Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2015 fórum

Esküvő 2015 (beszélgetős fórum)


97. genlips (válaszként erre: 95. - Muszogi)
2014. okt. 6. 17:26

Minden fent van a neten :)


angolul keresve 8 hetet találtam

itt 3-4 hónapot mondanak

[link]


[link]



[link]

96. Aniko 86 (válaszként erre: 95. - Muszogi)
2014. okt. 6. 17:03
Szia!Általàban 2-3 hónappal az esküvő előtt szokták szétosztani a meghívókat. Mi màr elkészítettük a prototipust és még idén elkészül a többi is remélem...
2014. okt. 6. 10:55
Sziasztok, mikor érdemes a meghívót elkészíteni és szétszórni?
94. genlips (válaszként erre: 93. - Muszogi)
2014. okt. 6. 09:56
Szuper! Örülök, hogy viszonylag hamar meg is találtátok a jó djt. Sajnos egyesek nem értik a szakmát, csak nagy a szájuk, szomorú
93. Muszogi (válaszként erre: 88. - Genlips)
2014. okt. 6. 09:29
Szia, nekünk is meglett a dj, mert szombaton taliztunk eggyel, aki nagyon szimpatikus volt, kitűnő volt ár érték arányban is. Teljesen meg vagyunk vele elégedve, csak velünk foglalkozott, a mi igényeinket nézte. Azonnal szerződést is írtunk nem volt kérdéses. Nagyon sok fotót mutogatott, egy csomó zenét, videót mutatott. Nem lehet a két dj-t összehasonlítani... :D
92. genlips (válaszként erre: 62. - Fehértulipán.)
2014. okt. 3. 23:05
Jujj ez nagyon hasznos! Koszonom!
91. genlips (válaszként erre: 90. - Genlips)
2014. okt. 3. 23:05

Megoldottuk, megtartottuk 6 ho 13t varoshazi hazassagkotesre es a templomi szertartas + eskuvo vendegekkel 2016ban lesz.

Kapjak be :)

90. genlips (válaszként erre: 64. - TeslaFan)
2014. okt. 3. 23:02
Nekunk is 2015ben egy idopont volt szabad, 6 ho 20. Es hogy en hogy utaltam, hogy az etterem beosztottsaga donti el helyettem az idopontot... Mikor mar beleszerettem 6 ho 13ba. Megoldottuk, megtartottuk 6 ho 13t varoshazi eskuvoe es a templomi + eskuvo vendegekkel 2016ban lesz.
89. genlips (válaszként erre: 81. - R_e_G)
2014. okt. 3. 22:57
Nekunk a templomban lesz virag a soroknal is, az oltar korul is, mert nagyon lapos lenne a templom egyebkent
88. genlips (válaszként erre: 79. - Muszogi)
2014. okt. 3. 22:55

Szia, mi is talalkoztunk mar a djvel, ellentetben a tieddel, nagyon jol sikerult.

Negy oran at tartott a talalkozonk. Kifejezetten rament arra, hogy nekunk, mint par, milyen az izlesunk zene vilagaban, mi tetszik nekunk, mit nem szeretunk. Rajtam kulonosen sokat dolgozott, mert nem tudott konnyen megfejteni, ugyhogy folyamatosan mutatott szamokat, hogy ez tetszik e neked, na es ez, egeyzen addig, mig kb 20-20 szamot mar biztosan tudott, hogy szeretunk, mert ott dalolasztuk a szamokat. Megfiyelt minket, mitol kapunk kedvet tancra, eneklesre. Vegul nyolcvanas evek disco, jazz, klasszikus, elektronal kotottunk ki. Elsore elnyerte a tetszesunket, magabiztosan kuldtuk a foglalot neki. Pedig nagyon valogatos , kenyes vagyok, de a profizmusa, az hogy nem rankeroltet egy semat, es ujrajatsza mindenhol, hanem dolgozik velunk orakat, hogy megismerjen, hat kitikkadtam a vegere, de megerte, mert o lesz a djnk es teljes bizalmamat elnyerte

2014. okt. 3. 21:40
Általában kérdezik a létszámot, nyilván nem véletlen. És ha kis helyszínről van szó, nyilván nem kell akkora teljesítmény, kevesebb fénytechnika is elég, stb. De ezen nem fogok leállni vitázni.
2014. okt. 3. 21:15
félre ne érts, nem akarok se védeni se támogatni senkit, azt se tudom, mennyiért dolgoznak :) de vannak feladatok, amik jobbára ugyanannyi munkát igényelnek 10 fő és 100 fő esetében is.
2014. okt. 3. 21:07
Petra, szerinted miben más a munkája a hangosítónak egy 20 és egy 120 fős esküvőn?
84. Aniko 86 (válaszként erre: 81. - R_e_G)
2014. okt. 3. 15:22
Szia! Nàlunk szokàs vinni egy csokrot az önkormànyzathoz, ami a polgàri szertartàs alatt az asztalon van, majd az anyakönyvvezetöé lesz! Ezt azonban a két tanu szokta intézni... Nem tudom ez mindenhol így van-e... Kívàncsian vàrom, ti tudtok-e ilyesmiről!
2014. okt. 2. 14:04
Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok, 2015. szeptemberre tervezzük az esküvőt. Lakodalmas házban, tehát teljes saját szervezés, szakácsokkal, felszolgálókkal. Kb 100 főre tervezzük. Lesz valakinek hasonlóan saját szervezésű lagzija?
82. R_e_G
2014. okt. 2. 13:52
Mi jövő hétvégén beszélünk a DJ-vel. Eggyel már tárgyaltam telefonon, szimpatikus is volt, de nincs rá annyi pénzünk, amennyit kérne.
81. R_e_G
2014. okt. 2. 13:46

Virágokkal kapcsolatban lenne kérdésem, mi kellhet még a felsoroltakon kívül?

Menyasszonyi csokor, dobó csokor, koszorúslány csokor, vőlegény kitűzője, tanúk kitűzői/csuklódíszei, szülőköszöntő virágok, asztaldísz, kocsira virág. Mit hagytam ki?

80. Kitcsy89 (válaszként erre: 79. - Muszogi)
2014. szept. 30. 20:00
Szerintem mindenképp próbáljátok a djvel megbeszèlni, hogy valahol élőbe látni és hallani szeretnétek. Nekünk zenekar lesz, az egyiket múlthét szombaton néztük meg élőbe, a másik zenekart meg most szombaton fogjuk. Nagyon sokat számìt, hogy jó legyen a zene, mert ha az rossz akkor eltudja rontani az egész lagzit. Sajnos nagyon sok djről hallottam, hogy rossz...
2014. szept. 30. 10:57

Sziasztok,

nekünk tegnap volt egy esküvői dj-vel egy megbeszélésünk, hát nagyon nem volt szimpatikus. Csak arról tudott beszélni, hogy csak ők a jók, sőt a legjobbak. Nem volt felkészülve a megbeszélésre, mondta, hogy hoz képeket, de csak a saját honlapján lévő képeket mutogatta, de hát az alapján választottuk ki őket, azt én is látom. Nem akarom bántani, de vele nem tudtunk volna együtt "dolgozni".

2014. szept. 30. 10:33
Azért nem mindegy az sem, hogy mennyit mond egy 20 fős és egy 120 fős esküvő hangosítására...
2014. szept. 29. 21:06
az a baj (globálisan), hogy az olcsó húsnak híg a leve. Valahol spórolnia kell, ha egy bizonyos összegnél olcsóbb, de ezt csak az esküvő után tudod meg, hogy mi volt az. Ez igaz az összes szolgáltatóra. Természetesen a magas ár semmire nem garancia, a túl alacsony viszont igen.
76. P.Petra (válaszként erre: 75. - Muszogi)
2014. szept. 29. 09:03
Oké, köszi!:) Kíváncsi vagyok!
75. Muszogi (válaszként erre: 74. - P.Petra)
2014. szept. 29. 09:02
P.Petra! Párom és én ma talizunk egy esküvői Dj-vel, holnap megírom mit mondott és mennyiért.
2014. szept. 28. 19:37
Hát elég borsos árakat kének ezek a DJ-k...
2014. szept. 27. 12:03
Köszi, kértem tőlük árajánlatot.
2014. szept. 26. 22:27
P.Petra: Glöckl Feri, [link] többször dolgoztam már vele, profi.
71. P.Petra (válaszként erre: 68. - Kitcsy89)
2014. szept. 26. 21:40

Bízom benne, hogy nem lesz probléma! :)

Viszont most épp esküvői DJ témában vagyok tanácstalan. Tudna valaki DJ-t ajánlani?

70. Sopianae (válaszként erre: 60. - Muszogi)
2014. szept. 26. 17:05
Kaposvár, Senior együttes. Azt hiszem van még mindig dobosuk és tuti olcsóbbak
2014. szept. 26. 11:31
Sziasztok! Mi egy hete voltunk foglalni időpontot, én is nagyon aggódtam hogy csak 6 hónappal előtte lehet, de odamentünk és nagyon kedvesek voltak, simán lefoglaltuk a nagy napra az időpontot, 2015.07.11-re. :D
68. Kitcsy89 (válaszként erre: 67. - P.Petra)
2014. szept. 26. 10:49
Ne aggódj sok helyen van ìgy, hogy csak decemberben lehet menni az anyakönyvvezetőhöz. Bár nem értem miért, általában a naptárra fogják. Mi már augusztusban letudtuk foglalni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook