Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fenn kell tartani a vadászösztönt? fórum

Fenn kell tartani a vadászösztönt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
6. 3c56a9b72a (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. jan. 1. 15:03
Igen sokan mondták már ez,de nehéz megtenni..Abban nem hiszek,hogy egy szép napon szembejön velem az utcán....
2013. jan. 1. 15:02
és csak lazán
2013. jan. 1. 15:01
Oh igen jól mondják a barátnőid, nem jó rögtön mindent adni, mert akkor hol marad az amiért érdemes még tovább harcolni egy Nőért. Kell egy kis bizonytalanság nekik mert akkor nem érzi magát annyira nyeregben
2013. jan. 1. 15:01
Nem kell annyira akarni, és le se tudod őket vakarni:))
2013. jan. 1. 15:00

"rengeteg időt és energiát fektettem az ügybe"

na itt a probléma!Hagyd a fenébe az egészet,engedd el ezt a vágyad,és ha már nem AKAROD,akkor jön a boldogság...

2013. jan. 1. 14:58
2 év próbálkozás után sem találok társat magamnak.Pedig rengeteg időt és energiát fektettem az ügybe...Akaratlanul is magamban keresem a hibákat.Sokat randiztam volt 5-6 komolyabb próbálkozás,de akinek én tetszettem az nekem nem jöt be,aki meg nekem tetszett annak én nem kellettem.A barátnőim tanácsa,hogy ne legyek ilyen kedves és odaadó,gondoskodó csaj,mert a pasik azt a nőt értékelik igazán aki lábtörlőt csinál belőlük,akiért folyton küzdeni kell.Tehát mesterkéltnek,taktikázónak kell ahhoz lenni,hogy a férfinél megmaradjon a vadászösztön?Nem tudom,hogy ez nekem menne e?HOGYAN adjak is, meg ne is? Hogyan legyek nyílt és titokzatos egyszerre? Hogyan biztosítsam arról, hogy szeretem, miközben elég bizonytalanságot hagyok benne ahhoz, hogy harcolnia is kelljen értem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook