Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem egyszerű egy kamasznak a szüleinek lenni. Néha... fórum

Nem egyszerű egy kamasznak a szüleinek lenni. Néha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
35. bozsu55 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 4. 05:40
Én megértelek.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Ágio8405)
2023. jún. 1. 16:46

Félreértesz szerintem,mert nem az a baj,hogy voltak lányok is. Sőőt,legyenek is. Az egész osztály ment,tehát ezzel nincs is baj.

Nem is voltam kiakadva,csak furcsán néztem(ílletve kikerekedtek a szemeim),amikor szembesültem a szituval. Mert hírtelen azt hittem, hogy Úristen "ez" mit csinált??😮 Egyébként él szexuális életet,nem neveltem papnak. Csak szerintem nem "normális", amikor az ember ruhában fürdik. Persze,a mai fiatalok már másak,mint mi voltunk, ezt elfogadom.

33. Ágio8405 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 06:53
Még mindig nem értem a problémádat vele. Ruhában fürödtek és? Az miért baj hogy voltak lányok is? Vagy ez a fő bajod az egésszel? Akkor lehetnél kiakadva ha mondjuk mind meztelenül fürödnek a lányokkal. Bár ahhoz is szíve joga lenne mert felnőtt….
2023. máj. 31. 20:32
Én azt tapasztalom, h ha nem tudsz változni akkor velük sem tudsz lépést tartani, és hiába próbálsz meg jó fej de szigorú, következetes stb lenni, csak egyre nehezebb lesz. És az a hangulatingadozás ami van bennük, követhetetlen 🫣🙈😅
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2023. máj. 31. 19:54
Mókás lehetett a jelenet.😂😂
30. michelle.r (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 19:15

Megnyugtatlak, ha elmesélem, hogy 30 is elmúltam, már két gyerekem is volt, amikor teljesen felöltözve berohantam a Dunába és a férjem ölébe ugrottam? Semmi okom nem volt rá, tíz perc múlva is ott lett volna, amikor átöltözöm.


Hagyd azt a fickót békén, lazulj, néhány év múlva jó sztori lesz 🙃

29. libikóka (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 17:37
Felnőtt ám:))Ugye tudod?:))
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2023. máj. 31. 16:31
Igen,felakasztotta vállfára,ezzel nem is volt bajom. Csak hírtelen a látvány sokkolt kicsit. Megértem,hogy meg kell ünnepelni a sikeres érettségit,na de így? 🤪🤪
27. michelle.r (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 16:21

Ha csak ennyi, ezt igen, nagyon túl reagálod 🙃

Te is olvastad, hogy azt írtad, vállfán lógott a ruha? Rendes gyerek, nyugi 😉

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Ágio8405)
2023. máj. 31. 16:11

Háát azon,hogy öltönyben csinálta,nem maga a fürdés akasztott ki. Szerencsére nem, mert a tisztítóban szépen rendbehozták. De ne tudd meg,hogy nézett ki előtte!😮

Nem tudom a többi szülő mit szólt hozzá,főleg,hogy ott azért lányok is voltak.

25. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 16:02
De min akadtál ki? Hogy fürödtek? Vagy hogy ruhában tette? Lett valami maradandó baja az öltönynek?
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Ab443a467a)
2023. máj. 31. 15:34
Sajnos tudom,nem akarok hülye rugalmatlan anya lenni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
2023. máj. 31. 15:31
Remélem,hogy nem is fog. Férjem is mondta,hogy semmiségen akadok ki,ne legyek már "maradi". Megfogadom. 🙂
22. ab443a467a (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 14:55
Igen, túlreagálod.
21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 14:52
Szerinten ez nem gáz. Ha ennél nagyobb hülyeséget nem csinál màr hálás lehetsz.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Burrit0)
2023. máj. 31. 14:20

A drogot elítéli,tehát nem hiszem,hogy él vele. Igyekszem jó anya lenni,ahogy tőlem telik.

Nem belelökték,hanem direkt ment bele abba. Állítása szerint mindenki így "fürdött",utána jártam, és tényleg így történt.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Burrit0)
2023. máj. 31. 14:17

A tisztító már ki van neki adva,nem volt boldog,de legalább megtanulja,hogy ez mivel jár!

Nem emlékszem rá, hogy a kosztümömet egyszer is lehánytam volna.😂😂

2023. máj. 31. 14:02
A boldogító talán című film jut az eszembe. A menyasszony ott sem akarta hogy Seggfej legyen a gyermekek keresztneve, legfeljebb majd ha kamaszok lesznek🤣
17. Burrit0 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 13:36

A mosast, tiszitast (amugy is)neki adnam.

Ha 1-2 blezered/zakod van es lehanyod, vagy kloros vizbe teszed, meg tanulod.


Amig a hugo "a kezem alatt volt", masnap muszaj volt felkelni.

..

2023. máj. 31. 12:45
En kiszurtam, mikor a hugom volt pasija bogyot arult.
2023. máj. 31. 12:44

Mi regen (elevult) extasyval pattogtung.

Ha jol nevelted, nem kell feltni. Nekem is sokan ajanlottak arulast, de en nem megyek a sitter.


Egy ilyen buliban barki mehet a medencebe, de ha hirtelen lesz penze, a kormere kell nezni.

Es ez a medencezestol fuggetlen.

14. Burrit0 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 12:27

Beleoktek, vagy beleesett a medencebe. Egyben hazaert, es vallfaratette a zakot. Nem lebaszta a foldre



En 16 evesen szittyosan leteptem a "fedelet a fejem folul" az orrban. A tulaj/baratom azt mondta, hogy en sem vagyok jobb, mint o. mashova tesszuk majd a csavart, semmi baj.

Egyik hires volt arrol, hogy szetkopte a vizet, mert nem palinka. A harmsdik egy csendes alkesz.

De amugy egy programozo, egy gyakorlati mernok, egy jogasznak indult, de "okmanyos" ugyintezo lett.


Vitorlazok vagyunk, ruhat csereltem fel merc alatt, es kesz.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Burrit0)
2023. máj. 31. 11:21
Libanon?? Van olyan ország?? 😂
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Burrit0)
2023. máj. 31. 11:18

Lényegében 20 éves "kamasz". A tanulással nem is volt gond,eddig sem.

De leírok egy konkrét esetet. Most volt az érettségije,este pedig mentek volna bulizni a csapattal(osztálytársakkal). Kérdeztem,hogy nem akarsz átöltözni,mert még az öltöny volt rajta. Azt mondta,hogy nem,mert mindenki így megy.

Nem is gondoltam semmi rosszat,csak amikor reggel megláttam,hogy a fállfán lóg a ruhája,amiből csöpög a víz, akkor elhűltem!!😮😮

Mikor rákérdeztem,csak nevetett, hogy medencés buli volt! Ne értsetek félre, nem vagyok egy maradi anyuka(legalábbis igyekszem) ,csak azért naaa...

Vagy én reagálom túl nagyon??

2023. máj. 31. 10:51
Ugye tenyleg nem fog fajni, ha majd egyszer felnovok, ugye maskent fogom gondolni azt, hogy milyenek a felnottek.
10. Burrit0 (válaszként erre: 9. - Burrit0)
2023. máj. 31. 10:38

Es ezzel "Europainak" tunok.

Szerintem az ismereteim eleg korlatorlak. Meg nekem vannak korlataim arrow, mit hiszek/teszek ki magamrol.

9. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 10:33

Hany evestol vesszuk?


Mert atlag, aztam minta voltam a sulibam. Aki verset mond meg enekelni kedz...

Kovetkezo evben majdem megbuktam, naggggyon muszaj volt megtanulni, megcsinaltam, ugyanabbol harm's a novo ev, split valtottam, de egyes otos, egyes, otos sok mindenbol.

De nem vagyok olyan segg hulye, hogy ne tudnsm hol van Venezuela vagy Libanon.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Burrit0)
2023. máj. 31. 10:31
Mondjuk ebben tökéletesen igazad volt.
7. Burrit0 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 10:25

Tobb mint 10 evvel fiatalabb a hugom.

Maga mondta, hogy szinte en neveltem fel.

Mikor berugva, elszallva voltak, en vittem oket haza. Ha valaki behanyt volna,a hugomnak kellett vonlna kitakaritani (vagy akit befog/ muvelte). De megalltunk, kind letudta.


En olyan vagyok, mint az apam. Inkabb aludjon napunk egy par koborgo lelek, minthogy az enyem ne itthon.

6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 10:20

Nem véletlenül mondják, kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond.


Tény, hogy a dolgaik és gondjaik között nem mindegy, hogy mi okoz fejtörést. Múlandó butaság, vagy életbevágó hülyeség.


Kívánom, hogy egészségesen, gondtalanul lépjen a gyermeked a felnőtt korba és Ti is éljétek túl a nehézségeket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook