Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmondjam a szüleinek? fórum

Elmondjam a szüleinek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 25. 00:50
Kinga baratsagat biztos, hogy elveszitened es ha ezt nem akarod, akkor ne mond el a szuleinek. O teljesen megbizik benned, nem lenne szep dolog ezzel visszaelni. A masik dolog pedig, hogy ha elmondom akkor veled is balhezni fog emiatt es a szulei is biztos nagyon megszidjak, szoval tuti, hogy megjobban elkallodna.... Egyebkent meg ha megakarja tenni, ugy se tudja senki visszatartani meg a szulei ise...... En is barmit megtettem amit akartam es vagy lebuktam vagy nem :D De tenyleg igaz a mondas, hogy minel jobban tiltanak annal jobban erdekel a dolog. Amig jol tanul szerintem nincs nagy gond.
38. Cucicsillag (válaszként erre: 34. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:43

Evek ota:) evekkel ezelott meg nem volt 15 eves.

Ha szerencsed van, nem szervezkedik a hatad mogott, de lehet,hogy ot pl.meg sem fogjak kerdezni errol-arrol.

Hogy tudnad csekkolni,ha nyaraltok?

37. timycat (válaszként erre: 34. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:43
ennek a veszélye komolyan fenn áll :S
36. b235ac96d5 (válaszként erre: 29. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:42

Te ezt komolyan mondod???! Kulcsot adni, riasztó kódot kiadni!!!!????A férjed tud róla?

Ha egyszer nem talál az anyja tárcájában annyit, amennyi neki kell, simán besétál és megkeresi ami neki kell!És a széfed kulcsából még nem adtál neki?

Ejnye! Nagy hiba!

Hát hol élsz te?

Na, nekem ez csúcs!

Remélem megtalálod a számodra megfelelő megoldást!

35. Cucicsillag (válaszként erre: 33. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:41

Lehet, en vagyok gyanakvo,de ha a kiscsaj megbizhato is, a srac,ha valoban odavinne, azt sem tudni ki fia,borja...

Ha tenyleg eltunik vmid, akkor mi van?

34. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 31. - Timycat)
2012. jún. 24. 23:41

Csinálnak nálam egy faca házibulit... ájjáj:))))

Na akkor kérném vissza a kulcsot. De még sosem tett ilyet, pedig évek óta kulcsa van hozzánk. Max. 1-2 dvd-t elvitt, de másnap visszahozta.

33. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 30. - B235ac96d5)
2012. jún. 24. 23:39

Azt gondolom, hogy ő nem kétszínű, csak a szüleit valamilyen oknál fogva nem tiszteli. Az apját különösen nem.

Én maximálisan megbízom benne még most.

32. Cucicsillag (válaszként erre: 29. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:38

Ajajj, ez bonyolultabb,mint aminek latszott...

Ha fel akar vagni a srac elott, siman viheti a te hazadba "haza"

Valszeg,ha a batyus is ilyen elkanaszodott, akkor a szulok nem igazan ismerik egyik gyerekuket sem...vagy csak becsukjak a szemuket?

31. timycat (válaszként erre: 29. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:37
óóó hát akkor testőre is van, egy batyi nagyon jó szolgálatot tesz akármilyen buliban. Az csak jó ha összenőttek.
2012. jún. 24. 23:34

Szerintem mond meg a lánynak, hogy te nem leszel haver az ilyen dolgaihoz és vagy nyílt és őszinte lesz a szüleihez vagy te fogod elmondani nekik.

Ne felejtsd el ő még kiskorú, te meg felnőtt vagy.

A felnőttnek kell érettebben gondolkodni. Ez nem barátság kérdése. És ha egyszer téged fog kijátszani, meglopni? Ha ilyen 2 színű tud lenni, mit csinálsz majd akkor, ha bead egy mesét a szüleinek, hogy nálad mit látott vagy te mit mondtál neki? ( ami nem volt igaz)

Na, nem! Én tuti, hogy nem lennék a cinkosa! És ha megharagszik, hát megharagszik. Nem egy súlycsoportba tartoztok! Gondold át!:)

29. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 26. - Cucicsillag)
2012. jún. 24. 23:33

A srácot nem ismerem. És itt jön a másik probléma. Kingának kulcsa van a házunkhoz, tudja a riasztónk kódját, akkor megy be, amikor akar. A kulcsot nem akarom visszakérni, mert így biztonságban érzem magam, hogy van a szomszédnak egy kulcsa, ha bármi történik.

Szóval mi van, ha oda viszi a palit, amit mi nyaralunk??

Van egy bátyja. Nagyon össze vannak nőve, ő is iszik. Szerintem elég sokat. 17 éves....

28. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:32

Pont ez az! Hogy nem vesznek eszre a szulok semmit?

En anyum azert rutinosabb volt anno:) es persze mindent meg lehetett vele beszelni idoben.

27. timycat (válaszként erre: 22. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:30

Hát gumit ne nyomj a kezébe :) max említsd meg neki, hogy ugye ismei a dörgést... de te ne járulj hozzá, sem elviekben, sem gyakorlatban a szexhez. Szerintem K is h.lyének nézne ha odacsúsztatnál neki egy doboz gumit, vagy nőgyógyászhoz akarnád vinni.


Ami meg a szülőket illeti óóóó nagyon sok mindent be lehet nekik adni, sőt minél jobban babusgatják a csemetét, annál jobban vissza lehet élni a jóhiszeműségükkel. :S

2012. jún. 24. 23:29

En valszeg nem mondanam el a szuloknek addig,amig vmi melyebb dologba bele nem maszik. Most ugy tunik, probalgatja a szarnyait. Te ismered,mennyire"erett" mit es hogyan lehet neki mondani. Ha le akar fekudni vkivel, sajna lefog. Itt mar "csak" a vedekezes resze marad,hogy ne szedjen ossze olyat,amit nem kene es persze terhes se legyen. A sracot nem ismered veletlen? Haaatha,bemutatna.

Testvere(i) van(nak)? A szulei mennyire dolgoznak fel intelligensen a "fejlemenyeket"egyebkent?!

25. Aville
2012. jún. 24. 23:29
Ne szólj a szüleinek. Mert eddig legalabb neked elmondott mindent. Ha szólsz, minden csak rosszabb lesz. Utalni fog téged, a szüleit, és semmit sem fogtok róla tudni. Szexelni meg fog nélküled meg a barátságod mellett is. Viszont gumit adhatsz neki, mert egy 15 éves lánynak ciki venni. Anya vagy te is, megértem a dilemmádat, de szerintem többet használsz azzal, nem szólsz, mert így legalább te tudod, h mi történik vele. Mi lenne jobb, ha senki nem tudna semmit a gyerekedről, ha baj van, vagy hálás lennél a szomszédnak, ha baj esetén ő rendelkezne infókkal?Viszont jegyezz meg mindent, amit mond. Kivel, mikor, hol stb. A hamis igazolvány szerintem is elég durva. Az a legdurvább. Inni, cigizni, meg szexelni, meg bulizni (azt hazudván, h barátnőnél aludtam), meg nem vagyok rá büszke, de csórtam apámtól pénzt én is. De nem lettem terhes, nem drogoztam soha, bűnöző sem lettem, és a barátaim közül senki sem. Mindannyian rendes, dolgozó, diplomás 30-asok vagyunk. :))) Néhányan gyermekkel is már
24. mafalda (válaszként erre: 20. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:28
És te melyik megoldás felé hajlasz?Elmondani,vagy hallgatni?Mert komoly felelősséget vállalsz magadra a hallgatással.Úgy érzed tudod a szülőket pótolni?
23. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 21. - B235ac96d5)
2012. jún. 24. 23:27
Pont ez a dilemmám:)) Szeretnék mindkettő lenni, de persze azt nem lehet.
22. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 12. - Szafaripók)
2012. jún. 24. 23:26

És ezzel nem csak lovat adok alá?

Te, ha az anyja megtudja, hogy még én mondtam Kingának, hogy vigyen magával gumit, hát az levágja mindkét fülemet.

Amúgy nekem az is furcsa, hogy ők nem vesznek észre semmit az egészből.

21. b235ac96d5 (válaszként erre: 17. - B235ac96d5)
2012. jún. 24. 23:25
Azonkívül, ha kibukik a dolog és ő lebukik a szülei előtt, mégpedig úgy, hogy te nem szóltál, hát egyszerre fogy mindenki haragudni rád! Döntsd el, hogy cinkos barátnő vagy éretten gondolkodó felnőtt (aki szintén anya) vagy.
20. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 17. - B235ac96d5)
2012. jún. 24. 23:24
Igazat mond. Kezdettől kialault köztünk egy nagyon bizalmas kapcsolat (tudom, hogy furcsa), én is elmondok neki sok mindent, amit másnak nem. És megérti. Tehát van agya, értelmes.
19. timycat (válaszként erre: 18. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:23
Nálam és barátnőimnél működött a kinövés-dolog, de azért ne dőlj hátra, figyelj csak oda rá!
18. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 14. - Timycat)
2012. jún. 24. 23:22
Na, akkor csak ki kell várni, míg kinövi? Remélem...
2012. jún. 24. 23:21

A szülőknek tanácsolnám, hogy foglalkozzanak többet a gyerekükkel. Lehet hivatkozni általánosságokban azokra a dolgokra, amiket elmondott neked, hogy hallottál ilyenről és nehogy a lányuk is... Ezzel még nem adod ki.

Még az is lehet, hogy a lány nem mond igazat, csak téged tesztel, hogy beveszed-e?

Ezzel párhuzamosan beszélgetnék el a lánnyal, mert ha te hallgatsz, az itt már cinkosság. Amiket írtál, az már nem jópofi csínytevés. Az hazugság és lopás, becsapása azoknak, akik nem is sejtenek semmit.

16. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 11. - Annuccia)
2012. jún. 24. 23:21
Na ez az! Hát én sem akarom, hogy megharagudjon, de hajmeresztő dolgai vannak, és nekem nincsenek eszközeim, hogy megakadályozzam.
2012. jún. 24. 23:20

Szerintem ne mondd el.A gyerek bizalmát elveszted.így nagyjából azért követni tudod,hogy mit is csinál.


Max.utalhatsz a szülőknek egy-egy beszélgetés alkalmával,hogy azért a mai fiatalok nem szentek és ne feledjék,hogy ők is miket műveltek annyi idősen,mint a gyerekük.

14. timycat (válaszként erre: 10. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:20

Vízipipában nem feltétlen van drog, inkább ízesített vackokat raknak bele.


Figyelj, én is ilyen voltam (kivéve a lopást), nekem is volt egy idősebb -bár nem anyu korabeli- barátnőm, aki azért odafigyelt ránk, segített ha valami kellett -fuvar vagy szállás az éjszaka közepén. Nem úgy vettük a tanácsait, hogy csesztett annak tényleg volt foganatja. Aztán persze volt egy csomó h.lyeség amibe ma már tuti nem szaladnék bele, de tapasztalatgyűjtésnek jó volt.

13. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 9. - Szafaripók)
2012. jún. 24. 23:18

Ez már megtörtént, mondtam neki, hogy aggódom, és féltem őt.

Régebben könnyebb dolgom volt vele, mert akkor a suliban voltak gondjai, tanulni tudtam segíteni, és eredménye is volt.

Még amikor általánosból ballagott, már akkor mondtam neki, hogy a középsuli más, lazább, de nem szabad mindenféle hülyeségbe belefutni, mert akkor olyan lány lesz belőle, amit később szégyellni fog.

2012. jún. 24. 23:16

Ja, és ha már szex.

Hogy korai-e? Talán igen.

De félek, azt nem fogod tudni megakadályozni. De jót tehetsz vele, ha felhívod a figyelmét arra, hogy védekezzen.

Mutasd meg neki pl. a Néma sikoly c. filmet, hogy tényleg ne akarjon teherbe esni - ajánld fel, hogy elviszed nődokihoz, ha még nem volt. És ha tényleg ilyen "partizós" lány, gumit is vigyen magával...

Borzasztóan hangzik, de ezzel talán biztosítod őt a támogatásodról, és nem csak azt fogja érezni, hogy "ugyanolyan vagy mint a szülei"...

11. annuccia (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 24. 23:14

Igen, a szex lehet picit korai. De ha jó baráti köre van, akkor védik őt. Ne haragudj hogy ezt mondom, de énnekem ha valamelyik barátom elszólná anya előtt magát bármi féle "titkos" dolgomról, lehet tényleg nem szólnék az illetőhöz többet. És lehet ha a szülők bekeményítenek, méginkább elfajulnak a dolgok. Nem hiszem hogy a cigi, és alkohol az jelenleg óriási problémát okozna, ez is egy korszak. Én is túlléptem, és a barátaimmal tudtuk hol a határ...különbben is, az ember csak saját tapasztalatból tanul.


Beszélgess vele sokat! Ha a barátja maradsz, többet érsz vele, mint ha elmonod, és a szüleivel és veled is megromlik a viszonya!

10. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 8. - Timycat)
2012. jún. 24. 23:14

A barátságommal maximálisan támogatom. Azt is tudja, hogy ha bármi van, rám számíthat. De szerintem ezt is úgy veszi, hogy van egy anyja korabeli nő, aki amúgy a haverja, tehát nem ítéli el semmiért.

Ja, meg hogy vízipipáznak... Hát én nem tudom, az mit jelent, hogy abba drog van? Vagy csak mint a cigi? Nem vagyok képben.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook