Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Életemben először nem várom a karácsonyt. :( fórum

Életemben először nem várom a karácsonyt. :( (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

29. tien (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
nov. 30. 23:16

Nagyon nehéz ezt elképzelni is,hogy ennyire szeretetlen legyen egy Anya.

Minden gyerek megérdemelne egy jó édesanyát.

28. csemár (válaszként erre: 22. - Sütikee)
nov. 30. 11:51

December 19-én halt meg Anyu, 39 évvel ezelőtt.

Iszonyú nehéz volt, de megtartottuk a karácsonyt - a gyerekek miatt, akik akkor óvodások voltak.

27. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Tien)
nov. 30. 11:46
úgy szerettem az anyámat,ahogy ő minket.tehát sehogy.
nov. 30. 11:18

Nálam a karácsony ,,szenteste nap azzal kezdődik hogy kimegyek a temetőbe gyújtok egy gyertyát,,megnyugtat,,elsimítja a lelkem.

Lehet karácsonyozni úgy is ami kicsit más,,,,pihenős napnak venni ,,vagy a családnak készülni,,csak eltereli a figyelmet,,aztán elmúlik ez is.

nov. 30. 10:15
Aranyosak vagytok köszönöm.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - LBO)
nov. 30. 10:14
Köszönöm kedves vagy.
23. tien (válaszként erre: 22. - Sütikee)
nov. 30. 07:40

Nagyon elcsépelt,de lesz majd egy nap mikor felébredve nem érzed azt az ürességet és fájdalmat amit az Anyukád elvesztése okozott.

Nekem ez egy másfél év volt.

Addig sajnos túl kell élni valahogy.



Azt hittem belepusztulok a fájdalomba én is.

Fáj még mindig ,de már tudok mosolyogva is beszélni Anyáról.Tíz éve ,hogy nincs velünk.

22. Sütikee (válaszként erre: 20. - Ágio8405)
nov. 29. 19:50
Anya tudja,tudta, hogy én ezt nem tudom feldolgozni, beszéltünk róla. Megígérte fogja a kezem, akkor is ha ő már nem lesz. Tudom hogy így van, de nagyon nehéz. Járok pszichológushoz. Így is minden egyes napomat beárnyékolja, de az ünnepek borzasztó rosszak nélküle, szó szerint fizikai fájdalmat érzek olyankor.
21. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 19:24

Sokan vagyunk ezzel így. Mindenki más okból. Haláleset, válás, munkahely elvesztése stb. Egy csomó minden van, ami beárnyékolhatja a napjainkat és főleg ilyenkor, ünnepekkor ez hatványozódik.


Kívánom, hogy végül minden jól alakuljon! 😉❤️

20. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Sütikee)
nov. 29. 19:23

Sajnálom. Sajnos ez az élet rendje és ha szerencsénk van mind átéljük, annyi hogy reméljük minél később. Anyukád mit szólna? Mit mondana neked hogy így érzel?

Nem kerestél még fel gyászfeldolgozó csoportot, szakembert? Sokat tudnak segíteni. Barátnőmnek a kislánya halva született. Neki sokat segített. Nagyon jó módszereket kapott továbblépésre, elengedésre, feldolgozásra.

19. zena01
nov. 29. 18:02
Életemben egyszer nem tartottam karácsonyt. Abban az évben amikor anyu meghalt. Nem volt se fa, se főzés, se semmi, csak a fájdalom és az egyedüllét.
18. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Levarosbukta)
nov. 29. 16:14
én sokszor,néztem a tévét.mint másik nap.mivel vallásos nem vagyok,csak elvoltam magamban.
17. Ghost👻 (válaszként erre: 15. - SzuzyF)
nov. 29. 16:10

Sajnálom,de nem csak veled törtènt ez meg.

Aki nem várja, utálja az ünnepeket annak is meg van a maga oka,ami nem kisebb mint ami veled történt.

16. Sütikee (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
nov. 29. 15:38
Eddig nekem sem kötődött hozzá rossz emlék. Első karácsony lesz anyukám nélkül 😪
15. SzuzyF (válaszként erre: 9. - Ghost👻)
nov. 29. 15:35

Ez bizony így van.

Anya vagyok, és egy anya számára nem létezik nagyobb csapás annál, ami velem történt, és amitől mindenkit óvjon meg az ég!

Mégis várom és szeretem a karácsonyt.

nov. 29. 15:32
Sajnàlom aki nem vàrja, én várom ahogy mindig. Szerencsére semmi rossz emlék nem kötődik hozzá.
13. SzuzyF (válaszként erre: 11. - Sütikee)
nov. 29. 15:31
Mondtam olyat, hogy tudom?
nov. 29. 13:45

Én jobban, mint eddig valaha.

De azt sajnálom, ha elveszítettél valakit, és ezért érzel így.

11. Sütikee (válaszként erre: 7. - SzuzyF)
nov. 29. 13:41
Honnan tudod, kinek milyen súlyos oka van?
nov. 29. 10:06
Van egy szép vers és ez van benne, ha megtudnánk mi lakozik egymás szívében akkor egészen másképp vélekédnénk róla. Az előttem szólónak igaza van. Nem tudni más min megy keresztül. Én nagyon szerettem és ez volt az egyetlen kiutam, mert ilyenkor éreztem hogy minden rendben van. Mindig vártam hogy teljenek a napok, számoltam őket, most meg csak mennek de nem olyan lelkesedéssel.
9. Ghost👻 (válaszként erre: 7. - SzuzyF)
nov. 29. 10:03
Nem tudhatod,hogy ki min ment keresztül. Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb.
nov. 29. 09:19
Az emberek hajlamosak nagyobb jelentőséget tulajdonítani a karácsonynak mint ami. Volt már hogy egyedül karácsonyoztam mégsem dőltem a kardomba, pedig lett volna rá okom.
7. SzuzyF (válaszként erre: 6. - Sütikee)
nov. 29. 08:40
Hidd el, nálam senkinek nem lehetne súlyosabb oka nem szeretni, nem várni a karácsonyt. De nem a karácsony tehet róla. Adja a jó Isten, hogy senki ne kerüljön abba a helyzetbe, mint én!
6. Sütikee (válaszként erre: 5. - SzuzyF)
nov. 29. 08:31
Lehet te is leszel olyan élethelyzetben. Én idén gyűlölöm a karácsonyt, és ennek súlyos oka van!
nov. 29. 08:01
Hát Te tudod. Nálam ilyen sosem fordult elő.
nov. 29. 07:38
Én sem! Sőt, nagyon nem 😔
nov. 29. 03:01
Miért?
nov. 28. 22:27
Hihetetlen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook