Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fenn kell tartani a vadászösztönt? fórum

Fenn kell tartani a vadászösztönt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
66. acuko (válaszként erre: 63. - Anianiko.)
2013. jan. 1. 17:20
Nagyon jó pasi volt. Külsőre. Külsőre valóban egy félisten. Gyönyörű kidolgozott testtel, csaodálatos formával. 40 éves, de senki nem mondaná 30-nál többnek. Igaz a fél életét az edzőteremben tölti. meg is van az eredménye. Az az érdekes, hogy elsőre minden jó volt. Egy ideig. Azután gondolom, elkezdett hiányozni neki a régi.. na, mindegy is. Ez van.
65. névtelenutazó (válaszként erre: 60. - Acuko)
2013. jan. 1. 17:19

Sokminden.

1. A társkereső oldalakra véleményem szerint nagy számban olyanok jelentkeznek, akiknek valamilyen okból kifolyólag eleve problémás a párkapcsolat (pszichés probléma, korábbi párkapcsolat feldolgozatlansága, stb...).

2. Férfiak és nők is sokan esnek abba a hibába, hogy van egy határozott képük arról hogy kiféle miféle embert keresnek és abból egy jottányit sem engednek.

3. Szintén sokan vannak akiknek a fő motiváció a társkeresésben, hogy rettegnek a magánytól. A párkapcsolatnak nem lehet egyetlen és kizárólagos célja a magány elűzése (avagy: bárkivel jobb mint egyedül)

4. Sokan olyan képet festenek magukról ami félrevezető, így aztán a találkozáskor jön a keserű ráébredés..

5. Sokan nem társat, hanem szexpartnert, eltartót, pénzeszsákot stb... keresnek.


stb stb... még biztos van sokminden...

64. acuko (válaszként erre: 53. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 17:17

Sajnos nem túlzok. Tapasztalatból írtam amit írtam.

ha szép és szexi a nő, akkor az a baj, mert a kép alapján az ész megáll, a farok feláll. ha nem oylan a kép, nem elég szép, nem csinos vagy szexi, akkor meg esélye sincs a nőnek. Mondom: TAPASZTALAT.

Az meg hogy a nők mit akarnak engem nem érint, nem is érdekel. Sok pasi ezzel jön, hogy a nők sem jobbbak. Nem érdekel. Én tudom, milyen vagyok és azt is tudom, milyet keresek.

63. anianiko. (válaszként erre: 61. - Acuko)
2013. jan. 1. 17:14
Legyints egyet, az olyan olyan is.
62. anianiko. (válaszként erre: 59. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 17:13
Miért adná alább? :D Igaza van!
61. acuko (válaszként erre: 59. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 17:11

:) :) Hát az lehet.. És a külsőről még nem is beszéltem.. :)

Félre a viccet: nem a herceget keresm fehér lovon, de azért igen, vannak igényeim. Sajnálom, de nem tudom lejjebb adni. A Danim nem volt egy félisten, és mégis kellett nekem. Én meg neki nem annyira. Az okokat leirtam.

60. acuko (válaszként erre: 55. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 17:09
Te miben látod az okokat?
59. névtelenutazó (válaszként erre: 58. - Acuko)
2013. jan. 1. 17:09
Már ne haragudj de Te alighanem egy félistent keresel... :D
58. acuko (válaszként erre: 52. - Anianiko.)
2013. jan. 1. 17:06

Nekem olyan pasi kellene, aki színt visz az életembe. :) Akire oda kell figyelni, mert egyszerűen nem hagy unatkozni. :) Okos, intelligens, kellemes megjelenésú, aki ad magára, kultúrált és igényes.

Aki vicces, jópofa, megnevetttet, és aki mellett NŐ-nek érezhetemn magam. Aki NŐ-ként kezel, és nem azt nézi, hogy hol akarom lehúzni, avyg kitolni vele. De azt se gondolja, hogy egy szexre termett cicus vagyok, akit ha már nem ekll, el lehet dobni. Szóval nagyon de nagyon nehéz dolog ez..

57. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2013. jan. 1. 17:01

1. Yoda mester mondta: „Tedd vagy ne tedd, de sohase próbáld!”

Ez pont annyit jelent, hogy nem kell akarni. Még a vécén sem, bár oda szükségből megy az ember.:) Alapvető igazságok vannak, amiket a végtelenségig lehetne sulykolni. Lelkileg gazdag embert csak lelkileg gazdag ember kap hosszútávon. Egy kapcsolatért folyamatosan ébernek célszerű lenni, érdekességeket vinni bele mindkét fél részéről.

Senkinek sem jó ha a múltbéli problémáiból adódóan nem engedi el magát a jelenbe.

2. Mindenki azzal jöhet össze akinek tetszik, az már szerencsés ha ez a tetszés index mindkét fél részéről a maximális csúcson van. Mert bizony akik csak a felszínt kapargatják azoknak mindig lesz szebbnél szebb, mert ugye nem vakságot fogad az olyan ember, aki amúgy sem azt látja amit egy párkapcsolatban látni érdemes. Nagyon sok alkalmatlan van, egy kevés megfelelő és ritka aki a tökéleteshez közelít. Egyszer talán megtalálod azt az embert, kivel a kettőtök levárásai, feltételei szinkronban lesznek. Viszont ez nem szorongásos akarással jön el.

3. A macsóbb férfiak, akiknek szívesen megszagolnának alulról, akkor is ha nem Ibolyának hívnak, lehet hogy bejön a lábtörlő effektus. Ám a kültakaróra hajtó hímneműek tekintetében nem árt ha Neked is turbózva van a lökhárítód, szőke a hajad, kék a szemed, és természetesen a szolibarna fitneszes testeddel lazán lemész angol spárgába.:) Nézd meg a barátnődet aki ezt a tanácsot adtam, nézd meg hogy él, és döntsd el tetszene-e az az életforma. A hitelességét eképp leszűrheted magadnak.

4. Ha adsz is meg nem is akkor kapsz is meg nem is.:) Ez ilyen oda-vissza dolog. Ha Neked ez a kapcsolat pikantériája, hát rajta. Ám ne felejtsd el, hogy egyikőtöknek sem kell küzdeni a másikért. Ez a küzdés egy nagyon szép romantikusan hangzó dolog, de a valóságban még szebb lehet ha két ember nem behódol egymásnak, hanem őszintén élvezik az együtt töltött perceket. :)

56. névtelenutazó (válaszként erre: 51. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:49

Nem az a baj hogy ha valaki csalódott a nőkben. Az a baj, hogy ha a csalódásait nem tudja a helyén kezelni vagy feldolgozni!

Nem mindegy!

55. névtelenutazó (válaszként erre: 45. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:48
Ja, és szerintem se könnyű ilyen helyen társat talákni, csak én az okokat kicsit másban látom mint Te.
54. b74f6e5cdd (válaszként erre: 51. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:48
Nagyon egyet értek ezzel:-)
53. névtelenutazó (válaszként erre: 45. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:46

Hát figyu... sokan eltévesztik a házszámot az kétségtelen, de az általad vázolt arányokat túlzónak érzem...

Meg aztán nem gondolom hogy a hölgyek terén sokkal jobb a helyzet... csak legfeljebb nem az ingyenszex a priorotás hanem a minél vastagabb bankszámla.. ami persze nem baj ha van és nem baj ha valaki ezt fontosnak tartja csak ne az legyen az első és legfontosabb kritérium.

52. anianiko. (válaszként erre: 51. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:45
Maximálisan igazat adok Neked ebben! Egy idő után fárasztó tud lenni az örökös bizonygatás. Elég baj ha magától nem veszi észre az igazi értékeket a másikban.
51. acuko (válaszként erre: 37. - Anianiko.)
2013. jan. 1. 16:39
Hát, olyan pasival, aki csalódott a nőkben, inkább jobb nem kezdeni, sőt, inkább kerülni kell. Én jól akarom magam érezni valakivel, nem bizonygatni, hogy én más vagyok mint a többi és én nem akarom átverni, meg lehúzni. Na nem. Akkor inkáb begyedül.
50. acuko (válaszként erre: 47. - 3c56a9b72a)
2013. jan. 1. 16:34
Hát én még igazán normális, komoly pasival társkeresőn nem akadtam össze. Vagy ha igen, tényleg van olyan ,az akkor olyan is. Ezek csak válogatnak a nagy kinálatból és sorban egymás után hülyítik a nőket. Nekem csak ilyen tapasztalatom van sajnos.
49. 3c56a9b72a (válaszként erre: 45. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:32
Na ebben nem egészen értünk egyet..:)Igaz,hogy sok az aljas,lelketlen férfi,de jól kell működni a szűrőnek!
48. acuko (válaszként erre: 43. - Anianiko.)
2013. jan. 1. 16:31

Hát én a Danimmal igy jártam. Társkeresőn ismerkedtünk meg, az első randi tökéletes volt. Azután többször találkoztunk. Bemutatott a barátainak, az anyukájának, elvitt a pubba, ahova járt, mindenkinek külön bemutatott. Elmentünk kerti partira, volt nálam, de leginkább nála voltunk. Egy kis idő után éreztem, valami nem stimmel. Nem ért rá sosem. Mindig a munkára hivatkozott. Ő nem jött, csak én mentem hozzá. Aztán már csak puszi, azután már az sem. Eszembe jutott, hogy többször emlitette, hogy a "volt párom".. Hmm. És egyszer rákérdeztem: "Nem lehet, hogy te még nem vagy túl a régin? " És akkor azt felelte: " Igen, lehet hogy igazad van.." Ennyi.

Akkor ott tudtam, ennek vége. Nem engem szeret, csak menekült. Menekült a gondolatai elől akapcsolatba, de valójában az exet szerette még. Én viszont nagyon szerelmes lettem belé. Számomra tökéletes volt. Akartam őt. Nagyon. Midnenem adtam volna és adtam is neki. De mégsem én kellettem. Akkor találkoztunk utoljára. Ennek éppen egy éve.

47. 3c56a9b72a (válaszként erre: 41. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 16:29

Szerintem sincs gong a társkereső oldalakkal.Nagyon sok férfi van aki tényleg komoly társra ,gyengédségre vágyik és nem csak szexet keres.

Azért írtam,hogy nem lépek vissza,mert megpróbálom ,hogyha nem erre koncentrálok folyamatosan sikerül e?Meg talán most tartok ott,hogy ELÉG volt..

46. timycat (válaszként erre: 29. - 3c56a9b72a)
2013. jan. 1. 16:26

Nem :) Az élet nem rövid, csak ha nem éled meg, ezért nem szabad túlzottan görcsölni a jövőn, vagy bármi máson, mert akkor sosem éled meg a "most"-ot és mivel mindig "most" van, így tényleg úgy tűnhet hogy elrobog az élet.


Persze tervezni kell, de minden apró örömöt, sőt bánatot is meg kell élni, a rohanásban is meg kell állni ha csak egy pillanatra is gyűjteni a képeket, szép emlékeket, rácsodálkozni bármilyen apró szép dologra -pl minden reggel megállok az irodaház lépcsőfordulójában akármennyire is rohanok is megszimatolni a virágzó citromfákat vagy nem megy le úgy a nap, hogy én azt ne lássam és egy fél percet ne méláznék el a gyönyörű színein határidő ide vagy oda. Az ilyen apróságok töltik ki az életet és sokat tesznek azért hogy kiegyensúlyozott légy és egy kiegyensúlyozott ember vonzó, amit mindenki észrevesz.

45. acuko (válaszként erre: 41. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 16:23
Szerintem tárkeresőn nem igazán lehet meghtalálni a párunkat. Az egy nagy húspiac. Szó szerint. A pasik 98 %-a szexet akar. Ingyen szexet. Sokszor már az első randin. Legutóbb mikor valaki zszimpatikus lett, sokat beszélgettünk, és arra jutottunk, hogy találkozunk. Bele is mentem (volna) Mert tetszett nagyon. Az volt a kérdése, hogy december 14-én éjjel mit csinálok. ? Szerinted?? Mondtam neki, akkor valószínűleg aludni fogok, mint mindenki más, aki nem dolgozik. Ezzel el is vette a kedvem, mert azonnal rájöttem, hogy csak szexet akar. A másik meg azt irja, van egy barátnúje, és egy iylen nőt keresnek harmadiknak mint én. basszus! El is küldtem melegebb éghajlatra. Tudnék a társkeresőkról mesélni. Az csak szórakozásra jó, semmi másra. Komolytalan.
44. pandoracic (válaszként erre: 42. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:22

"Olyan pasi meg nem kellene, aki a csalódások miatt szomorkodik, aki lelkibeteg, vagy még mindig az ex után sóvárog."

Teljesen egyetértek:)

43. anianiko. (válaszként erre: 42. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:20
Sajnos az ex után titokban sóvárgós pasikat nem lehet kiszúrni - vagy csak az én radarom rossz ehhez.
42. acuko (válaszként erre: 37. - Anianiko.)
2013. jan. 1. 16:17

A nagyobbik lányom már kint él Németországban, már nincs velünk. A kisebbik meg 16 éves, ő inkább a saját korosztályával megy szórakozni, ha megy, és megis értem, de nem nagyon szokott elmenni. Van, hogy együtt elmegyünk moziba, vásárolni, nézelődni. Akkor az nagy buli, megnéznek minket, de nem mer senki odajönni, a nő meg szerintem ne kezdeményezzen.

Szóval kettecskén elvagyunk, de kocsmába, presszóba, ilyen helyekre nem szivesen mennék, erre nincs igényünk. Olyan pasi meg nem kellene, aki a csalódások miatt szomorkodik, aki lelkibeteg, vagy még mindig az ex után sóvárog.

41. névtelenutazó (válaszként erre: 35. - 3c56a9b72a)
2013. jan. 1. 16:15

Nem ám a társkereső oldalakkal van a baj! Szerintem lehet úgy társat találni, ha az ember tudja a helyén kezelni az adatlapokat és a bemutatkozó sorokat!

Ám ezt személyes példával sajnos nem tudom alátámasztani...

40. acuko (válaszként erre: 23. - Névtelenutazó)
2013. jan. 1. 16:13
Egyetértek. Őszintének kell lenni, viszont nem kell mindent egyszerre rázúdítani a másikra. Csak szépen fokozatosan, ahogy összemelegednek. De midnent előbb-utóbb őszintén el kell mondani. Ha elfogadja, ok, ha nem, akkor nem ő az igazi. Viszont is igy van a dolog, a másiktól is elvárható az őszinteség.
39. anianiko. (válaszként erre: 36. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:11
Vegyél akkor vonatbérletet XD (bocs, nem tudtam kihagyni)
38. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2013. jan. 1. 16:11
A barátnőd rossz tanácsot adott, mindig az a legjobb ha magadat adod, bármilyen is vagy. Akinek nem tetszik továbbáll, de lesz majd olyan is akit megfog. Pláne ha jó tulajdonságok.
37. anianiko. (válaszként erre: 34. - Acuko)
2013. jan. 1. 16:10
A gyerkőcökkel (főleg ha már olyan nagyok), nem szoktatok elmenni közös programokra, "kocsmázásra", csocsózásra, ilyesmire? Talán Te is felszabadultabb lennél és könnyebb ismerkedni az ilyen helyeken. És sok férfi végső elkeseredésében beül a pultkoz (de nem feltétlen lerészegedni), mert csalódott a nőkben. Talán könnyebben szót lehet velük érteni, ha hasonló cipőben jártál Te is.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook