Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elsősorban nőket kérdezném: Rosszul esne nektek, ha a párotok elmenne nélkületek bulizni? fórum

Elsősorban nőket kérdezném: Rosszul esne nektek, ha a párotok elmenne nélkületek bulizni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. michelle.r (válaszként erre: 6. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:18

Hidd el, 15 éves házasságban sem normális, ha az egyik fél azt várja el, hogy a másik maradjon otthon, mert ő lebetegedett, és nem tud vele bulizni. Kivéve, ha életmentésre van szükség, akkor nyilván maradjon a valagán ;)


Nem kell választani a lakberendezés és a nyaralás között, és igen, attól nem épül a kapcsolat, ha együtt választjátok ki az új terítőt. A közös élményektől viszont igen.

2018. febr. 15. 16:16
Nem esne rosszul, most nem is igen tudunk együtt menni.
13. mignon11 (válaszként erre: 6. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:15
Igaza van. Magyarul mondta. Ha "véletlenül" családapát csinálsz belőle akkor sem tudod lenyugtatni. Neked egy pár évvel idősebb , vagy érzelmileg érettebb férfi kéne.
12. globus (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:15
Miért ne mehetne bulizni nélküled? Főleg ha pontosan tudod, hogy hova megy, nem valamiféle fű alatti összejövetelre, suttyomban. Nézd a jó oldalát, pihenj, teázz, aludj nagyot, gyógyulj! :)
11. Jasmine24 (válaszként erre: 6. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:13
Ugyan mar nem vgagytok osszenove! Mindenkinek jar egy kis kikapcsolodas! Elvarnad szegenytol hogy emiatt lemodja? Ez onzoseg :)
2018. febr. 15. 16:12

Hmmmmmmmmmmm biztos jó lesz majd 70 évesen arra emlékezni,hogy milyen színű asztalterítőt vettetek,mint arra,hogy a tengerparton,vagy esetleg Prágában,milyen faszát mulattatok.


Kompromisszum!


És igen!Mi járunk külön bulizni,mert ez a normális!

9. mignon11 (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:12
Te már fészket raksz, ő meg bulizna. Fázis késés.Nem lesz ez egy hosszú kapcsolat. Amúgy egy megfázás nem a világ vége...
8. Dvrz (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2018. febr. 15. 16:12
Vegyes, párok, fiúk, lányok egyaránt.
2018. febr. 15. 16:09
a buli csak ffibuli vagy lesznek csajok is ?
6. Dvrz
2018. febr. 15. 16:07

Az egyik haverjának van a szülinapja. Nekem is vannak rossz tulajdonságaim, de az az igazság, hogy engem zavar, hogy elmegy nélkülem bulizni. Én nem ezt láttam otthon, nálunk nem ez volt a normális.


1 hónapja élünk együtt, sok minden hiányzik a lakásból, de mintha őt nem érdekelné, és azt mondta, hogy ő még élni szeretne, világot látni, mert gyerek mellett nem lehet stb.

2018. febr. 15. 16:07
Csak egy mondatra reagálnék.Szüleimnél is ez volt a felállás:anyu a lakásra akart költeni,apu meg az utazásra.És utaztunk.(azért nyilván maradt a lakásra is,de ez gyerekként nem érdekelt).De utazni,nyaralni nagyon jó volt!Az élmény az megmarad,arra jó emlékezni,és többet adhat,mint egy új függöny.Persze ha a lakásból alapvető dolgok hiányoznak,akkor megfontolandó.
2018. febr. 15. 16:04

Ugy erzem, ha minden rendben benne nem zavarna ha bulizni megy, de itt komolyabb dolgok vannak a hatterben sajnos. A buli csak hab a tortan...


Kerdesedre a valasz, ha amugy minden ok : nem, nem esne rosszul. En is szoktam a csajokkal menni, igy forditva is jogos.

2018. febr. 15. 16:04

szerintem sem egy csónakban eveztek



bulizni meg hadd menjen, ha már 1 hónapja leszervezték

2018. febr. 15. 16:03

De, pontosan ezt várod tőle ;)

Fogalmam sincs, mennyi pénzetek van, és mekkora érvágás egy nyaralás, sőt azt sem, mióta vagytok párkapcsolatban. De ha az összeköltözést követő egy hónap múlva már ezzel terrorizálod, nem lesz hosszú az együttélés.


Kinek a 30. szülinapja?

1. Dvrz
2018. febr. 15. 16:00

Párom 1 hónapja megbeszélte a barátaival, hogy összeülnek 30. szülinapot megünnepelni. Én ma lebetegedtem, ezért én nem fogok részt venni. Egyrészt bennem van az, hogy miért ne menjen, hiszen már lebeszélte a barátaival, másrészt viszont rosszul esik, hogy ilyenkor nem lesz mellettem. Nem azt várom el tőle, hogy játssza el nekem az ápolót vagy hogy non-stop fogja a kezem, de azért jól esne, ha érezném a jelenlétét. Sajnos nem ez az első eset, hogy elmegy nélkülem bulizni. Most költöztünk össze, vannak anyagi problémáink, de valahogy a bulizásra mindig van pénz, a lakással kapcsolatos dolgokkal meg ne nyagassam. Ja és szeretne elmenni külföldre nyaralni. Én mondtam neki, hogy először a lakásra fordítsuk a pénzüket, erre azt mondta, hogy korlátolt vagyok, meg különben is, nem a lakás a legfontosabb az életben, meg nem lesz mit mondani az unokáinknak, ha nem megyünk el utazni bla bla bla. Na el is tértem az eredeti kérdésemtől, de nagyon el vagyok keseredve mert úgy érzem nem egy csónakba evezünk, ha értitek.


Amúgy mindketten 30 évesek vagyunk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook