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 179. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 18:57
És ő tudja milyen érzés az anal? Mármint neked?
2009. júl. 14. 16:21
Sziasztok!At orál valóban nagyon bevált dolog nálunk is,de az én barátom mindig az anális szexxel nyaggat,amit én nem szeretek és nem is engesek meg neki,ha lehet így fogalmazni.Pedig állatira be tud izgulni tőle.
2009. júl. 10. 19:25

szerintem nagyon jo oldal. tele van igazsagokkal, es aki nem lat ugy bele a dolgokba mint en, annak fontos atnezegetni. kepzeljetek meg szamomra is vannak uj dolgok. bar edes keves ;)


viszont ami itt is azonnal szembe tuno igazsag: a nyiltsag, es hogy ne nezzuk madarnak a parunkat. ne mellebeszelessel razzuk le, hanem igazat mondva. meg fogja erteni :)

177. 8ee31e318f (válaszként erre: 174. - 8e57e08329)
2009. júl. 10. 19:21

hat szo mi szo. ha ki vagyok ehezve, nem biztos hagynam hogy befejezze. ;)


s bar ha szo szerint vonaglik, lehet mentot hivok hozza, de ha erotikusan tancol, es engem is bevon es finom szeretkezesbe torkollik, az fantasztikus dolog.


nem szeretem az egyhangusagot, es mindenre nyitott vagyok, ami valtozatossa, es oromtelive teszi az eletet, es a szexet is. addig tedd a dolgod, mikozbeen en elvezem az eletem, es a paromat ;)

176. 8ee31e318f (válaszként erre: 96. - Réka71)
2009. júl. 10. 18:23

hat nem egeszen ertem hogy elhetnek eggyutt. nem vagyok fabol, s ha alszik mellettwem egy gyonyoru no.

hat isten bocsa bunbe esem, estenkent akar tobbszor is. de hogy evente ketszeeeeer!!!! az maga lenne a pokoli buntetes ;)

2009. júl. 9. 17:41
?
2009. júl. 9. 16:51

Hát akinek az kell, vonagló hölgyek látványa, hogy valami esetleg megbizseregjen benne, annak nagyon nagy szüksége van arra, hogy ilyet lásson.

Nézzenek ilyeneket sokat. Én meg addig inkább teszem a dolgom :-)))

173. Szilvóca (válaszként erre: 165. - Féknyom)
2009. júl. 9. 16:24
Szerintem egyik nő sem mérte még stopperral,és pasi sem/bár ki tudja/,én sem azért kérdeztem,csak kíváncsi voltam a reakciókra.
172. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 171. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 9. 14:36
Köszi a kioktatatást de tudom én is.Már egy pár orgazmuson túl vagyok én is a férjem is.Tudom meddig tart de akkor sincs szándékomban stopperolni.Egyébkén azt én tudom miért irtam és akinek irtam az is tudja nem kell olyan komolyan venni minden mondatot.
171. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 166. - 3952bcd4e7)
2009. júl. 9. 12:24
A férfiak orgazmusa 1 másodperc is lehet, az, hogy ki meddig tud fennmaradni a csúcson az gyakorlás és tehetség kérdése is. Sokat tud segíteni a nő, ha ott kibírja mondjuk mozgás nélkül, vagy vissza tud venni. 3 perc orgazmusból az baromi sok.
170. Sylvia81 (válaszként erre: 168. - 3952bcd4e7)
2009. júl. 5. 14:14
Jogos... Coelho mondta a Zahírban, hogy nemcsak a megérkezés fontos, hanem az odavezető út is!!! ;) :D
2009. júl. 5. 13:40
Bár engem személy szerint nem érdekel meddig tart lényeg hogy van.
168. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 167. - Sylvia81)
2009. júl. 5. 13:38
Abba nem.De ha azzal együtt csak 3 perc akkor nem sok idő marad a mérnivalóra úgy értettem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook