Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elsősorban nőket kérdezném: Rosszul esne nektek, ha a párotok elmenne nélkületek bulizni? fórum

Elsősorban nőket kérdezném: Rosszul esne nektek, ha a párotok elmenne nélkületek bulizni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2018. febr. 16. 12:16

mi szerencsére abszolút nem így élünk. mármint normálisan meg tudjuk beszélni a dolgokat, és ha nem értünk egyet, nem azzal zárja le egyikünk sem, hogy a másik korlátolt.


te fordított esetben nem mennél el a buliba?

44. agis
2018. febr. 16. 11:28

Regebben nyugos voltam ha elofordult ilyesmi, kizarolag a borzaszto rossz idozites miatt (altalaban utolso pillanatban talaltak ki, hogy elmennek a barataival es szombatra mar kotott programunk volt).

Most mar elore terveznek es igy mindenkinek egyszerubb.

Kell neha ilyen is.

43. lapbarna (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2018. febr. 16. 10:21
Színtiszta hiszti.
42. PöttyösPanka (válaszként erre: 41. - Plavalaguna)
2018. febr. 16. 08:02
Nem tudom, hogy te hány évesen szültél, de nekem az a meglátásom, hogy aki 30 éves koráig nem bulizta ki magát, az valamit rosszul csinál. Ha eddig nem sikerült olyan élményeket szereznie, amiket az unokáknak mesélni lehet, akkor nem tudom, mivel töltötte a fiatalkorát, és nem vagyok benne biztos, hogy belátható időn belül lenyugszik. Egyetértek abban, hogy nagyon fontos, hogy két fiatal, akik együtt tervezik a jövőjüket, legalább alapszinten egy nézetet valljanak.
41. plavalaguna (válaszként erre: 16. - Dvrz)
2018. febr. 16. 07:38

Akkor nem a tietek a kozos út. Én éltem szülések előtt. És örülök neki.más ez is hogy tenyleg van mit meselni a gyerekeknek. Es ha lesznek unokak nekik is lesz mit. Nem baj ha az embernek van csalad elotti elete ;)

De ilyen dolgokban nem art ha egyetert egy par. Vagy mar ugy kerulnek ossze hogy mindkrtten a csaladalapitas fazisaban vannak mar

40. plavalaguna (válaszként erre: 6. - Dvrz)
2018. febr. 16. 06:42

Ennyire nem ismeritek egymast ? Igy nehez lesz az egyutteles. Ha nagyon nem ugyanazt akarjatok.


Amugy ha nem vagy sulyosabb bezeg, csak megfazast miegyeb, szerintem egy egy honappal elore leszrvezett barati szulinapot bunkosag lenne mindkettotoknek lemondani. Ilyenkor az egyik elmegy es kesz.


De egy honap utan ez a problema... meg nem ezt lattad otthon.... a szuleid eletere vagytal? Akkor szolj nekik mondjuk, hogy hozzanak ok ossze vkivel. Lehet ismerik apadat fiatalba ;)

2018. febr. 16. 06:36

Nem.neki is kell kikapcsolodni. Mivel vannak gyerekek. Igy nem is tudnank egyutt menni gyerekmentes helyekre. Meg ceges bulira se visznek kulsost sehol.

Nincs ebben semmi. Ugysincs hetente buli csak nagy ritkan. Amugy meg egyutt megyunk ahova lehet.

38. Channa* (válaszként erre: 32. - Csikil4ny)
2018. febr. 16. 06:06
Én még sosem voltam olyan céges bulin, ahol ott lett volna a férjem.
2018. febr. 16. 03:27

Nem. Céges bulikba mindig egyedül megy, aztán néha másik szórakozóhelyen kötnek ki.


Az viszont nagyon is zavarna, ha az együtt töltött programok rovására menne..


De ilyenről szó sincs, nem egy nagy bulizós a Drága :)

36. csikil4ny (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2018. febr. 15. 20:42
Ezzel nem cáfoltál meg. Nektek így jó, de ha egyikőtök folyton sérelmezné a helyzetet? Mert erről szól a fórum...
35. Piroska52 (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2018. febr. 15. 20:36
és ez nagyon jól van igy
34. michelle.r (válaszként erre: 30. - Csikil4ny)
2018. febr. 15. 20:30

Például azért, mert én imádom a balettet, és az operát, a drágám nem. nem fogok a kedvéért nem járni előadásokra. Ő imád minden sport eseményt, a vizilabdától, a fociig, én nem fogok csak az ő kedvéért ilyenekre járni. Mondjunk le mindketten arról, amit szeretünk?


Mondok még meredekebbet: vannak programjaink, amikor felezzük a kölyköket, egyik vele, másik velem, és a nap második felében mind együtt. Mert erre nem csak nekem, de a kölyköknek is igényük van.

33. Piroska52 (válaszként erre: 31. - 31bc25d879)
2018. febr. 15. 19:04

szerintem itt még elég nagy a szakadék,

reméljük később jobb lesz,

ha meg nem, kár erőltetni,

32. csikil4ny (válaszként erre: 31. - 31bc25d879)
2018. febr. 15. 19:01
A munkahelyi bulikon az utóbbi években az a tendencia, hogy ne vigyük a párunkat, nem egyszer vagy kétszer, hanem soha. Azért ez egy kicsit elgondolkodtatott.
2018. febr. 15. 18:58

Szerintem a külön bulizás, haverok, barátnőzés belefér olykor, szükség is van rá. A kulcsgondolat az, hogy ez ne legyen több és gyakoribb mint amit a pár még vita és rossz érzés nélkül megél.


És hát igen, nem ártanak ha az igények közelítenek egymáshoz ebben is.

30. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2018. febr. 15. 18:51

Az értékrendet miért nem az összeköltözés előtt beszéltétek meg? A "majd csak kialakul" nem szokott hosszútávú boldogságot hozni. Az a kérdés, hogy össze tudtok-e csiszolódni, vagy a "párod" bulizni akar egész életében, te pedig biztonságos otthont teremtenél és ezzel telik el az életetek.


Sokakkal nem értek egyet abban, hogy a 21. században miért ne mehetnének csak együtt a párok bulizni, viszont meg kell hozzá találni a megfelelő párt, akinek szintén az az igénye, hogy a párjával járjon el szórakozni.

29. Piroska52 (válaszként erre: 27. - 31bc25d879)
2018. febr. 15. 18:39
az bizony mert imádjuk őket,
28. fincsi5 (válaszként erre: 26. - Piroska52)
2018. febr. 15. 18:38
Hű, de klassz hírek ezek most nekem! DDD
27. 31bc25d879 (válaszként erre: 26. - Piroska52)
2018. febr. 15. 18:34
...és ez a mi marha nagy szerencsénk;)
26. Piroska52 (válaszként erre: 25. - 31bc25d879)
2018. febr. 15. 18:33
ja,meg az enyémek is
25. 31bc25d879 (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2018. febr. 15. 18:31

Az én lányom is hamarabb rám hagyta az unokáimat:)

(még jó)

24. Channa* (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2018. febr. 15. 18:28
Én már korábban is ott hagytam anyósomra a gyereket;)
23. michelle.r (válaszként erre: 16. - Dvrz)
2018. febr. 15. 17:35

Az elmúlt 30, de az elmúlt 5 évben is nagyon sokat változott a világ, nem kell, sőt nem is tudunk úgy élni, mint akkor. Ez nem jelenti azt, hogy alapvető értékeket dobni kell, de légy egy kicsit rugalmasabb. Valószínűleg a szüleid is ezt látták a szüleiktől. De boldogok is voltak ettől az élettől? És ha igen, mi a garancia, hogy te is boldog lennél így?


Tudom, xaranya vagyok, de én már a 7 hónapos gyereket is itt hagytam egy egész hétvégére a nagyszüleivel. El tudták látni, örültek, a kölykök úgy szocializálódtak, hogy a világ nem csak róluk, és a szűk családról szól. És egyik sem néz ki úgy, mintha nagyon sérültek volna ;)


De ha nem tudod ezt a felfogást elfogadni, jobb ha most szétmentek, mint hogy végig feszkózzátok az egész életeteket.

2018. febr. 15. 17:15

na lányok,mi 43-éve vagyunk házasok,de! ha a párom azt mondja elhivták valahová,soha nem mondtam ,hogy nélkülem nem mehetsz,

na de, ez forditva is igy van,

ha én megyek valahová csak azt mondja vigyázz magadra,

de! ha ez már most ekkora probléma,

mi lesz később,?

kúráljad a náthádat,ha meg annyira nem vészes menj vele,

nemigazán értem mi ezzel a probléma,

2018. febr. 15. 17:05

Hadd menjen, menj te is, neked is jól esne 1-2 csajos este néha néha.

A külön nyaralás már necces, annak szerintem én se örülnék, ha már egy fedél alatt élünk közös életet.

2018. febr. 15. 17:04

Még jó, hogy menjen! Megfáztál, ha jól sejtem, ugye? Hát akkor? Menj te is, vagy nyögj otthon.

Tényleg ráakaszkodsz rendesen.

Mi is szoktunk külön menni bulizni és egyikünket sem zavar.

2018. febr. 15. 16:50

Ha egy hónapja le van zsírozva, hadd menjen. Mégis csak 30. szülinap. Addig te otthon pihensz, gyógyulsz, lábadozol.

Vagy:

Nem tudsz te is menni? Annyira rosszul vagy? Azt eltudnám képzelni, hogy elmentek együtt és legfeljebb eljöttök előbb ha már nem bírod.

Egyébként én megértelek.

18. shanta1 (válaszként erre: 16. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:47
Ha nem tudod elfogadni ,miért költöztetek össze?Megfojtod ,ezzel azt éred el,hogy át fog verni.
17. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Dvrz)
2018. febr. 15. 16:43

..mielőtt meghalunk,vagy mielőtt gyerek legyen..."


Pedig mindkettő előtt kell élni, igen, olyanokat amiket utána már nem tehetünk.

Főleg a meghalás után....DDD


Anna dalát ismered? " Kezdjetek el élni, legyen mit mesélni.."


Inkább a pénzköltés zavarhat téged. :))

16. Dvrz
2018. febr. 15. 16:26

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, ezen már én is gondolkodtam, hogy túlságosan rá vagyok akaszkodva, hagynom kellene őt "lélegezni". Amikor összejöttünk nyilván nem zavart, mert nem éltünk együtt stb., de azért elgondolkodtam azon, hogy lehet-e vele hosszú távon tervezni.


Amúgy én nem ezt a mintát láttam otthon, hogy a szüleim külön buliznak, hanem mindent együtt csinálnak, házra fordítottak egy csomó pénzt, energiát, felneveltek két gyereket és elmentek nyaralni rengeteg szép helyre és vitték a gyerekeket is. Úgyhogy ezt a felfogást, hogy éljünk nagyokat mielőtt meghalunk vagy mielőtt gyerek legyen ezt így ebben a formában nem tudom elfogadni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook