Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak izgatása fórum

Férfiak izgatása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. dec. 24. 17:29

hű de ciki, de én nem tudom... mondjuk még igazából senki se akart nagyon izgatni...

de azért érdekes volt olvasni hogyan bizsergetik egyesek a pasijukat:XD

2012. dec. 17. 09:15
Kedves férfiak, hol vannak a vélemények??
225. 8ee31e318f (válaszként erre: 222. - Édesmandula)
2009. aug. 13. 18:12

tucccc jobbat? :P


szerintem nincs nagyon sok minden, ami jobb a szexnel. tan a szeretet :)

224. 8ee31e318f (válaszként erre: 220. - Eb36972caa)
2009. aug. 13. 18:10
szerintem nem bantottal meg senkit. max jot szorakozunk :)
223. 8ee31e318f (válaszként erre: 218. - Sylvia81)
2009. aug. 13. 18:09

koszi. van aki ki is hasznalja, nagy oromomre :)


s nem ertem, o sem kepes passzivan nezni :)

2009. aug. 12. 22:29
:) micccsoda fórum :)
221. eb36972caa (válaszként erre: 219. - Ncilány)
2009. aug. 12. 22:23
Na igen,én is így gondolom,
220. eb36972caa (válaszként erre: 217. - 8ee31e318f)
2009. aug. 12. 22:17
Valóban nem ismerlek,ezért nem is áll szándékomban rossz véleményt írni rólad,a hsz eidet sem olvastam még.én 1 új fórumozó vagyok ,nem szeretnék senkit megbántani ! Csak elkezdtem valahogy ezt a fórumot.
219. Ncilány (válaszként erre: 216. - Eb36972caa)
2009. aug. 12. 21:57
Ha bejössz a csajnak, biztosan nem csak nézni akarná. Aktívan részt venne...
218. Sylvia81 (válaszként erre: 217. - 8ee31e318f)
2009. aug. 12. 21:53
Hát, ja, téged jó bőven megáldott vele a sors! ;)
217. 8ee31e318f (válaszként erre: 216. - Eb36972caa)
2009. aug. 12. 21:26

latszik nem ismersz. de ha vegigolvasod amikt irtam az elmult fel evben, ra fogsz jonni van fantaziam :P


:DDDD

2009. aug. 12. 21:03

Köszönöm Syilvia81.valóban nem olvastam végig a fórumot. azt akartam a hsz-al kifelyezni amúgy hogy nagyon felizgatna ha nézné a leány!,persze ez amolyan előjáték...

megnyugtatlak tisztelt oxygeen, nincs semmi bajom !csak játtszok a gondolataimmal. Mert van fantáziám.

Bocsi.

2009. aug. 12. 20:14

Valószínűleg tényleg süket fülekre talál itt, mert ez a fórum nem erről szól(t). Szerintem nem is olvasta végig. ;) Új még, tanulnia kell, mi hogy megy itt... :D

De ha talál is valakit, úgyse tudjuk meg, mert az ilyesmi nem nagyon tartozik másra, jobb priviben intézni.

Biceps, sok szerencsét a keresgéléshez!

(Mondjuk én nő létemre akkor inkább már mást csinálnék egy kanos pasival kettesben... De nekem a saját párom épp elég!)

2009. aug. 12. 19:56
Lehet hogy webcam-szexre gondolt... de itt szerintem is rossz helyen kopogtat...
213. 8ee31e318f (válaszként erre: 212. - Eb36972caa)
2009. aug. 12. 19:46

mar bocs de nem ertem a logikad. ha kep van meg ertem miert csinalod magad. de ha ott van eloben egy lany veled, szerintem o sem nezni akarna. s tutira mondom olyankor en sem masztizni akarok elotte :D


valami bibi lehet veled nem gondolod? egyebkent ilyen teren rossz oldalon kopogtatsz. keress valami gagyi chatet :)

2009. aug. 12. 18:41
Sziasztok .van itt olyan lány aki nézné ahogy masztizok?engem nagyon izgatna ha nézne valaki!csak az a probléma hogy eddig nem volt rá lehetőségem,csak képről néz rám az aktuális hölgy.
211. e5c5bc0854 (válaszként erre: 210. - Ba892c9f6f)
2009. aug. 10. 17:38

Ha sikeresen hozzászoktatjuk szervezetünket a procedúrához akkor a végbélnyílás körüli izmok elveszíthetik reflexszerű záródásukat és az bizony okozhatja hogy nem vagy nehézkesen lehet visszatartani a székletet szorult helyzetekben.

De voltak már olyan beszámolók is más weboldalakon hogy reggelre barna csík volt a lepedőn. Hát igen, a nem szabályozható záró izmok. . . Megszokják a relaxált állapotot és utána nincs vissza út...

210. ba892c9f6f (válaszként erre: 206. - E5c5bc0854)
2009. aug. 10. 00:12
mííí?:O nemáár:D ez most komoly? Vanilyen?:D neh:D pedig nekem egyre jobban bejön a dolog...de akkor lehet elgondolkodom rajt:O:D
2009. aug. 7. 09:21
Igaz...:D
208. Sylvia81 (válaszként erre: 207. - E5c5bc0854)
2009. aug. 7. 09:19

Na ja. Furcsa egy állatfaj a férfi... :D

De mi nők se vagyunk kiskrumplik... :)

207. e5c5bc0854 (válaszként erre: 205. - Sylvia81)
2009. aug. 7. 09:16
:D Pedig ott csak egy matatóujjról van szó...:D
206. e5c5bc0854 (válaszként erre: 204. - Ncilány)
2009. aug. 7. 09:14
Hallottam már ilyenről... hogy bizonyos idejű használat után a záróizmok elernyednek... osztán lehet csodálkozni hogy bokáig f...a magát bárhol az illető... :D
205. Sylvia81 (válaszként erre: 203. - E5c5bc0854)
2009. aug. 7. 08:46
Jogos kérdés! :D
204. Ncilány (válaszként erre: 203. - E5c5bc0854)
2009. aug. 7. 07:59

Ezt lehet hogy alkalmattán megkérdem a páromtól! Igen én engdjem te meg félsz egy ártatlan prosztata vizsgálattól?

Szerintem egy idő után a széklet vissszatartásával esetleg gond lehet. Olvassátok el a Júlia Júliát, vagy a Melegfront könyvet...

2009. aug. 7. 01:03
Análszex... hmmm... a pasik többsége odáig meg vissza vannak a lehetőségért... de pl. egy urológiai vizsgálattól meg rettegnek... hogy is van ez?!?
202. ashley18 (válaszként erre: 192. - Nikus13)
2009. aug. 6. 22:55
egy borospincényi bor után sem engedném...
201. ba892c9f6f (válaszként erre: 183. - Sylvia81)
2009. aug. 2. 12:30
Én nemrég estem túl az elsőn:) akkor fájt és furcsa volt, de a barátom nagyon vigyázott Rám és óvatos volt...mára már szinte tetszik:) a barátom meg egyenesen oda van érte! És tényleg igaz, hogy ha izgulsz és görcsölsz csak rosszabb lesz...mára már értem miért mondta mindig h lazuljak el:) nem mondanám feltétlenül h élvezem...inkább csak olyan érdekes:) hozzá lehet szokni.
2009. júl. 19. 10:18

Kedves Forsterh!

Én is reagálnék ismét, és megintcsak nem lesz célom a meggyőzés, csupán saját véleményemet írom le.

Sajnos a polizikai részére vajmi keveset tudok reagálni, mert lövésem sincs hozzá, sőt, nem is igazán érdekel, mert mindig azt csinálnak, amit akarnak, lásd pl. költségtérítés. Ezzel kapcsolatban annyit, ha már szóba hoztam és esetleg valakinek eszébe jutna megkövezni, hogy én nem várom el a képviselőktől, hogy kínais vagy piacos ruhában üljenek az üléseken, sőt!!! Csak azt nem értem, miért nem lehet számlával igazolni, hogy vett 3 CK öltönyt. Ha egy vállalkozónak a WCpapírról is kell számla, hogy elszámolja, akkor szerintem ez honatyáinktól is elvárható lenne...

No, de visszakanyarodok az eredeti témához.

Sajnos egy nőnek igenis nagyon sok mindenben meg kell felelnie a férfiak elvárásainak. Sokszor a családi béke, vagy épp a család előrehaladása miatt. De senki sem fog belemenni az análba csak azért, mert apuci akarja. Ugyanis visszafelé is működnie kell, tehát vannak dolgok, amiben viszont a férfinek kell engedni. Ha a nő nem akarja, attól még lehet működőképes a kapcsolatuk. Ha a férfi elhagyja, az biztos nem amiatt lesz, hogy anyuci nem volt hajlandó...

S ha a nők nem lennének mindenben partnerek, a világ sokkal szebb lenne? Könnyen lehet. De ha a férfiak nem háborúznának, nem lenne annyi árva. Szóval lehet kollektív felelősséget megállapítani pro és kontra. Nem hiszem, hogy mindenkinek egyformán kéne gondolkodnia. Ha ez lenne a jó, már az egész világon szocializmus lenne. De ha jól emlékszem, ez a társadalmi rendszer majd' mindenhol (ha nem mindenhol) megbukott...

A szőrmebundákról: való igaz, hogy gyönyörűek, de nekem nem kellene. Pedig csinosnak tartom magam, és mások szerint is az vagyok. Szóval, megint általánosítottál... Amúgy elítélem a fóka- és bálna- és egyéb vadászatot, de csak megjegyezném, hogy szőrmebunda nem csak fókabébiből van... De ez csak részletkérdés.

Az pedig, hogy itt, ezen a fórumon szóba került az análszex, nem azt jelenti, hogy mind csak ezen a szinten gondolkodunk... Ha jól megnézed, többünknek van gyereke, tehát azért egyrészről volt ott más is, nem csak anál, másrészt pedig ha van is anál, nem az az értékrendünkben az első!!!

2009. júl. 19. 08:28

A személyes érintettség miatt és az utolsó szó jogán még néhány gondolatomat leírnám és aztán részemről ez a téma befejezve. Egyrészt azért mert én nem vagyok hittérítő és nem érdekem, hogy bárkit is valamiben befolyásoljak, tehát engem hidegen hagy, hogy többen milyen szexuális metodikák mentén intézik együttlétüket. Ez legyen mindenki jól felfogott magán ügye.

Azt azért vitatnám, hogy a megjelent véleményem bár kétségtelenül a sajátom, de hogy mások részéről ne találna támogatást és egyetértést. Csak hagy utaljak a közelmúltban Magyarországon lezajlott választások eredményeire, ahol egy a szavazási lehetőségeivel élni kivánó állampolgári réteg lett megszólítva és a pokol fenekére küldött egy, a Ti véleményeiteket is a pártprogramjában erősen megjelentető szabadelvű, liberális magyarországi politikai törpepártot.

Amikor véleményemet ezen a területen egyéninek és egyedülállónak bélyegzitek meg, akkor illene a közelmúlt történéseinek realitását is figyelembe venni, mert ez a választás több millió magyar választópolgár, ha úgy veszem felnőttkorú állampolgár véleményét jeleníti meg.

Van egy közmondás miszerint a világ dolgait a férfiak irányítják, miközben a férfiak dolgát a nők.

Ez nagyon-nagyon igaz... na most én ebből azt a következtetést vonom le, hogy ha a nők nem lennének minden baromságban feltétlen partnereik a férfiak elvárásaiknak, akkor a világ sokkal szebb lehetne....legalább 50%-al tudna javulni...

Ha nem kellene a csinos hölgyek számára megfizethetetlen áru valódi szörmebundákat vásárolni a férfiaknak, akkor évente nem ölnének le több millió

frissen megszületett fókabébit.

Ha megnézzük az ivari kromoszómákat Akkor A nők esetében ez XX a férfiak esetében pedig XY. Nos ez rögtön elárulja, hogy a nők tulajdonságaik örökítésében szilárdak és megingathatatlanok ugyanakkor a férfiak ingatagok, hiszen két különböző tulajdonságokat megjelenítő és magába foglaló kromoszóma párral rendelkeznek. A férfiak nagyon befolyásolhatók a nők által akár jó, de akár rossz irányban is.

Nos itt van Nektek Nőknek a hatalmas lehetőségetek és felelősségetek a világ dolgainak formálásában.

Ez ügyben viszont szerintem nem ilyen análszex szinten kellene gondolkoznotok.

198. nikus13
2009. júl. 19. 07:33
Sylvia81 egyetértek veled én is így gondolom. Attól hogy itt beszélünk róla senkit nem hajtunk a pedofíliába. Ezt egyedül forsterh gondolja így hogy egyenlő az anál a perverz pedofíliávan. ezek szerint te a homoszexualitást is elítéled??? Tudom hogy ez csak a te véleményed de akkor is zavar hogy egyfolytában azzal hasonlítgatod amiért börtönbüntetés jár meg hasonló!! Az anál nem ez. 10 év múlva az anál is egy megszokott közösülési forma lesz ebben biztos vagyok. A világ ez felé megy nincs mit tenni. Régen nem lehetett hallani róla pedig biztos hogy akkor is csinálták. Most pedig egyre megszokottabb lesz. Nincs benne semmi elítélendő. A pedofíliával ellentétben ez mindkét fél számára jó és mindketten akarják ez a lényeg.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook